Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України 2003/2004 Вища ліга U-17 Група 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      07-09-2003 
       УФК-Олімпік Харків2:0МФК Кремінь Кременчук
       Молодь Полтава1:7МФК Олександрія Олександрія
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут1:0Металург Донецьк
       УФК Дніпро1:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Барса Суми2:1Арсенал Харків
     Тур 2 
      13-09-2003 
       МФК Кремінь Кременчук1:4Арсенал Харків
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:1Барса Суми
       Металург Донецьк1:2УФК Дніпро
       МФК Олександрія Олександрія4:2ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       УФК-Олімпік Харків6:0Молодь Полтава
     Тур 3 
      21-09-2003 
       Молодь Полтава2:3МФК Кремінь Кременчук
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут2:1УФК-Олімпік Харків
       УФК Дніпро4:0МФК Олександрія Олександрія
       Барса Суми0:0Металург Донецьк
       Арсенал Харків1:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
     Тур 4 
      27-09-2003 
       МФК Кремінь Кременчук0:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Металург Донецьк4:2Арсенал Харків
       МФК Олександрія Олександрія3:1Барса Суми
       УФК-Олімпік Харків0:0УФК Дніпро
       Молодь Полтава0:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
     Тур 5 
      05-10-2003 
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут9:0МФК Кремінь Кременчук
       УФК Дніпро4:0Молодь Полтава
       Барса Суми0:3УФК-Олімпік Харків
       Арсенал Харків0:3МФК Олександрія Олександрія
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава2:1Металург Донецьк
     Тур 6 
      11-10-2003 
       МФК Кремінь Кременчук0:0Металург Донецьк
       МФК Олександрія Олександрія1:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       УФК-Олімпік Харків2:0Арсенал Харків
       Молодь Полтава1:1Барса Суми
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут2:1УФК Дніпро
     Тур 7 
      19-10-2003 
       УФК Дніпро7:0МФК Кремінь Кременчук
       Барса Суми1:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Арсенал Харків2:1Молодь Полтава
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:2УФК-Олімпік Харків
       Металург Донецьк2:1МФК Олександрія Олександрія
     Тур 8 
      25-10-2003 
       МФК Кремінь Кременчук0:3МФК Олександрія Олександрія
       УФК-Олімпік Харків4:0Металург Донецьк
       Молодь Полтава0:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут1:1Арсенал Харків
       УФК Дніпро2:0Барса Суми
     Тур 9 
      02-11-2003 
       Барса Суми+:-МФК Кремінь Кременчук
       Арсенал Харків0:2УФК Дніпро
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава2:3ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Металург Донецьк7:0Молодь Полтава
       МФК Олександрія Олександрія1:1УФК-Олімпік Харків
    Коло 2 
     Тур 10 
      17-04-2004 
       МФК Кремінь Кременчук0:0УФК-Олімпік Харків
       МФК Олександрія Олександрія5:2Молодь Полтава
       Металург Донецьк1:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:1УФК Дніпро
       Арсенал Харків0:2Барса Суми
     Тур 11 
      24-04-2004 
       Молодь Полтава0:3УФК-Олімпік Харків
      25-04-2004 
       Арсенал Харків0:0МФК Кремінь Кременчук
       Барса Суми4:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       УФК Дніпро2:1Металург Донецьк
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут2:1МФК Олександрія Олександрія
     Тур 12 
      01-05-2004 
       МФК Кремінь Кременчук2:0Молодь Полтава
       УФК-Олімпік Харків1:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       МФК Олександрія Олександрія-:+УФК Дніпро
       Металург Донецьк3:1Барса Суми
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:0Арсенал Харків
     Тур 13 
      08-05-2004 
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут+:-Молодь Полтава
      09-05-2004 
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:3МФК Кремінь Кременчук
       Арсенал Харків0:0Металург Донецьк
       Барса Суми1:0МФК Олександрія Олександрія
       УФК Дніпро0:0УФК-Олімпік Харків
     Тур 14 
      15-05-2004 
       МФК Кремінь Кременчук1:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Молодь Полтава1:2УФК Дніпро
       УФК-Олімпік Харків3:2Барса Суми
       МФК Олександрія Олександрія1:0Арсенал Харків
       Металург Донецьк1:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
     Тур 15 
      22-05-2004 
       Барса Суми2:0Молодь Полтава
      23-05-2004 
       Металург Донецьк5:1МФК Кремінь Кременчук
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:3МФК Олександрія Олександрія
       Арсенал Харків1:0УФК-Олімпік Харків
       УФК Дніпро3:2ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
     Тур 16 
      29-05-2004 
       МФК Кремінь Кременчук0:3УФК Дніпро
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут4:0Барса Суми
       Молодь Полтава1:1Арсенал Харків
       УФК-Олімпік Харків2:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       МФК Олександрія Олександрія2:1Металург Донецьк
     Тур 17 
      05-06-2004 
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:0Молодь Полтава
      06-06-2004 
       МФК Олександрія Олександрія3:0МФК Кремінь Кременчук
       Металург Донецьк2:0УФК-Олімпік Харків
       Арсенал Харків0:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Барса Суми1:1УФК Дніпро
     Тур 18 
      12-06-2004 
       МФК Кремінь Кременчук1:1Барса Суми
       УФК Дніпро0:1Арсенал Харків
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут2:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Молодь Полтава0:2Металург Донецьк
       УФК-Олімпік Харків2:0МФК Олександрія Олександрія
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Алексєєнко Максим Олексійович Металург Донецьк15114
    Руденко Роман Олександрович МФК Олександрія Олександрія10015
    Сероштан Олег Ігорович УФК-Олімпік Харків7016
    Шаргородський Костянтин Юрійович УФК Дніпро6014
    Чаликов Тимур Валерійович Металург Донецьк6113
    Володченков Дмитро Вікторович МФК Олександрія Олександрія6016
    Умрихін Костянтин Миколайович УФК-Олімпік Харків6017
    Матірний Вячеслав Валерійович МФК Кремінь Кременчук5017
    Шведов Олег Володимирович ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут5217
    Супрунюк Богдан Миколайович МФК Олександрія Олександрія5017
    Левицький Георгій Едуардович Барса Суми5017

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook