Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2017/2018 Перша ліга U15 Група 8

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      10-09-2017 
       Колос Ковалівка0:0ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       Зміна Біла Церква0:7ЦС Фаворит Бориспіль
       Десна Чернігів9:1ДЮСФШ Ніжин
       Діназ Вишгород6:0Рубін Пісківка
       ФК Мал Коростень1:1КДЮСШ Чемпіон Київ
     Тур 2 
      17-09-2017 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп3:2КДЮСШ Чемпіон Київ
       Рубін Пісківка1:0ФК Мал Коростень
       ДЮСФШ Ніжин1:8Діназ Вишгород
       ЦС Фаворит Бориспіль0:5Десна Чернігів
       Колос Ковалівка9:1Зміна Біла Церква
     Тур 3 
      24-09-2017 
       Зміна Біла Церква1:2ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       Десна Чернігів3:0Колос Ковалівка
       Діназ Вишгород4:0ЦС Фаворит Бориспіль
       ФК Мал Коростень3:2ДЮСФШ Ніжин
       КДЮСШ Чемпіон Київ0:1Рубін Пісківка
     Тур 4 
      01-10-2017 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп0:0Рубін Пісківка
       ДЮСФШ Ніжин1:1КДЮСШ Чемпіон Київ
       ЦС Фаворит Бориспіль0:1ФК Мал Коростень
       Колос Ковалівка0:2Діназ Вишгород
       Зміна Біла Церква0:7Десна Чернігів
     Тур 5 
      08-10-2017 
       Десна Чернігів5:0ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       Діназ Вишгород9:0Зміна Біла Церква
       ФК Мал Коростень0:1Колос Ковалівка
       КДЮСШ Чемпіон Київ4:1ЦС Фаворит Бориспіль
       Рубін Пісківка5:1ДЮСФШ Ніжин
     Тур 6 
      15-10-2017 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп2:1ДЮСФШ Ніжин
       ЦС Фаворит Бориспіль1:2Рубін Пісківка
       Колос Ковалівка1:1КДЮСШ Чемпіон Київ
       Зміна Біла Церква1:1ФК Мал Коростень
       Десна Чернігів1:1Діназ Вишгород
     Тур 7 
      22-10-2017 
       Діназ Вишгород7:0ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       ФК Мал Коростень1:4Десна Чернігів
       КДЮСШ Чемпіон Київ2:0Зміна Біла Церква
       Рубін Пісківка0:1Колос Ковалівка
       ДЮСФШ Ніжин0:3ЦС Фаворит Бориспіль
     Тур 8 
      25-10-2017 
       Десна Чернігів5:0КДЮСШ Чемпіон Київ
      26-10-2017 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп3:0ЦС Фаворит Бориспіль
       Колос Ковалівка7:1ДЮСФШ Ніжин
       Зміна Біла Церква0:7Рубін Пісківка
       Діназ Вишгород5:0ФК Мал Коростень
     Тур 9 
      29-10-2017 
       ФК Мал Коростень0:0ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       КДЮСШ Чемпіон Київ0:1Діназ Вишгород
       Рубін Пісківка0:1Десна Чернігів
       ДЮСФШ Ніжин7:0Зміна Біла Церква
       ЦС Фаворит Бориспіль0:1Колос Ковалівка
    Коло 2 
     Тур 10 
      05-11-2017 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп0:0Колос Ковалівка
       ЦС Фаворит Бориспіль4:1Зміна Біла Церква
       ДЮСФШ Ніжин1:6Десна Чернігів
       Рубін Пісківка0:2Діназ Вишгород
       КДЮСШ Чемпіон Київ0:1ФК Мал Коростень
     Тур 11 
      12-11-2017 
       КДЮСШ Чемпіон Київ0:1ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       ФК Мал Коростень0:7Рубін Пісківка
       Діназ Вишгород11:0ДЮСФШ Ніжин
       Десна Чернігів6:1ЦС Фаворит Бориспіль
       Зміна Біла Церква0:2Колос Ковалівка
     Тур 12 
      15-04-2018 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп3:1Зміна Біла Церква
       Колос Ковалівка0:0Десна Чернігів
       ЦС Фаворит Бориспіль2:1Діназ Вишгород
       ДЮСФШ Ніжин1:0ФК Мал Коростень
       Рубін Пісківка1:0КДЮСШ Чемпіон Київ
     Тур 13 
      22-04-2018 
       Рубін Пісківка0:1ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       КДЮСШ Чемпіон Київ0:0ДЮСФШ Ніжин
       ФК Мал Коростень2:0ЦС Фаворит Бориспіль
       Діназ Вишгород0:0Колос Ковалівка
       Десна Чернігів8:0Зміна Біла Церква
     Тур 14 
      29-04-2018 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп0:2Десна Чернігів
       Колос Ковалівка1:0ФК Мал Коростень
       ЦС Фаворит Бориспіль1:0КДЮСШ Чемпіон Київ
       ДЮСФШ Ніжин2:1Рубін Пісківка
     Тур 15 
      06-05-2018 
       ДЮСФШ Ніжин0:1ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       Рубін Пісківка3:1ЦС Фаворит Бориспіль
       КДЮСШ Чемпіон Київ0:0Колос Ковалівка
       ФК Мал Коростень4:0Зміна Біла Церква
       Діназ Вишгород4:0Десна Чернігів
     Тур 16 
      13-05-2018 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп1:2Діназ Вишгород
       Десна Чернігів3:1ФК Мал Коростень
       Зміна Біла Церква0:1КДЮСШ Чемпіон Київ
       Колос Ковалівка0:2Рубін Пісківка
       ЦС Фаворит Бориспіль3:2ДЮСФШ Ніжин
     Тур 14 
      18-05-2018 
       Зміна Біла Церква0:7Діназ Вишгород
     Тур 17 
      20-05-2018 
       ЦС Фаворит Бориспіль0:1ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп
       ДЮСФШ Ніжин1:3Колос Ковалівка
       Рубін Пісківка1:0Зміна Біла Церква
       КДЮСШ Чемпіон Київ1:0Десна Чернігів
       ФК Мал Коростень1:5Діназ Вишгород
     Тур 18 
      27-05-2018 
       ДЮСШ ім. Маміашвілі Конотоп4:2ФК Мал Коростень
       Діназ Вишгород1:0КДЮСШ Чемпіон Київ
       Десна Чернігів6:0Рубін Пісківка
       Зміна Біла Церква1:2ДЮСФШ Ніжин
       Колос Ковалівка1:1ЦС Фаворит Бориспіль
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Посмашний Нікіта Романович Десна Чернігів25018
    Овчарук Валентин Сергійович Діназ Вишгород24018
    Кисіль Ярослав Валентинович Діназ Вишгород13017
    Ворона Владислав Костянтинович Десна Чернігів10015
    Мехед Володимир Григорович ДЮСФШ Ніжин10216
    Пастернак Назарій Васильович Рубін Пісківка9318
    Іродовський Дмітрій Олегович Діназ Вишгород9018
    Безгубченко Джіліндо Валентинович Десна Чернігів9018
    Пищур Олександр Олександрович Десна Чернігів8018
    Ніорадзе Костянтин Малхазович Колос Ковалівка7016
    Яременко Владислав Михайлович ЦС Фаворит Бориспіль7211

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook