Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України 2003/2004 Вища ліга U-14 Група 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      07-09-2003 
       Арсенал Харків4:0Барса Суми
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава2:1УФК Дніпро
       Металург Донецьк7:2ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       МФК Олександрія Олександрія4:2Молодь Полтава
     Тур 2 
      13-09-2003 
       Барса Суми1:2УФК-Олімпік Харків
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут1:2МФК Олександрія Олександрія
       УФК Дніпро2:1Металург Донецьк
       Арсенал Харків2:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
      14-09-2003 
       Молодь Полтава2:0МФК Кремінь Кременчук
     Тур 3 
      21-09-2003 
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава5:0Барса Суми
       Металург Донецьк6:0Арсенал Харків
       МФК Олександрія Олександрія0:3УФК Дніпро
       МФК Кремінь Кременчук8:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       УФК-Олімпік Харків1:1Молодь Полтава
     Тур 1 
      24-09-2003 
       МФК Кремінь Кременчук3:0УФК-Олімпік Харків
     Тур 4 
      27-09-2003 
       Барса Суми0:3Молодь Полтава
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут1:2УФК-Олімпік Харків
       УФК Дніпро1:0МФК Кремінь Кременчук
       Арсенал Харків4:2МФК Олександрія Олександрія
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:3Металург Донецьк
     Тур 5 
      05-10-2003 
       Металург Донецьк8:0Барса Суми
       МФК Олександрія Олександрія2:2ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       МФК Кремінь Кременчук4:5Арсенал Харків
       УФК-Олімпік Харків3:1УФК Дніпро
       Молодь Полтава1:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
     Тур 6 
      11-10-2003 
       Барса Суми2:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       УФК Дніпро1:2Молодь Полтава
       Арсенал Харків5:0УФК-Олімпік Харків
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава3:3МФК Кремінь Кременчук
       Металург Донецьк4:2МФК Олександрія Олександрія
     Тур 7 
      19-10-2003 
       МФК Олександрія Олександрія6:1Барса Суми
       МФК Кремінь Кременчук4:0Металург Донецьк
       УФК-Олімпік Харків2:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Молодь Полтава3:1Арсенал Харків
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут1:1УФК Дніпро
     Тур 8 
      25-10-2003 
       Барса Суми2:0УФК Дніпро
       Арсенал Харків7:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава3:0Молодь Полтава
       Металург Донецьк4:1УФК-Олімпік Харків
       МФК Олександрія Олександрія1:4МФК Кремінь Кременчук
     Тур 9 
      02-11-2003 
       МФК Кремінь Кременчук10:01Барса Суми
       УФК-Олімпік Харків1:0МФК Олександрія Олександрія
       Молодь Полтава5:1Металург Донецьк
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут0:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       УФК Дніпро2:1Арсенал Харків
    Коло 2 
     Тур 10 
      17-04-2004 
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут2:4Металург Донецьк
     Тур 11 
      24-04-2004 
       МФК Кремінь Кременчук1:3Молодь Полтава
      25-04-2004 
       УФК-Олімпік Харків2:0Барса Суми
       МФК Олександрія Олександрія2:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Металург Донецьк1:0УФК Дніпро
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:5Арсенал Харків
     Тур 12 
      01-05-2004 
       Барса Суми3:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Арсенал Харків3:0Металург Донецьк
       УФК Дніпро3:0МФК Олександрія Олександрія
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут1:5МФК Кремінь Кременчук
       Молодь Полтава1:1УФК-Олімпік Харків
     Тур 10 
      05-05-2004 
       Молодь Полтава4:2МФК Олександрія Олександрія
       Барса Суми0:6Арсенал Харків
       УФК Дніпро5:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       УФК-Олімпік Харків4:2МФК Кремінь Кременчук
     Тур 13 
      08-05-2004 
       Молодь Полтава6:0Барса Суми
      09-05-2004 
       УФК-Олімпік Харків2:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       МФК Кремінь Кременчук1:0УФК Дніпро
       МФК Олександрія Олександрія1:9Арсенал Харків
       Металург Донецьк2:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
     Тур 14 
      15-05-2004 
       Барса Суми0:3Металург Донецьк
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава6:0МФК Олександрія Олександрія
       Арсенал Харків4:1МФК Кремінь Кременчук
       УФК Дніпро0:1УФК-Олімпік Харків
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут0:1Молодь Полтава
     Тур 15 
      22-05-2004 
       Молодь Полтава2:1УФК Дніпро
      23-05-2004 
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут5:0Барса Суми
       УФК-Олімпік Харків0:4Арсенал Харків
       МФК Кремінь Кременчук2:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       МФК Олександрія Олександрія0:5Металург Донецьк
     Тур 16 
      29-05-2004 
       Барса Суми0:0МФК Олександрія Олександрія
       Металург Донецьк2:6МФК Кремінь Кременчук
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:4УФК-Олімпік Харків
       Арсенал Харків2:0Молодь Полтава
       УФК Дніпро0:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
     Тур 17 
      05-06-2004 
       Молодь Полтава2:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
      06-06-2004 
       УФК Дніпро+:-Барса Суми
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут0:4Арсенал Харків
       УФК-Олімпік Харків2:1Металург Донецьк
       МФК Кремінь Кременчук5:0МФК Олександрія Олександрія
     Тур 18 
      12-06-2004 
       Барса Суми+:-МФК Кремінь Кременчук
       МФК Олександрія Олександрія1:7УФК-Олімпік Харків
       Металург Донецьк2:0Молодь Полтава
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:2ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Арсенал Харків4:2УФК Дніпро
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Валєєв Едвін Ернестович МФК Кремінь Кременчук25317
    Гайдабура Ігор Олексійович Металург Донецьк20118
    Буднік Євген Віталійович Арсенал Харків13518
    Марченко Костянтин Олександрович Арсенал Харків13018
    Прилепов Олексій Вікторович УФК-Олімпік Харків12117
    Верменко Станіслав Русланович Молодь Полтава10015
    Рубан Марк Ігорович Арсенал Харків9018
    Муштат Сергій Сергійович Молодь Полтава8017
    Громов Артем Ігорович ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава809
    Рибалка Сергій Олександрович Арсенал Харків8018
    Молодзієвський Максим Вікторович Металург Донецьк7017

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook