Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2003/2004 рр. Перша ліга U-17 Група 2

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2003 
       Явір Краснопілля0:0ДЮСШ Світловодськ
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава1:0ДЮСШ-13 Харків
       КДЮСШ Суми Суми2:1ФК Магарач Харківська обл.
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ0:1Імпульс Шостка
       Локомотив Харків5:1Метеор Полтава
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:1Нафтовик Охтирка
     Тур 2 
      14-09-2003 
       ДЮСШ Світловодськ0:0Нафтовик Охтирка
       Метеор Полтава5:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Імпульс Шостка2:1Локомотив Харків
       ФК Магарач Харківська обл.4:2ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДЮСШ-13 Харків0:3КДЮСШ Суми Суми
       Явір Краснопілля1:4ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
     Тур 3 
      20-09-2003 
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава1:0ДЮСШ Світловодськ
       КДЮСШ Суми Суми4:1Явір Краснопілля
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ0:5ДЮСШ-13 Харків
       Локомотив Харків0:0ФК Магарач Харківська обл.
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0Імпульс Шостка
       Нафтовик Охтирка1:0Метеор Полтава
     Тур 4 
      24-09-2003 
       ДЮСШ Світловодськ0:3Метеор Полтава
       Імпульс Шостка0:1Нафтовик Охтирка
       ФК Магарач Харківська обл.0:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ-13 Харків1:2Локомотив Харків
       Явір Краснопілля2:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава2:1КДЮСШ Суми Суми
     Тур 5 
      28-09-2003 
       КДЮСШ Суми Суми1:0ДЮСШ Світловодськ
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ0:6ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       Локомотив Харків9:0Явір Краснопілля
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:0ДЮСШ-13 Харків
       Нафтовик Охтирка2:0ФК Магарач Харківська обл.
       Метеор Полтава2:1Імпульс Шостка
     Тур 11 
      01-10-2003 
       Імпульс Шостка1:1КДЮСШ Суми Суми
     Тур 6 
      04-10-2003 
       ДЮСШ Світловодськ0:1Імпульс Шостка
       ФК Магарач Харківська обл.2:0Метеор Полтава
       ДЮСШ-13 Харків3:1Нафтовик Охтирка
       Явір Краснопілля4:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава1:1Локомотив Харків
       КДЮСШ Суми Суми2:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
     Тур 7 
      08-10-2003 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ+:-ДЮСШ Світловодськ
       Локомотив Харків2:0КДЮСШ Суми Суми
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       Нафтовик Охтирка4:0Явір Краснопілля
       Метеор Полтава1:1ДЮСШ-13 Харків
       Імпульс Шостка1:0ФК Магарач Харківська обл.
     Тур 8 
      12-10-2003 
       ДЮСШ Світловодськ0:0ФК Магарач Харківська обл.
       ДЮСШ-13 Харків3:0Імпульс Шостка
       Явір Краснопілля2:0Метеор Полтава
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава4:1Нафтовик Охтирка
       КДЮСШ Суми Суми2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ2:3Локомотив Харків
     Тур 9 
      18-10-2003 
       Локомотив Харків2:0ДЮСШ Світловодськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні5:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Нафтовик Охтирка1:0КДЮСШ Суми Суми
       Метеор Полтава1:3ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       Імпульс Шостка1:0Явір Краснопілля
       ФК Магарач Харківська обл.3:1ДЮСШ-13 Харків
     Тур 10 
      26-10-2003 
       ДЮСШ Світловодськ1:1ДЮСШ-13 Харків
       Явір Краснопілля2:0ФК Магарач Харківська обл.
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава+:-Імпульс Шостка
       КДЮСШ Суми Суми2:1Метеор Полтава
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ0:2Нафтовик Охтирка
       Локомотив Харків3:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 11 
      01-11-2003 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:0ДЮСШ Світловодськ
       Нафтовик Охтирка0:3Локомотив Харків
       Метеор Полтава-:+ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ФК Магарач Харківська обл.0:1ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       ДЮСШ-13 Харків2:0Явір Краснопілля
    Коло 2 
     Тур 12 
      18-04-2004 
       ДЮСШ Світловодськ4:1Явір Краснопілля
       ДЮСШ-13 Харків0:1ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       ФК Магарач Харківська обл.2:0КДЮСШ Суми Суми
       Імпульс Шостка1:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Метеор Полтава0:1Локомотив Харків
       Нафтовик Охтирка2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 13 
      24-04-2004 
       Нафтовик Охтирка2:0ДЮСШ Світловодськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1Метеор Полтава
       Локомотив Харків3:1Імпульс Шостка
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ0:1ФК Магарач Харківська обл.
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава8:0Явір Краснопілля
       КДЮСШ Суми Суми0:2ДЮСШ-13 Харків
     Тур 14 
      28-04-2004 
       ДЮСШ Світловодськ0:0ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       Явір Краснопілля1:1КДЮСШ Суми Суми
       ДЮСШ-13 Харків1:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ФК Магарач Харківська обл.1:1Локомотив Харків
       Імпульс Шостка2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Метеор Полтава5:0Нафтовик Охтирка
     Тур 15 
      02-05-2004 
       Метеор Полтава1:0ДЮСШ Світловодськ
       Нафтовик Охтирка4:1Імпульс Шостка
       Гірник-Спорт Горішні Плавні4:1ФК Магарач Харківська обл.
       Локомотив Харків2:1ДЮСШ-13 Харків
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ1:2Явір Краснопілля
       КДЮСШ Суми Суми1:2ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
     Тур 16 
      08-05-2004 
       ДЮСШ Світловодськ2:2КДЮСШ Суми Суми
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава3:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Явір Краснопілля0:3Локомотив Харків
       ДЮСШ-13 Харків0:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Магарач Харківська обл.1:1Нафтовик Охтирка
       Імпульс Шостка0:0Метеор Полтава
     Тур 17 
      16-05-2004 
       Імпульс Шостка3:2ДЮСШ Світловодськ
       Метеор Полтава7:1ФК Магарач Харківська обл.
       Нафтовик Охтирка1:1ДЮСШ-13 Харків
       Гірник-Спорт Горішні Плавні8:0Явір Краснопілля
       Локомотив Харків2:1ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ2:3КДЮСШ Суми Суми
     Тур 18 
      22-05-2004 
       ДЮСШ Світловодськ+:-ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава2:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Явір Краснопілля4:1Нафтовик Охтирка
       ДЮСШ-13 Харків+:-Метеор Полтава
       ФК Магарач Харківська обл.4:1Імпульс Шостка
      23-05-2004 
       КДЮСШ Суми Суми0:2Локомотив Харків
     Тур 19 
      26-05-2004 
       ФК Магарач Харківська обл.2:1ДЮСШ Світловодськ
       Імпульс Шостка+:-ДЮСШ-13 Харків
       Метеор Полтава7:0Явір Краснопілля
       Нафтовик Охтирка0:0ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       Гірник-Спорт Горішні Плавні3:1КДЮСШ Суми Суми
       Локомотив Харків1:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
     Тур 20 
      30-05-2004 
       ДЮСШ Світловодськ2:1Локомотив Харків
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ+:-Гірник-Спорт Горішні Плавні
       КДЮСШ Суми Суми0:0Нафтовик Охтирка
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава1:2Метеор Полтава
       Явір Краснопілля2:0Імпульс Шостка
       ДЮСШ-13 Харків1:1ФК Магарач Харківська обл.
     Тур 21 
      05-06-2004 
       ДЮСШ-13 Харків2:0ДЮСШ Світловодськ
       ФК Магарач Харківська обл.+:-Явір Краснопілля
       Імпульс Шостка0:2ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       Метеор Полтава3:0КДЮСШ Суми Суми
       Нафтовик Охтирка4:0ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:4Локомотив Харків
     Тур 22 
      13-06-2004 
       ДЮСШ Світловодськ2:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Локомотив Харків1:0Нафтовик Охтирка
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ0:2Метеор Полтава
       КДЮСШ Суми Суми+:-Імпульс Шостка
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава7:0ФК Магарач Харківська обл.
       Явір Краснопілля4:5ДЮСШ-13 Харків
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Бескровний Олександр Григорович КДЮСШ Суми Суми18319
    Фурсов Євген Валерійович Локомотив Харків15022
    Мамоян Руслан Мразович ДЮФШ ФК Ворскла Полтава12020
    Клочко Дмитро Євгенович Локомотив Харків10210
    Кручко Андрій Олександрович Гірник-Спорт Горішні Плавні9016
    Гришин Артем Олександрович ДЮФШ ФК Ворскла Полтава9019
    Волков Олександр Дмитрович Локомотив Харків8218
    Семенів Денис Олександрович ФК Магарач Харківська обл.8317
    Вовченко Сергій Сергійович ДЮФШ ФК Ворскла Полтава7019
    Рябик Віктор Сергійович Імпульс Шостка7015
    Стеблій Олександр Сергійович Метеор Полтава6019

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook