Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат Городенківського району юнаки

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      27-08-2017 
       Обрій-юн ЧернятинФК Котиківка-юн Городенківський район
       Перспектива-юн РашківВатра-юн Корнів
       ФК Стрільче-юн -ФК Торговиця-юн Городенківський р-н
       ФК Семенівка-юн -Каменяр-юн Серафинці
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-ПільнийФК Глушків-юн -
       Вихор-юн ТишківціСкали-юн Чортовець
       ФК Вербівці-юн -ОлКОР-юн Олієво-Королівка
     Тур 2 
      03-09-2017 
       Скали-юн ЧортовецьФК Вербівці-юн -
       ФК Глушків-юн -Вихор-юн Тишківці
       Каменяр-юн СерафинціЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       ФК Торговиця-юн Городенківський р-нФК Семенівка-юн -
       Ватра-юн КорнівФК Стрільче-юн -
       ФК Котиківка-юн Городенківський районПерспектива-юн Рашків
       Дністер-юн ГородницяОбрій-юн Чернятин
     Тур 3 
      10-09-2017 
       Перспектива-юн РашківДністер-юн Городниця
       ФК Стрільче-юн -ФК Котиківка-юн Городенківський район
       ФК Семенівка-юн -Ватра-юн Корнів
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-ПільнийФК Торговиця-юн Городенківський р-н
       Вихор-юн ТишківціКаменяр-юн Серафинці
       ФК Вербівці-юн -ФК Глушків-юн -
       ОлКОР-юн Олієво-КоролівкаСкали-юн Чортовець
     Тур 4 
      17-09-2017 
       ФК Глушків-юн -ОлКОР-юн Олієво-Королівка
       Каменяр-юн СерафинціФК Вербівці-юн -
       ФК Торговиця-юн Городенківський р-нВихор-юн Тишківці
       Ватра-юн КорнівЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       ФК Котиківка-юн Городенківський районФК Семенівка-юн -
       Дністер-юн ГородницяФК Стрільче-юн -
       Обрій-юн ЧернятинПерспектива-юн Рашків
     Тур 5 
      24-09-2017 
       ФК Стрільче-юн -Обрій-юн Чернятин
       ФК Семенівка-юн -Дністер-юн Городниця
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-ПільнийФК Котиківка-юн Городенківський район
       Вихор-юн ТишківціВатра-юн Корнів
       ФК Вербівці-юн -ФК Торговиця-юн Городенківський р-н
       ОлКОР-юн Олієво-КоролівкаКаменяр-юн Серафинці
       Скали-юн ЧортовецьФК Глушків-юн -
     Тур 6 
      01-10-2017 
       Каменяр-юн СерафинціСкали-юн Чортовець
       ФК Торговиця-юн Городенківський р-нОлКОР-юн Олієво-Королівка
       Ватра-юн КорнівФК Вербівці-юн -
       ФК Котиківка-юн Городенківський районВихор-юн Тишківці
       Дністер-юн ГородницяЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Обрій-юн ЧернятинФК Семенівка-юн -
       Перспектива-юн РашківФК Стрільче-юн -
     Тур 7 
      08-10-2017 
       ФК Семенівка-юн -Перспектива-юн Рашків
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-ПільнийОбрій-юн Чернятин
       Вихор-юн ТишківціДністер-юн Городниця
       ФК Вербівці-юн -ФК Котиківка-юн Городенківський район
       ОлКОР-юн Олієво-КоролівкаВатра-юн Корнів
       Скали-юн ЧортовецьФК Торговиця-юн Городенківський р-н
       ФК Глушків-юн -Каменяр-юн Серафинці
     Тур 8 
      15-10-2017 
       ФК Торговиця-юн Городенківський р-нФК Глушків-юн -
       Ватра-юн КорнівСкали-юн Чортовець
       ФК Котиківка-юн Городенківський районОлКОР-юн Олієво-Королівка
       Дністер-юн ГородницяФК Вербівці-юн -
       Обрій-юн ЧернятинВихор-юн Тишківці
       Перспектива-юн РашківЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       ФК Стрільче-юн -ФК Семенівка-юн -
     Тур 9 
      22-10-2017 
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-ПільнийФК Стрільче-юн -
       Вихор-юн ТишківціПерспектива-юн Рашків
       ФК Вербівці-юн -Обрій-юн Чернятин
       ОлКОР-юн Олієво-КоролівкаДністер-юн Городниця
       Скали-юн ЧортовецьФК Котиківка-юн Городенківський район
       ФК Глушків-юн -Ватра-юн Корнів
       Каменяр-юн СерафинціФК Торговиця-юн Городенківський р-н
     Тур 10 
      29-10-2017 
       Ватра-юн КорнівКаменяр-юн Серафинці
       ФК Котиківка-юн Городенківський районФК Глушків-юн -
       Дністер-юн ГородницяСкали-юн Чортовець
       Обрій-юн ЧернятинОлКОР-юн Олієво-Королівка
       Перспектива-юн РашківФК Вербівці-юн -
       ФК Стрільче-юн -Вихор-юн Тишківці
       ФК Семенівка-юн -ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
     Тур 11 
      05-11-2017 
       Вихор-юн ТишківціФК Семенівка-юн -
       ФК Вербівці-юн -ФК Стрільче-юн -
       ОлКОР-юн Олієво-КоролівкаПерспектива-юн Рашків
       Скали-юн ЧортовецьОбрій-юн Чернятин
       ФК Глушків-юн -Дністер-юн Городниця
       Каменяр-юн СерафинціФК Котиківка-юн Городенківський район
       ФК Торговиця-юн Городенківський р-нВатра-юн Корнів
     Тур 12 
      22-04-2018 
       ФК Котиківка-юн Городенківський районФК Торговиця-юн Городенківський р-н
       Дністер-юн ГородницяКаменяр-юн Серафинці
       Обрій-юн ЧернятинФК Глушків-юн -
       Перспектива-юн РашківСкали-юн Чортовець
       ФК Стрільче-юн -ОлКОР-юн Олієво-Королівка
       ФК Семенівка-юн -ФК Вербівці-юн -
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-ПільнийВихор-юн Тишківці
     Тур 13 
      29-04-2018 
       ФК Вербівці-юн -ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       ОлКОР-юн Олієво-КоролівкаФК Семенівка-юн -
       Скали-юн ЧортовецьФК Стрільче-юн -
       ФК Глушків-юн -Перспектива-юн Рашків
       Каменяр-юн СерафинціОбрій-юн Чернятин
       ФК Торговиця-юн Городенківський р-нДністер-юн Городниця
       Ватра-юн КорнівФК Котиківка-юн Городенківський район
     Тур 14 
      06-05-2018 
       Дністер-юн ГородницяВатра-юн Корнів
       Обрій-юн ЧернятинФК Торговиця-юн Городенківський р-н
       Перспектива-юн РашківКаменяр-юн Серафинці
       ФК Стрільче-юн -ФК Глушків-юн -
       ФК Семенівка-юн -Скали-юн Чортовець
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-ПільнийОлКОР-юн Олієво-Королівка
       Вихор-юн ТишківціФК Вербівці-юн -
     Тур 15 
      09-05-2018 
       ОлКОР-юн Олієво-КоролівкаВихор-юн Тишківці
       Скали-юн ЧортовецьЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       ФК Глушків-юн -ФК Семенівка-юн -
       Каменяр-юн СерафинціФК Стрільче-юн -
       ФК Торговиця-юн Городенківський р-нПерспектива-юн Рашків
       Ватра-юн КорнівОбрій-юн Чернятин
       ФК Котиківка-юн Городенківський районДністер-юн Городниця
    Коло 2 
     Тур 16 
      13-05-2018 
       Вихор-юн ТишківціОлКОР-юн Олієво-Королівка
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-ПільнийСкали-юн Чортовець
       ФК Семенівка-юн -ФК Глушків-юн -
       ФК Стрільче-юн -Каменяр-юн Серафинці
       Перспектива-юн РашківФК Торговиця-юн Городенківський р-н
       Обрій-юн ЧернятинВатра-юн Корнів
       Дністер-юн ГородницяФК Котиківка-юн Городенківський район
     Тур 17 
      17-05-2018 
       Ватра-юн КорнівДністер-юн Городниця
       ФК Торговиця-юн Городенківський р-нОбрій-юн Чернятин
       Каменяр-юн СерафинціПерспектива-юн Рашків
       ФК Глушків-юн -ФК Стрільче-юн -
       Скали-юн ЧортовецьФК Семенівка-юн -
       ОлКОР-юн Олієво-КоролівкаЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       ФК Вербівці-юн -Вихор-юн Тишківці
     Тур 18 
      20-05-2018 
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-ПільнийФК Вербівці-юн -
       ФК Семенівка-юн -ОлКОР-юн Олієво-Королівка
       ФК Стрільче-юн -Скали-юн Чортовець
       Перспектива-юн РашківФК Глушків-юн -
       Обрій-юн ЧернятинКаменяр-юн Серафинці
       Дністер-юн ГородницяФК Торговиця-юн Городенківський р-н
       ФК Котиківка-юн Городенківський районВатра-юн Корнів
     Тур 19 
      27-05-2018 
       ФК Торговиця-юн Городенківський р-нФК Котиківка-юн Городенківський район
       Каменяр-юн СерафинціДністер-юн Городниця
       ФК Глушків-юн -Обрій-юн Чернятин
       Скали-юн ЧортовецьПерспектива-юн Рашків
       ОлКОР-юн Олієво-КоролівкаФК Стрільче-юн -
       ФК Вербівці-юн -ФК Семенівка-юн -
       Вихор-юн ТишківціЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
     Тур 20 
      03-06-2018 
       ФК Семенівка-юн -Вихор-юн Тишківці
       ФК Стрільче-юн -ФК Вербівці-юн -
       Перспектива-юн РашківОлКОР-юн Олієво-Королівка
       Обрій-юн ЧернятинСкали-юн Чортовець
       Дністер-юн ГородницяФК Глушків-юн -
       ФК Котиківка-юн Городенківський районКаменяр-юн Серафинці
       Ватра-юн КорнівФК Торговиця-юн Городенківський р-н
     Тур 21 
      10-06-2018 
       Каменяр-юн СерафинціВатра-юн Корнів
       ФК Глушків-юн -ФК Котиківка-юн Городенківський район
       Скали-юн ЧортовецьДністер-юн Городниця
       ОлКОР-юн Олієво-КоролівкаОбрій-юн Чернятин
       ФК Вербівці-юн -Перспектива-юн Рашків
       Вихор-юн ТишківціФК Стрільче-юн -
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-ПільнийФК Семенівка-юн -
     Тур 22 
      17-06-2018 
       ФК Стрільче-юн -ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Перспектива-юн РашківВихор-юн Тишківці
       Обрій-юн ЧернятинФК Вербівці-юн -
       Дністер-юн ГородницяОлКОР-юн Олієво-Королівка
       ФК Котиківка-юн Городенківський районСкали-юн Чортовець
       Ватра-юн КорнівФК Глушків-юн -
       ФК Торговиця-юн Городенківський р-нКаменяр-юн Серафинці
     Тур 23 
      24-06-2018 
       ФК Глушків-юн -ФК Торговиця-юн Городенківський р-н
       Скали-юн ЧортовецьВатра-юн Корнів
       ОлКОР-юн Олієво-КоролівкаФК Котиківка-юн Городенківський район
       ФК Вербівці-юн -Дністер-юн Городниця
       Вихор-юн ТишківціОбрій-юн Чернятин
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-ПільнийПерспектива-юн Рашків
       ФК Семенівка-юн -ФК Стрільче-юн -
     Тур 24 
      28-06-2018 
       Перспектива-юн РашківФК Семенівка-юн -
       Обрій-юн ЧернятинЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Дністер-юн ГородницяВихор-юн Тишківці
       ФК Котиківка-юн Городенківський районФК Вербівці-юн -
       Ватра-юн КорнівОлКОР-юн Олієво-Королівка
       ФК Торговиця-юн Городенківський р-нСкали-юн Чортовець
       Каменяр-юн СерафинціФК Глушків-юн -
     Тур 25 
      01-07-2018 
       Скали-юн ЧортовецьКаменяр-юн Серафинці
       ОлКОР-юн Олієво-КоролівкаФК Торговиця-юн Городенківський р-н
       ФК Вербівці-юн -Ватра-юн Корнів
       Вихор-юн ТишківціФК Котиківка-юн Городенківський район
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-ПільнийДністер-юн Городниця
       ФК Семенівка-юн -Обрій-юн Чернятин
       ФК Стрільче-юн -Перспектива-юн Рашків
     Тур 26 
      08-07-2018 
       Обрій-юн ЧернятинФК Стрільче-юн -
       Дністер-юн ГородницяФК Семенівка-юн -
       ФК Котиківка-юн Городенківський районЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Ватра-юн КорнівВихор-юн Тишківці
       ФК Торговиця-юн Городенківський р-нФК Вербівці-юн -
       Каменяр-юн СерафинціОлКОР-юн Олієво-Королівка
       ФК Глушків-юн -Скали-юн Чортовець
     Тур 27 
      12-07-2018 
       ОлКОР-юн Олієво-КоролівкаФК Глушків-юн -
       ФК Вербівці-юн -Каменяр-юн Серафинці
       Вихор-юн ТишківціФК Торговиця-юн Городенківський р-н
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-ПільнийВатра-юн Корнів
       ФК Семенівка-юн -ФК Котиківка-юн Городенківський район
       ФК Стрільче-юн -Дністер-юн Городниця
       Перспектива-юн РашківОбрій-юн Чернятин
     Тур 28 
      15-07-2018 
       Дністер-юн ГородницяПерспектива-юн Рашків
       ФК Котиківка-юн Городенківський районФК Стрільче-юн -
       Ватра-юн КорнівФК Семенівка-юн -
       ФК Торговиця-юн Городенківський р-нЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Каменяр-юн СерафинціВихор-юн Тишківці
       ФК Глушків-юн -ФК Вербівці-юн -
       Скали-юн ЧортовецьОлКОР-юн Олієво-Королівка
     Тур 29 
      22-07-2018 
       ФК Вербівці-юн -Скали-юн Чортовець
       Вихор-юн ТишківціФК Глушків-юн -
       ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-ПільнийКаменяр-юн Серафинці
       ФК Семенівка-юн -ФК Торговиця-юн Городенківський р-н
       ФК Стрільче-юн -Ватра-юн Корнів
       Перспектива-юн РашківФК Котиківка-юн Городенківський район
       Обрій-юн ЧернятинДністер-юн Городниця
     Тур 30 
      29-07-2018 
       ФК Котиківка-юн Городенківський районОбрій-юн Чернятин
       Ватра-юн КорнівПерспектива-юн Рашків
       ФК Торговиця-юн Городенківський р-нФК Стрільче-юн -
       Каменяр-юн СерафинціФК Семенівка-юн -
       ФК Глушків-юн -ЯСПІЛЬ-юн Ясенів-Пільний
       Скали-юн ЧортовецьВихор-юн Тишківці
       ОлКОР-юн Олієво-КоролівкаФК Вербівці-юн -
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook