Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість ДЮФЛ Івано-Франківської області U18

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      20-08-2017 
       Кремінь-юн Пістинь5:1Хутровик-юн Тисмениця
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин9:0Старт-юн Гвіздець
       Касова-юн Бовшів7:1Черемош-юн Верховина
       ФК Рогатин-юн -4:0ФК Угорники-юн Коломийський р-н
       Вовки-юн Вовчківці4:0СФК Богородчани-юн -
     Тур 2 
      27-08-2017 
       Хутровик-юн Тисмениця4:1СФК Богородчани-юн -
       ФК Угорники-юн Коломийський р-н0:9Нептун-Покуття-юн Заболотів
       Черемош-юн Верховина0:1ФК Рогатин-юн -
       Старт-юн Гвіздець2:1Касова-юн Бовшів
       Кремінь-юн Пістинь0:4Медик-ЛісівникЮН Солотвин
     Тур 3 
      03-09-2017 
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин4:2Хутровик-юн Тисмениця
       Касова-юн Бовшів3:6Кремінь-юн Пістинь
       ФК Рогатин-юн -3:1Старт-юн Гвіздець
       Нептун-Покуття-юн Заболотів0:3Черемош-юн Верховина
       Вовки-юн Вовчківці1:1ФК Угорники-юн Коломийський р-н
     Тур 4 
      10-09-2017 
       ФК Угорники-юн Коломийський р-н0:5СФК Богородчани-юн -
       Черемош-юн Верховина1:5Вовки-юн Вовчківці
       Старт-юн Гвіздець3:1Нептун-Покуття-юн Заболотів
       Кремінь-юн Пістинь0:4ФК Рогатин-юн -
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин2:2Касова-юн Бовшів
     Тур 5 
      17-09-2017 
       Касова-юн Бовшів1:3Хутровик-юн Тисмениця
       ФК Рогатин-юн -1:1Медик-ЛісівникЮН Солотвин
       Нептун-Покуття-юн Заболотів3:3Кремінь-юн Пістинь
       Вовки-юн Вовчківці5:0Старт-юн Гвіздець
       СФК Богородчани-юн -6:2Черемош-юн Верховина
     Тур 6 
      24-09-2017 
       Хутровик-юн Тисмениця6:0ФК Угорники-юн Коломийський р-н
       Старт-юн Гвіздець3:1СФК Богородчани-юн -
       Кремінь-юн Пістинь2:1Вовки-юн Вовчківці
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин6:1Нептун-Покуття-юн Заболотів
       Касова-юн Бовшів1:3ФК Рогатин-юн -
     Тур 7 
      01-10-2017 
       ФК Рогатин-юн -2:3Хутровик-юн Тисмениця
       Нептун-Покуття-юн Заболотів6:1Касова-юн Бовшів
       Вовки-юн Вовчківці0:1Медик-ЛісівникЮН Солотвин
       СФК Богородчани-юн -0:2Кремінь-юн Пістинь
       ФК Угорники-юн Коломийський р-н2:1Черемош-юн Верховина
     Тур 8 
      08-10-2017 
       Хутровик-юн Тисмениця3:2Черемош-юн Верховина
       Старт-юн Гвіздець1:3ФК Угорники-юн Коломийський р-н
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин0:0СФК Богородчани-юн -
       Касова-юн Бовшів7:1Вовки-юн Вовчківці
       ФК Рогатин-юн -2:1Нептун-Покуття-юн Заболотів
     Тур 9 
      15-10-2017 
       Нептун-Покуття-юн Заболотів6:2Хутровик-юн Тисмениця
       Вовки-юн Вовчківці1:3ФК Рогатин-юн -
       СФК Богородчани-юн -2:1Касова-юн Бовшів
       ФК Угорники-юн Коломийський р-н0:5Кремінь-юн Пістинь
       Черемош-юн Верховина-:+Старт-юн Гвіздець
     Тур 10 
      22-10-2017 
       Хутровик-юн Тисмениця2:0Старт-юн Гвіздець
       Кремінь-юн Пістинь5:0Черемош-юн Верховина
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин4:1ФК Угорники-юн Коломийський р-н
       ФК Рогатин-юн -3:0СФК Богородчани-юн -
       Нептун-Покуття-юн Заболотів3:3Вовки-юн Вовчківці
     Тур 11 
      29-10-2017 
       Вовки-юн Вовчківці-:+Хутровик-юн Тисмениця
       СФК Богородчани-юн -3:6Нептун-Покуття-юн Заболотів
       ФК Угорники-юн Коломийський р-н1:1Касова-юн Бовшів
       Черемош-юн Верховина-:+Медик-ЛісівникЮН Солотвин
       Старт-юн Гвіздець2:2Кремінь-юн Пістинь
    Коло 2 
     Тур 12 
      15-04-2018 
       Хутровик-юн Тисмениця5:3Кремінь-юн Пістинь
       Старт-юн Гвіздець1:0Медик-ЛісівникЮН Солотвин
       Черемош-юн Верховина2:3Касова-юн Бовшів
       ФК Угорники-юн Коломийський р-н1:4ФК Рогатин-юн -
       СФК Богородчани-юн -8:0Вовки-юн Вовчківці
     Тур 13 
      22-04-2018 
       СФК Богородчани-юн -2:2Хутровик-юн Тисмениця
       Нептун-Покуття-юн Заболотів6:1ФК Угорники-юн Коломийський р-н
       ФК Рогатин-юн -+:-Черемош-юн Верховина
       Касова-юн Бовшів2:1Старт-юн Гвіздець
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин3:1Кремінь-юн Пістинь
     Тур 14 
      29-04-2018 
       Хутровик-юн Тисмениця0:0Медик-ЛісівникЮН Солотвин
       Кремінь-юн Пістинь2:2Касова-юн Бовшів
       Старт-юн Гвіздець0:3ФК Рогатин-юн -
       Черемош-юн Верховина1:1Нептун-Покуття-юн Заболотів
       ФК Угорники-юн Коломийський р-н1:0Вовки-юн Вовчківці
     Тур 15 
      06-05-2018 
       СФК Богородчани-юн -5:0ФК Угорники-юн Коломийський р-н
       Вовки-юн Вовчківці2:1Черемош-юн Верховина
       Нептун-Покуття-юн Заболотів6:1Старт-юн Гвіздець
       ФК Рогатин-юн -0:1Кремінь-юн Пістинь
       Касова-юн Бовшів0:1Медик-ЛісівникЮН Солотвин
     Тур 16 
      13-05-2018 
       Хутровик-юн Тисмениця4:1Касова-юн Бовшів
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин0:0ФК Рогатин-юн -
       Кремінь-юн Пістинь0:3Нептун-Покуття-юн Заболотів
       Старт-юн Гвіздець6:0Вовки-юн Вовчківці
       Черемош-юн Верховина1:3СФК Богородчани-юн -
     Тур 17 
      20-05-2018 
       ФК Угорники-юн Коломийський р-н1:5Хутровик-юн Тисмениця
       СФК Богородчани-юн -3:1Старт-юн Гвіздець
       Вовки-юн Вовчківці3:5Кремінь-юн Пістинь
       Нептун-Покуття-юн Заболотів3:2Медик-ЛісівникЮН Солотвин
       ФК Рогатин-юн -1:1Касова-юн Бовшів
     Тур 18 
      27-05-2018 
       Хутровик-юн Тисмениця1:1ФК Рогатин-юн -
       Касова-юн Бовшів4:1Нептун-Покуття-юн Заболотів
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин+:-Вовки-юн Вовчківці
       Кремінь-юн Пістинь4:0СФК Богородчани-юн -
       Черемош-юн Верховина3:0ФК Угорники-юн Коломийський р-н
     Тур 19 
      03-06-2018 
       Черемош-юн Верховина2:3Хутровик-юн Тисмениця
       ФК Угорники-юн Коломийський р-н4:0Старт-юн Гвіздець
       СФК Богородчани-юн -1:4Медик-ЛісівникЮН Солотвин
       Вовки-юн Вовчківці3:2Касова-юн Бовшів
       Нептун-Покуття-юн Заболотів1:2ФК Рогатин-юн -
     Тур 20 
      10-06-2018 
       Хутровик-юн Тисмениця5:0Нептун-Покуття-юн Заболотів
       ФК Рогатин-юн -+:-Вовки-юн Вовчківці
       Касова-юн Бовшів+:-СФК Богородчани-юн -
       Кремінь-юн Пістинь7:1ФК Угорники-юн Коломийський р-н
       Старт-юн Гвіздець8:2Черемош-юн Верховина
     Тур 21 
      17-06-2018 
       Старт-юн Гвіздець1:4Хутровик-юн Тисмениця
       Черемош-юн Верховина0:3Кремінь-юн Пістинь
       ФК Угорники-юн Коломийський р-н0:2Медик-ЛісівникЮН Солотвин
       СФК Богородчани-юн -1:2ФК Рогатин-юн -
       Вовки-юн Вовчківці2:10Нептун-Покуття-юн Заболотів
     Тур 22 
      24-06-2018 
       Хутровик-юн Тисмениця+:-Вовки-юн Вовчківці
       Нептун-Покуття-юн Заболотів+:-СФК Богородчани-юн -
       Касова-юн Бовшів3:0ФК Угорники-юн Коломийський р-н
       Медик-ЛісівникЮН Солотвин+:-Черемош-юн Верховина
       Кремінь-юн Пістинь+:-Старт-юн Гвіздець
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Гарасим'юк Василь Васильович Кремінь-юн Пістинь22112
    Радул Вадим Ярославович Нептун-Покуття-юн Заболотів19313
    Гринюк Олег Юрійович Кремінь-юн Пістинь13019
    Пипчак Юрій Ігорович ФК Рогатин-юн -13115
    Радул Артур Ярославович Нептун-Покуття-юн Заболотів1217
    Курдидик Петро Іванович Касова-юн Бовшів11018
    Добош Владислав Вікторович Хутровик-юн Тисмениця11011
    Савків Василь Віталійович Нептун-Покуття-юн Заболотів1109
    Дюрк Олександр Степанович Старт-юн Гвіздець10015
    Максимів Андрій Романович СФК Богородчани-юн -10119
    Микицей Віталій Романович СФК Богородчани-юн -10117

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook