Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість Тисменицького району

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      20-08-2017 
       ФК Клубівці -4:1ФК Марківці Сільгоспхімія -
       Оболонь Милування0:3Дністер с. Побережжя
       Фортуна Березівка2:0ФК Старі Кривотули -
       Цегельник Нові Кривотули1:5Прикарпаття Підлужжя
       Цитадель Єзупіль3:0ФК Сілець -
     Тур 2 
      27-08-2017 
       ФК Марківці Сільгоспхімія -3:1ФК Сілець -
       Прикарпаття Підлужжя3:1Цитадель Єзупіль
       ФК Старі Кривотули -3:6Цегельник Нові Кривотули
       Дністер с. Побережжя10:0Фортуна Березівка
     Тур 3 
      03-09-2017 
       Оболонь Милування4:2ФК Марківці Сільгоспхімія -
       Фортуна Березівка0:2ФК Клубівці -
       Цегельник Нові Кривотули2:1Дністер с. Побережжя
       Цитадель Єзупіль6:3ФК Старі Кривотули -
       ФК Сілець -3:0Прикарпаття Підлужжя
     Тур 4 
      10-09-2017 
       Дністер с. Побережжя2:1Цитадель Єзупіль
       ФК Клубівці -3:0Цегельник Нові Кривотули
       Оболонь Милування4:2Фортуна Березівка
     Тур 5 
      17-09-2017 
       Фортуна Березівка0:2ФК Марківці Сільгоспхімія -
       Цегельник Нові Кривотули1:3Оболонь Милування
       Цитадель Єзупіль4:2ФК Клубівці -
       ФК Сілець -1:2Дністер с. Побережжя
       Прикарпаття Підлужжя9:0ФК Старі Кривотули -
     Тур 6 
      24-09-2017 
       ФК Марківці Сільгоспхімія -3:2ФК Старі Кривотули -
       Дністер с. Побережжя3:2Прикарпаття Підлужжя
       ФК Клубівці -2:3ФК Сілець -
       Оболонь Милування2:2Цитадель Єзупіль
       Фортуна Березівка4:1Цегельник Нові Кривотули
     Тур 7 
      01-10-2017 
       Цегельник Нові Кривотули1:2ФК Марківці Сільгоспхімія -
       Цитадель Єзупіль0:2Фортуна Березівка
       ФК Сілець -2:2Оболонь Милування
       Прикарпаття Підлужжя3:5ФК Клубівці -
       ФК Старі Кривотули -0:5Дністер с. Побережжя
     Тур 8 
      08-10-2017 
       ФК Марківці Сільгоспхімія -0:3Дністер с. Побережжя
       ФК Клубівці -3:0ФК Старі Кривотули -
       Оболонь Милування2:1Прикарпаття Підлужжя
       Фортуна Березівка1:2ФК Сілець -
       Цегельник Нові Кривотули1:0Цитадель Єзупіль
     Тур 9 
      15-10-2017 
       Цитадель Єзупіль1:5ФК Марківці Сільгоспхімія -
       ФК Сілець -1:1Цегельник Нові Кривотули
       Прикарпаття Підлужжя0:1Фортуна Березівка
       ФК Старі Кривотули -0:0Оболонь Милування
       Дністер с. Побережжя2:0ФК Клубівці -
     Тур 2 
      22-10-2017 
       ФК Клубівці -1:2Оболонь Милування
     Тур 4 
       ФК Марківці Сільгоспхімія -1:1Прикарпаття Підлужжя
       ФК Старі Кривотули -4:0ФК Сілець -
    Коло 2 
     Тур 10 
      22-04-2018 
       ФК Марківці Сільгоспхімія -2:1ФК Клубівці -
       Дністер с. Побережжя5:0Оболонь Милування
       ФК Старі Кривотули -2:1Фортуна Березівка
       Прикарпаття Підлужжя3:1Цегельник Нові Кривотули
       ФК Сілець -3:1Цитадель Єзупіль
     Тур 11 
      29-04-2018 
       ФК Сілець -0:1ФК Марківці Сільгоспхімія -
       Цитадель Єзупіль2:1Прикарпаття Підлужжя
       Цегельник Нові Кривотули5:1ФК Старі Кривотули -
       Фортуна Березівка1:3Дністер с. Побережжя
       Оболонь Милування6:3ФК Клубівці -
     Тур 12 
      06-05-2018 
       ФК Марківці Сільгоспхімія -0:3Оболонь Милування
       ФК Клубівці -2:1Фортуна Березівка
       Дністер с. Побережжя6:3Цегельник Нові Кривотули
       ФК Старі Кривотули -0:0Цитадель Єзупіль
       Прикарпаття Підлужжя3:0ФК Сілець -
     Тур 13 
      13-05-2018 
       Прикарпаття Підлужжя1:4ФК Марківці Сільгоспхімія -
       ФК Сілець -11:2ФК Старі Кривотули -
       Цитадель Єзупіль2:5Дністер с. Побережжя
       Цегельник Нові Кривотули1:2ФК Клубівці -
       Фортуна Березівка2:1Оболонь Милування
     Тур 14 
      20-05-2018 
       ФК Марківці Сільгоспхімія -6:1Фортуна Березівка
       Оболонь Милування6:1Цегельник Нові Кривотули
       ФК Клубівці -1:1Цитадель Єзупіль
       Дністер с. Побережжя0:1ФК Сілець -
       ФК Старі Кривотули -1:9Прикарпаття Підлужжя
     Тур 15 
      27-05-2018 
       ФК Старі Кривотули -1:8ФК Марківці Сільгоспхімія -
       Прикарпаття Підлужжя1:1Дністер с. Побережжя
       ФК Сілець -2:4ФК Клубівці -
       Цитадель Єзупіль0:4Оболонь Милування
       Цегельник Нові Кривотули2:2Фортуна Березівка
     Тур 16 
      03-06-2018 
       ФК Марківці Сільгоспхімія -5:0Цегельник Нові Кривотули
       Фортуна Березівка7:0Цитадель Єзупіль
       Оболонь Милування0:1ФК Сілець -
       ФК Клубівці -2:5Прикарпаття Підлужжя
       Дністер с. Побережжя5:0ФК Старі Кривотули -
     Тур 17 
      10-06-2018 
       Дністер с. Побережжя2:2ФК Марківці Сільгоспхімія -
       ФК Старі Кривотули -0:6ФК Клубівці -
       Прикарпаття Підлужжя1:4Оболонь Милування
       ФК Сілець -1:1Фортуна Березівка
       Цитадель Єзупіль2:4Цегельник Нові Кривотули
     Тур 18 
      17-06-2018 
       ФК Марківці Сільгоспхімія -+:-Цитадель Єзупіль
       Цегельник Нові Кривотули2:3ФК Сілець -
       Фортуна Березівка3:4Прикарпаття Підлужжя
       Оболонь Милування+:-ФК Старі Кривотули -
       ФК Клубівці -0:2Дністер с. Побережжя
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Третяк Дмитро Ярославович Дністер с. Побережжя23318
    Вовк Ростислав-Святослав Ярославович ФК Сілець -14016
    Антошків Олег Любомирович ФК Клубівці -13113
    Челяк Сергій Миколайович Прикарпаття Підлужжя13116
    Маланюк Іван Михайлович Дністер с. Побережжя12015
    Баранецький Богдан Богданович Оболонь Милування11014
    Обшира Андрій Петрович Прикарпаття Підлужжя10012
    Федоронько Микола Миколайович Фортуна Березівка10016
    Фрейнак Володимир Богданович ФК Марківці Сільгоспхімія -10112
    Маснюк Михайло Михайлович Цегельник Нові Кривотули10014
    Коваль Андрій Михайлович Цитадель Єзупіль9116

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook