Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2017/2018 Перша ліга U17 Група 8

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-09-2017 
       Колос Ковалівка1:1ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       Зміна Біла Церква7:0ЦС Фаворит Бориспіль
       Десна Чернігів9:0ДЮСФШ Ніжин
       Діназ Вишгород0:1Рубін Пісківка
       ФК Мал Коростень4:0КДЮСШ Чемпіон Київ
     Тур 2 
      17-09-2017 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп2:0КДЮСШ Чемпіон Київ
       Рубін Пісківка2:1ФК Мал Коростень
       ДЮСФШ Ніжин0:1Діназ Вишгород
       ЦС Фаворит Бориспіль0:4Десна Чернігів
       Колос Ковалівка1:0Зміна Біла Церква
     Тур 3 
      24-09-2017 
       Зміна Біла Церква0:0ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       Десна Чернігів4:0Колос Ковалівка
       Діназ Вишгород6:1ЦС Фаворит Бориспіль
       ФК Мал Коростень3:0ДЮСФШ Ніжин
       КДЮСШ Чемпіон Київ2:4Рубін Пісківка
     Тур 4 
      01-10-2017 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп1:2Рубін Пісківка
       ДЮСФШ Ніжин4:3КДЮСШ Чемпіон Київ
       ЦС Фаворит Бориспіль0:0ФК Мал Коростень
       Колос Ковалівка2:0Діназ Вишгород
       Зміна Біла Церква2:7Десна Чернігів
     Тур 5 
      08-10-2017 
       Десна Чернігів3:0ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       Діназ Вишгород0:2Зміна Біла Церква
       ФК Мал Коростень2:1Колос Ковалівка
       КДЮСШ Чемпіон Київ4:1ЦС Фаворит Бориспіль
       Рубін Пісківка1:0ДЮСФШ Ніжин
     Тур 6 
      15-10-2017 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп3:0ДЮСФШ Ніжин
       ЦС Фаворит Бориспіль1:3Рубін Пісківка
       Колос Ковалівка0:2КДЮСШ Чемпіон Київ
       Зміна Біла Церква6:0ФК Мал Коростень
       Десна Чернігів7:1Діназ Вишгород
     Тур 7 
      22-10-2017 
       Діназ Вишгород5:2ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       ФК Мал Коростень0:5Десна Чернігів
       КДЮСШ Чемпіон Київ2:1Зміна Біла Церква
       Рубін Пісківка1:0Колос Ковалівка
       ДЮСФШ Ніжин1:3ЦС Фаворит Бориспіль
     Тур 8 
      25-10-2017 
       Десна Чернігів3:0КДЮСШ Чемпіон Київ
      26-10-2017 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп8:1ЦС Фаворит Бориспіль
       Колос Ковалівка0:0ДЮСФШ Ніжин
       Зміна Біла Церква3:0Рубін Пісківка
       Діназ Вишгород2:1ФК Мал Коростень
     Тур 9 
      29-10-2017 
       ФК Мал Коростень5:3ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       КДЮСШ Чемпіон Київ0:2Діназ Вишгород
       Рубін Пісківка1:1Десна Чернігів
       ДЮСФШ Ніжин1:1Зміна Біла Церква
       ЦС Фаворит Бориспіль1:4Колос Ковалівка
    Коло 2 
     Тур 10 
      05-11-2017 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп2:1Колос Ковалівка
       ЦС Фаворит Бориспіль2:0Зміна Біла Церква
       ДЮСФШ Ніжин1:9Десна Чернігів
       Рубін Пісківка0:1Діназ Вишгород
       КДЮСШ Чемпіон Київ2:1ФК Мал Коростень
     Тур 11 
      12-11-2017 
       КДЮСШ Чемпіон Київ3:1ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       ФК Мал Коростень3:1Рубін Пісківка
       Діназ Вишгород9:0ДЮСФШ Ніжин
       Десна Чернігів15:0ЦС Фаворит Бориспіль
       Зміна Біла Церква3:2Колос Ковалівка
     Тур 12 
      15-04-2018 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп1:2Зміна Біла Церква
       Колос Ковалівка0:4Десна Чернігів
       ЦС Фаворит Бориспіль0:0Діназ Вишгород
       ДЮСФШ Ніжин2:7ФК Мал Коростень
       Рубін Пісківка0:3КДЮСШ Чемпіон Київ
     Тур 13 
      22-04-2018 
       Рубін Пісківка4:0ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       КДЮСШ Чемпіон Київ4:0ДЮСФШ Ніжин
       ФК Мал Коростень6:2ЦС Фаворит Бориспіль
       Діназ Вишгород0:2Колос Ковалівка
       Десна Чернігів4:0Зміна Біла Церква
     Тур 14 
      29-04-2018 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп0:2Десна Чернігів
       Колос Ковалівка3:1ФК Мал Коростень
       ЦС Фаворит Бориспіль2:4КДЮСШ Чемпіон Київ
       ДЮСФШ Ніжин0:3Рубін Пісківка
     Тур 15 
      06-05-2018 
       ДЮСФШ Ніжин2:0ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       Рубін Пісківка6:0ЦС Фаворит Бориспіль
       КДЮСШ Чемпіон Київ3:1Колос Ковалівка
       ФК Мал Коростень2:4Зміна Біла Церква
       Діназ Вишгород1:2Десна Чернігів
     Тур 16 
      13-05-2018 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп3:0Діназ Вишгород
       Десна Чернігів7:0ФК Мал Коростень
       Зміна Біла Церква4:0КДЮСШ Чемпіон Київ
       Колос Ковалівка1:3Рубін Пісківка
       ЦС Фаворит Бориспіль0:0ДЮСФШ Ніжин
     Тур 14 
      18-05-2018 
       Зміна Біла Церква6:1Діназ Вишгород
     Тур 17 
      20-05-2018 
       ЦС Фаворит Бориспіль3:1ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       ДЮСФШ Ніжин1:2Колос Ковалівка
       Рубін Пісківка1:2Зміна Біла Церква
       КДЮСШ Чемпіон Київ0:0Десна Чернігів
       ФК Мал Коростень0:1Діназ Вишгород
     Тур 18 
      27-05-2018 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп3:1ФК Мал Коростень
       Діназ Вишгород0:2КДЮСШ Чемпіон Київ
       Десна Чернігів8:0Рубін Пісківка
       Зміна Біла Церква10:1ДЮСФШ Ніжин
       Колос Ковалівка1:1ЦС Фаворит Бориспіль
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Белич Євгеній Станіславович Десна Чернігів26318
    Василенко Станіслав Андрійович Зміна Біла Церква22315
    Ткаченко Роман Вадимович КДЮСШ Чемпіон Київ18318
    Маньковський Антон Зіннурович ФК Мал Коростень17218
    Кібальник Данило Ігорович Десна Чернігів12118
    Заворотний Максим Олександрович Десна Чернігів11117
    Овчинніков Олександр Миколайович Рубін Пісківка10317
    Бакун Єгор Сергійович Десна Чернігів8017
    Проха Даніїл Олегович Десна Чернігів728
    Кухар Даниїл Вячеславович Зміна Біла Церква7013
    Чумаков Артем Сергійович ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп7110

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook