Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат Рожнятівського району

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      27-08-2017 
       Прикарпаття Рожнятів1:0Оболонь Брошнів
       Лімниця Перегінське14:1Сівка Креховичі
       ФК Суходіл -4:1Лімниця Ясень
       Чечва Нижній Струтин0:5ФК Сваричів -
       Зоря Берлоги4:2Карпати Лоп`янка
     Тур 2 
      03-09-2017 
       ФК Сваричів -Зоря Берлоги
       Лімниця Ясень3:1Чечва Нижній Струтин
       Сівка Креховичі-:+ФК Суходіл -
       Оболонь БрошнівЛімниця Перегінське
       Горгани Рожнятів2:2Прикарпаття Рожнятів
     Тур 3 
      10-09-2017 
       Лімниця Перегінське4:1Горгани Рожнятів
       ФК Суходіл -4:1Оболонь Брошнів
       Чечва Нижній СтрутинСівка Креховичі
       Зоря Берлоги4:2Лімниця Ясень
       Карпати Лоп`янкаФК Сваричів -
     Тур 4 
      17-09-2017 
       Лімниця Ясень3:3Карпати Лоп`янка
       Сівка Креховичі2:1Зоря Берлоги
       Оболонь Брошнів3:1Чечва Нижній Струтин
       Горгани Рожнятів-:+ФК Суходіл -
       Прикарпаття Рожнятів3:2Лімниця Перегінське
     Тур 5 
      24-09-2017 
       ФК Суходіл -2:3Прикарпаття Рожнятів
       Чечва Нижній СтрутинГоргани Рожнятів
       Зоря Берлоги5:4Оболонь Брошнів
       Карпати Лоп`янка1:3Сівка Креховичі
       ФК Сваричів -5:1Лімниця Ясень
     Тур 6 
      01-10-2017 
       Сівка Креховичі1:5ФК Сваричів -
       Оболонь БрошнівКарпати Лоп`янка
       Горгани Рожнятів2:3Зоря Берлоги
       Прикарпаття Рожнятів2:1Чечва Нижній Струтин
       Лімниця Перегінське3:0ФК Суходіл -
     Тур 7 
      08-10-2017 
       Чечва Нижній СтрутинЛімниця Перегінське
       Зоря БерлогиПрикарпаття Рожнятів
       Карпати Лоп`янка3:1Горгани Рожнятів
       ФК Сваричів -Оболонь Брошнів
       Лімниця ЯсеньСівка Креховичі
     Тур 8 
      22-10-2017 
       Оболонь БрошнівЛімниця Ясень
       Горгани Рожнятів-:+ФК Сваричів -
       Прикарпаття РожнятівКарпати Лоп`янка
       Лімниця ПерегінськеЗоря Берлоги
       ФК Суходіл -Чечва Нижній Струтин
     Тур 9 
      29-10-2017 
       Зоря БерлогиФК Суходіл -
       Карпати Лоп`янкаЛімниця Перегінське
       ФК Сваричів -Прикарпаття Рожнятів
       Лімниця ЯсеньГоргани Рожнятів
       Сівка КреховичіОболонь Брошнів
     Тур 10 
      05-11-2017 
       Горгани РожнятівСівка Креховичі
       Прикарпаття РожнятівЛімниця Ясень
       Лімниця Перегінське5:1ФК Сваричів -
       ФК Суходіл -Карпати Лоп`янка
       Чечва Нижній СтрутинЗоря Берлоги
     Тур 11 
      12-11-2017 
       Карпати Лоп`янкаЧечва Нижній Струтин
       ФК Сваричів -ФК Суходіл -
       Лімниця ЯсеньЛімниця Перегінське
       Сівка КреховичіПрикарпаття Рожнятів
       Оболонь БрошнівГоргани Рожнятів
    Коло 2 
     Тур 12 
      15-04-2018 
       Оболонь БрошнівПрикарпаття Рожнятів
       Сівка КреховичіЛімниця Перегінське
       Лімниця ЯсеньФК Суходіл -
       ФК Сваричів -Чечва Нижній Струтин
       Карпати Лоп`янкаЗоря Берлоги
     Тур 13 
      22-04-2018 
       Зоря БерлогиФК Сваричів -
       Чечва Нижній СтрутинЛімниця Ясень
       ФК Суходіл -Сівка Креховичі
       Лімниця Перегінське2:1Оболонь Брошнів
       Прикарпаття РожнятівГоргани Рожнятів
     Тур 14 
      29-04-2018 
       Горгани РожнятівЛімниця Перегінське
       Оболонь БрошнівФК Суходіл -
       Сівка КреховичіЧечва Нижній Струтин
       Лімниця ЯсеньЗоря Берлоги
       ФК Сваричів -Карпати Лоп`янка
     Тур 15 
      06-05-2018 
       Карпати Лоп`янкаЛімниця Ясень
       Зоря БерлогиСівка Креховичі
       Чечва Нижній Струтин+:-Оболонь Брошнів
       ФК Суходіл -Горгани Рожнятів
       Лімниця Перегінське3:1Прикарпаття Рожнятів
     Тур 16 
      13-05-2018 
       Прикарпаття РожнятівФК Суходіл -
       Горгани РожнятівЧечва Нижній Струтин
       Оболонь Брошнів0:0Зоря Берлоги
       Сівка КреховичіКарпати Лоп`янка
       Лімниця Ясень1:5ФК Сваричів -
     Тур 17 
      20-05-2018 
       ФК Сваричів -Сівка Креховичі
       Карпати Лоп`янка1:5Оболонь Брошнів
       Зоря БерлогиГоргани Рожнятів
       Чечва Нижній Струтин2:1Прикарпаття Рожнятів
       ФК Суходіл -0:4Лімниця Перегінське
     Тур 18 
      27-05-2018 
       Лімниця ПерегінськеЧечва Нижній Струтин
       Прикарпаття Рожнятів1:2Зоря Берлоги
       Горгани РожнятівКарпати Лоп`янка
       Оболонь БрошнівФК Сваричів -
       Сівка КреховичіЛімниця Ясень
     Тур 19 
      03-06-2018 
       Лімниця Ясень5:4Оболонь Брошнів
       ФК Сваричів -Горгани Рожнятів
       Карпати Лоп`янка+:-Прикарпаття Рожнятів
       Зоря Берлоги1:3Лімниця Перегінське
       Чечва Нижній Струтин1:1ФК Суходіл -
     Тур 20 
      10-06-2018 
       ФК Суходіл -Зоря Берлоги
       Лімниця ПерегінськеКарпати Лоп`янка
       Прикарпаття РожнятівФК Сваричів -
       Горгани РожнятівЛімниця Ясень
       Оболонь БрошнівСівка Креховичі
     Тур 21 
      17-06-2018 
       Сівка КреховичіГоргани Рожнятів
       Лімниця ЯсеньПрикарпаття Рожнятів
       ФК Сваричів -Лімниця Перегінське
       Карпати Лоп`янкаФК Суходіл -
       Зоря БерлогиЧечва Нижній Струтин
     Тур 22 
      22-04-2018 
       Чечва Нижній СтрутинКарпати Лоп`янка
       ФК Суходіл -ФК Сваричів -
       Лімниця ПерегінськеЛімниця Ясень
       Прикарпаття РожнятівСівка Креховичі
       Горгани РожнятівОболонь Брошнів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Матуляк Іван Богданович Лімниця Перегінське906
    Поташник Олександр Зеновійович Зоря Берлоги808
    Марчук Степан Степанович ФК Сваричів -805
    Зозук Петро Ігорович Лімниця Перегінське709
    Надрага Микола Васильович Лімниця Ясень707
    Семкович Микола Петрович Лімниця Перегінське505
    Кос Юрій Васильович Лімниця Ясень507
    Кулик Роман Ярославович Лімниця Перегінське504
    Дзундза Дмитро Михайлович ФК Сваричів -404
    Якимів Роман Степанович Чечва Нижній Струтин406
    Локатир Любомир Михайлович Прикарпаття Рожнятів405

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook