Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість Тисменицького району юнаки

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      20-08-2017 
       ФК Клубівці-юн -2:2ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       Оболонь-юн Милування+:-Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Фортуна-юн Березівка0:3ФК Старі Кривотули-юн -
       Цегельник-юн Нові Кривотули+:-Прикарпаття-юн Підлужжя
       Цитадель-юн Єзупіль1:5ФК Сілець-юн -
     Тур 2 
      27-08-2017 
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -11:0ФК Сілець-юн -
       Прикарпаття-юн Підлужжя7:0Цитадель-юн Єзупіль
       ФК Старі Кривотули-юн -1:2Цегельник-юн Нові Кривотули
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя7:0Фортуна-юн Березівка
     Тур 3 
      03-09-2017 
       Оболонь-юн Милування0:7ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       Фортуна-юн Березівка1:2ФК Клубівці-юн -
       Цегельник-юн Нові Кривотули1:1Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Цитадель-юн Єзупіль3:8ФК Старі Кривотули-юн -
       ФК Сілець-юн -5:0Прикарпаття-юн Підлужжя
     Тур 4 
      10-09-2017 
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя16:0Цитадель-юн Єзупіль
       ФК Клубівці-юн -4:0Цегельник-юн Нові Кривотули
       Оболонь-юн Милування6:2Фортуна-юн Березівка
     Тур 5 
      17-09-2017 
       Фортуна-юн Березівка1:10ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       Цегельник-юн Нові Кривотули2:2Оболонь-юн Милування
       Цитадель-юн Єзупіль0:10ФК Клубівці-юн -
       ФК Сілець-юн -0:6Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Прикарпаття-юн Підлужжя1:2ФК Старі Кривотули-юн -
     Тур 6 
      24-09-2017 
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -6:2ФК Старі Кривотули-юн -
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя11:0Прикарпаття-юн Підлужжя
       ФК Клубівці-юн -3:1ФК Сілець-юн -
       Оболонь-юн Милування11:0Цитадель-юн Єзупіль
       Фортуна-юн Березівка1:2Цегельник-юн Нові Кривотули
     Тур 7 
      01-10-2017 
       Цегельник-юн Нові Кривотули1:4ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       Цитадель-юн Єзупіль0:3Фортуна-юн Березівка
       ФК Сілець-юн -3:2Оболонь-юн Милування
       Прикарпаття-юн Підлужжя1:3ФК Клубівці-юн -
       ФК Старі Кривотули-юн -1:5Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
     Тур 8 
      08-10-2017 
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -1:2Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       ФК Клубівці-юн -5:2ФК Старі Кривотули-юн -
       Оболонь-юн Милування11:2Прикарпаття-юн Підлужжя
       Фортуна-юн Березівка1:2ФК Сілець-юн -
       Цегельник-юн Нові Кривотули9:2Цитадель-юн Єзупіль
     Тур 9 
      15-10-2017 
       Цитадель-юн Єзупіль1:5ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       ФК Сілець-юн -3:5Цегельник-юн Нові Кривотули
       Прикарпаття-юн Підлужжя3:0Фортуна-юн Березівка
       ФК Старі Кривотули-юн -6:2Оболонь-юн Милування
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя2:0ФК Клубівці-юн -
     Тур 2 
      22-10-2017 
       ФК Клубівці-юн -17:1Оболонь-юн Милування
     Тур 4 
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -11:1Прикарпаття-юн Підлужжя
       ФК Старі Кривотули-юн -4:1ФК Сілець-юн -
    Коло 2 
     Тур 10 
      22-04-2018 
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -6:1ФК Клубівці-юн -
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя7:0Оболонь-юн Милування
       ФК Старі Кривотули-юн -8:0Фортуна-юн Березівка
       Прикарпаття-юн Підлужжя2:2Цегельник-юн Нові Кривотули
       ФК Сілець-юн -4:1Цитадель-юн Єзупіль
     Тур 11 
      29-04-2018 
       ФК Сілець-юн -2:7ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       Цитадель-юн Єзупіль1:2Прикарпаття-юн Підлужжя
       Цегельник-юн Нові Кривотули3:5ФК Старі Кривотули-юн -
       Фортуна-юн Березівка2:4Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Оболонь-юн Милування1:4ФК Клубівці-юн -
     Тур 12 
      06-05-2018 
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -3:0Оболонь-юн Милування
       ФК Клубівці-юн -6:0Фортуна-юн Березівка
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя4:1Цегельник-юн Нові Кривотули
       ФК Старі Кривотули-юн -11:0Цитадель-юн Єзупіль
       Прикарпаття-юн Підлужжя1:0ФК Сілець-юн -
     Тур 13 
      13-05-2018 
       Прикарпаття-юн Підлужжя2:5ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       ФК Сілець-юн -1:3ФК Старі Кривотули-юн -
       Цитадель-юн Єзупіль0:12Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       Цегельник-юн Нові Кривотули1:2ФК Клубівці-юн -
       Фортуна-юн Березівка0:1Оболонь-юн Милування
     Тур 14 
      20-05-2018 
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -7:0Фортуна-юн Березівка
       Оболонь-юн Милування3:6Цегельник-юн Нові Кривотули
       ФК Клубівці-юн -17:0Цитадель-юн Єзупіль
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя11:0ФК Сілець-юн -
       ФК Старі Кривотули-юн -5:1Прикарпаття-юн Підлужжя
     Тур 15 
      27-05-2018 
       ФК Старі Кривотули-юн -2:4ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       Прикарпаття-юн Підлужжя0:8Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
       ФК Сілець-юн -1:1ФК Клубівці-юн -
       Цитадель-юн Єзупіль4:5Оболонь-юн Милування
       Цегельник-юн Нові Кривотули7:0Фортуна-юн Березівка
     Тур 16 
      03-06-2018 
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -6:1Цегельник-юн Нові Кривотули
       Фортуна-юн Березівка5:1Цитадель-юн Єзупіль
       Оболонь-юн Милування11:1ФК Сілець-юн -
       ФК Клубівці-юн -3:1Прикарпаття-юн Підлужжя
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя10:0ФК Старі Кривотули-юн -
     Тур 17 
      10-06-2018 
       Дністер-Рітас-юн с. Побережжя6:0ФК Марківці-юн Франківський Дім -
       ФК Старі Кривотули-юн -3:9ФК Клубівці-юн -
       Прикарпаття-юн Підлужжя1:4Оболонь-юн Милування
       ФК Сілець-юн -0:13Фортуна-юн Березівка
       Цитадель-юн Єзупіль0:10Цегельник-юн Нові Кривотули
     Тур 18 
      17-06-2018 
       ФК Марківці-юн Франківський Дім -+:-Цитадель-юн Єзупіль
       Цегельник-юн Нові Кривотули+:-ФК Сілець-юн -
       Фортуна-юн Березівка0:4Прикарпаття-юн Підлужжя
       Оболонь-юн Милування+:-ФК Старі Кривотули-юн -
       ФК Клубівці-юн -1:5Дністер-Рітас-юн с. Побережжя
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Данилюк Назарій Олегович ФК Клубівці-юн -41116
    Мельничук Роман Васильович Оболонь-юн Милування37014
    Тинкалюк Роман Васильович Цегельник-юн Нові Кривотули32016
    Левицький Євген Мирославович Дністер-Рітас-юн с. Побережжя30018
    Волосянчук Володимир Романович ФК Марківці-юн Франківський Дім -20017
    Жирун Андрій Павло - Дністер-Рітас-юн с. Побережжя2008
    Бойчук Вадим Васильович ФК Марківці-юн Франківський Дім -19115
    Кочет Василь Петрович Дністер-Рітас-юн с. Побережжя17112
    Жирун Андрій Павло - ФК Клубівці-юн -1509
    Когут Богдан Русланович ФК Марківці-юн Франківський Дім -14010
    Іванін Олександр Васильович Дністер-Рітас-юн с. Побережжя1408

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook