Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України 2002-03 рр. Вища ліга U-17 ГРУПА 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      08-09-2002 
       КДЮСШ Суми Суми1:0Металіст Харків
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут0:0Металург Донецьк
       Дніпро Дніпро8:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Арсенал Харків2:0Барса Суми
     Тур 2 
      14-09-2002 
       Металіст Харків4:0Барса Суми
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:3Арсенал Харків
       Металург Донецьк0:2Дніпро Дніпро
       КДЮСШ Суми Суми2:1Молодь Полтава
     Тур 3 
      22-09-2002 
       Молодь Полтава0:1Металіст Харків
       Дніпро Дніпро1:1МФК Кремінь Кременчук
       Арсенал Харків8:2Металург Донецьк
       Барса Суми0:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
     Тур 4 
      28-09-2002 
       Металіст Харків5:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Металург Донецьк2:0Барса Суми
       МФК Кремінь Кременчук2:1Арсенал Харків
       КДЮСШ Суми Суми2:6Дніпро Дніпро
       Молодь Полтава2:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
     Тур 1 
      02-10-2002 
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут2:1КДЮСШ Суми Суми
       Молодь Полтава0:2МФК Кремінь Кременчук
     Тур 5 
      06-10-2002 
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут0:4Металіст Харків
       Дніпро Дніпро3:0Молодь Полтава
       Арсенал Харків5:2КДЮСШ Суми Суми
       Барса Суми0:6МФК Кремінь Кременчук
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава2:1Металург Донецьк
     Тур 6 
      12-10-2002 
       Металіст Харків3:0Металург Донецьк
       МФК Кремінь Кременчук6:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       КДЮСШ Суми Суми3:1Барса Суми
       Молодь Полтава0:0Арсенал Харків
     Тур 7 
      20-10-2002 
       Дніпро Дніпро2:2Металіст Харків
       Барса Суми0:6Молодь Полтава
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава2:1КДЮСШ Суми Суми
       Металург Донецьк0:7МФК Кремінь Кременчук
     Тур 8 
      26-10-2002 
       Металіст Харків2:0МФК Кремінь Кременчук
       КДЮСШ Суми Суми1:0Металург Донецьк
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут1:0Барса Суми
       Дніпро Дніпро1:1Арсенал Харків
     Тур 6 
      30-10-2002 
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут0:2Дніпро Дніпро
     Тур 9 
      03-11-2002 
       Барса Суми0:2Дніпро Дніпро
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Металург Донецьк0:2Молодь Полтава
       МФК Кремінь Кременчук1:0КДЮСШ Суми Суми
     Тур 7 
      06-11-2002 
       Арсенал Харків3:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
     Тур 2 
      07-11-2002 
       Молодь Полтава0:2ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
     Тур 9 
      10-11-2002 
       Арсенал Харків2:0Металіст Харків
    Коло 2 
     Тур 11 
      19-04-2003 
       Барса Суми0:2Металіст Харків
       Арсенал Харків5:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Дніпро Дніпро3:0Металург Донецьк
       Молодь Полтава1:0КДЮСШ Суми Суми
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут0:0МФК Кремінь Кременчук
    Коло 1 
     Тур 2 
      25-04-2003 
       МФК Кремінь Кременчук2:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
    Коло 2 
     Тур 12 
      30-04-2003 
       Металіст Харків0:1Молодь Полтава
       МФК Кремінь Кременчук3:2Дніпро Дніпро
       Металург Донецьк0:2Арсенал Харків
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:1Барса Суми
       КДЮСШ Суми Суми0:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
     Тур 13 
      03-05-2003 
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава2:3Металіст Харків
       Барса Суми0:0Металург Донецьк
       Арсенал Харків0:3МФК Кремінь Кременчук
       Дніпро Дніпро+:-КДЮСШ Суми Суми
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут0:2Молодь Полтава
     Тур 10 
      07-05-2003 
       МФК Кремінь Кременчук1:0Молодь Полтава
       Барса Суми0:1Арсенал Харків
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:2Дніпро Дніпро
       Металург Донецьк2:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Металіст Харків4:1КДЮСШ Суми Суми
     Тур 14 
      11-05-2003 
       Металіст Харків4:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Молодь Полтава2:1Дніпро Дніпро
       КДЮСШ Суми Суми1:3Арсенал Харків
       МФК Кремінь Кременчук4:0Барса Суми
       Металург Донецьк2:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
     Тур 15 
      17-05-2003 
       Металург Донецьк0:4Металіст Харків
       Барса Суми0:1КДЮСШ Суми Суми
       Арсенал Харків3:2Молодь Полтава
       Дніпро Дніпро6:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
      18-05-2003 
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:2МФК Кремінь Кременчук
     Тур 16 
      25-05-2003 
       Металіст Харків0:0Дніпро Дніпро
       Молодь Полтава3:0Барса Суми
       КДЮСШ Суми Суми-:+ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       МФК Кремінь Кременчук5:0Металург Донецьк
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут1:1Арсенал Харків
     Тур 17 
      31-05-2003 
       МФК Кремінь Кременчук3:1Металіст Харків
       Металург Донецьк+:-КДЮСШ Суми Суми
       Барса Суми0:3ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Арсенал Харків3:2Дніпро Дніпро
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:1Молодь Полтава
     Тур 18 
      08-06-2003 
       Дніпро Дніпро+:-Барса Суми
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут2:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Молодь Полтава+:-Металург Донецьк
       КДЮСШ Суми Суми1:4МФК Кремінь Кременчук
       Металіст Харків0:0Арсенал Харків
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Куценко Валерій Вікторович МФК Кремінь Кременчук16616
    Фомін Руслан Миколайович Арсенал Харків11214
    Петраков Євгеній Сергійович КДЮСШ Суми Суми9214
    Лещенко Сергій Сергійович МФК Кремінь Кременчук9018
    Калантай Артем Васильович Дніпро Дніпро9018
    Чарковський Олексій Петрович Металіст Харків9017
    Вакула Михайло Юрійович Металіст Харків8017
    Суббота Андрій Миколайович Дніпро Дніпро8017
    Бондаренко Михайло Ігорович Молодь Полтава7217
    Дяченко Станіслав Ігорович Дніпро Дніпро7116
    Курочкін Максим Сергійович Арсенал Харків6218

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook