Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Тисменицького району

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      20-08-2017 
       ФК Клубівці -4:1ФК Марківці -
       Оболонь Милування0:3Дністер-Рітас с. Побережжя
       Фортуна Березівка2:0ФК Старі Кривотули -
       Цегельник Нові Кривотули1:5Прикарпаття Підлужжя
       Цитадель Єзупіль3:0ФК Сілець -
     Тур 2 
      27-08-2017 
       ФК Марківці -3:1ФК Сілець -
       Прикарпаття Підлужжя3:1Цитадель Єзупіль
       ФК Старі Кривотули -3:6Цегельник Нові Кривотули
       Дністер-Рітас с. Побережжя10:0Фортуна Березівка
     Тур 3 
      03-09-2017 
       Оболонь Милування4:2ФК Марківці -
       Фортуна Березівка0:2ФК Клубівці -
       Цегельник Нові Кривотули2:1Дністер-Рітас с. Побережжя
       Цитадель Єзупіль6:3ФК Старі Кривотули -
       ФК Сілець -3:0Прикарпаття Підлужжя
     Тур 4 
      10-09-2017 
       Дністер-Рітас с. Побережжя2:1Цитадель Єзупіль
       ФК Клубівці -3:0Цегельник Нові Кривотули
       Оболонь Милування4:2Фортуна Березівка
     Тур 5 
      17-09-2017 
       Фортуна Березівка0:2ФК Марківці -
       Цегельник Нові Кривотули1:3Оболонь Милування
       Цитадель Єзупіль4:2ФК Клубівці -
       ФК Сілець -1:2Дністер-Рітас с. Побережжя
       Прикарпаття Підлужжя9:0ФК Старі Кривотули -
     Тур 6 
      24-09-2017 
       ФК Марківці -3:2ФК Старі Кривотули -
       Дністер-Рітас с. Побережжя3:2Прикарпаття Підлужжя
       ФК Клубівці -2:3ФК Сілець -
       Оболонь Милування2:2Цитадель Єзупіль
       Фортуна Березівка4:1Цегельник Нові Кривотули
     Тур 7 
      01-10-2017 
       Цегельник Нові Кривотули1:2ФК Марківці -
       Цитадель Єзупіль0:2Фортуна Березівка
       ФК Сілець -2:2Оболонь Милування
       Прикарпаття Підлужжя3:5ФК Клубівці -
       ФК Старі Кривотули -0:5Дністер-Рітас с. Побережжя
     Тур 8 
      08-10-2017 
       ФК Марківці -0:3Дністер-Рітас с. Побережжя
       ФК Клубівці -3:0ФК Старі Кривотули -
       Оболонь Милування2:1Прикарпаття Підлужжя
       Фортуна Березівка1:2ФК Сілець -
       Цегельник Нові Кривотули1:0Цитадель Єзупіль
     Тур 9 
      15-10-2017 
       Цитадель Єзупіль1:5ФК Марківці -
       ФК Сілець -1:1Цегельник Нові Кривотули
       Прикарпаття Підлужжя0:1Фортуна Березівка
       ФК Старі Кривотули -0:0Оболонь Милування
       Дністер-Рітас с. Побережжя2:0ФК Клубівці -
     Тур 2 
      22-10-2017 
       ФК Клубівці -1:2Оболонь Милування
     Тур 4 
       ФК Марківці -1:1Прикарпаття Підлужжя
       ФК Старі Кривотули -4:0ФК Сілець -
    Коло 2 
     Тур 10 
      22-04-2018 
       ФК Марківці -2:1ФК Клубівці -
       Дністер-Рітас с. Побережжя5:0Оболонь Милування
       ФК Старі Кривотули -2:1Фортуна Березівка
       Прикарпаття Підлужжя3:1Цегельник Нові Кривотули
       ФК Сілець -3:1Цитадель Єзупіль
     Тур 11 
      29-04-2018 
       ФК Сілець -0:1ФК Марківці -
       Цитадель Єзупіль2:1Прикарпаття Підлужжя
       Цегельник Нові Кривотули5:1ФК Старі Кривотули -
       Фортуна Березівка1:3Дністер-Рітас с. Побережжя
       Оболонь Милування6:3ФК Клубівці -
     Тур 12 
      06-05-2018 
       ФК Марківці -0:3Оболонь Милування
       ФК Клубівці -2:1Фортуна Березівка
       Дністер-Рітас с. Побережжя6:3Цегельник Нові Кривотули
       ФК Старі Кривотули -0:0Цитадель Єзупіль
       Прикарпаття Підлужжя3:0ФК Сілець -
     Тур 13 
      13-05-2018 
       Прикарпаття Підлужжя1:4ФК Марківці -
       ФК Сілець -11:2ФК Старі Кривотули -
       Цитадель Єзупіль2:5Дністер-Рітас с. Побережжя
       Цегельник Нові Кривотули1:2ФК Клубівці -
       Фортуна Березівка2:1Оболонь Милування
     Тур 14 
      20-05-2018 
       ФК Марківці -6:1Фортуна Березівка
       Оболонь Милування6:1Цегельник Нові Кривотули
       ФК Клубівці -1:1Цитадель Єзупіль
       Дністер-Рітас с. Побережжя0:1ФК Сілець -
       ФК Старі Кривотули -1:9Прикарпаття Підлужжя
     Тур 15 
      27-05-2018 
       ФК Старі Кривотули -1:8ФК Марківці -
       Прикарпаття Підлужжя1:1Дністер-Рітас с. Побережжя
       ФК Сілець -2:4ФК Клубівці -
       Цитадель Єзупіль0:4Оболонь Милування
       Цегельник Нові Кривотули2:2Фортуна Березівка
     Тур 16 
      03-06-2018 
       ФК Марківці -5:0Цегельник Нові Кривотули
       Фортуна Березівка7:0Цитадель Єзупіль
       Оболонь Милування0:1ФК Сілець -
       ФК Клубівці -2:5Прикарпаття Підлужжя
       Дністер-Рітас с. Побережжя5:0ФК Старі Кривотули -
     Тур 17 
      10-06-2018 
       Дністер-Рітас с. Побережжя2:2ФК Марківці -
       ФК Старі Кривотули -0:6ФК Клубівці -
       Прикарпаття Підлужжя1:4Оболонь Милування
       ФК Сілець -1:1Фортуна Березівка
       Цитадель Єзупіль2:4Цегельник Нові Кривотули
     Тур 18 
      17-06-2018 
       ФК Марківці -+:-Цитадель Єзупіль
       Цегельник Нові Кривотули2:3ФК Сілець -
       Фортуна Березівка3:4Прикарпаття Підлужжя
       Оболонь Милування+:-ФК Старі Кривотули -
       ФК Клубівці -0:2Дністер-Рітас с. Побережжя
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Третяк Дмитро Ярославович Дністер-Рітас с. Побережжя23318
    Вовк Ростислав-Святослав Ярославович ФК Сілець -14016
    Антошків Олег Любомирович ФК Клубівці -13113
    Челяк Сергій Миколайович Прикарпаття Підлужжя13116
    Маланюк Іван Михайлович Дністер-Рітас с. Побережжя12015
    Баранецький Богдан Богданович Оболонь Милування11014
    Фрейнак Володимир Богданович ФК Марківці -10112
    Обшира Андрій Петрович Прикарпаття Підлужжя10012
    Федоронько Микола Миколайович Фортуна Березівка10016
    Маснюк Михайло Михайлович Цегельник Нові Кривотули10014
    Коваль Андрій Михайлович Цитадель Єзупіль9116

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook