Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2017/2018 Перша ліга U15 Група 5

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-09-2017 
       Поділля Хмельницький6:1Спарта Чернівці
       ДЮСШ Верес Рівне4:0ФК Янтарний Новояворівськ
       Галичина Львів7:0ФК Локомотив Львів
       Чортків-Педліцей -1:1БЛІСП-КДЮСШ Березне
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин0:1ДЮСШ-1 Хмельницький
     Тур 2 
      17-09-2017 
       Спарта Чернівці1:1ДЮСШ-1 Хмельницький
       БЛІСП-КДЮСШ Березне4:0КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       ФК Локомотив Львів0:4Чортків-Педліцей -
       ФК Янтарний Новояворівськ0:3Галичина Львів
       Поділля Хмельницький3:0ДЮСШ Верес Рівне
     Тур 3 
      24-09-2017 
       ДЮСШ Верес Рівне2:1Спарта Чернівці
       Галичина Львів1:4Поділля Хмельницький
       Чортків-Педліцей -4:1ФК Янтарний Новояворівськ
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин5:0ФК Локомотив Львів
       ДЮСШ-1 Хмельницький0:1БЛІСП-КДЮСШ Березне
     Тур 4 
      01-10-2017 
       Спарта Чернівці0:3БЛІСП-КДЮСШ Березне
       ФК Локомотив Львів0:1ДЮСШ-1 Хмельницький
       ФК Янтарний Новояворівськ1:2КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       Поділля Хмельницький2:2Чортків-Педліцей -
       ДЮСШ Верес Рівне2:1Галичина Львів
     Тур 5 
      08-10-2017 
       Галичина Львів4:0Спарта Чернівці
       Чортків-Педліцей -0:1ДЮСШ Верес Рівне
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин0:2Поділля Хмельницький
       ДЮСШ-1 Хмельницький2:0ФК Янтарний Новояворівськ
       БЛІСП-КДЮСШ Березне2:1ФК Локомотив Львів
     Тур 6 
      15-10-2017 
       Спарта Чернівці1:0ФК Локомотив Львів
       ФК Янтарний Новояворівськ1:1БЛІСП-КДЮСШ Березне
       Поділля Хмельницький4:0ДЮСШ-1 Хмельницький
       ДЮСШ Верес Рівне4:0КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       Галичина Львів0:3Чортків-Педліцей -
     Тур 7 
      21-10-2017 
       Чортків-Педліцей -4:1Спарта Чернівці
      22-10-2017 
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин0:2Галичина Львів
       ДЮСШ-1 Хмельницький1:1ДЮСШ Верес Рівне
       БЛІСП-КДЮСШ Березне1:2Поділля Хмельницький
       ФК Локомотив Львів0:5ФК Янтарний Новояворівськ
     Тур 8 
      26-10-2017 
       Спарта Чернівці0:2ФК Янтарний Новояворівськ
       Поділля Хмельницький12:0ФК Локомотив Львів
       ДЮСШ Верес Рівне3:0БЛІСП-КДЮСШ Березне
       Галичина Львів8:1ДЮСШ-1 Хмельницький
       Чортків-Педліцей -3:0КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
     Тур 9 
      29-10-2017 
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин3:0Спарта Чернівці
       ДЮСШ-1 Хмельницький1:6Чортків-Педліцей -
       БЛІСП-КДЮСШ Березне2:0Галичина Львів
       ФК Локомотив Львів0:4ДЮСШ Верес Рівне
       ФК Янтарний Новояворівськ0:3Поділля Хмельницький
    Коло 2 
     Тур 10 
      05-11-2017 
       Спарта Чернівці1:3Поділля Хмельницький
       ФК Янтарний Новояворівськ0:0ДЮСШ Верес Рівне
       ФК Локомотив Львів0:2Галичина Львів
       БЛІСП-КДЮСШ Березне0:1Чортків-Педліцей -
       ДЮСШ-1 Хмельницький3:2КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
     Тур 11 
      11-11-2017 
       Чортків-Педліцей -3:0ФК Локомотив Львів
      12-11-2017 
       ДЮСШ-1 Хмельницький2:1Спарта Чернівці
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин2:1БЛІСП-КДЮСШ Березне
       Галичина Львів2:1ФК Янтарний Новояворівськ
       ДЮСШ Верес Рівне0:1Поділля Хмельницький
     Тур 12 
      15-04-2018 
       Спарта Чернівці0:2ДЮСШ Верес Рівне
       Поділля Хмельницький3:0Галичина Львів
       ФК Янтарний Новояворівськ1:3Чортків-Педліцей -
       ФК Локомотив Львів1:1КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       БЛІСП-КДЮСШ Березне3:0ДЮСШ-1 Хмельницький
     Тур 13 
      22-04-2018 
       БЛІСП-КДЮСШ Березне1:0Спарта Чернівці
       ДЮСШ-1 Хмельницький0:0ФК Локомотив Львів
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин1:3ФК Янтарний Новояворівськ
       Чортків-Педліцей -1:1Поділля Хмельницький
       Галичина Львів3:0ДЮСШ Верес Рівне
     Тур 14 
      29-04-2018 
       Спарта Чернівці0:1Галичина Львів
       ДЮСШ Верес Рівне2:0Чортків-Педліцей -
       Поділля Хмельницький5:1КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       ФК Янтарний Новояворівськ1:1ДЮСШ-1 Хмельницький
       ФК Локомотив Львів1:2БЛІСП-КДЮСШ Березне
     Тур 15 
      05-05-2018 
       Чортків-Педліцей -1:0Галичина Львів
      06-05-2018 
       ФК Локомотив Львів3:1Спарта Чернівці
       БЛІСП-КДЮСШ Березне4:1ФК Янтарний Новояворівськ
       ДЮСШ-1 Хмельницький0:2Поділля Хмельницький
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин0:2ДЮСШ Верес Рівне
     Тур 16 
      13-05-2018 
       Спарта Чернівці0:0Чортків-Педліцей -
       Галичина Львів3:0КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       ДЮСШ Верес Рівне4:0ДЮСШ-1 Хмельницький
       Поділля Хмельницький7:1БЛІСП-КДЮСШ Березне
       ФК Янтарний Новояворівськ1:5ФК Локомотив Львів
     Тур 17 
      16-05-2018 
       ФК Локомотив Львів1:2Поділля Хмельницький
      20-05-2018 
       ФК Янтарний Новояворівськ0:0Спарта Чернівці
       БЛІСП-КДЮСШ Березне0:0ДЮСШ Верес Рівне
       ДЮСШ-1 Хмельницький0:2Галичина Львів
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин0:3Чортків-Педліцей -
     Тур 18 
      27-05-2018 
       Спарта ЧернівціКДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       Чортків-Педліцей -ДЮСШ-1 Хмельницький
       Галичина ЛьвівБЛІСП-КДЮСШ Березне
       ДЮСШ Верес РівнеФК Локомотив Львів
       Поділля ХмельницькийФК Янтарний Новояворівськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Терещук Владислав Андрійович Поділля Хмельницький21015
    Кватернюк Сергій Степанович Поділля Хмельницький8114
    Шептунов Віталій Ярославович Галичина Львів8013
    Гринь Юрій Юрійович ДЮСШ Верес Рівне7214
    Шевчук Павло Сергійович ДЮСШ Верес Рівне6114
    Царук Олег Васильович Чортків-Педліцей -6015
    Козак Маркіян Михайлович Галичина Львів6016
    Калита Павло Юрійович Чортків-Педліцей -6016
    Ветошко Євген Русланович Поділля Хмельницький6014
    Ціпан Василь Сергійович БЛІСП-КДЮСШ Березне5213
    Мусянович Віталій Андрійович Галичина Львів5111

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook