Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2017/2018 Перша ліга U17 Група 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-09-2017 
       ФК Калуш Калуш2:1Надія Копиченці Тернопільська
       Покрова Львів2:0Ураган Івано-Франківськ
       ФК Опір Львів1:2СДЮШОР-4 Львів
       Ковель-Волинь Ковель1:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Ніка І.-Франківськ1:1Рух Винники Львівська
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н1:0ДЮСШ Нововолинськ
     Тур 2 
      17-09-2017 
       Надія Копиченці Тернопільська2:1ДЮСШ Нововолинськ
       Рух Винники Львівська2:0УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:0Ніка І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів0:3Ковель-Волинь Ковель
       Ураган Івано-Франківськ0:2ФК Опір Львів
       ФК Калуш Калуш2:0Покрова Львів
     Тур 3 
      20-09-2017 
       Покрова Львів6:0Надія Копиченці Тернопільська
       ФК Опір Львів4:1ФК Калуш Калуш
       Ковель-Волинь Ковель4:0Ураган Івано-Франківськ
       Ніка І.-Франківськ0:1СДЮШОР-4 Львів
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н0:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ДЮСШ Нововолинськ1:1Рух Винники Львівська
     Тур 4 
      24-09-2017 
       Надія Копиченці Тернопільська4:1Рух Винники Львівська
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ5:2ДЮСШ Нововолинськ
       СДЮШОР-4 Львів0:0УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       Ураган Івано-Франківськ2:8Ніка І.-Франківськ
       ФК Калуш Калуш0:3Ковель-Волинь Ковель
       Покрова Львів1:2ФК Опір Львів
     Тур 5 
      01-10-2017 
       ФК Опір Львів0:2Надія Копиченці Тернопільська
       Ковель-Волинь Ковель4:0Покрова Львів
       Ніка І.-Франківськ3:0ФК Калуш Калуш
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н1:2Ураган Івано-Франківськ
       ДЮСШ Нововолинськ0:2СДЮШОР-4 Львів
       Рух Винники Львівська1:2ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 6 
      04-10-2017 
       Надія Копиченці Тернопільська0:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів2:0Рух Винники Львівська
       Ураган Івано-Франківськ1:1ДЮСШ Нововолинськ
       ФК Калуш Калуш2:0УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       Покрова Львів3:0Ніка І.-Франківськ
       ФК Опір Львів1:0Ковель-Волинь Ковель
     Тур 7 
      08-10-2017 
       Ковель-Волинь Ковель6:0Надія Копиченці Тернопільська
       Ніка І.-Франківськ4:0ФК Опір Львів
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н0:1Покрова Львів
       ДЮСШ Нововолинськ3:0ФК Калуш Калуш
       Рух Винники Львівська2:0Ураган Івано-Франківськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:0СДЮШОР-4 Львів
     Тур 8 
      15-10-2017 
       Надія Копиченці Тернопільська2:2СДЮШОР-4 Львів
       Ураган Івано-Франківськ0:2ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ФК Калуш Калуш0:0Рух Винники Львівська
       Покрова Львів2:0ДЮСШ Нововолинськ
       ФК Опір Львів0:3УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       Ковель-Волинь Ковель0:0Ніка І.-Франківськ
     Тур 9 
      22-10-2017 
       Ніка І.-Франківськ0:1Надія Копиченці Тернопільська
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н1:3Ковель-Волинь Ковель
       ДЮСШ Нововолинськ1:0ФК Опір Львів
       Рух Винники Львівська0:0Покрова Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ3:1ФК Калуш Калуш
       СДЮШОР-4 Львів5:0Ураган Івано-Франківськ
     Тур 10 
      26-10-2017 
       Надія Копиченці Тернопільська0:3Ураган Івано-Франківськ
       ФК Калуш Калуш0:2СДЮШОР-4 Львів
       Покрова Львів1:2ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ФК Опір Львів0:3Рух Винники Львівська
       Ковель-Волинь Ковель2:0ДЮСШ Нововолинськ
       Ніка І.-Франківськ4:0УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
     Тур 11 
      29-10-2017 
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н3:0Надія Копиченці Тернопільська
       ДЮСШ Нововолинськ0:4Ніка І.-Франківськ
       Рух Винники Львівська0:1Ковель-Волинь Ковель
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ3:1ФК Опір Львів
       Ураган Івано-Франківськ2:2ФК Калуш Калуш
    Коло 2 
     Тур 12 
      05-11-2017 
       Надія Копиченці Тернопільська2:0ФК Калуш Калуш
       Ураган Івано-Франківськ0:2Покрова Львів
       СДЮШОР-4 Львів1:0ФК Опір Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:2Ковель-Волинь Ковель
       Рух Винники Львівська1:2Ніка І.-Франківськ
       ДЮСШ Нововолинськ0:0УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
     Тур 13 
      08-11-2017 
       ДЮСШ Нововолинськ3:1Надія Копиченці Тернопільська
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н2:0Рух Винники Львівська
       Ніка І.-Франківськ1:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Ковель-Волинь Ковель3:3СДЮШОР-4 Львів
       ФК Опір Львів6:1Ураган Івано-Франківськ
       Покрова Львів2:0ФК Калуш Калуш
     Тур 14 
      12-11-2017 
       Надія Копиченці Тернопільська0:4Покрова Львів
       ФК Калуш Калуш2:5ФК Опір Львів
       Ураган Івано-Франківськ0:4Ковель-Волинь Ковель
       СДЮШОР-4 Львів1:2Ніка І.-Франківськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:0УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       Рух Винники Львівська3:1ДЮСШ Нововолинськ
    Коло 1 
     Тур 11 
      15-11-2017 
       СДЮШОР-4 Львів2:3Покрова Львів
    Коло 2 
     Тур 15 
      15-04-2018 
       ДЮСШ Нововолинськ0:3ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н3:0СДЮШОР-4 Львів
       Ніка І.-Франківськ1:0Ураган Івано-Франківськ
       Ковель-Волинь Ковель3:0ФК Калуш Калуш
       ФК Опір Львів1:0Покрова Львів
      17-04-2018 
       Рух Винники Львівська3:0Надія Копиченці Тернопільська
     Тур 16 
      21-04-2018 
       Надія Копиченці Тернопільська1:2ФК Опір Львів
      22-04-2018 
       Покрова Львів1:0Ковель-Волинь Ковель
       ФК Калуш Калуш0:2Ніка І.-Франківськ
       Ураган Івано-Франківськ1:1УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       СДЮШОР-4 Львів1:0ДЮСШ Нововолинськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:0Рух Винники Львівська
     Тур 17 
      25-04-2018 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ6:0Надія Копиченці Тернопільська
       Рух Винники Львівська1:1СДЮШОР-4 Львів
       ДЮСШ Нововолинськ1:2Ураган Івано-Франківськ
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н2:1ФК Калуш Калуш
       Ніка І.-Франківськ4:0Покрова Львів
      26-04-2018 
       Ковель-Волинь Ковель1:0ФК Опір Львів
     Тур 18 
      29-04-2018 
       Надія Копиченці Тернопільська3:2Ковель-Волинь Ковель
       ФК Опір Львів0:2Ніка І.-Франківськ
       Покрова Львів0:0УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       ФК Калуш Калуш4:1ДЮСШ Нововолинськ
       Ураган Івано-Франківськ1:3Рух Винники Львівська
       СДЮШОР-4 Львів1:2ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 19 
      06-05-2018 
       СДЮШОР-4 Львів1:0Надія Копиченці Тернопільська
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:1Ураган Івано-Франківськ
       Рух Винники Львівська1:1ФК Калуш Калуш
       ДЮСШ Нововолинськ0:2Покрова Львів
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н1:1ФК Опір Львів
       Ніка І.-Франківськ3:1Ковель-Волинь Ковель
     Тур 20 
      13-05-2018 
       Надія Копиченці Тернопільська1:2Ніка І.-Франківськ
       ФК Опір Львів2:1ДЮСШ Нововолинськ
       Покрова Львів5:0Рух Винники Львівська
       ФК Калуш Калуш1:4ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Ураган Івано-Франківськ0:5СДЮШОР-4 Львів
      16-05-2018 
       Ковель-Волинь Ковель0:0УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
     Тур 21 
      20-05-2018 
       Ураган Івано-Франківськ4:1Надія Копиченці Тернопільська
       СДЮШОР-4 Львів4:0ФК Калуш Калуш
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:0Покрова Львів
       Рух Винники Львівська0:2ФК Опір Львів
       ДЮСШ Нововолинськ0:2Ковель-Волинь Ковель
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н1:2Ніка І.-Франківськ
     Тур 22 
      23-05-2018 
       ФК Опір Львів1:2ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
      26-05-2018 
       Ковель-Волинь Ковель5:1Рух Винники Львівська
      27-05-2018 
       Надія Копиченці Тернопільська1:2УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       Ніка І.-Франківськ3:0ДЮСШ Нововолинськ
       Покрова Львів1:0СДЮШОР-4 Львів
       ФК Калуш Калуш2:1Ураган Івано-Франківськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Шулипа Владислав Васильович Ковель-Волинь Ковель17118
    Ковдрин Іван Олегович ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ13421
    Павлюк Олег Богданович Ніка І.-Франківськ10313
    Суль Андрій Ігорович Покрова Львів9020
    Сидорко Владислав Ігорович ФК Калуш Калуш9119
    Михайлик Андрій Іванович СДЮШОР-4 Львів9119
    Саламаха Артур Ігорович ФК Опір Львів8119
    Старушик Микола Юрійович Ковель-Волинь Ковель8120
    Семчишин Дмитро Вікторович Надія Копиченці Тернопільська8113
    Юрдига Віталій Олегович Рух Винники Львівська8019
    Урбанський Іван Вікторович Ніка І.-Франківськ8020

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook