Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Юнацька першість України з футболу 1998-99рр.(Група 9)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      13-09-1998 
       ФК Блюмінг Краматорськ1:0Кіровець Макіївка
       ФК Маріуполь -0:0СІЛКО Верхньодніпровськ
       Торпедо-2 Запоріжжя3:2Металург-2 Запоріжжя
       Росіта Дніпропетровськ1:4УФК-2 Дніпропетровськ
       Шахтар Сніжне2:1Дніпро-75-2 Дніпропетровськ
     Тур 2 
      20-09-1998 
       Кіровець Макіївка0:1Дніпро-75-2 Дніпропетровськ
       Шахтар Сніжне1:4УФК-2 Дніпропетровськ
       Металург-2 Запоріжжя2:0Росіта Дніпропетровськ
       Торпедо-2 Запоріжжя2:0СІЛКО Верхньодніпровськ
       ФК Маріуполь -1:0ФК Блюмінг Краматорськ
     Тур 3 
      27-09-1998 
       ФК Маріуполь -2:0Кіровець Макіївка
       Торпедо-2 Запоріжжя2:0ФК Блюмінг Краматорськ
       Росіта Дніпропетровськ1:1СІЛКО Верхньодніпровськ
       Шахтар Сніжне2:1Металург-2 Запоріжжя
       Дніпро-75-2 Дніпропетровськ1:3УФК-2 Дніпропетровськ
     Тур 4 
      04-10-1998 
       УФК-2 Дніпропетровськ4:0Кіровець Макіївка
       Металург-2 Запоріжжя1:3Дніпро-75-2 Дніпропетровськ
       СІЛКО Верхньодніпровськ2:1Шахтар Сніжне
       ФК Блюмінг Краматорськ3:1Росіта Дніпропетровськ
       Торпедо-2 Запоріжжя3:1ФК Маріуполь -
     Тур 5 
      11-10-1998 
       Кіровець Макіївка0:3Торпедо-2 Запоріжжя
       Росіта Дніпропетровськ3:1ФК Маріуполь -
       Шахтар Сніжне2:0ФК Блюмінг Краматорськ
       Дніпро-75-2 Дніпропетровськ4:2СІЛКО Верхньодніпровськ
       УФК-2 Дніпропетровськ2:0Металург-2 Запоріжжя
     Тур 6 
      18-10-1998 
       Металург-2 Запоріжжя2:0Кіровець Макіївка
       СІЛКО Верхньодніпровськ1:2УФК-2 Дніпропетровськ
       ФК Блюмінг Краматорськ3:1Дніпро-75-2 Дніпропетровськ
       ФК Маріуполь -2:0Шахтар Сніжне
       Торпедо-2 Запоріжжя5:1Росіта Дніпропетровськ
     Тур 7 
      25-10-1998 
       Кіровець Макіївка1:2Росіта Дніпропетровськ
       Шахтар Сніжне1:1Торпедо-2 Запоріжжя
       Дніпро-75-2 Дніпропетровськ3:2ФК Маріуполь -
       УФК-2 Дніпропетровськ5:0ФК Блюмінг Краматорськ
       СІЛКО Верхньодніпровськ0:0Металург-2 Запоріжжя
     Тур 8 
      01-11-1998 
       Кіровець Макіївка0:1СІЛКО Верхньодніпровськ
       Металург-2 Запоріжжя1:0ФК Блюмінг Краматорськ
       УФК-2 Дніпропетровськ3:0ФК Маріуполь -
       Дніпро-75-2 Дніпропетровськ3:1Торпедо-2 Запоріжжя
       Росіта Дніпропетровськ3:1Шахтар Сніжне
     Тур 9 
      08-11-1998 
       Шахтар Сніжне4:0Кіровець Макіївка
       Дніпро-75-2 Дніпропетровськ3:0Росіта Дніпропетровськ
       УФК-2 Дніпропетровськ2:0Торпедо-2 Запоріжжя
       Металург-2 Запоріжжя5:0ФК Маріуполь -
       СІЛКО Верхньодніпровськ1:0ФК Блюмінг Краматорськ
    Коло 2 
     Тур 10 
      10-04-1999 
       Кіровець Макіївка0:0ФК Блюмінг Краматорськ
       СІЛКО Верхньодніпровськ4:1ФК Маріуполь -
       Металург-2 Запоріжжя0:3Торпедо-2 Запоріжжя
       УФК-2 Дніпропетровськ5:1Росіта Дніпропетровськ
       Дніпро-75-2 Дніпропетровськ3:0Шахтар Сніжне
     Тур 11 
      18-04-1999 
       Дніпро-75-2 Дніпропетровськ5:0Кіровець Макіївка
       УФК-2 Дніпропетровськ+:-Шахтар Сніжне
       Росіта Дніпропетровськ0:2Металург-2 Запоріжжя
       СІЛКО Верхньодніпровськ2:0Торпедо-2 Запоріжжя
       ФК Блюмінг Краматорськ0:2ФК Маріуполь -
     Тур 12 
      25-04-1999 
       Кіровець Макіївка0:4ФК Маріуполь -
       ФК Блюмінг Краматорськ1:3Торпедо-2 Запоріжжя
       СІЛКО Верхньодніпровськ2:4Росіта Дніпропетровськ
       Металург-2 Запоріжжя+:-Шахтар Сніжне
       УФК-2 Дніпропетровськ2:0Дніпро-75-2 Дніпропетровськ
     Тур 13 
      02-05-1999 
       Кіровець Макіївка0:1УФК-2 Дніпропетровськ
       Дніпро-75-2 Дніпропетровськ1:0Металург-2 Запоріжжя
       Шахтар Сніжне+:-СІЛКО Верхньодніпровськ
       Росіта Дніпропетровськ+:-ФК Блюмінг Краматорськ
       ФК Маріуполь -0:3Торпедо-2 Запоріжжя
     Тур 14 
      05-05-1999 
       Торпедо-2 Запоріжжя2:0Кіровець Макіївка
       ФК Маріуполь -3:1Росіта Дніпропетровськ
       ФК Блюмінг Краматорськ+:-Шахтар Сніжне
       СІЛКО Верхньодніпровськ3:2Дніпро-75-2 Дніпропетровськ
       Металург-2 Запоріжжя3:1УФК-2 Дніпропетровськ
     Тур 15 
      09-05-1999 
       Кіровець Макіївка0:2Металург-2 Запоріжжя
       УФК-2 Дніпропетровськ5:0СІЛКО Верхньодніпровськ
       Дніпро-75-2 Дніпропетровськ4:0ФК Блюмінг Краматорськ
       Шахтар Сніжне2:2ФК Маріуполь -
       Росіта Дніпропетровськ0:7Торпедо-2 Запоріжжя
     Тур 16 
      16-05-1999 
       Росіта Дніпропетровськ5:0Кіровець Макіївка
       Торпедо-2 Запоріжжя5:0Шахтар Сніжне
       ФК Маріуполь -+:-Дніпро-75-2 Дніпропетровськ
       ФК Блюмінг Краматорськ1:2УФК-2 Дніпропетровськ
       Металург-2 Запоріжжя2:0СІЛКО Верхньодніпровськ
     Тур 17 
      23-05-1999 
       СІЛКО Верхньодніпровськ2:0Кіровець Макіївка
       ФК Блюмінг Краматорськ0:3Металург-2 Запоріжжя
       ФК Маріуполь -0:0УФК-2 Дніпропетровськ
       Торпедо-2 Запоріжжя1:0Дніпро-75-2 Дніпропетровськ
       Шахтар Сніжне+:-Росіта Дніпропетровськ
     Тур 18 
      30-05-1999 
       Кіровець Макіївка1:3Шахтар Сніжне
       Росіта Дніпропетровськ1:1Дніпро-75-2 Дніпропетровськ
       Торпедо-2 Запоріжжя4:1УФК-2 Дніпропетровськ
       ФК Маріуполь -1:4Металург-2 Запоріжжя
       ФК Блюмінг Краматорськ1:1СІЛКО Верхньодніпровськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Горбаньов Сергій Вікторович Дніпро-75-2 Дніпропетровськ13017
    Жигалов Сергій Олександрович Торпедо-2 Запоріжжя13017
    Гай Олексій Анатолійович Торпедо-2 Запоріжжя13017
    Федунів Микола Миколайович УФК-2 Дніпропетровськ12015
    Скопенко Євген Леонідович Росіта Дніпропетровськ11016
    Гришин Валентин Валентинович Металург-2 Запоріжжя10117
    Семука Роман Іванович УФК-2 Дніпропетровськ8117
    Прудкий Олександр Анатолійович Торпедо-2 Запоріжжя7217
    Сидоренко Максим Віталійович Дніпро-75-2 Дніпропетровськ7117
    Комаров Данііл Володимирович Шахтар Сніжне6014
    Сергеєв Сергій Олександрович Росіта Дніпропетровськ6016

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook