Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2003/2004 рр. Перша ліга U-17 Група 5

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2003 
       Освіта Херсон1:0ДЮСШ Ізмаїл
       Алустон-98 Алушта1:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       ФК Мелітополь Мелітополь1:1Укрпошта Одеса
       Торпедо Запоріжжя2:0ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Юність Каховка1:7Обрій-Трубник Нікополь
     Тур 6 
      07-09-2003 
       Мінерал Пологи Зап. обл.1:2ФСК Іллічівець Чорноморськ
     Тур 11 
       Юність Каховка0:6ДЮСШ Ізмаїл
     Тур 4 
      13-09-2003 
       Укрпошта Одеса2:2Обрій-Трубник Нікополь
     Тур 2 
      14-09-2003 
       ДЮСШ Ізмаїл0:1Обрій-Трубник Нікополь
       ФСК Іллічівець Чорноморськ4:1Юність Каховка
       Укрпошта Одеса1:4Торпедо Запоріжжя
       Мінерал Пологи Зап. обл.3:1ФК Мелітополь Мелітополь
       Освіта Херсон0:1Алустон-98 Алушта
     Тур 3 
      20-09-2003 
       Алустон-98 Алушта1:1ДЮСШ Ізмаїл
       ДЮСШ Овідіополь0:2Освіта Херсон
       ФК Мелітополь Мелітополь1:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Торпедо Запоріжжя2:0Мінерал Пологи Зап. обл.
       Юність Каховка1:3Укрпошта Одеса
       Обрій-Трубник Нікополь0:2ФСК Іллічівець Чорноморськ
     Тур 4 
      24-09-2003 
       ДЮСШ Ізмаїл2:2ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Мінерал Пологи Зап. обл.+:-Юність Каховка
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:4Торпедо Запоріжжя
       Освіта Херсон4:1ФК Мелітополь Мелітополь
       Алустон-98 Алушта2:0ДЮСШ Овідіополь
     Тур 5 
      28-09-2003 
       ДЮСШ Овідіополь0:1ДЮСШ Ізмаїл
       ФК Мелітополь Мелітополь1:5Алустон-98 Алушта
       Торпедо Запоріжжя1:0Освіта Херсон
       Юність Каховка4:3Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Обрій-Трубник Нікополь8:0Мінерал Пологи Зап. обл.
       ФСК Іллічівець Чорноморськ5:0Укрпошта Одеса
     Тур 6 
      04-10-2003 
       ДЮСШ Ізмаїл3:1Укрпошта Одеса
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:2Обрій-Трубник Нікополь
       Освіта Херсон4:2Юність Каховка
       Алустон-98 Алушта2:0Торпедо Запоріжжя
       ДЮСШ Овідіополь2:0ФК Мелітополь Мелітополь
     Тур 2 
      07-10-2003 
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:0ДЮСШ Овідіополь
     Тур 7 
      08-10-2003 
       Торпедо Запоріжжя1:2ДЮСШ Овідіополь
       Юність Каховка2:2Алустон-98 Алушта
       Обрій-Трубник Нікополь2:1Освіта Херсон
       Укрпошта Одеса+:-Мінерал Пологи Зап. обл.
     Тур 1 
      11-10-2003 
       ДЮСШ Овідіополь1:0Мінерал Пологи Зап. обл.
     Тур 8 
      12-10-2003 
       ДЮСШ Ізмаїл0:1Мінерал Пологи Зап. обл.
       Дніпроспецсталь Запоріжжя2:0Укрпошта Одеса
       Освіта Херсон2:5ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Алустон-98 Алушта2:0Обрій-Трубник Нікополь
       ДЮСШ Овідіополь5:2Юність Каховка
       ФК Мелітополь Мелітополь+:-Торпедо Запоріжжя
     Тур 7 
      16-10-2003 
       ФК Мелітополь Мелітополь2:1ДЮСШ Ізмаїл
     Тур 9 
      18-10-2003 
       Торпедо Запоріжжя2:1ДЮСШ Ізмаїл
       Юність Каховка3:2ФК Мелітополь Мелітополь
       Обрій-Трубник Нікополь2:0ДЮСШ Овідіополь
       ФСК Іллічівець Чорноморськ5:0Алустон-98 Алушта
       Укрпошта Одеса0:2Освіта Херсон
       Мінерал Пологи Зап. обл.3:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
     Тур 7 
      25-10-2003 
       ФСК Іллічівець Чорноморськ2:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
     Тур 10 
      26-10-2003 
       ДЮСШ Ізмаїл1:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Освіта Херсон2:1Мінерал Пологи Зап. обл.
       Алустон-98 Алушта5:1Укрпошта Одеса
       ДЮСШ Овідіополь1:1ФСК Іллічівець Чорноморськ
       ФК Мелітополь Мелітополь2:3Обрій-Трубник Нікополь
       Торпедо Запоріжжя1:0Юність Каховка
     Тур 11 
      01-11-2003 
       Обрій-Трубник Нікополь5:2Торпедо Запоріжжя
       ФСК Іллічівець Чорноморськ5:0ФК Мелітополь Мелітополь
       Укрпошта Одеса0:3ДЮСШ Овідіополь
       Мінерал Пологи Зап. обл.1:3Алустон-98 Алушта
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:1Освіта Херсон
    Коло 2 
     Тур 17 
      17-04-2004 
       ФСК Іллічівець Чорноморськ+:-Мінерал Пологи Зап. обл.
     Тур 18 
       ДЮСШ Ізмаїл3:0ФК Мелітополь Мелітополь
     Тур 12 
      18-04-2004 
       ДЮСШ Ізмаїл0:1Освіта Херсон
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:1Алустон-98 Алушта
       Укрпошта Одеса0:2ФК Мелітополь Мелітополь
       ФСК Іллічівець Чорноморськ1:0Торпедо Запоріжжя
       Обрій-Трубник Нікополь2:1Юність Каховка
     Тур 13 
      24-04-2004 
       Обрій-Трубник Нікополь4:2ДЮСШ Ізмаїл
       Юність Каховка2:5ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Торпедо Запоріжжя3:0Укрпошта Одеса
       ФК Мелітополь Мелітополь+:-Мінерал Пологи Зап. обл.
       Алустон-98 Алушта1:0Освіта Херсон
     Тур 15 
      25-04-2004 
       Обрій-Трубник Нікополь6:1Укрпошта Одеса
     Тур 14 
      28-04-2004 
       Освіта Херсон1:1ДЮСШ Овідіополь
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:2ФК Мелітополь Мелітополь
       Мінерал Пологи Зап. обл.-:+Торпедо Запоріжжя
       ФСК Іллічівець Чорноморськ3:1Обрій-Трубник Нікополь
     Тур 19 
      29-04-2004 
       Юність Каховка3:0ДЮСШ Овідіополь
     Тур 14 
      01-05-2004 
       ДЮСШ Ізмаїл0:5Алустон-98 Алушта
     Тур 15 
      02-05-2004 
       ФСК Іллічівець Чорноморськ3:0ДЮСШ Ізмаїл
       Юність Каховка+:-Мінерал Пологи Зап. обл.
       Торпедо Запоріжжя7:1Дніпроспецсталь Запоріжжя
       ФК Мелітополь Мелітополь2:2Освіта Херсон
       ДЮСШ Овідіополь1:1Алустон-98 Алушта
     Тур 16 
      08-05-2004 
       ДЮСШ Ізмаїл1:3ДЮСШ Овідіополь
       Алустон-98 Алушта3:0ФК Мелітополь Мелітополь
       Освіта Херсон2:1Торпедо Запоріжжя
       Дніпроспецсталь Запоріжжя1:3Юність Каховка
       Мінерал Пологи Зап. обл.-:+Обрій-Трубник Нікополь
       Укрпошта Одеса0:4ФСК Іллічівець Чорноморськ
     Тур 12 
      15-05-2004 
       Мінерал Пологи Зап. обл.-:+ДЮСШ Овідіополь
     Тур 17 
      16-05-2004 
       Укрпошта Одеса1:2ДЮСШ Ізмаїл
       Обрій-Трубник Нікополь3:2Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Юність Каховка1:2Освіта Херсон
       Торпедо Запоріжжя3:2Алустон-98 Алушта
       ФК Мелітополь Мелітополь2:1ДЮСШ Овідіополь
     Тур 18 
      22-05-2004 
       ДЮСШ Овідіополь+:-Торпедо Запоріжжя
       Освіта Херсон0:1Обрій-Трубник Нікополь
       Дніпроспецсталь Запоріжжя1:4ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Мінерал Пологи Зап. обл.-:+Укрпошта Одеса
     Тур 20 
      23-05-2004 
       ДЮСШ Ізмаїл3:4Торпедо Запоріжжя
     Тур 13 
      25-05-2004 
       ДЮСШ Овідіополь+:-Дніпроспецсталь Запоріжжя
     Тур 19 
      26-05-2004 
       Укрпошта Одеса0:5Дніпроспецсталь Запоріжжя
       ФСК Іллічівець Чорноморськ4:1Освіта Херсон
       Обрій-Трубник Нікополь5:1Алустон-98 Алушта
       Торпедо Запоріжжя0:1ФК Мелітополь Мелітополь
     Тур 20 
      30-05-2004 
       ФК Мелітополь Мелітополь2:1Юність Каховка
       ДЮСШ Овідіополь2:2Обрій-Трубник Нікополь
       Алустон-98 Алушта1:2ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Освіта Херсон4:0Укрпошта Одеса
       Дніпроспецсталь Запоріжжя+:-Мінерал Пологи Зап. обл.
     Тур 21 
      05-06-2004 
       Дніпроспецсталь Запоріжжя+:-ДЮСШ Ізмаїл
       Мінерал Пологи Зап. обл.-:+Освіта Херсон
       Укрпошта Одеса1:2Алустон-98 Алушта
       ФСК Іллічівець Чорноморськ11:0ДЮСШ Овідіополь
       Обрій-Трубник Нікополь2:0ФК Мелітополь Мелітополь
       Юність Каховка+:-Торпедо Запоріжжя
     Тур 18 
      06-06-2004 
       Алустон-98 Алушта13:2Юність Каховка
     Тур 19 
       Мінерал Пологи Зап. обл.-:+ДЮСШ Ізмаїл
     Тур 22 
      09-06-2004 
       ДЮСШ Овідіополь3:1Укрпошта Одеса
     Тур 14 
      12-06-2004 
       Укрпошта Одеса+:-Юність Каховка
     Тур 22 
      13-06-2004 
       ДЮСШ Ізмаїл+:-Юність Каховка
       Торпедо Запоріжжя2:0Обрій-Трубник Нікополь
       ФК Мелітополь Мелітополь2:1ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Алустон-98 Алушта+:-Мінерал Пологи Зап. обл.
       Освіта Херсон+:-Дніпроспецсталь Запоріжжя
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Сантрапинських Євген Костянтинович ФСК Іллічівець Чорноморськ25321
    Коваленко Олег Ігорович Обрій-Трубник Нікополь14018
    Гулий Павло Валерійович Алустон-98 Алушта13018
    Мовіла Дмитро Андрійович ФСК Іллічівець Чорноморськ12115
    Ксенофонтов Сергій Олександрович Обрій-Трубник Нікополь12120
    Фадєєв Сергій Валерійович ФСК Іллічівець Чорноморськ11418
    Щербина Леонід Вікторович Юність Каховка10215
    Новицький Олександр Анатолійович Алустон-98 Алушта9017
    Ільєв Віктор Степанович Обрій-Трубник Нікополь9115
    Шарпар В'ячеслав Володимирович Торпедо Запоріжжя9020
    Гостєв Федір Олегович Алустон-98 Алушта7018

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook