Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України 2003/2004 Вища ліга U-16 Група 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      07-09-2003 
       Арсенал Харків0:0Барса Суми
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:3УФК Дніпро
       Металург Донецьк5:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       МФК Олександрія Олександрія3:0Молодь Полтава
     Тур 2 
      13-09-2003 
       Барса Суми0:4УФК-Олімпік Харків
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут1:2МФК Олександрія Олександрія
       УФК Дніпро1:1Металург Донецьк
       Арсенал Харків2:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
      14-09-2003 
       Молодь Полтава1:2МФК Кремінь Кременчук
     Тур 3 
      21-09-2003 
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:1Барса Суми
       Металург Донецьк2:1Арсенал Харків
       МФК Олександрія Олександрія1:1УФК Дніпро
       МФК Кремінь Кременчук4:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       УФК-Олімпік Харків1:0Молодь Полтава
     Тур 1 
      24-09-2003 
       МФК Кремінь Кременчук3:0УФК-Олімпік Харків
     Тур 4 
      27-09-2003 
       Барса Суми3:2Молодь Полтава
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут1:1УФК-Олімпік Харків
       УФК Дніпро2:2МФК Кремінь Кременчук
       Арсенал Харків3:0МФК Олександрія Олександрія
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:3Металург Донецьк
     Тур 5 
      05-10-2003 
       Металург Донецьк3:0Барса Суми
       МФК Олександрія Олександрія3:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       МФК Кремінь Кременчук2:1Арсенал Харків
       УФК-Олімпік Харків1:0УФК Дніпро
       Молодь Полтава5:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
     Тур 6 
      11-10-2003 
       Барса Суми1:1ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       УФК Дніпро2:1Молодь Полтава
       Арсенал Харків1:5УФК-Олімпік Харків
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава2:5МФК Кремінь Кременчук
       Металург Донецьк1:0МФК Олександрія Олександрія
     Тур 7 
      19-10-2003 
       МФК Олександрія Олександрія2:1Барса Суми
       МФК Кремінь Кременчук6:2Металург Донецьк
       УФК-Олімпік Харків1:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Молодь Полтава6:1Арсенал Харків
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут0:4УФК Дніпро
     Тур 8 
      25-10-2003 
       Барса Суми1:2УФК Дніпро
       Арсенал Харків2:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:3Молодь Полтава
       Металург Донецьк2:1УФК-Олімпік Харків
       МФК Олександрія Олександрія0:4МФК Кремінь Кременчук
     Тур 9 
      02-11-2003 
       МФК Кремінь Кременчук3:0Барса Суми
       УФК-Олімпік Харків1:0МФК Олександрія Олександрія
       Молодь Полтава3:0Металург Донецьк
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут0:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       УФК Дніпро1:0Арсенал Харків
    Коло 2 
     Тур 10 
      17-04-2004 
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут1:7Металург Донецьк
     Тур 11 
      24-04-2004 
       МФК Кремінь Кременчук5:0Молодь Полтава
      25-04-2004 
       УФК-Олімпік Харків1:0Барса Суми
       МФК Олександрія Олександрія1:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Металург Донецьк2:3УФК Дніпро
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:2Арсенал Харків
     Тур 12 
      01-05-2004 
       Барса Суми2:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Арсенал Харків1:1Металург Донецьк
       УФК Дніпро5:0МФК Олександрія Олександрія
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут0:7МФК Кремінь Кременчук
       Молодь Полтава2:1УФК-Олімпік Харків
     Тур 10 
      05-05-2004 
       Молодь Полтава3:0МФК Олександрія Олександрія
       Барса Суми1:0Арсенал Харків
       УФК Дніпро6:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       УФК-Олімпік Харків3:0МФК Кремінь Кременчук
     Тур 13 
      08-05-2004 
       Молодь Полтава0:0Барса Суми
      09-05-2004 
       УФК-Олімпік Харків4:2ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       МФК Кремінь Кременчук4:1УФК Дніпро
       МФК Олександрія Олександрія0:1Арсенал Харків
       Металург Донецьк4:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
     Тур 14 
      15-05-2004 
       Барса Суми1:2Металург Донецьк
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава2:4МФК Олександрія Олександрія
       Арсенал Харків0:2МФК Кремінь Кременчук
       УФК Дніпро0:1УФК-Олімпік Харків
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут0:3Молодь Полтава
     Тур 15 
      22-05-2004 
       Молодь Полтава0:0УФК Дніпро
      23-05-2004 
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут0:3Барса Суми
       УФК-Олімпік Харків2:0Арсенал Харків
       МФК Кремінь Кременчук4:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       МФК Олександрія Олександрія2:0Металург Донецьк
     Тур 16 
      29-05-2004 
       Барса Суми1:1МФК Олександрія Олександрія
       Металург Донецьк1:7МФК Кремінь Кременчук
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава3:2УФК-Олімпік Харків
       Арсенал Харків1:2Молодь Полтава
       УФК Дніпро7:0ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
     Тур 17 
      05-06-2004 
       Молодь Полтава7:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
      06-06-2004 
       УФК Дніпро+:-Барса Суми
       ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут2:2Арсенал Харків
       УФК-Олімпік Харків2:0Металург Донецьк
       МФК Кремінь Кременчук4:0МФК Олександрія Олександрія
     Тур 18 
      12-06-2004 
       Барса Суми+:-МФК Кремінь Кременчук
       МФК Олександрія Олександрія1:2УФК-Олімпік Харків
       Металург Донецьк5:2Молодь Полтава
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава-:+ДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Арсенал Харків1:2УФК Дніпро
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Аршан Олександр Олександрович Металург Донецьк19418
    Антіпов Вадим Петрович УФК Дніпро18116
    Гордя Ігор Володимирович МФК Кремінь Кременчук14117
    Льопа Дмитро Сергійович МФК Кремінь Кременчук11017
    Карташов Анатолій Георгійович МФК Кремінь Кременчук10017
    Кіктенко Євген Анатолійович УФК-Олімпік Харків8017
    Гиря Сергій Володимирович Молодь Полтава6111
    Тихомиров Олег Владиславович Металург Донецьк6018
    Гаврилюк Ілля Ігорович МФК Олександрія Олександрія6017
    Аліфанов Сергій Сергійович МФК Кремінь Кременчук6016
    Косенко Євген Олександрович УФК-Олімпік Харків5217

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook