Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2017/2018 Перша ліга U15 Група 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-09-2017 
       ФК Калуш Калуш0:1Надія Копиченці Тернопільська
       Покрова Львів3:0Ураган Івано-Франківськ
       ФК Опір Львів1:1СДЮШОР-4 Львів
       Ковель-Волинь Ковель3:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Ніка І.-Франківськ2:3Рух Винники Львівська
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н0:2ДЮСШ Нововолинськ
     Тур 2 
      17-09-2017 
       Надія Копиченці Тернопільська2:1ДЮСШ Нововолинськ
       Рух Винники Львівська4:0УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:1Ніка І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів1:3Ковель-Волинь Ковель
       Ураган Івано-Франківськ3:0ФК Опір Львів
       ФК Калуш Калуш0:4Покрова Львів
     Тур 3 
      20-09-2017 
       Покрова Львів4:1Надія Копиченці Тернопільська
       ФК Опір Львів1:0ФК Калуш Калуш
       Ковель-Волинь Ковель4:1Ураган Івано-Франківськ
       Ніка І.-Франківськ0:1СДЮШОР-4 Львів
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н2:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ДЮСШ Нововолинськ0:2Рух Винники Львівська
     Тур 4 
      24-09-2017 
       Надія Копиченці Тернопільська0:1Рух Винники Львівська
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ4:2ДЮСШ Нововолинськ
       СДЮШОР-4 Львів2:2УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       Ураган Івано-Франківськ2:1Ніка І.-Франківськ
       ФК Калуш Калуш0:3Ковель-Волинь Ковель
       Покрова Львів3:1ФК Опір Львів
     Тур 5 
      01-10-2017 
       ФК Опір Львів3:2Надія Копиченці Тернопільська
       Ковель-Волинь Ковель4:1Покрова Львів
       Ніка І.-Франківськ4:0ФК Калуш Калуш
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н0:2Ураган Івано-Франківськ
       ДЮСШ Нововолинськ0:5СДЮШОР-4 Львів
       Рух Винники Львівська2:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 6 
      04-10-2017 
       Надія Копиченці Тернопільська3:3ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів2:0Рух Винники Львівська
       Ураган Івано-Франківськ1:0ДЮСШ Нововолинськ
       ФК Калуш Калуш1:1УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       Покрова Львів3:0Ніка І.-Франківськ
       ФК Опір Львів2:1Ковель-Волинь Ковель
     Тур 7 
      08-10-2017 
       Ковель-Волинь Ковель4:0Надія Копиченці Тернопільська
       Ніка І.-Франківськ0:0ФК Опір Львів
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н0:1Покрова Львів
       ДЮСШ Нововолинськ0:1ФК Калуш Калуш
       Рух Винники Львівська0:0Ураган Івано-Франківськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:1СДЮШОР-4 Львів
     Тур 8 
      15-10-2017 
       Надія Копиченці Тернопільська2:3СДЮШОР-4 Львів
       Ураган Івано-Франківськ2:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ФК Калуш Калуш2:1Рух Винники Львівська
       Покрова Львів1:0ДЮСШ Нововолинськ
       ФК Опір Львів0:0УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       Ковель-Волинь Ковель2:0Ніка І.-Франківськ
     Тур 9 
      22-10-2017 
       Ніка І.-Франківськ0:1Надія Копиченці Тернопільська
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н0:1Ковель-Волинь Ковель
       ДЮСШ Нововолинськ1:2ФК Опір Львів
       Рух Винники Львівська0:1Покрова Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:1ФК Калуш Калуш
       СДЮШОР-4 Львів3:3Ураган Івано-Франківськ
     Тур 10 
      26-10-2017 
       Надія Копиченці Тернопільська2:1Ураган Івано-Франківськ
       ФК Калуш Калуш2:3СДЮШОР-4 Львів
       Покрова Львів0:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ФК Опір Львів2:0Рух Винники Львівська
       Ковель-Волинь Ковель5:0ДЮСШ Нововолинськ
       Ніка І.-Франківськ1:0УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
     Тур 11 
      29-10-2017 
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н4:0Надія Копиченці Тернопільська
       ДЮСШ Нововолинськ1:2Ніка І.-Франківськ
       Рух Винники Львівська1:5Ковель-Волинь Ковель
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:1ФК Опір Львів
       Ураган Івано-Франківськ3:0ФК Калуш Калуш
    Коло 2 
     Тур 12 
      05-11-2017 
       Надія Копиченці Тернопільська1:0ФК Калуш Калуш
       Ураган Івано-Франківськ1:2Покрова Львів
       СДЮШОР-4 Львів1:1ФК Опір Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:6Ковель-Волинь Ковель
       Рух Винники Львівська5:0Ніка І.-Франківськ
       ДЮСШ Нововолинськ1:2УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
     Тур 13 
      08-11-2017 
       ДЮСШ Нововолинськ1:0Надія Копиченці Тернопільська
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н0:0Рух Винники Львівська
       Ніка І.-Франківськ1:5ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Ковель-Волинь Ковель1:0СДЮШОР-4 Львів
       ФК Опір Львів1:0Ураган Івано-Франківськ
       Покрова Львів3:0ФК Калуш Калуш
     Тур 14 
      12-11-2017 
       Надія Копиченці Тернопільська1:0Покрова Львів
       ФК Калуш Калуш0:2ФК Опір Львів
       Ураган Івано-Франківськ1:0Ковель-Волинь Ковель
       СДЮШОР-4 Львів8:0Ніка І.-Франківськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:1УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       Рух Винники Львівська2:0ДЮСШ Нововолинськ
    Коло 1 
     Тур 11 
      15-11-2017 
       СДЮШОР-4 Львів1:3Покрова Львів
    Коло 2 
     Тур 15 
      15-04-2018 
       ДЮСШ Нововолинськ0:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н6:0СДЮШОР-4 Львів
       Ніка І.-Франківськ1:5Ураган Івано-Франківськ
       Ковель-Волинь Ковель3:0ФК Калуш Калуш
       ФК Опір Львів0:2Покрова Львів
      17-04-2018 
       Рух Винники Львівська3:0Надія Копиченці Тернопільська
     Тур 16 
      21-04-2018 
       Надія Копиченці Тернопільська2:1ФК Опір Львів
      22-04-2018 
       Покрова Львів1:0Ковель-Волинь Ковель
       ФК Калуш Калуш0:0Ніка І.-Франківськ
       Ураган Івано-Франківськ1:5УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       СДЮШОР-4 Львів3:1ДЮСШ Нововолинськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ3:1Рух Винники Львівська
     Тур 17 
      25-04-2018 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:2Надія Копиченці Тернопільська
       Рух Винники Львівська1:0СДЮШОР-4 Львів
       ДЮСШ Нововолинськ1:7Ураган Івано-Франківськ
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н3:0ФК Калуш Калуш
       Ніка І.-Франківськ0:4Покрова Львів
      26-04-2018 
       Ковель-Волинь Ковель2:0ФК Опір Львів
     Тур 18 
      29-04-2018 
       Надія Копиченці Тернопільська0:3Ковель-Волинь Ковель
       ФК Опір Львів2:0Ніка І.-Франківськ
       Покрова Львів1:0УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       ФК Калуш Калуш1:1ДЮСШ Нововолинськ
       Ураган Івано-Франківськ0:2Рух Винники Львівська
       СДЮШОР-4 Львів1:2ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 19 
      06-05-2018 
       СДЮШОР-4 Львів3:1Надія Копиченці Тернопільська
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ3:1Ураган Івано-Франківськ
       Рух Винники Львівська4:1ФК Калуш Калуш
       ДЮСШ Нововолинськ1:3Покрова Львів
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н2:1ФК Опір Львів
       Ніка І.-Франківськ1:2Ковель-Волинь Ковель
     Тур 20 
      13-05-2018 
       Надія Копиченці Тернопільська2:2Ніка І.-Франківськ
       ФК Опір Львів1:2ДЮСШ Нововолинськ
       Покрова Львів2:1Рух Винники Львівська
       ФК Калуш Калуш0:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Ураган Івано-Франківськ3:2СДЮШОР-4 Львів
      16-05-2018 
       Ковель-Волинь Ковель0:2УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
     Тур 21 
      20-05-2018 
       Ураган Івано-Франківськ6:2Надія Копиченці Тернопільська
       СДЮШОР-4 Львів5:0ФК Калуш Калуш
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:0Покрова Львів
       Рух Винники Львівська0:1ФК Опір Львів
       ДЮСШ Нововолинськ0:2Ковель-Волинь Ковель
       УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н6:0Ніка І.-Франківськ
     Тур 22 
      23-05-2018 
       ФК Опір Львів0:5ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
      26-05-2018 
       Ковель-Волинь Ковель4:1Рух Винники Львівська
      27-05-2018 
       Надія Копиченці Тернопільська0:0УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н
       Ніка І.-Франківськ1:2ДЮСШ Нововолинськ
       Покрова Львів0:1СДЮШОР-4 Львів
       ФК Калуш Калуш0:2Ураган Івано-Франківськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Шеремета Марко Ростиславович Покрова Львів19020
    Симочко Василь Васильович УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н16022
    Гуменюк Олександр Сергійович СДЮШОР-4 Львів14021
    Янюк Данило Васильович Ковель-Волинь Ковель13113
    Зінгель Богдан Олегович Ковель-Волинь Ковель11319
    Онишків Марко Андрійович СДЮШОР-4 Львів11013
    Покришка Михайло Богданович Ніка І.-Франківськ10221
    Курилів Юрій Олегович Ураган Івано-Франківськ10119
    Дячинський Іван Ігорович Надія Копиченці Тернопільська9022
    Бельбас Юрій Любомирович Ураган Івано-Франківськ9122
    Слободян Володимир Романович ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ9015

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook