Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість України 2017/2018 Перша ліга U19 Група 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      13-09-2017 
       СК Дніпро-1-Борисфен Дніпро0:2Барса Суми
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:3ФК Нікополь-Обрій Нікополь
       Геліос Харків1:0ФК Маолдіс Дніпро
     Тур 2 
      20-09-2017 
       Черкаський Дніпро Черкаси2:3ФК Маолдіс Дніпро
       ФК Нікополь-Обрій Нікополь4:0Геліос Харків
       УФК-Олімпік Харків2:0СК Дніпро-1-Борисфен Дніпро
     Тур 3 
      27-09-2017 
       СК Дніпро-1-Борисфен Дніпро1:3Черкаський Дніпро Черкаси
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:6УФК-Олімпік Харків
       Геліос Харків0:0Барса Суми
       ФК Маолдіс Дніпро5:0ФК Нікополь-Обрій Нікополь
     Тур 4 
      04-10-2017 
       Черкаський Дніпро Черкаси1:0ФК Нікополь-Обрій Нікополь
       Барса Суми1:1ФК Маолдіс Дніпро
       СК Дніпро-1-Борисфен Дніпро3:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
      05-10-2017 
       УФК-Олімпік Харків2:0Геліос Харків
     Тур 5 
      11-10-2017 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:3Черкаський Дніпро Черкаси
       Геліос Харків7:1СК Дніпро-1-Борисфен Дніпро
       ФК Маолдіс Дніпро1:3УФК-Олімпік Харків
       ФК Нікополь-Обрій Нікополь0:1Барса Суми
     Тур 6 
      18-10-2017 
       Черкаський Дніпро Черкаси1:0Барса Суми
       УФК-Олімпік Харків4:0ФК Нікополь-Обрій Нікополь
       СК Дніпро-1-Борисфен Дніпро0:3ФК Маолдіс Дніпро
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:9Геліос Харків
     Тур 7 
      25-10-2017 
       ФК Маолдіс Дніпро3:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ФК Нікополь-Обрій Нікополь2:1СК Дніпро-1-Борисфен Дніпро
       Барса Суми4:0УФК-Олімпік Харків
      26-10-2017 
       Геліос Харків1:0Черкаський Дніпро Черкаси
     Тур 1 
      01-11-2017 
       УФК-Олімпік Харків3:5Черкаський Дніпро Черкаси
     Тур 2 
       Барса Суми2:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
    Коло 2 
     Тур 8 
      11-04-2018 
       Черкаський Дніпро Черкаси4:1УФК-Олімпік Харків
       Барса Суми3:3СК Дніпро-1-Борисфен Дніпро
       ФК Нікополь-Обрій Нікополь1:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ФК Маолдіс Дніпро1:1Геліос Харків
     Тур 9 
      18-04-2018 
       ФК Маолдіс Дніпро2:0Черкаський Дніпро Черкаси
       Геліос Харків5:1ФК Нікополь-Обрій Нікополь
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:5Барса Суми
       СК Дніпро-1-Борисфен Дніпро1:2УФК-Олімпік Харків
     Тур 10 
      25-04-2018 
       Черкаський Дніпро Черкаси5:0СК Дніпро-1-Борисфен Дніпро
       УФК-Олімпік Харків2:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ФК Нікополь-Обрій Нікополь0:2ФК Маолдіс Дніпро
     Тур 11 
      02-05-2018 
       ФК Нікополь-Обрій Нікополь0:2Черкаський Дніпро Черкаси
       ФК Маолдіс Дніпро2:0Барса Суми
       Геліос Харків0:3УФК-Олімпік Харків
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:0СК Дніпро-1-Борисфен Дніпро
     Тур 12 
      09-05-2018 
       Черкаський Дніпро Черкаси4:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       СК Дніпро-1-Борисфен Дніпро0:2Геліос Харків
       УФК-Олімпік Харків4:0ФК Маолдіс Дніпро
       Барса Суми1:2ФК Нікополь-Обрій Нікополь
     Тур 10 
      13-05-2018 
       Барса Суми0:2Геліос Харків
     Тур 13 
      16-05-2018 
       Барса Суми1:1Черкаський Дніпро Черкаси
       ФК Нікополь-Обрій Нікополь2:1УФК-Олімпік Харків
       ФК Маолдіс Дніпро1:1СК Дніпро-1-Борисфен Дніпро
       Геліос Харків4:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 14 
      23-05-2018 
       Черкаський Дніпро Черкаси1:0Геліос Харків
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:6ФК Маолдіс Дніпро
       СК Дніпро-1-Борисфен Дніпро0:3ФК Нікополь-Обрій Нікополь
       УФК-Олімпік Харків3:0Барса Суми
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Семенов Олександр Миколайович УФК-Олімпік Харків8113
    Яковенко Віталій Сергійович ФК Маолдіс Дніпро8014
    Тенжицький Вадим Сергійович Черкаський Дніпро Черкаси7112
    Цокало Кирило Леонідович Черкаський Дніпро Черкаси7013
    Сабадаш Євген Миколайович УФК-Олімпік Харків7012
    Тарабара Дмитро Віталійович Барса Суми7112
    Шевчук Ярослав Олександрович Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький7012
    Матвієнко Михайло Романович Геліос Харків6014
    Биков Іван Вікторович Геліос Харків509
    Скляніченко Сергій Олександрович Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький508
    Фомін Даніїл Євгенович Геліос Харків5011

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook