Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2003/2004 рр. Перша ліга U-17 Група 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2003 
       ДЮСШ Конотоп-:+Славутич Славутич
       Система-Борекс Бородянка9:0ДЮСШ Ватутіне
       СДЮШОР Черкаси4:1ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       ДЮСШ-2 Кропивницький4:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Олімпія Южноукраїнськ1:1Інфолайн-Поділля Козятин
     Тур 2 
      14-09-2003 
       Славутич Славутич4:0Інфолайн-Поділля Козятин
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь3:2Олімпія Южноукраїнськ
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси2:7ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ Ватутіне0:1СДЮШОР Черкаси
       ДЮСШ Конотоп0:1Система-Борекс Бородянка
     Тур 3 
      20-09-2003 
       Система-Борекс Бородянка6:2Славутич Славутич
       СДЮШОР Черкаси2:0ДЮСШ Конотоп
       ДЮСШ-2 Кропивницький15:0ДЮСШ Ватутіне
       Олімпія Южноукраїнськ4:0ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       Інфолайн-Поділля Козятин0:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
     Тур 4 
      28-09-2003 
       Славутич Славутич0:2КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси3:2Інфолайн-Поділля Козятин
       ДЮСШ Ватутіне0:1Олімпія Южноукраїнськ
       ДЮСШ Конотоп0:4ДЮСШ-2 Кропивницький
       Система-Борекс Бородянка1:2СДЮШОР Черкаси
     Тур 5 
      04-10-2003 
       СДЮШОР Черкаси1:1Славутич Славутич
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:0Система-Борекс Бородянка
       Олімпія Южноукраїнськ+:-ДЮСШ Конотоп
       Інфолайн-Поділля Козятин2:0ДЮСШ Ватутіне
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:1ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
     Тур 6 
      12-10-2003 
       Славутич Славутич6:1ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       ДЮСШ Ватутіне0:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       ДЮСШ Конотоп1:1Інфолайн-Поділля Козятин
       Система-Борекс Бородянка2:1Олімпія Южноукраїнськ
       СДЮШОР Черкаси0:4ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 7 
      18-10-2003 
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:1Славутич Славутич
       Олімпія Южноукраїнськ0:0СДЮШОР Черкаси
       Інфолайн-Поділля Козятин0:0Система-Борекс Бородянка
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь2:0ДЮСШ Конотоп
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси1:3ДЮСШ Ватутіне
     Тур 8 
      26-10-2003 
       Славутич Славутич8:0ДЮСШ Ватутіне
       ДЮСШ Конотоп-:+ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       Система-Борекс Бородянка3:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       СДЮШОР Черкаси6:0Інфолайн-Поділля Козятин
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:0Олімпія Южноукраїнськ
     Тур 9 
      01-11-2003 
       Інфолайн-Поділля Козятин0:4ДЮСШ-2 Кропивницький
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь0:0СДЮШОР Черкаси
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси0:2Система-Борекс Бородянка
       ДЮСШ Ватутіне2:1ДЮСШ Конотоп
      02-11-2003 
       Олімпія Южноукраїнськ2:1Славутич Славутич
    Коло 2 
     Тур 10 
      18-04-2004 
       Славутич Славутич-:-ДЮСШ Конотоп
       ДЮСШ Ватутіне+:-Система-Борекс Бородянка
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси0:1СДЮШОР Черкаси
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь2:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       Інфолайн-Поділля Козятин3:1Олімпія Южноукраїнськ
     Тур 11 
      24-04-2004 
       Інфолайн-Поділля Козятин+:-Славутич Славутич
       Олімпія Южноукраїнськ1:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       ДЮСШ-2 Кропивницький4:0ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       СДЮШОР Черкаси5:0ДЮСШ Ватутіне
       Система-Борекс Бородянка-:-ДЮСШ Конотоп
     Тур 12 
      02-05-2004 
       Славутич Славутич-:-Система-Борекс Бородянка
       ДЮСШ Конотоп-:+СДЮШОР Черкаси
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси0:3Олімпія Южноукраїнськ
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь3:0Інфолайн-Поділля Козятин
     Тур 13 
      08-05-2004 
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь+:-Славутич Славутич
       Інфолайн-Поділля Козятин2:0ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       ДЮСШ-2 Кропивницький+:-ДЮСШ Конотоп
       СДЮШОР Черкаси+:-Система-Борекс Бородянка
      09-05-2004 
       Олімпія Южноукраїнськ+:-ДЮСШ Ватутіне
     Тур 12 
      12-05-2004 
       ДЮСШ Ватутіне0:4ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 14 
      16-05-2004 
       Славутич Славутич-:+СДЮШОР Черкаси
       Система-Борекс Бородянка-:+ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ Конотоп-:+Олімпія Южноукраїнськ
       ДЮСШ Ватутіне0:3Інфолайн-Поділля Козятин
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси1:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
     Тур 17 
      17-05-2004 
       Олімпія Южноукраїнськ0:5ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 15 
      22-05-2004 
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси+:-Славутич Славутич
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь+:-ДЮСШ Ватутіне
       Інфолайн-Поділля Козятин+:-ДЮСШ Конотоп
       Олімпія Южноукраїнськ+:-Система-Борекс Бородянка
       ДЮСШ-2 Кропивницький5:0СДЮШОР Черкаси
     Тур 16 
      30-05-2004 
       Славутич Славутич-:+ДЮСШ-2 Кропивницький
       СДЮШОР Черкаси1:1Олімпія Южноукраїнськ
       Система-Борекс Бородянка-:+Інфолайн-Поділля Козятин
       ДЮСШ Конотоп-:+КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       ДЮСШ Ватутіне-:+ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
     Тур 17 
      05-06-2004 
       ДЮСШ Ватутіне-:-Славутич Славутич
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси+:-ДЮСШ Конотоп
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь+:-Система-Борекс Бородянка
       Інфолайн-Поділля Козятин1:3СДЮШОР Черкаси
     Тур 18 
      13-06-2004 
       Славутич Славутич-:+Олімпія Южноукраїнськ
       ДЮСШ-2 Кропивницький+:-Інфолайн-Поділля Козятин
       СДЮШОР Черкаси0:2КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Система-Борекс Бородянка-:+ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       ДЮСШ Конотоп-:-ДЮСШ Ватутіне
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Чемерис Тарас Юрійович ДЮСШ-2 Кропивницький13313
    Майборода Павло Олександрович СДЮШОР Черкаси10014
    Головченко Вячеслав Олегович ДЮСШ-2 Кропивницький9011
    Лобцов Павло Євгенійович Славутич Славутич708
    Кириченко Дмитро Олексійович Славутич Славутич605
    Грама Іван Миколайович Система-Борекс Бородянка509
    Зіновьєв Олександр Сергійович ДЮСШ-2 Кропивницький5013
    Ізбаш Віктор Вікторович Олімпія Южноукраїнськ5011
    Литвиненко Андрій Олександрович Система-Борекс Бородянка409
    Стасишин Віталій Васильович ДЮСШ-2 Кропивницький4013
    Волинець Максим Сергійович ДЮСШ Ватутіне4011

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook