Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість області серед юнаків

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      20-09-2017 
       Олександрія-Аметист Олександрія1:6Олександрія-Аметист 2 Олександрія
       СДЮШОР-2 Кіровоград0:8Арсенал Новоархангельськ
       Зірка Кропивницький1:0ДЮСШ-1 Світловодськ
       ДЮСШ-2 Кропивницький5:0КДЮСШ-2-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 2 
      27-09-2017 
       Олександрія-Аметист 2 Олександрія6:1СДЮШОР-2 Кіровоград
       ДЮСШ-1 Світловодськ4:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Арсенал Новоархангельськ3:0Зірка Кропивницький
       Олександрія-Аметист Олександрія2:0КДЮСШ-2-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 3 
      04-10-2017 
       СДЮШОР-2 Кіровоград1:2Олександрія-Аметист Олександрія
       Зірка Кропивницький1:0Олександрія-Аметист 2 Олександрія
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:5Арсенал Новоархангельськ
       КДЮСШ-2-СДЮШОР-2 Кропивницький0:5ДЮСШ-1 Світловодськ
     Тур 4 
      11-10-2017 
       Олександрія-Аметист 2 Олександрія4:1ДЮСШ-1 Світловодськ
       Арсенал Новоархангельськ6:0КДЮСШ-2-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Олександрія-Аметист Олександрія0:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       СДЮШОР-2 Кіровоград0:6Зірка Кропивницький
     Тур 5 
      18-10-2017 
       Зірка КропивницькийОлександрія-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:1СДЮШОР-2 Кіровоград
       КДЮСШ-2-СДЮШОР-2 Кропивницький0:3Олександрія-Аметист 2 Олександрія
       ДЮСШ-1 Світловодськ1:3Арсенал Новоархангельськ
     Тур 6 
      25-10-2017 
       Олександрія-Аметист 2 ОлександріяАрсенал Новоархангельськ
       Олександрія-Аметист Олександрія1:1ДЮСШ-1 Світловодськ
       СДЮШОР-2 Кіровоград3:0КДЮСШ-2-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Зірка Кропивницький2:0ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 7 
      02-11-2017 
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:3Олександрія-Аметист 2 Олександрія
       КДЮСШ-2-СДЮШОР-2 Кропивницький0:9Зірка Кропивницький
       ДЮСШ-1 Світловодськ5:1СДЮШОР-2 Кіровоград
       Арсенал Новоархангельськ6:0Олександрія-Аметист Олександрія
    Коло 2 
     Тур 8 
      11-04-2018 
       Олександрія-Аметист 2 Олександрія3:1Олександрія-Аметист Олександрія
       Арсенал Новоархангельськ6:0СДЮШОР-2 Кіровоград
       ДЮСШ-1 Світловодськ0:1Зірка Кропивницький
       КДЮСШ-2-СДЮШОР-2 Кропивницький0:3ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 9 
      18-04-2018 
       КДЮСШ-2-СДЮШОР-2 Кропивницький0:1Олександрія-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:1ДЮСШ-1 Світловодськ
       Зірка Кропивницький1:3Арсенал Новоархангельськ
       СДЮШОР-2 Кіровоград1:5Олександрія-Аметист 2 Олександрія
     Тур 10 
      25-04-2018 
       Олександрія-Аметист Олександрія2:1СДЮШОР-2 Кіровоград
       Олександрія-Аметист 2 Олександрія3:0Зірка Кропивницький
       Арсенал Новоархангельськ7:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ-1 Світловодськ3:0КДЮСШ-2-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 11 
      02-05-2018 
       ДЮСШ-1 Світловодськ1:0Олександрія-Аметист 2 Олександрія
       КДЮСШ-2-СДЮШОР-2 Кропивницький0:10Арсенал Новоархангельськ
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:0Олександрія-Аметист Олександрія
       Зірка Кропивницький10:0СДЮШОР-2 Кіровоград
     Тур 12 
      09-05-2018 
       Олександрія-Аметист Олександрія1:4Зірка Кропивницький
       СДЮШОР-2 Кіровоград3:4ДЮСШ-2 Кропивницький
       Олександрія-Аметист 2 Олександрія3:0КДЮСШ-2-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Арсенал Новоархангельськ9:0ДЮСШ-1 Світловодськ
     Тур 13 
      16-05-2018 
       Арсенал Новоархангельськ5:0Олександрія-Аметист 2 Олександрія
       ДЮСШ-1 Світловодськ5:0Олександрія-Аметист Олександрія
       КДЮСШ-2-СДЮШОР-2 Кропивницький0:1СДЮШОР-2 Кіровоград
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:3Зірка Кропивницький
     Тур 14 
      23-05-2018 
       Олександрія-Аметист 2 Олександрія3:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Зірка Кропивницький10:0КДЮСШ-2-СДЮШОР-2 Кропивницький
       СДЮШОР-2 Кіровоград3:4ДЮСШ-1 Світловодськ
       Олександрія-Аметист Олександрія0:8Арсенал Новоархангельськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Ільченко Євгеній Валентинович Арсенал Новоархангельськ15011
    Заяц Денис Євгенійович Арсенал Новоархангельськ15013
    Пурцакін Єгор Ігорович Арсенал Новоархангельськ12013
    Левченко Артем Вадимович Олександрія-Аметист 2 Олександрія11013
    Криворучко Артем Ігорович ДЮСШ-1 Світловодськ11014
    Кондратюк Іван Сергійович ДЮСШ-2 Кропивницький10114
    Щербина Віталій Володимирович ДЮСШ-1 Світловодськ9114
    Кулик Максим Андрійович Арсенал Новоархангельськ8013
    Сокол Артур Сергійович Олександрія-Аметист 2 Олександрія8014
    Матюшенко Валентин Олександрович Арсенал Новоархангельськ7013
    Брагінець Станіслав Олександрович СДЮШОР-2 Кіровоград6015

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook