Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України 2003/2004 Вища ліга U-15 Група 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      07-09-2003 
       УФК-Олімпік Харків2:0МФК Кремінь Кременчук
       Молодь Полтава0:3МФК Олександрія Олександрія
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут1:0Металург Донецьк
       УФК Дніпро1:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Барса Суми0:0Арсенал Харків
     Тур 2 
      13-09-2003 
       МФК Кремінь Кременчук3:0Арсенал Харків
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:1Барса Суми
       Металург Донецьк2:0УФК Дніпро
       МФК Олександрія Олександрія1:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       УФК-Олімпік Харків5:1Молодь Полтава
     Тур 3 
      21-09-2003 
       Молодь Полтава0:8МФК Кремінь Кременчук
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут5:2УФК-Олімпік Харків
       УФК Дніпро2:0МФК Олександрія Олександрія
       Барса Суми1:0Металург Донецьк
       Арсенал Харків3:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
     Тур 4 
      27-09-2003 
       МФК Кремінь Кременчук1:2ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Металург Донецьк2:1Арсенал Харків
       МФК Олександрія Олександрія2:2Барса Суми
       УФК-Олімпік Харків0:3УФК Дніпро
       Молодь Полтава0:3ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
     Тур 5 
      05-10-2003 
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут2:1МФК Кремінь Кременчук
       УФК Дніпро3:0Молодь Полтава
       Барса Суми0:0УФК-Олімпік Харків
       Арсенал Харків1:1МФК Олександрія Олександрія
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:2Металург Донецьк
     Тур 6 
      11-10-2003 
       МФК Кремінь Кременчук0:2Металург Донецьк
       МФК Олександрія Олександрія0:2ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       УФК-Олімпік Харків0:2Арсенал Харків
       Молодь Полтава0:3Барса Суми
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут0:1УФК Дніпро
     Тур 7 
      19-10-2003 
       УФК Дніпро4:0МФК Кремінь Кременчук
       Барса Суми1:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Арсенал Харків5:0Молодь Полтава
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава3:0УФК-Олімпік Харків
       Металург Донецьк4:0МФК Олександрія Олександрія
     Тур 8 
      25-10-2003 
       МФК Кремінь Кременчук4:0МФК Олександрія Олександрія
       УФК-Олімпік Харків2:0Металург Донецьк
       Молодь Полтава0:2ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут0:0Арсенал Харків
       УФК Дніпро1:1Барса Суми
     Тур 9 
      02-11-2003 
       Барса Суми2:0МФК Кремінь Кременчук
       Арсенал Харків1:0УФК Дніпро
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:4ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Металург Донецьк6:0Молодь Полтава
       МФК Олександрія Олександрія1:5УФК-Олімпік Харків
    Коло 2 
     Тур 10 
      17-04-2004 
       МФК Кремінь Кременчук2:2УФК-Олімпік Харків
       МФК Олександрія Олександрія1:1Молодь Полтава
       Металург Донецьк7:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:1УФК Дніпро
       Арсенал Харків3:0Барса Суми
     Тур 11 
      24-04-2004 
       Молодь Полтава0:2УФК-Олімпік Харків
      25-04-2004 
       Арсенал Харків3:0МФК Кремінь Кременчук
       Барса Суми2:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       УФК Дніпро1:2Металург Донецьк
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут2:1МФК Олександрія Олександрія
     Тур 12 
      01-05-2004 
       МФК Кремінь Кременчук1:1Молодь Полтава
       УФК-Олімпік Харків0:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       МФК Олександрія Олександрія0:2УФК Дніпро
       Металург Донецьк0:0Барса Суми
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:1Арсенал Харків
     Тур 13 
      08-05-2004 
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут+:-Молодь Полтава
      09-05-2004 
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:0МФК Кремінь Кременчук
       Арсенал Харків1:1Металург Донецьк
       Барса Суми1:0МФК Олександрія Олександрія
       УФК Дніпро1:0УФК-Олімпік Харків
     Тур 14 
      15-05-2004 
       МФК Кремінь Кременчук-:+ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Молодь Полтава0:5УФК Дніпро
       УФК-Олімпік Харків5:3Барса Суми
       МФК Олександрія Олександрія0:0Арсенал Харків
       Металург Донецьк6:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
     Тур 15 
      22-05-2004 
       Барса Суми1:0Молодь Полтава
      23-05-2004 
       Металург Донецьк4:0МФК Кремінь Кременчук
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава4:0МФК Олександрія Олександрія
       Арсенал Харків1:1УФК-Олімпік Харків
       УФК Дніпро1:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
     Тур 16 
      29-05-2004 
       МФК Кремінь Кременчук0:1УФК Дніпро
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут4:0Барса Суми
       Молодь Полтава1:3Арсенал Харків
       УФК-Олімпік Харків1:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       МФК Олександрія Олександрія0:5Металург Донецьк
     Тур 17 
      05-06-2004 
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава5:0Молодь Полтава
      06-06-2004 
       МФК Олександрія Олександрія1:5МФК Кремінь Кременчук
       Металург Донецьк0:2УФК-Олімпік Харків
       Арсенал Харків0:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Барса Суми0:3УФК Дніпро
     Тур 18 
      12-06-2004 
       МФК Кремінь Кременчук1:1Барса Суми
       УФК Дніпро6:1Арсенал Харків
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут3:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Молодь Полтава2:3Металург Донецьк
       УФК-Олімпік Харків3:0МФК Олександрія Олександрія
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Заливацький Артем Олександрович Металург Донецьк15116
    Данилко Володимир Олександрович УФК-Олімпік Харків10017
    Теплишев Ілля Романович ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут9218
    Насібулін Владислав Олегович Металург Донецьк8016
    Мардаровський Роман Ігорович Арсенал Харків7216
    Харченко Дмитро Ігорович МФК Кремінь Кременчук7117
    Куракса Олександр Вікторович УФК Дніпро6017
    Петрика Ігор Олексійович МФК Кремінь Кременчук6018
    Шепілов Данііл Олександрович Металург Донецьк6017
    Борисенко(Беззубко) Андрій Петрович ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава6018
    Чередніченко Олександр Сергійович ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут6017

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook