Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Юнацька першість України з футболу 1998-99рр.(Група 6)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      13-09-1998 
       Десна Чернігів1:0Електрон Ромни
       Славутич Славутич0:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Барса Суми1:1КДЮСШ Суми Суми
       Імпульс Шостка2:2Юність Чернігів
     Тур 2 
      20-09-1998 
       ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н2:0Юність Чернігів
       КДЮСШ Суми Суми4:1Імпульс Шостка
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе0:0Барса Суми
       Електрон Ромни2:2Славутич Славутич
     Тур 3 
      27-09-1998 
       Десна Чернігів1:0ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н
       Барса Суми4:0Електрон Ромни
       Імпульс Шостка0:2КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       КДЮСШ Суми Суми1:2Юність Чернігів
     Тур 4 
      04-10-1998 
       ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н0:1КДЮСШ Суми Суми
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе1:1Юність Чернігів
       Електрон Ромни2:1Імпульс Шостка
       Десна Чернігів1:0Славутич Славутич
     Тур 5 
      11-10-1998 
       Славутич Славутич1:1ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н
       Барса Суми1:2Десна Чернігів
       Юність Чернігів+:-Електрон Ромни
       КДЮСШ Суми Суми5:3КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
     Тур 6 
      18-10-1998 
       Електрон Ромни0:2КДЮСШ Суми Суми
       Десна Чернігів2:0Імпульс Шостка
       Славутич Славутич3:2Барса Суми
     Тур 7 
      25-10-1998 
       Барса Суми3:1ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н
       Імпульс Шостка1:2Славутич Славутич
       Юність Чернігів1:1Десна Чернігів
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе4:1Електрон Ромни
     Тур 8 
      01-11-1998 
       ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н3:0Електрон Ромни
       Десна Чернігів0:0КДЮСШ Суми Суми
       Славутич Славутич-:+Юність Чернігів
       Барса Суми4:2Імпульс Шостка
     Тур 9 
      08-11-1998 
       Імпульс Шостка2:1ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н
       Юність Чернігів0:1Барса Суми
       КДЮСШ Суми Суми8:0Славутич Славутич
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе0:0Десна Чернігів
    Коло 2 
     Тур 10 
      10-04-1999 
       Електрон Ромни0:1Десна Чернігів
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе4:1Славутич Славутич
       КДЮСШ Суми Суми1:2Барса Суми
       Юність Чернігів6:0Імпульс Шостка
     Тур 11 
      18-04-1999 
       Юність Чернігів7:0ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н
       Імпульс Шостка0:1КДЮСШ Суми Суми
       Барса Суми3:0КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Славутич Славутич2:1Електрон Ромни
     Тур 12 
      25-04-1999 
       ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н0:4Десна Чернігів
       Електрон Ромни2:4Барса Суми
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе+:-Імпульс Шостка
       Юність Чернігів3:1КДЮСШ Суми Суми
     Тур 13 
      02-05-1999 
       КДЮСШ Суми Суми+:-ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н
       Юність Чернігів1:0КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Імпульс Шостка2:0Електрон Ромни
       Славутич Славутич0:3Десна Чернігів
     Тур 14 
      05-05-1999 
       ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н6:1Славутич Славутич
       Десна Чернігів2:1Барса Суми
       Електрон Ромни0:1Юність Чернігів
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе1:1КДЮСШ Суми Суми
     Тур 15 
      09-05-1999 
       КДЮСШ Суми Суми3:0Електрон Ромни
       Імпульс Шостка1:2Десна Чернігів
       Барса Суми+:-Славутич Славутич
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе4:0ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н
    Коло 1 
     Тур 6 
      12-05-1999 
       ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н+:-КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
    Коло 2 
     Тур 16 
      16-05-1999 
       ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н1:3Барса Суми
       Славутич Славутич2:0Імпульс Шостка
       Електрон Ромни+:-КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
     Тур 17 
      23-05-1999 
       Електрон Ромни49:49ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н
       КДЮСШ Суми Суми1:0Десна Чернігів
       Юність Чернігів5:1Славутич Славутич
       Імпульс Шостка1:2Барса Суми
     Тур 16 
      26-05-1999 
       Десна Чернігів1:0Юність Чернігів
     Тур 18 
      30-05-1999 
       ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н1:0Імпульс Шостка
       Барса Суми+:-Юність Чернігів
       Славутич Славутич2:2КДЮСШ Суми Суми
       Десна Чернігів+:-КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Мурашко Костянтин Володимирович Десна Чернігів11115
    Ляпа Олег Сергійович Барса Суми9015
    Мурашкін Максим Олександрович КДЮСШ Суми Суми8112
    Матченко Вадим Сергійович Славутич Славутич7015
    Дятленко Андрій Юрійович ДЮСШ-Факел Ямпольський р-н7014
    Шаповал Віталій Миколайович КДЮСШ Суми Суми6012
    Станкевич Ігор Олегович КОДЮСШ-Арсенал Щасливе6013
    Гавриченко Сергій Михайлович КДЮСШ Суми Суми5012
    Алаєв Сергій Анатолійович Юність Чернігів5014
    Ольшанченко Володимир Володимирович Барса Суми5114
    Безуглий Олександр Миколайович КДЮСШ Суми Суми5010

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook