Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2017/2018 Перша ліга U19 Група 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      13-09-2017 
       Волинь Луцьк7:1Гірник Новояворівськ
       ДЮСШ Тернопіль4:0Рух Винники Львівська
       Ніка І.-Франківськ1:3ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ФК Опір Львів4:3ФК Бережани-ДЮСШ Бережани
       МФА Мукачево2:3Буковина Чернівці
     Тур 2 
      20-09-2017 
       Гірник Новояворівськ1:4Буковина Чернівці
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ4:0ФК Опір Львів
       Рух Винники Львівська3:2Ніка І.-Франківськ
       Волинь Луцьк4:0ДЮСШ Тернопіль
      21-09-2017 
       ФК Бережани-ДЮСШ Бережани1:7МФА Мукачево
     Тур 3 
      27-09-2017 
       ДЮСШ Тернопіль2:3Гірник Новояворівськ
       Ніка І.-Франківськ2:3Волинь Луцьк
       ФК Опір Львів5:0Рух Винники Львівська
       МФА Мукачево4:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Буковина Чернівці10:1ФК Бережани-ДЮСШ Бережани
     Тур 4 
      04-10-2017 
       Гірник Новояворівськ5:0ФК Бережани-ДЮСШ Бережани
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:3Буковина Чернівці
       Рух Винники Львівська1:1МФА Мукачево
       Волинь Луцьк5:1ФК Опір Львів
       ДЮСШ Тернопіль2:0Ніка І.-Франківськ
     Тур 5 
      11-10-2017 
       Ніка І.-Франківськ6:0Гірник Новояворівськ
       ФК Опір Львів0:4ДЮСШ Тернопіль
       Буковина Чернівці3:1Рух Винники Львівська
       ФК Бережани-ДЮСШ Бережани2:4ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
      12-10-2017 
       МФА Мукачево2:1Волинь Луцьк
     Тур 6 
      18-10-2017 
       Гірник Новояворівськ1:3ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Рух Винники Львівська2:1ФК Бережани-ДЮСШ Бережани
       Волинь Луцьк3:2Буковина Чернівці
       ДЮСШ Тернопіль3:0МФА Мукачево
       Ніка І.-Франківськ1:0ФК Опір Львів
     Тур 7 
      25-10-2017 
       ФК Опір Львів1:5Гірник Новояворівськ
       Буковина Чернівці2:0ДЮСШ Тернопіль
       ФК Бережани-ДЮСШ Бережани2:9Волинь Луцьк
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:2Рух Винники Львівська
      26-10-2017 
       МФА Мукачево2:1Ніка І.-Франківськ
     Тур 8 
      01-11-2017 
       Рух Винники Львівська3:0Гірник Новояворівськ
       Волинь Луцьк1:3ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ДЮСШ Тернопіль6:0ФК Бережани-ДЮСШ Бережани
       Ніка І.-Франківськ0:3Буковина Чернівці
       ФК Опір Львів2:1МФА Мукачево
     Тур 9 
      08-11-2017 
       МФА Мукачево3:0Гірник Новояворівськ
       Буковина Чернівці8:0ФК Опір Львів
       ФК Бережани-ДЮСШ Бережани0:1Ніка І.-Франківськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:1ДЮСШ Тернопіль
       Рух Винники Львівська3:0Волинь Луцьк
    Коло 2 
     Тур 10 
      28-03-2018 
       Гірник Новояворівськ0:6Волинь Луцьк
       Рух Винники Львівська2:2ДЮСШ Тернопіль
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:0Ніка І.-Франківськ
       Буковина Чернівці3:2МФА Мукачево
     Тур 11 
      04-04-2018 
       Буковина Чернівці8:0Гірник Новояворівськ
       МФА Мукачево6:1ФК Бережани-ДЮСШ Бережани
       ФК Опір Львів4:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Ніка І.-Франківськ4:0Рух Винники Львівська
       ДЮСШ Тернопіль0:3Волинь Луцьк
     Тур 12 
      11-04-2018 
       Гірник Новояворівськ2:1ДЮСШ Тернопіль
       Волинь Луцьк4:1Ніка І.-Франківськ
       Рух Винники Львівська1:4ФК Опір Львів
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:3МФА Мукачево
       ФК Бережани-ДЮСШ Бережани1:7Буковина Чернівці
     Тур 10 
      13-04-2018 
       ФК Бережани-ДЮСШ Бережани1:1ФК Опір Львів
     Тур 13 
      18-04-2018 
       ФК Бережани-ДЮСШ Бережани4:0Гірник Новояворівськ
       Буковина Чернівці4:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       МФА Мукачево2:1Рух Винники Львівська
       Ніка І.-Франківськ1:0ДЮСШ Тернопіль
      19-04-2018 
       ФК Опір Львів0:2Волинь Луцьк
     Тур 14 
      25-04-2018 
       Гірник Новояворівськ1:1Ніка І.-Франківськ
       ДЮСШ Тернопіль1:3ФК Опір Львів
       Волинь Луцьк5:1МФА Мукачево
       Рух Винники Львівська2:3Буковина Чернівці
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:1ФК Бережани-ДЮСШ Бережани
     Тур 15 
      02-05-2018 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ5:0Гірник Новояворівськ
       ФК Бережани-ДЮСШ Бережани3:1Рух Винники Львівська
       Буковина Чернівці4:2Волинь Луцьк
       МФА Мукачево4:0ДЮСШ Тернопіль
       ФК Опір Львів3:1Ніка І.-Франківськ
     Тур 16 
      09-05-2018 
       Гірник Новояворівськ0:2ФК Опір Львів
       Ніка І.-Франківськ2:3МФА Мукачево
       ДЮСШ Тернопіль0:0Буковина Чернівці
       Волинь Луцьк3:0ФК Бережани-ДЮСШ Бережани
       Рух Винники Львівська1:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 17 
      16-05-2018 
       Гірник Новояворівськ5:3Рух Винники Львівська
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:1Волинь Луцьк
       ФК Бережани-ДЮСШ Бережани2:4ДЮСШ Тернопіль
       Буковина Чернівці1:2Ніка І.-Франківськ
       МФА Мукачево2:0ФК Опір Львів
     Тур 18 
      23-05-2018 
       Гірник Новояворівськ0:0МФА Мукачево
       ФК Опір Львів3:2Буковина Чернівці
       Ніка І.-Франківськ4:1ФК Бережани-ДЮСШ Бережани
       ДЮСШ Тернопіль5:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Волинь Луцьк10:0Рух Винники Львівська
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Нич Назарій Олегович Волинь Луцьк17115
    Рудич Валентин Геннадійович Буковина Чернівці13617
    Шергей Сергій Андрійович ДЮСШ Тернопіль13116
    Мунтян Александру-Васілє Віталійович Буковина Чернівці12011
    Грінько Олександр Русланович ФК Бережани-ДЮСШ Бережани11011
    Нікітчук Валерій Валентинович ФК Опір Львів1109
    Гакман Василь Михайлович Буковина Чернівці9016
    Гладун Богдан Ігорович Волинь Луцьк9115
    Богомаз Назарій Петрович Волинь Луцьк9016
    Климець Олександр Сергійович МФА Мукачево808
    Раулюк Даніел Іванович Буковина Чернівці8216

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook