Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2003/2004 рр. Перша ліга U-15 Група 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2003 
       ДЮСШ Конотоп-:+Славутич Славутич
       Система-Борекс Бородянка1:0ДЮСШ Ватутіне
       СДЮШОР Черкаси0:1ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Олімпія Южноукраїнськ0:3Інфолайн-Поділля Козятин
     Тур 2 
      14-09-2003 
       Славутич Славутич2:2Інфолайн-Поділля Козятин
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь6:1Олімпія Южноукраїнськ
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси1:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ Ватутіне1:0СДЮШОР Черкаси
       ДЮСШ Конотоп0:0Система-Борекс Бородянка
     Тур 3 
      20-09-2003 
       Система-Борекс Бородянка1:0Славутич Славутич
       СДЮШОР Черкаси3:1ДЮСШ Конотоп
       ДЮСШ-2 Кропивницький6:1ДЮСШ Ватутіне
       Олімпія Южноукраїнськ1:4ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       Інфолайн-Поділля Козятин0:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
     Тур 4 
      28-09-2003 
       Славутич Славутич0:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси3:0Інфолайн-Поділля Козятин
       ДЮСШ Ватутіне0:2Олімпія Южноукраїнськ
       ДЮСШ Конотоп2:4ДЮСШ-2 Кропивницький
       Система-Борекс Бородянка0:4СДЮШОР Черкаси
     Тур 5 
      04-10-2003 
       СДЮШОР Черкаси2:1Славутич Славутич
       ДЮСШ-2 Кропивницький8:0Система-Борекс Бородянка
       Олімпія Южноукраїнськ+:-ДЮСШ Конотоп
       Інфолайн-Поділля Козятин2:3ДЮСШ Ватутіне
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь0:0ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
     Тур 6 
      12-10-2003 
       Славутич Славутич0:1ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       ДЮСШ Ватутіне1:3КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       ДЮСШ Конотоп1:2Інфолайн-Поділля Козятин
       Система-Борекс Бородянка1:1Олімпія Южноукраїнськ
       СДЮШОР Черкаси0:2ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 7 
      18-10-2003 
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:1Славутич Славутич
       Олімпія Южноукраїнськ0:3СДЮШОР Черкаси
       Інфолайн-Поділля Козятин4:0Система-Борекс Бородянка
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь9:0ДЮСШ Конотоп
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси8:0ДЮСШ Ватутіне
     Тур 8 
      26-10-2003 
       Славутич Славутич9:1ДЮСШ Ватутіне
       ДЮСШ Конотоп0:3ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       Система-Борекс Бородянка0:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       СДЮШОР Черкаси5:1Інфолайн-Поділля Козятин
       ДЮСШ-2 Кропивницький8:0Олімпія Южноукраїнськ
     Тур 9 
      01-11-2003 
       Інфолайн-Поділля Козятин0:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь2:0СДЮШОР Черкаси
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси2:0Система-Борекс Бородянка
       ДЮСШ Ватутіне5:1ДЮСШ Конотоп
      02-11-2003 
       Олімпія Южноукраїнськ0:2Славутич Славутич
    Коло 2 
     Тур 10 
      18-04-2004 
       Славутич Славутич-:-ДЮСШ Конотоп
       ДЮСШ Ватутіне+:-Система-Борекс Бородянка
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси0:2СДЮШОР Черкаси
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь3:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Інфолайн-Поділля Козятин2:2Олімпія Южноукраїнськ
     Тур 11 
      24-04-2004 
       Інфолайн-Поділля Козятин+:-Славутич Славутич
       Олімпія Южноукраїнськ0:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:0ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       СДЮШОР Черкаси2:0ДЮСШ Ватутіне
       Система-Борекс Бородянка-:-ДЮСШ Конотоп
     Тур 12 
      02-05-2004 
       Славутич Славутич-:-Система-Борекс Бородянка
       ДЮСШ Конотоп-:+СДЮШОР Черкаси
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси3:0Олімпія Южноукраїнськ
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь4:0Інфолайн-Поділля Козятин
     Тур 13 
      08-05-2004 
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь+:-Славутич Славутич
       Інфолайн-Поділля Козятин1:3ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       ДЮСШ-2 Кропивницький+:-ДЮСШ Конотоп
       СДЮШОР Черкаси+:-Система-Борекс Бородянка
      09-05-2004 
       Олімпія Южноукраїнськ+:-ДЮСШ Ватутіне
     Тур 12 
      12-05-2004 
       ДЮСШ Ватутіне0:9ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 14 
      16-05-2004 
       Славутич Славутич-:+СДЮШОР Черкаси
       Система-Борекс Бородянка-:+ДЮСШ-2 Кропивницький
       ДЮСШ Конотоп-:+Олімпія Южноукраїнськ
       ДЮСШ Ватутіне0:2Інфолайн-Поділля Козятин
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси0:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
     Тур 17 
      17-05-2004 
       Олімпія Южноукраїнськ1:3ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 15 
      22-05-2004 
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси+:-Славутич Славутич
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь+:-ДЮСШ Ватутіне
       Інфолайн-Поділля Козятин+:-ДЮСШ Конотоп
       Олімпія Южноукраїнськ+:-Система-Борекс Бородянка
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:0СДЮШОР Черкаси
     Тур 16 
      30-05-2004 
       Славутич Славутич-:+ДЮСШ-2 Кропивницький
       СДЮШОР Черкаси2:0Олімпія Южноукраїнськ
       Система-Борекс Бородянка-:+Інфолайн-Поділля Козятин
       ДЮСШ Конотоп-:+КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       ДЮСШ Ватутіне-:+ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
     Тур 17 
      05-06-2004 
       ДЮСШ Ватутіне-:-Славутич Славутич
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси+:-ДЮСШ Конотоп
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь+:-Система-Борекс Бородянка
       Інфолайн-Поділля Козятин+:-СДЮШОР Черкаси
     Тур 18 
      13-06-2004 
       Славутич Славутич-:+Олімпія Южноукраїнськ
       ДЮСШ-2 Кропивницький+:-Інфолайн-Поділля Козятин
       СДЮШОР Черкаси0:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Система-Борекс Бородянка-:+ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       ДЮСШ Конотоп-:-ДЮСШ Ватутіне
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Смоляк Микола Володимирович ДЮСШ-2 Кропивницький11113
    Бочаров Микола Сергійович КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь10014
    Іщенко Дмитро Геннадійович ДЮСШ-2 Кропивницький10112
    Кулагін Сергій Сергійович СДЮШОР Черкаси8014
    Умрихін Роман Сергійович ФК Черкаси-Зеніт Черкаси7012
    Іващенко Сергій Олегович ФК Черкаси-Зеніт Черкаси7013
    Андрусенко Андpій Ростиславович Інфолайн-Поділля Козятин7011
    Маніленко Олександр Сергійович ФК Черкаси-Зеніт Черкаси6014
    Бишовець Олексій Леонідович СДЮШОР Черкаси6012
    Рустамов Тимур Рашидович Славутич Славутич608
    Кичка Олександр Сергійович КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь5013

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook