Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2003/2004 рр. Перша ліга U-16 Група 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2003 
       ДЮСШ Лубни2:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси3:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:1КДЮСШ Суми Суми
       Кристал-Аметист Олександрія2:1Електрон Ромни
     Тур 2 
      14-09-2003 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:2КДЮСШ Суми Суми
       ДЮСШ-2 Кропивницький6:1Електрон Ромни
       ДЮСШ Лубни4:1Кристал-Аметист Олександрія
       Єдність с. Плиски Чернігівська1:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       СДЮШОР Черкаси4:2ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
     Тур 3 
      20-09-2003 
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси2:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь3:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Електрон Ромни1:4СДЮШОР Черкаси
       ДЮСШ Лубни2:1Єдність с. Плиски Чернігівська
      21-09-2003 
       КДЮСШ Суми Суми0:1Кристал-Аметист Олександрія
     Тур 1 
      24-09-2003 
       Єдність с. Плиски Чернігівська1:0СДЮШОР Черкаси
     Тур 4 
      28-09-2003 
       ДЮСШ Лубни3:0ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:0Електрон Ромни
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:3ДЮСШ-2 Кропивницький
       СДЮШОР Черкаси3:1КДЮСШ Суми Суми
       Єдність с. Плиски Чернігівська1:1Кристал-Аметист Олександрія
     Тур 5 
      04-10-2003 
       ДЮСШ Лубни1:0СДЮШОР Черкаси
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:5Єдність с. Плиски Чернігівська
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси2:1Електрон Ромни
       Кристал-Аметист Олександрія1:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
      05-10-2003 
       КДЮСШ Суми Суми2:2ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 6 
      12-10-2003 
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь3:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси1:2Кристал-Аметист Олександрія
       Електрон Ромни0:3ДЮСШ Лубни
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:0СДЮШОР Черкаси
       Єдність с. Плиски Чернігівська1:1КДЮСШ Суми Суми
     Тур 7 
      18-10-2003 
       Кристал-Аметист Олександрія1:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       СДЮШОР Черкаси0:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Єдність с. Плиски Чернігівська0:1ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       ДЮСШ Лубни3:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       КДЮСШ Суми Суми0:1Електрон Ромни
     Тур 8 
      25-10-2003 
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси0:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
      26-10-2003 
       Кристал-Аметист Олександрія1:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       Електрон Ромни0:2Єдність с. Плиски Чернігівська
       ДЮСШ Лубни4:1КДЮСШ Суми Суми
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:2СДЮШОР Черкаси
     Тур 9 
      01-11-2003 
       ДЮСШ Лубни1:2КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Електрон Ромни2:2Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       КДЮСШ Суми Суми3:1ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       СДЮШОР Черкаси1:2Кристал-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:0Єдність с. Плиски Чернігівська
    Коло 2 
     Тур 10 
      17-04-2004 
       Електрон Ромни1:0Кристал-Аметист Олександрія
      18-04-2004 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:3ДЮСШ Лубни
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:0ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       КДЮСШ Суми Суми0:2КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       СДЮШОР Черкаси2:0Єдність с. Плиски Чернігівська
     Тур 11 
      24-04-2004 
       Електрон Ромни1:3ДЮСШ-2 Кропивницький
       Кристал-Аметист Олександрія2:3ДЮСШ Лубни
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:0Єдність с. Плиски Чернігівська
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси1:2СДЮШОР Черкаси
      25-04-2004 
       КДЮСШ Суми Суми2:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 12 
      02-05-2004 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:2ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:2КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       СДЮШОР Черкаси6:0Електрон Ромни
       Кристал-Аметист Олександрія2:3КДЮСШ Суми Суми
       Єдність с. Плиски Чернігівська1:0ДЮСШ Лубни
     Тур 13 
      08-05-2004 
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси0:3ДЮСШ Лубни
       Електрон Ромни0:7КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       КДЮСШ Суми Суми1:0СДЮШОР Черкаси
       Кристал-Аметист Олександрія0:1Єдність с. Плиски Чернігівська
      09-05-2004 
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 14 
      12-05-2004 
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:1КДЮСШ Суми Суми
      16-05-2004 
       Єдність с. Плиски Чернігівська5:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       СДЮШОР Черкаси0:0ДЮСШ Лубни
       Електрон Ромни1:1ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь+:-Кристал-Аметист Олександрія
     Тур 15 
      22-05-2004 
       Кристал-Аметист Олександрія1:0ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       ДЮСШ Лубни3:1Електрон Ромни
       СДЮШОР Черкаси1:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       КДЮСШ Суми Суми2:1Єдність с. Плиски Чернігівська
      23-05-2004 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
     Тур 16 
      30-05-2004 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький7:1Кристал-Аметист Олександрія
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь3:0СДЮШОР Черкаси
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси2:2Єдність с. Плиски Чернігівська
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:2ДЮСШ Лубни
       Електрон Ромни0:3КДЮСШ Суми Суми
     Тур 17 
      05-06-2004 
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:1Кристал-Аметист Олександрія
       Єдність с. Плиски Чернігівська6:0Електрон Ромни
       КДЮСШ Суми Суми1:0ДЮСШ Лубни
      06-06-2004 
       СДЮШОР Черкаси6:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь4:2ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
     Тур 18 
      13-06-2004 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:2Електрон Ромни
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь2:0ДЮСШ Лубни
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси2:2КДЮСШ Суми Суми
       Кристал-Аметист Олександрія1:1СДЮШОР Черкаси
       Єдність с. Плиски Чернігівська+:-ДЮСШ-2 Кропивницький
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Богданов Володимир Володимирович КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь14118
    Чернов Андрій Вікторович ДЮСШ-2 Кропивницький12014
    Белорус Михайло Олександрович СДЮШОР Черкаси10015
    Барабаш Владислав Володимирович Кристал-Аметист Олександрія9316
    Литвин Олександр Іванович ДЮСШ Лубни9013
    Ніколенко Іван Андрійович ФК Черкаси-Зеніт Черкаси9117
    Корсун Станіслав Васильович КДЮСШ Суми Суми8218
    Коноплянка Євгеній Олегович Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький8116
    Лозицкий Антон Геннадійович ДЮСШ Лубни7318
    Масюк Вадим Юрійович СДЮШОР Черкаси7016
    Михайленко Сергій Олександрович ДЮСШ Лубни5118

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook