Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2003/2004 рр. Перша ліга U-15 Група 5

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2003 
       Освіта Херсон6:0ДЮСШ Ізмаїл
       Алустон-98 Алушта2:1Дніпроспецсталь Запоріжжя
       ФК Мелітополь Мелітополь0:3Укрпошта Одеса
       Торпедо Запоріжжя0:0ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Юність Каховка6:2Обрій-Трубник Нікополь
     Тур 6 
      07-09-2003 
       Мінерал Пологи Зап. обл.0:3ФСК Іллічівець Чорноморськ
     Тур 11 
       Юність Каховка10:1ДЮСШ Ізмаїл
     Тур 4 
      13-09-2003 
       Укрпошта Одеса2:0Обрій-Трубник Нікополь
     Тур 2 
      14-09-2003 
       ДЮСШ Ізмаїл0:4Обрій-Трубник Нікополь
       ФСК Іллічівець Чорноморськ5:2Юність Каховка
       Укрпошта Одеса4:0Торпедо Запоріжжя
       Мінерал Пологи Зап. обл.0:1ФК Мелітополь Мелітополь
       Освіта Херсон1:1Алустон-98 Алушта
     Тур 3 
      20-09-2003 
       Алустон-98 Алушта4:0ДЮСШ Ізмаїл
       ДЮСШ Овідіополь2:0Освіта Херсон
       ФК Мелітополь Мелітополь0:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Торпедо Запоріжжя1:0Мінерал Пологи Зап. обл.
       Юність Каховка0:1Укрпошта Одеса
       Обрій-Трубник Нікополь1:0ФСК Іллічівець Чорноморськ
     Тур 4 
      24-09-2003 
       ДЮСШ Ізмаїл0:1ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Мінерал Пологи Зап. обл.0:4Юність Каховка
       Дніпроспецсталь Запоріжжя1:5Торпедо Запоріжжя
       Освіта Херсон0:0ФК Мелітополь Мелітополь
       Алустон-98 Алушта0:2ДЮСШ Овідіополь
     Тур 5 
      28-09-2003 
       ДЮСШ Овідіополь11:0ДЮСШ Ізмаїл
       ФК Мелітополь Мелітополь2:1Алустон-98 Алушта
       Торпедо Запоріжжя3:2Освіта Херсон
       Юність Каховка4:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Обрій-Трубник Нікополь3:0Мінерал Пологи Зап. обл.
       ФСК Іллічівець Чорноморськ0:1Укрпошта Одеса
     Тур 6 
      04-10-2003 
       ДЮСШ Ізмаїл0:7Укрпошта Одеса
       Дніпроспецсталь Запоріжжя1:1Обрій-Трубник Нікополь
       Освіта Херсон3:1Юність Каховка
       Алустон-98 Алушта1:3Торпедо Запоріжжя
       ДЮСШ Овідіополь4:0ФК Мелітополь Мелітополь
     Тур 2 
      07-10-2003 
       Дніпроспецсталь Запоріжжя1:6ДЮСШ Овідіополь
     Тур 7 
      08-10-2003 
       Торпедо Запоріжжя0:1ДЮСШ Овідіополь
       Юність Каховка3:0Алустон-98 Алушта
       Обрій-Трубник Нікополь3:3Освіта Херсон
       Укрпошта Одеса+:-Мінерал Пологи Зап. обл.
     Тур 1 
      11-10-2003 
       ДЮСШ Овідіополь3:0Мінерал Пологи Зап. обл.
     Тур 8 
      12-10-2003 
       ДЮСШ Ізмаїл5:0Мінерал Пологи Зап. обл.
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:1Укрпошта Одеса
       Освіта Херсон+:-ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Алустон-98 Алушта0:2Обрій-Трубник Нікополь
       ДЮСШ Овідіополь6:1Юність Каховка
       ФК Мелітополь Мелітополь0:1Торпедо Запоріжжя
     Тур 7 
      16-10-2003 
       ФК Мелітополь Мелітополь-:+ДЮСШ Ізмаїл
     Тур 9 
      18-10-2003 
       Торпедо Запоріжжя4:0ДЮСШ Ізмаїл
       Юність Каховка7:1ФК Мелітополь Мелітополь
       Обрій-Трубник Нікополь0:2ДЮСШ Овідіополь
       ФСК Іллічівець Чорноморськ2:0Алустон-98 Алушта
       Укрпошта Одеса1:1Освіта Херсон
       Мінерал Пологи Зап. обл.0:1Дніпроспецсталь Запоріжжя
     Тур 7 
      25-10-2003 
       ФСК Іллічівець Чорноморськ5:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
     Тур 10 
      26-10-2003 
       ДЮСШ Ізмаїл0:3Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Освіта Херсон11:0Мінерал Пологи Зап. обл.
       Алустон-98 Алушта0:6Укрпошта Одеса
       ДЮСШ Овідіополь4:0ФСК Іллічівець Чорноморськ
       ФК Мелітополь Мелітополь2:2Обрій-Трубник Нікополь
       Торпедо Запоріжжя2:2Юність Каховка
     Тур 11 
      01-11-2003 
       Обрій-Трубник Нікополь1:3Торпедо Запоріжжя
       ФСК Іллічівець Чорноморськ2:0ФК Мелітополь Мелітополь
       Укрпошта Одеса0:1ДЮСШ Овідіополь
       Мінерал Пологи Зап. обл.0:0Алустон-98 Алушта
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:6Освіта Херсон
    Коло 2 
     Тур 17 
      17-04-2004 
       ФСК Іллічівець Чорноморськ+:-Мінерал Пологи Зап. обл.
     Тур 18 
       ДЮСШ Ізмаїл1:2ФК Мелітополь Мелітополь
     Тур 12 
      18-04-2004 
       ДЮСШ Ізмаїл0:4Освіта Херсон
       Дніпроспецсталь Запоріжжя4:2Алустон-98 Алушта
       Укрпошта Одеса4:0ФК Мелітополь Мелітополь
       ФСК Іллічівець Чорноморськ3:5Торпедо Запоріжжя
       Обрій-Трубник Нікополь1:0Юність Каховка
     Тур 13 
      24-04-2004 
       Обрій-Трубник Нікополь2:0ДЮСШ Ізмаїл
       Юність Каховка0:0ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Торпедо Запоріжжя1:2Укрпошта Одеса
       ФК Мелітополь Мелітополь+:-Мінерал Пологи Зап. обл.
       Алустон-98 Алушта0:3Освіта Херсон
     Тур 15 
      25-04-2004 
       Обрій-Трубник Нікополь1:4Укрпошта Одеса
     Тур 14 
      28-04-2004 
       Освіта Херсон0:2ДЮСШ Овідіополь
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:0ФК Мелітополь Мелітополь
       Мінерал Пологи Зап. обл.-:+Торпедо Запоріжжя
       ФСК Іллічівець Чорноморськ5:0Обрій-Трубник Нікополь
     Тур 19 
      29-04-2004 
       Юність Каховка0:2ДЮСШ Овідіополь
     Тур 14 
      01-05-2004 
       ДЮСШ Ізмаїл3:1Алустон-98 Алушта
     Тур 15 
      02-05-2004 
       ФСК Іллічівець Чорноморськ9:0ДЮСШ Ізмаїл
       Юність Каховка+:-Мінерал Пологи Зап. обл.
       Торпедо Запоріжжя12:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       ФК Мелітополь Мелітополь0:1Освіта Херсон
       ДЮСШ Овідіополь12:0Алустон-98 Алушта
     Тур 16 
      08-05-2004 
       ДЮСШ Ізмаїл2:4ДЮСШ Овідіополь
       Алустон-98 Алушта1:3ФК Мелітополь Мелітополь
       Освіта Херсон0:0Торпедо Запоріжжя
       Дніпроспецсталь Запоріжжя1:2Юність Каховка
       Мінерал Пологи Зап. обл.-:+Обрій-Трубник Нікополь
       Укрпошта Одеса6:0ФСК Іллічівець Чорноморськ
     Тур 12 
      15-05-2004 
       Мінерал Пологи Зап. обл.-:+ДЮСШ Овідіополь
     Тур 17 
      16-05-2004 
       Укрпошта Одеса9:0ДЮСШ Ізмаїл
       Обрій-Трубник Нікополь4:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Юність Каховка1:2Освіта Херсон
       Торпедо Запоріжжя7:0Алустон-98 Алушта
       ФК Мелітополь Мелітополь0:2ДЮСШ Овідіополь
     Тур 18 
      22-05-2004 
       ДЮСШ Овідіополь3:2Торпедо Запоріжжя
       Освіта Херсон1:0Обрій-Трубник Нікополь
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:1ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Мінерал Пологи Зап. обл.-:+Укрпошта Одеса
     Тур 20 
      23-05-2004 
       ДЮСШ Ізмаїл0:2Торпедо Запоріжжя
     Тур 13 
      25-05-2004 
       ДЮСШ Овідіополь+:-Дніпроспецсталь Запоріжжя
     Тур 19 
      26-05-2004 
       Укрпошта Одеса3:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       ФСК Іллічівець Чорноморськ3:2Освіта Херсон
       Обрій-Трубник Нікополь7:0Алустон-98 Алушта
       Торпедо Запоріжжя5:0ФК Мелітополь Мелітополь
     Тур 20 
      30-05-2004 
       ФК Мелітополь Мелітополь1:3Юність Каховка
       ДЮСШ Овідіополь2:0Обрій-Трубник Нікополь
       Алустон-98 Алушта0:1ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Освіта Херсон0:1Укрпошта Одеса
       Дніпроспецсталь Запоріжжя+:-Мінерал Пологи Зап. обл.
     Тур 21 
      05-06-2004 
       Дніпроспецсталь Запоріжжя+:-ДЮСШ Ізмаїл
       Мінерал Пологи Зап. обл.-:+Освіта Херсон
       Укрпошта Одеса10:0Алустон-98 Алушта
       ФСК Іллічівець Чорноморськ0:2ДЮСШ Овідіополь
       Обрій-Трубник Нікополь3:0ФК Мелітополь Мелітополь
       Юність Каховка0:2Торпедо Запоріжжя
     Тур 18 
      06-06-2004 
       Алустон-98 Алушта0:3Юність Каховка
     Тур 19 
       Мінерал Пологи Зап. обл.-:+ДЮСШ Ізмаїл
     Тур 22 
      09-06-2004 
       ДЮСШ Овідіополь0:1Укрпошта Одеса
     Тур 14 
      12-06-2004 
       Укрпошта Одеса+:-Юність Каховка
     Тур 22 
      13-06-2004 
       ДЮСШ Ізмаїл+:-Юність Каховка
       Торпедо Запоріжжя3:0Обрій-Трубник Нікополь
       ФК Мелітополь Мелітополь0:2ФСК Іллічівець Чорноморськ
       Алустон-98 Алушта+:-Мінерал Пологи Зап. обл.
       Освіта Херсон3:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Плєтньов Андрій Костянтинович Торпедо Запоріжжя26321
    Манукян Агасі Арменович ДЮСШ Овідіополь18019
    Олешко Ігор Вячеславович ДЮСШ Овідіополь16020
    Попов Олег Олегович Укрпошта Одеса14219
    Бринько Олександр Стефанович Освіта Херсон13018
    Степаненко Тарас Миколайович Торпедо Запоріжжя13121
    Балюк Станіслав Сергійович ФСК Іллічівець Чорноморськ12018
    Демьяненко Олександр Олегович Укрпошта Одеса11019
    Гурнаков Анатолій Олексійович Юність Каховка1109
    Марусін Максим Миколайович ДЮСШ Овідіополь11120
    Іжик Іван Віталійович Освіта Херсон9017

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook