Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України 2003/2004 Вища ліга U-20 Група 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2003 
       СЕРЖ Суми0:1ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       МФК Олександрія Олександрія4:0Шахтар Донецьк
       ДЮФК Нива-Світанок Вінниця4:1Буковина Чернівці
       Таврія Сімферополь1:0Зірка Кропивницький
      10-09-2003 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:0Десна Чернігів
     Тур 2 
      14-09-2003 
       Десна Чернігів1:2Зірка Кропивницький
       Буковина Чернівці2:0Таврія Сімферополь
       Шахтар Донецьк5:1ДЮФК Нива-Світанок Вінниця
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг1:0МФК Олександрія Олександрія
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький8:0СЕРЖ Суми
     Тур 3 
      20-09-2003 
       СЕРЖ Суми0:4Десна Чернігів
       МФК Олександрія Олександрія3:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ДЮФК Нива-Світанок Вінниця0:2ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Таврія Сімферополь1:0Шахтар Донецьк
       Зірка Кропивницький2:3Буковина Чернівці
     Тур 4 
      28-09-2003 
       Десна Чернігів4:1Буковина Чернівці
       Шахтар Донецьк5:0Зірка Кропивницький
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг0:1Таврія Сімферополь
       СЕРЖ Суми0:1МФК Олександрія Олександрія
     Тур 5 
      04-10-2003 
       ДЮФК Нива-Світанок Вінниця8:0СЕРЖ Суми
       Таврія Сімферополь+:-Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Буковина Чернівці1:1Шахтар Донецьк
      05-10-2003 
       МФК Олександрія Олександрія5:0Десна Чернігів
      08-10-2003 
       Зірка Кропивницький2:1ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
     Тур 4 
      11-10-2003 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0 :3ДЮФК Нива-Світанок Вінниця
     Тур 6 
      12-10-2003 
       Десна Чернігів0:3Шахтар Донецьк
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг1:0Буковина Чернівці
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:2Зірка Кропивницький
       СЕРЖ Суми0:8Таврія Сімферополь
       МФК Олександрія Олександрія2:1ДЮФК Нива-Світанок Вінниця
     Тур 7 
      18-10-2003 
       ДЮФК Нива-Світанок Вінниця1:2Десна Чернігів
       Таврія Сімферополь2:0МФК Олександрія Олександрія
       Буковина Чернівці+:-Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Шахтар Донецьк1:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
      19-10-2003 
       Зірка Кропивницький6:1СЕРЖ Суми
     Тур 8 
      26-10-2003 
       Десна Чернігів4:2ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:1Шахтар Донецьк
       СЕРЖ Суми0:3Буковина Чернівці
       МФК Олександрія Олександрія2:0Зірка Кропивницький
       ДЮФК Нива-Світанок Вінниця2:4Таврія Сімферополь
     Тур 9 
      01-11-2003 
       Таврія Сімферополь4:0Десна Чернігів
       Зірка Кропивницький+:-ДЮФК Нива-Світанок Вінниця
       Буковина Чернівці3:1МФК Олександрія Олександрія
       Шахтар Донецьк16:00СЕРЖ Суми
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг5:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
    Коло 2 
     Тур 10 
      17-04-2004 
       Десна Чернігів6:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
      18-04-2004 
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг4:0СЕРЖ Суми
       Шахтар Донецьк2:0МФК Олександрія Олександрія
       Буковина Чернівці2:0ДЮФК Нива-Світанок Вінниця
       Зірка Кропивницький0:3Таврія Сімферополь
     Тур 11 
      24-04-2004 
       Зірка Кропивницький2:4Десна Чернігів
       Таврія Сімферополь4:1Буковина Чернівці
       ДЮФК Нива-Світанок Вінниця0:3Шахтар Донецьк
       МФК Олександрія Олександрія2:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       СЕРЖ Суми2:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 12 
      01-05-2004 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:4МФК Олександрія Олександрія
      02-05-2004 
       Десна Чернігів6:0СЕРЖ Суми
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг2:2ДЮФК Нива-Світанок Вінниця
       Шахтар Донецьк2:1Таврія Сімферополь
       Буковина Чернівці+:-Зірка Кропивницький
     Тур 13 
      08-05-2004 
       Буковина Чернівці2:0Десна Чернігів
       Зірка Кропивницький0:3Шахтар Донецьк
       Таврія Сімферополь2:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       ДЮФК Нива-Світанок Вінниця7:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       МФК Олександрія Олександрія+:-СЕРЖ Суми
     Тур 15 
      12-05-2004 
       Шахтар Донецьк7:1Десна Чернігів
     Тур 14 
      15-05-2004 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:3Таврія Сімферополь
      16-05-2004 
       СЕРЖ Суми2:3ДЮФК Нива-Світанок Вінниця
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг1:0Зірка Кропивницький
       Шахтар Донецьк2:0Буковина Чернівці
     Тур 15 
      22-05-2004 
       Буковина Чернівці2:0ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
       Зірка Кропивницький2:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Таврія Сімферополь12:1СЕРЖ Суми
       ДЮФК Нива-Світанок Вінниця1:1МФК Олександрія Олександрія
     Тур 16 
      29-05-2004 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:2Буковина Чернівці
      30-05-2004 
       Десна Чернігів1:2ДЮФК Нива-Світанок Вінниця
       МФК Олександрія Олександрія1:1Таврія Сімферополь
       СЕРЖ Суми+:-Зірка Кропивницький
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг0:3Шахтар Донецьк
     Тур 14 
      02-06-2004 
       Десна Чернігів4:6МФК Олександрія Олександрія
     Тур 17 
      05-06-2004 
       ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг+:-Десна Чернігів
       Шахтар Донецьк+:-Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       Буковина Чернівці+:-СЕРЖ Суми
       Зірка Кропивницький1:2МФК Олександрія Олександрія
       Таврія Сімферополь12:0ДЮФК Нива-Світанок Вінниця
     Тур 18 
      12-06-2004 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький-:+ДЮСШ-1-Кривбас-84 Кривий Ріг
      13-06-2004 
       Десна Чернігів1:3Таврія Сімферополь
       ДЮФК Нива-Світанок Вінниця+:-Зірка Кропивницький
       МФК Олександрія Олександрія1:1Буковина Чернівці
       СЕРЖ Суми-:+Шахтар Донецьк
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Ващенок Юрій Миколайович Десна Чернігів9017
    Коляда Андрій Миколайович Таврія Сімферополь9018
    Легеда Максим Анатолійович Десна Чернігів8014
    Маковецький Ростислав Юрійович Шахтар Донецьк809
    Маринович Дмитро Володимирович ДЮФК Нива-Світанок Вінниця819
    Катомкін Антон Вікторович Таврія Сімферополь7014
    Тюменьов Дмитро Сергійович Таврія Сімферополь708
    Таран Дмитро Миколайович Шахтар Донецьк7014
    Семенов Сергій Васильович Таврія Сімферополь608
    Абляметов Арсен Шавкатович Таврія Сімферополь6318
    Пасічний Олександр Олександрович Шахтар Донецьк6014

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook