Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2003/2004 рр. Перша ліга U-17 Група 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2003 
       СДЮСШОР Ужгород1:0Пансіон Шепетівка
       МФК Ковель Ковель0:3РосАпатит-Аякс Хмельницький
       СДЮШОР-4 Львів1:4Прикарпаття І.-Франківськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:0ДЮСШ Долина
       ДЮСШ-1 Хмельницький1:2ДЮСШ Верес Рівне
     Тур 5 
      07-09-2003 
       СДЮШОР-4 Львів4:0Пансіон Шепетівка
     Тур 1 
      13-09-2003 
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин0:1Соколята Мукачеве
     Тур 2 
      14-09-2003 
       Пансіон Шепетівка2:0Соколята Мукачеве
       ДЮСШ Верес Рівне5:0КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       ДЮСШ Долина+:-ДЮСШ-1 Хмельницький
       Прикарпаття І.-Франківськ2:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       РосАпатит-Аякс Хмельницький0:1СДЮШОР-4 Львів
     Тур 3 
      20-09-2003 
       МФК Ковель Ковель0:0Пансіон Шепетівка
       СДЮШОР-4 Львів6:0СДЮСШОР Ужгород
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:0РосАпатит-Аякс Хмельницький
       ДЮСШ-1 Хмельницький1:1Прикарпаття І.-Франківськ
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин2:3ДЮСШ Долина
       Соколята Мукачеве2:1ДЮСШ Верес Рівне
     Тур 4 
      24-09-2003 
       Пансіон Шепетівка1:1ДЮСШ Верес Рівне
       ДЮСШ Долина4:1Соколята Мукачеве
       РосАпатит-Аякс Хмельницький1:2ДЮСШ-1 Хмельницький
       СДЮСШОР Ужгород1:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       МФК Ковель Ковель0:1СДЮШОР-4 Львів
     Тур 11 
      27-09-2003 
       РосАпатит-Аякс Хмельницький2:1СДЮСШОР Ужгород
     Тур 5 
      28-09-2003 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:2МФК Ковель Ковель
       ДЮСШ-1 Хмельницький2:0СДЮСШОР Ужгород
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин1:1РосАпатит-Аякс Хмельницький
       Соколята Мукачеве0:2Прикарпаття І.-Франківськ
       ДЮСШ Верес Рівне0:1ДЮСШ Долина
     Тур 6 
      04-10-2003 
       Пансіон Шепетівка4:0ДЮСШ Долина
       Прикарпаття І.-Франківськ2:0ДЮСШ Верес Рівне
       РосАпатит-Аякс Хмельницький+:-Соколята Мукачеве
       СДЮСШОР Ужгород3:1КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       МФК Ковель Ковель0:2ДЮСШ-1 Хмельницький
       СДЮШОР-4 Львів2:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 4 
      05-10-2003 
       Прикарпаття І.-Франківськ1:0КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
     Тур 7 
      08-10-2003 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:1Пансіон Шепетівка
       ДЮСШ-1 Хмельницький0:0СДЮШОР-4 Львів
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин1:0МФК Ковель Ковель
       Соколята Мукачеве7:1СДЮСШОР Ужгород
       ДЮСШ Верес Рівне0:1РосАпатит-Аякс Хмельницький
       ДЮСШ Долина1:6Прикарпаття І.-Франківськ
     Тур 8 
      12-10-2003 
       Пансіон Шепетівка1:3Прикарпаття І.-Франківськ
       РосАпатит-Аякс Хмельницький5:2ДЮСШ Долина
       МФК Ковель Ковель2:0Соколята Мукачеве
       СДЮШОР-4 Львів7:0КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:0ДЮСШ-1 Хмельницький
     Тур 9 
      18-10-2003 
       ДЮСШ-1 Хмельницький0:2Пансіон Шепетівка
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин1:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Соколята Мукачеве0:1СДЮШОР-4 Львів
       ДЮСШ Верес Рівне1:0МФК Ковель Ковель
       ДЮСШ Долина0:2СДЮСШОР Ужгород
       Прикарпаття І.-Франківськ4:0РосАпатит-Аякс Хмельницький
     Тур 8 
      25-10-2003 
       СДЮСШОР Ужгород+:-ДЮСШ Верес Рівне
     Тур 10 
      26-10-2003 
       Пансіон Шепетівка3:1РосАпатит-Аякс Хмельницький
       СДЮСШОР Ужгород0:4Прикарпаття І.-Франківськ
       МФК Ковель Ковель3:0ДЮСШ Долина
       СДЮШОР-4 Львів2:2ДЮСШ Верес Рівне
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ+:-Соколята Мукачеве
       ДЮСШ-1 Хмельницький5:0КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
     Тур 11 
      01-11-2003 
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин0:3Пансіон Шепетівка
       Соколята Мукачеве1:0ДЮСШ-1 Хмельницький
       ДЮСШ Верес Рівне0:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ДЮСШ Долина3:6СДЮШОР-4 Львів
       Прикарпаття І.-Франківськ4:0МФК Ковель Ковель
     Тур 2 
      02-11-2003 
       СДЮСШОР Ужгород+:-МФК Ковель Ковель
    Коло 2 
     Тур 12 
      17-04-2004 
       ДЮСШ Долина0:2ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 17 
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин2:1СДЮСШОР Ужгород
     Тур 12 
      18-04-2004 
       ДЮСШ Верес Рівне1:0ДЮСШ-1 Хмельницький
       Пансіон Шепетівка4:0СДЮСШОР Ужгород
       РосАпатит-Аякс Хмельницький-:+МФК Ковель Ковель
       Прикарпаття І.-Франківськ1:0СДЮШОР-4 Львів
     Тур 13 
      24-04-2004 
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин0:1ДЮСШ Верес Рівне
       ДЮСШ-1 Хмельницький1:3ДЮСШ Долина
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:3Прикарпаття І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів+:-РосАпатит-Аякс Хмельницький
       МФК Ковель Ковель5:1СДЮСШОР Ужгород
     Тур 19 
      25-04-2004 
       ДЮСШ Верес Рівне3:0СДЮСШОР Ужгород
     Тур 14 
      28-04-2004 
       Пансіон Шепетівка1:1МФК Ковель Ковель
       РосАпатит-Аякс Хмельницький-:+ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Прикарпаття І.-Франківськ4:0ДЮСШ-1 Хмельницький
     Тур 22 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:0ДЮСШ Верес Рівне
     Тур 15 
      01-05-2004 
       Соколята Мукачеве5:0ДЮСШ Долина
      02-05-2004 
       ДЮСШ Верес Рівне2:0Пансіон Шепетівка
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин0:1Прикарпаття І.-Франківськ
       ДЮСШ-1 Хмельницький+:-РосАпатит-Аякс Хмельницький
       СДЮШОР-4 Львів2:0МФК Ковель Ковель
     Тур 16 
      08-05-2004 
       Пансіон Шепетівка0:1СДЮШОР-4 Львів
       МФК Ковель Ковель2:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       СДЮСШОР Ужгород+:-ДЮСШ-1 Хмельницький
       РосАпатит-Аякс Хмельницький-:+КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       Прикарпаття І.-Франківськ3:0Соколята Мукачеве
       ДЮСШ Долина0:1ДЮСШ Верес Рівне
     Тур 13 
      15-05-2004 
       Соколята Мукачеве1:0Пансіон Шепетівка
     Тур 14 
       ДЮСШ Долина3:1КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
     Тур 12 
      16-05-2004 
       Соколята Мукачеве3:0КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
     Тур 17 
       ДЮСШ Долина0:1Пансіон Шепетівка
       ДЮСШ Верес Рівне0:3Прикарпаття І.-Франківськ
       Соколята Мукачеве+:-РосАпатит-Аякс Хмельницький
       ДЮСШ-1 Хмельницький0:0МФК Ковель Ковель
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:4СДЮШОР-4 Львів
     Тур 18 
      22-05-2004 
       Пансіон Шепетівка1:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       СДЮШОР-4 Львів2:0ДЮСШ-1 Хмельницький
       МФК Ковель Ковель5:0КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       СДЮСШОР Ужгород1:0Соколята Мукачеве
       РосАпатит-Аякс Хмельницький-:+ДЮСШ Верес Рівне
       Прикарпаття І.-Франківськ5:0ДЮСШ Долина
     Тур 19 
      26-05-2004 
       Прикарпаття І.-Франківськ1:0Пансіон Шепетівка
       ДЮСШ Долина+:-РосАпатит-Аякс Хмельницький
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин0:4СДЮШОР-4 Львів
       ДЮСШ-1 Хмельницький3:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 20 
      29-05-2004 
       СДЮСШОР Ужгород+:-ДЮСШ Долина
      30-05-2004 
       Пансіон Шепетівка3:0ДЮСШ-1 Хмельницький
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ3:1КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       СДЮШОР-4 Львів10:0Соколята Мукачеве
       МФК Ковель Ковель0:1ДЮСШ Верес Рівне
       РосАпатит-Аякс Хмельницький-:+Прикарпаття І.-Франківськ
     Тур 15 
      04-06-2004 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ3:0СДЮСШОР Ужгород
     Тур 21 
      05-06-2004 
       РосАпатит-Аякс Хмельницький-:+Пансіон Шепетівка
       Прикарпаття І.-Франківськ+:-СДЮСШОР Ужгород
       ДЮСШ Долина0:1МФК Ковель Ковель
       ДЮСШ Верес Рівне1:0СДЮШОР-4 Львів
       Соколята Мукачеве+:-ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин1:5ДЮСШ-1 Хмельницький
     Тур 19 
      06-06-2004 
       Соколята Мукачеве0:0МФК Ковель Ковель
     Тур 14 
      09-06-2004 
       СДЮСШОР Ужгород0:1СДЮШОР-4 Львів
      12-06-2004 
       ДЮСШ Верес Рівне+:-Соколята Мукачеве
     Тур 22 
      13-06-2004 
       Пансіон Шепетівка3:0КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
       ДЮСШ-1 Хмельницький+:-Соколята Мукачеве
       СДЮШОР-4 Львів8:0ДЮСШ Долина
       МФК Ковель Ковель0:3Прикарпаття І.-Франківськ
       СДЮСШОР Ужгород+:-РосАпатит-Аякс Хмельницький
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Скрильов Василь Олександрович СДЮШОР-4 Львів17017
    Худобяк Ігор Орестович Прикарпаття І.-Франківськ17018
    Імангулов Дмитро Дмитрович ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ13117
    Гундяк Василь Романович Прикарпаття І.-Франківськ12020
    Тимчишин Олександр Дмитрович СДЮШОР-4 Львів10021
    Куптей Андрій Петрович МФК Ковель Ковель10018
    Романчук Валентин Валентинович Прикарпаття І.-Франківськ8015
    Шурак Тарас Ярославович СДЮШОР-4 Львів8020
    Павлів Володимир Олександрович ДЮСШ Долина6117
    Манін Денис Юрійович СДЮШОР-4 Львів6018
    Гончарук Сергій Володимирович Пансіон Шепетівка6021

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook