Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2017/2018 Перша ліга U17 Група 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-09-2017 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ3:1ЛІФКС Кремінна
       КДЮСШ Суми Суми0:0Авангард Краматорськ
       ХТЗ Харків4:0ДЮСШ-9 Харків
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут6:1ОЛІСП Барса Суми
       Молодь Полтава2:4Арена Харків
     Тур 2 
      17-09-2017 
       ЛІФКС Кремінна1:1Арена Харків
       ОЛІСП Барса Суми0:1Молодь Полтава
       ДЮСШ-9 Харків1:10ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Авангард Краматорськ1:1ХТЗ Харків
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ3:0КДЮСШ Суми Суми
     Тур 3 
      24-09-2017 
       КДЮСШ Суми Суми1:1ЛІФКС Кремінна
       ХТЗ Харків1:2ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут7:0Авангард Краматорськ
       Молодь Полтава8:0ДЮСШ-9 Харків
       Арена Харків8:0ОЛІСП Барса Суми
     Тур 4 
      01-10-2017 
       ЛІФКС Кремінна2:0ОЛІСП Барса Суми
       ДЮСШ-9 Харків0:3Арена Харків
       Авангард Краматорськ1:2Молодь Полтава
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ1:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       КДЮСШ Суми Суми1:1ХТЗ Харків
     Тур 5 
      08-10-2017 
       ХТЗ Харків3:1ЛІФКС Кремінна
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут4:0КДЮСШ Суми Суми
       Молодь Полтава1:2ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Арена Харків7:0Авангард Краматорськ
       ОЛІСП Барса Суми1:1ДЮСШ-9 Харків
     Тур 6 
      15-10-2017 
       ЛІФКС Кремінна2:0ДЮСШ-9 Харків
       Авангард Краматорськ0:2ОЛІСП Барса Суми
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ1:1Арена Харків
       КДЮСШ Суми Суми0:0Молодь Полтава
       ХТЗ Харків0:4ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
     Тур 7 
      22-10-2017 
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут4:0ЛІФКС Кремінна
       Молодь Полтава1:1ХТЗ Харків
       Арена Харків5:1КДЮСШ Суми Суми
       ОЛІСП Барса Суми1:3ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДЮСШ-9 Харків2:0Авангард Краматорськ
     Тур 8 
      26-10-2017 
       ЛІФКС Кремінна3:0Авангард Краматорськ
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ2:0ДЮСШ-9 Харків
       КДЮСШ Суми Суми0:0ОЛІСП Барса Суми
       ХТЗ Харків0:3Арена Харків
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут4:1Молодь Полтава
     Тур 9 
      29-10-2017 
       Молодь Полтава4:0ЛІФКС Кремінна
       Арена Харків5:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       ОЛІСП Барса Суми0:1ХТЗ Харків
       ДЮСШ-9 Харків1:0КДЮСШ Суми Суми
       Авангард Краматорськ0:3ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
    Коло 2 
     Тур 10 
      05-11-2017 
       ЛІФКС Кремінна1:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Авангард Краматорськ2:4КДЮСШ Суми Суми
       ДЮСШ-9 Харків1:5ХТЗ Харків
       ОЛІСП Барса Суми0:4ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Арена Харків1:0Молодь Полтава
     Тур 11 
      12-11-2017 
       Арена Харків4:0ЛІФКС Кремінна
       Молодь Полтава3:1ОЛІСП Барса Суми
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут9:0ДЮСШ-9 Харків
       ХТЗ Харків4:1Авангард Краматорськ
       КДЮСШ Суми Суми1:2ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
     Тур 12 
      14-04-2018 
       ЛІФКС Кремінна1:0КДЮСШ Суми Суми
      15-04-2018 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ1:0ХТЗ Харків
       Авангард Краматорськ0:9ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       ДЮСШ-9 Харків0:3Молодь Полтава
       ОЛІСП Барса Суми0:3Арена Харків
     Тур 13 
      22-04-2018 
       ОЛІСП Барса Суми2:1ЛІФКС Кремінна
       Арена Харків8:0ДЮСШ-9 Харків
       Молодь Полтава2:2Авангард Краматорськ
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут2:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ХТЗ Харків0:0КДЮСШ Суми Суми
     Тур 14 
      29-04-2018 
       ЛІФКС Кремінна1:1ХТЗ Харків
       КДЮСШ Суми Суми0:2ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ6:0Молодь Полтава
       Авангард Краматорськ1:5Арена Харків
       ДЮСШ-9 Харків1:7ОЛІСП Барса Суми
     Тур 15 
      06-05-2018 
       ДЮСШ-9 Харків3:4ЛІФКС Кремінна
       ОЛІСП Барса Суми0:0Авангард Краматорськ
       Арена Харків1:2ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Молодь Полтава5:0КДЮСШ Суми Суми
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут4:0ХТЗ Харків
     Тур 16 
      13-05-2018 
       ЛІФКС Кремінна0:5ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       ХТЗ Харків0:0Молодь Полтава
       КДЮСШ Суми Суми1:6Арена Харків
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ3:0ОЛІСП Барса Суми
       Авангард Краматорськ9:0ДЮСШ-9 Харків
     Тур 17 
      20-05-2018 
       Авангард Краматорськ3:0ЛІФКС Кремінна
       ДЮСШ-9 Харків1:6ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ОЛІСП Барса Суми0:1КДЮСШ Суми Суми
       Арена Харків0:0ХТЗ Харків
       Молодь Полтава2:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
     Тур 18 
      27-05-2018 
       ЛІФКС Кремінна0:2Молодь Полтава
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут1:0Арена Харків
       ХТЗ Харків1:0ОЛІСП Барса Суми
       КДЮСШ Суми Суми3:0ДЮСШ-9 Харків
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ2:0Авангард Краматорськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Хруленко Вадим Ярославович ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут23116
    Семиволос Максим Володимирович Арена Харків15018
    Коломієць Денис Олександрович Молодь Полтава11313
    Чапланов Денис Володимирович Арена Харків11018
    Строєв Данило Олександрович ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ10118
    Асєєв Микита Андрійович Арена Харків10118
    Жук Микита Ігорович Арена Харків10018
    Лисак Ігор Олександрович ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ10017
    Бабкін Владислав Романович ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут10014
    Батуков Микита Андрійович ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут7018
    Палєй Данило Андрійович ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут6017

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook