Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2003/2004 рр. Перша ліга U-16 Група 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2003 
       ДФК Болград Болград0:0Україна-Юність Первомайськ
       Локомотив Одеса2:1Торпедо Запоріжжя
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:3ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Дніпроспецсталь Запоріжжя2:0Енергія Нова Каховка
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл1:3Азовець Генічеськ
     Тур 6 
      13-09-2003 
       Локомотив Одеса7:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
     Тур 2 
      14-09-2003 
       Україна-Юність Первомайськ1:0Азовець Генічеськ
       Енергія Нова Каховка3:2Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Дунай Ізмаїл7:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.+:-Енергія Енергодар Запорізька
       Торпедо Запоріжжя3:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ДФК Болград Болград1:1Локомотив Одеса
     Тур 3 
      20-09-2003 
       Локомотив Одеса2:1Україна-Юність Первомайськ
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.4:2ДФК Болград Болград
       Енергія Енергодар Запорізька-:+Торпедо Запоріжжя
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:3ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Азовець Генічеськ2:0Енергія Нова Каховка
     Тур 4 
      24-09-2003 
       Україна-Юність Первомайськ6:1Енергія Нова Каховка
       Дунай Ізмаїл1:1Азовець Генічеськ
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.8:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Торпедо Запоріжжя3:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Локомотив Одеса3:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 8 
      25-09-2003 
       Локомотив Одеса5:0Азовець Генічеськ
     Тур 3 
      27-09-2003 
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл0:1Дунай Ізмаїл
     Тур 11 
       Торпедо Запоріжжя5:2ДФК Болград Болград
     Тур 5 
      28-09-2003 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:1Україна-Юність Первомайськ
       Енергія Енергодар Запорізька-:+Локомотив Одеса
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:1ДФК Болград Болград
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл1:6Торпедо Запоріжжя
       Азовець Генічеськ2:1ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Енергія Нова Каховка0:4Дунай Ізмаїл
     Тур 6 
      04-10-2003 
       Україна-Юність Первомайськ0:1Дунай Ізмаїл
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.4:1Енергія Нова Каховка
       Торпедо Запоріжжя1:1Азовець Генічеськ
       ДФК Болград Болград+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:0Енергія Енергодар Запорізька
     Тур 11 
      05-10-2003 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:2Дунай Ізмаїл
     Тур 7 
      08-10-2003 
       Енергія Енергодар Запорізька-:+Україна-Юність Первомайськ
       Дніпроспецсталь Запоріжжя-:+ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл1:9Локомотив Одеса
       Азовець Генічеськ3:1ДФК Болград Болград
       Енергія Нова Каховка0:1Торпедо Запоріжжя
     Тур 1 
      11-10-2003 
       Енергія Енергодар Запорізька1:1Дунай Ізмаїл
     Тур 8 
      12-10-2003 
       Україна-Юність Первомайськ1:1ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Торпедо Запоріжжя3:0Дунай Ізмаїл
       ДФК Болград Болград1:0Енергія Нова Каховка
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.5:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Енергія Енергодар Запорізька1:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
     Тур 9 
      18-10-2003 
       Дніпроспецсталь Запоріжжя1:7Україна-Юність Первомайськ
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл2:2Енергія Енергодар Запорізька
       Азовець Генічеськ1:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Енергія Нова Каховка0:0Локомотив Одеса
       Дунай Ізмаїл3:2ДФК Болград Болград
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.3:1Торпедо Запоріжжя
     Тур 7 
      25-10-2003 
       Дунай Ізмаїл0:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
     Тур 10 
      26-10-2003 
       Україна-Юність Первомайськ0:1Торпедо Запоріжжя
       ДФК Болград Болград0:5ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Локомотив Одеса1:1Дунай Ізмаїл
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.4:1Енергія Нова Каховка
       Енергія Енергодар Запорізька0:0Азовець Генічеськ
       Дніпроспецсталь Запоріжжя3:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
     Тур 11 
      01-11-2003 
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл1:1Україна-Юність Первомайськ
       Азовець Генічеськ3:1Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Енергія Нова Каховка0:0Енергія Енергодар Запорізька
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:1Локомотив Одеса
     Тур 4 
      24-09-2003 
       ДФК Болград Болград2:0Енергія Енергодар Запорізька
    Коло 2 
     Тур 12 
      18-04-2004 
       Україна-Юність Первомайськ+:-ДФК Болград Болград
       Торпедо Запоріжжя2:3Локомотив Одеса
       Енергія Нова Каховка1:1Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Азовець Генічеськ+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
     Тур 13 
      24-04-2004 
       Азовець Генічеськ3:0Україна-Юність Первомайськ
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл-:+Енергія Нова Каховка
       Дніпроспецсталь Запоріжжя1:2Дунай Ізмаїл
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:1Торпедо Запоріжжя
       Локомотив Одеса+:-ДФК Болград Болград
     Тур 15 
      25-04-2004 
       Азовець Генічеськ0:0Дунай Ізмаїл
     Тур 14 
      28-04-2004 
       Україна-Юність Первомайськ1:2Локомотив Одеса
       ДФК Болград Болград-:+ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Торпедо Запоріжжя5:2Енергія Енергодар Запорізька
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.4:1Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Дунай Ізмаїл+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Енергія Нова Каховка0:2Азовець Генічеськ
     Тур 15 
      02-05-2004 
       Енергія Нова Каховка2:1Україна-Юність Первомайськ
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл-:+ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:1Торпедо Запоріжжя
       Енергія Енергодар Запорізька+:-ДФК Болград Болград
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.0:1Локомотив Одеса
     Тур 16 
      08-05-2004 
       Україна-Юність Первомайськ0:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Локомотив Одеса3:0Енергія Енергодар Запорізька
       ДФК Болград Болград-:+Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Торпедо Запоріжжя+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.6:0Азовець Генічеськ
       Дунай Ізмаїл+:-Енергія Нова Каховка
     Тур 12 
      09-05-2004 
       Дунай Ізмаїл2:1Енергія Енергодар Запорізька
     Тур 17 
      16-05-2004 
       Дунай Ізмаїл3:0Україна-Юність Первомайськ
       Енергія Нова Каховка0:7ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Азовець Генічеськ2:2Торпедо Запоріжжя
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл-:-ДФК Болград Болград
       Дніпроспецсталь Запоріжжя1:3Локомотив Одеса
       Енергія Енергодар Запорізька0:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 18 
      22-05-2004 
       Україна-Юність Первомайськ1:1Енергія Енергодар Запорізька
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.+:-Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Локомотив Одеса+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ДФК Болград Болград-:+Азовець Генічеськ
       Торпедо Запоріжжя4:0Енергія Нова Каховка
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.3:0Дунай Ізмаїл
     Тур 19 
      26-05-2004 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.4:0Україна-Юність Первомайськ
       Дунай Ізмаїл1:2Торпедо Запоріжжя
       Енергія Нова Каховка+:-ДФК Болград Болград
       Азовець Генічеськ0:3Локомотив Одеса
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл-:+ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:1Енергія Енергодар Запорізька
     Тур 13 
      29-05-2004 
       Енергія Енергодар Запорізька2:3ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
     Тур 20 
      30-05-2004 
       Україна-Юність Первомайськ3:1Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Енергія Енергодар Запорізька+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:0Азовець Генічеськ
       Локомотив Одеса4:0Енергія Нова Каховка
       ДФК Болград Болград-:+Дунай Ізмаїл
       Торпедо Запоріжжя1:4ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
     Тур 21 
      05-06-2004 
       Торпедо Запоріжжя8:0Україна-Юність Первомайськ
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.+:-ДФК Болград Болград
       Дунай Ізмаїл0:2Локомотив Одеса
       Енергія Нова Каховка1:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Азовець Генічеськ1:0Енергія Енергодар Запорізька
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл-:+Дніпроспецсталь Запоріжжя
     Тур 12 
      21-04-2004 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.3:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 22 
      13-06-2004 
       Україна-Юність Первомайськ+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Дніпроспецсталь Запоріжжя3:1Азовець Генічеськ
       Енергія Енергодар Запорізька1:4Енергія Нова Каховка
       Дунай Ізмаїл2:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Локомотив Одеса1:3ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       ДФК Болград Болград-:+Торпедо Запоріжжя
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Плешаков Юрій Сергійович ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.21020
    Даниленко Роман Олександрович Торпедо Запоріжжя13119
    Гутник Микола Євгенович ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.12017
    Ремета Вадим Васильович ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.11219
    Дергач Іван Олександрович ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.11119
    Богатенко Кирило Юрійович Локомотив Одеса11516
    Остапенко Володимир Сергійович Торпедо Запоріжжя9020
    Жук Арсеній Олександрович Локомотив Одеса8019
    Димитров Анатолій Михайлович Дунай Ізмаїл7019
    Кофанов Сергій Олександрович Азовець Генічеськ7014
    Максименюк Євген Михайлович Локомотив Одеса6117

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook