Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2003/2004 рр. Перша ліга U-17 Група 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2003 
       СДЮШОР-2 Донецьк1:0Торпедо-МАУП Запоріжжя
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:0Азовсталь Маріуполь
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ2:1ІСТА Дніпропетровськ
       Дніпро-75 Дніпропетровськ3:0СІЛКО Верхньодніпровськ
       ДЮСШ-5 Донецьк0:6Юність Луганськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:2Донбас Донецьк
     Тур 2 
      14-09-2003 
       Торпедо-МАУП Запоріжжя1:3Донбас Донецьк
       Юність Луганськ2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       СІЛКО Верхньодніпровськ5:0ДЮСШ-5 Донецьк
       ІСТА Дніпропетровськ0:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Азовсталь Маріуполь1:1Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       СДЮШОР-2 Донецьк2:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
     Тур 3 
      20-09-2003 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:2Торпедо-МАУП Запоріжжя
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ0:0СДЮШОР-2 Донецьк
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:0Азовсталь Маріуполь
       ДЮСШ-5 Донецьк0:2ІСТА Дніпропетровськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:1СІЛКО Верхньодніпровськ
       Донбас Донецьк1:0Юність Луганськ
     Тур 4 
      24-09-2003 
       Торпедо-МАУП Запоріжжя0:3Юність Луганськ
       СІЛКО Верхньодніпровськ1:1Донбас Донецьк
       ІСТА Дніпропетровськ0:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Азовсталь Маріуполь2:0ДЮСШ-5 Донецьк
       СДЮШОР-2 Донецьк2:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
     Тур 5 
      28-09-2003 
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ+:-Торпедо-МАУП Запоріжжя
       Дніпро-75 Дніпропетровськ3:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮСШ-5 Донецьк1:3СДЮШОР-2 Донецьк
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:0Азовсталь Маріуполь
       Донбас Донецьк7:0ІСТА Дніпропетровськ
       Юність Луганськ2:0СІЛКО Верхньодніпровськ
     Тур 6 
      04-10-2003 
       Торпедо-МАУП Запоріжжя0:2СІЛКО Верхньодніпровськ
       ІСТА Дніпропетровськ2:1Юність Луганськ
       Азовсталь Маріуполь-:+Донбас Донецьк
       СДЮШОР-2 Донецьк1:1Електрометалург-НЗФ Нікополь
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:2ДЮСШ-5 Донецьк
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ2:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
     Тур 7 
      08-10-2003 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:0Торпедо-МАУП Запоріжжя
       ДЮСШ-5 Донецьк1:2Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь0:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Донбас Донецьк1:0СДЮШОР-2 Донецьк
       Юність Луганськ2:0Азовсталь Маріуполь
       СІЛКО Верхньодніпровськ1:2ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 8 
      12-10-2003 
       Торпедо-МАУП Запоріжжя2:3ІСТА Дніпропетровськ
       Азовсталь Маріуполь1:0СІЛКО Верхньодніпровськ
       СДЮШОР-2 Донецьк1:1Юність Луганськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:1Донбас Донецьк
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Дніпро-75 Дніпропетровськ5:1ДЮСШ-5 Донецьк
     Тур 9 
      18-10-2003 
       ДЮСШ-5 Донецьк3:1Торпедо-МАУП Запоріжжя
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Донбас Донецьк4:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Юність Луганськ2:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       СІЛКО Верхньодніпровськ-:+СДЮШОР-2 Донецьк
       ІСТА Дніпропетровськ0:1Азовсталь Маріуполь
     Тур 10 
      26-10-2003 
       Торпедо-МАУП Запоріжжя1:5Азовсталь Маріуполь
       СДЮШОР-2 Донецьк2:2ІСТА Дніпропетровськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов2:1СІЛКО Верхньодніпровськ
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ0:2Юність Луганськ
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:1Донбас Донецьк
       ДЮСШ-5 Донецьк0:4Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 11 
      01-11-2003 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь+:-Торпедо-МАУП Запоріжжя
       Донбас Донецьк9:0ДЮСШ-5 Донецьк
       Юність Луганськ5:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       СІЛКО Верхньодніпровськ5:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       ІСТА Дніпропетровськ1:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Азовсталь Маріуполь0:0СДЮШОР-2 Донецьк
    Коло 2 
     Тур 12 
      18-04-2004 
       Торпедо-МАУП Запоріжжя-:+СДЮШОР-2 Донецьк
       Азовсталь Маріуполь2:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ІСТА Дніпропетровськ1:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       СІЛКО Верхньодніпровськ2:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Юність Луганськ6:0ДЮСШ-5 Донецьк
       Донбас Донецьк5:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 13 
      24-04-2004 
       Донбас Донецьк+:-Торпедо-МАУП Запоріжжя
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:1Юність Луганськ
       ДЮСШ-5 Донецьк0:6СІЛКО Верхньодніпровськ
       Дніпро-75 Дніпропетровськ0:1ІСТА Дніпропетровськ
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ0:0Азовсталь Маріуполь
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:2СДЮШОР-2 Донецьк
     Тур 14 
      28-04-2004 
       Торпедо-МАУП Запоріжжя-:+СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       СДЮШОР-2 Донецьк+:-Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Азовсталь Маріуполь2:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ІСТА Дніпропетровськ3:1ДЮСШ-5 Донецьк
       СІЛКО Верхньодніпровськ1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Юність Луганськ1:0Донбас Донецьк
     Тур 15 
      02-05-2004 
       Юність Луганськ+:-Торпедо-МАУП Запоріжжя
       Донбас Донецьк+:-СІЛКО Верхньодніпровськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:0ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮСШ-5 Донецьк0:3Азовсталь Маріуполь
       Дніпро-75 Дніпропетровськ-:+СДЮШОР-2 Донецьк
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ1:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
     Тур 16 
      08-05-2004 
       Торпедо-МАУП Запоріжжя-:+Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов+:-Дніпро-75 Дніпропетровськ
       СДЮШОР-2 Донецьк6:0ДЮСШ-5 Донецьк
       Азовсталь Маріуполь7:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ІСТА Дніпропетровськ0:2Донбас Донецьк
       СІЛКО Верхньодніпровськ2:1Юність Луганськ
     Тур 17 
      16-05-2004 
       СІЛКО Верхньодніпровськ+:-Торпедо-МАУП Запоріжжя
       Юність Луганськ3:1ІСТА Дніпропетровськ
       Донбас Донецьк3:0Азовсталь Маріуполь
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:1СДЮШОР-2 Донецьк
       ДЮСШ-5 Донецьк1:2СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Дніпро-75 Дніпропетровськ5:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
     Тур 18 
      22-05-2004 
       Торпедо-МАУП Запоріжжя-:+Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ1:0ДЮСШ-5 Донецьк
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов+:-Електрометалург-НЗФ Нікополь
       СДЮШОР-2 Донецьк1:2Донбас Донецьк
       Азовсталь Маріуполь0:2Юність Луганськ
       ІСТА Дніпропетровськ1:2СІЛКО Верхньодніпровськ
     Тур 19 
      26-05-2004 
       ІСТА Дніпропетровськ+:-Торпедо-МАУП Запоріжжя
       СІЛКО Верхньодніпровськ+:-Азовсталь Маріуполь
       Юність Луганськ2:0СДЮШОР-2 Донецьк
       Донбас Донецьк6:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Електрометалург-НЗФ Нікополь6:1Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       ДЮСШ-5 Донецьк2:4Дніпро-75 Дніпропетровськ
     Тур 20 
      30-05-2004 
       Торпедо-МАУП Запоріжжя-:+ДЮСШ-5 Донецьк
       Дніпро-75 Дніпропетровськ+:-Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ0:5Донбас Донецьк
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:2Юність Луганськ
       СДЮШОР-2 Донецьк0:1СІЛКО Верхньодніпровськ
       Азовсталь Маріуполь1:4ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 21 
      05-06-2004 
       Азовсталь Маріуполь+:-Торпедо-МАУП Запоріжжя
       ІСТА Дніпропетровськ2:0СДЮШОР-2 Донецьк
       СІЛКО Верхньодніпровськ+:-СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Юність Луганськ1:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Донбас Донецьк1:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:1ДЮСШ-5 Донецьк
     Тур 22 
      13-06-2004 
       Торпедо-МАУП Запоріжжя-:+Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮСШ-5 Донецьк1:5Донбас Донецьк
       Дніпро-75 Дніпропетровськ+:-Юність Луганськ
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ1:2СІЛКО Верхньодніпровськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:1ІСТА Дніпропетровськ
       СДЮШОР-2 Донецьк1:1Азовсталь Маріуполь
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Царенко Дмитро Валерійович ІСТА Дніпропетровськ15021
    Назаренко Олександр Вікторович Донбас Донецьк14019
    Богомаз Сергій Олександрович СІЛКО Верхньодніпровськ10014
    Шкиря Олексій Валерійович Юність Луганськ9115
    Шевчук Олександр Валерійович Дніпро-75 Дніпропетровськ9018
    Семашков Олександр Володимирович Азовсталь Маріуполь8115
    Андрейченко Олександр Олександрович Донбас Донецьк8011
    Кравченко Валерій Олександрович Донбас Донецьк7012
    Алєхін Олексій Євгенович Азовсталь Маріуполь7013
    Федотов Сергій Олександрович Донбас Донецьк607
    Маслеников Максим Олександрович Юність Луганськ6016

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook