Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України з футболу серед жіночих команд 2010 р.

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      02-05-2010 
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк4:0Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань
       Южанка Херсон1:1Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
      05-05-2010 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:3Житлобуд-1 Харків
     Тур 2 
      08-05-2010 
       Родина-Ліцей Костопіль0:6Житлобуд-1 Харків
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса2:2Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Іллічівка Маріуполь1:0Донеччанка-ЦПОР Донецьк
     Тур 1 
      12-05-2010 
       Іллічівка Маріуполь2:0Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 3 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ1:6Легенда-ШВСМ Чернігів
      14-05-2010 
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк5:1Родина-Ліцей Костопіль
       Житлобуд-1 Харків19:00Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
      15-05-2010 
       Южанка Херсон2:7Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань
     Тур 4 
      29-05-2010 
       Родина-Ліцей Костопіль+:-Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
       Легенда-ШВСМ Чернігів2:1Житлобуд-1 Харків
       Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань3:2Атекс-СДЮШОР-16 Київ
     Тур 2 
      31-05-2010 
       Легенда-ШВСМ Чернігів+:-Южанка Херсон
     Тур 5 
      05-06-2010 
       Южанка Херсон-:+Донеччанка-ЦПОР Донецьк
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ2:3Іллічівка Маріуполь
       Житлобуд-1 Харків13:00Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса00:15Легенда-ШВСМ Чернігів
     Тур 9 
      09-06-2010 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ3:1Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 6 
      12-06-2010 
       Родина-Ліцей Костопіль1:5Легенда-ШВСМ Чернігів
       Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань4:1Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
       Іллічівка Маріуполь0:0Житлобуд-1 Харків
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк2:1Атекс-СДЮШОР-16 Київ
     Тур 7 
      19-06-2010 
       Южанка ХерсонРодина-Ліцей Костопіль
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса0:3Іллічівка Маріуполь
     Тур 8 
      26-06-2010 
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк7:1Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
       Южанка ХерсонАтекс-СДЮШОР-16 Київ
      27-06-2010 
       Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань4:0Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 7 
      28-06-2010 
       Житлобуд-1 Харків5:0Донеччанка-ЦПОР Донецьк
     Тур 4 
      29-06-2010 
       Іллічівка МаріупольЮжанка Херсон
     Тур 7 
      30-06-2010 
       Легенда-ШВСМ Чернігів9:0Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань
    Коло 2 
     Тур 10 
      02-07-2010 
       Житлобуд-1 Харків10:00Атекс-СДЮШОР-16 Київ
    Коло 1 
     Тур 9 
      08-07-2010 
       Легенда-ШВСМ Чернігів3:1Донеччанка-ЦПОР Донецьк
      07-08-2010 
       Житлобуд-1 ХарківЮжанка Херсон
       Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань2:3Іллічівка Маріуполь
    Коло 2 
     Тур 10 
      14-08-2010 
       Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань0:5Донеччанка-ЦПОР Донецьк
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 ОдесаЮжанка Херсон
     Тур 11 
      04-09-2010 
       Житлобуд-1 Харків4:0Родина-Ліцей Костопіль
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ6:2Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
       Южанка ХерсонЛегенда-ШВСМ Чернігів
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк3:2Іллічівка Маріуполь
     Тур 12 
      25-09-2010 
       Родина-Ліцей Костопіль0:0Донеччанка-ЦПОР Донецьк
       Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш УманьЮжанка Херсон
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса00:10Житлобуд-1 Харків
      26-09-2010 
       Легенда-ШВСМ Чернігів8:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
     Тур 18 
      29-09-2010 
       Родина-Ліцей Костопіль1:2Атекс-СДЮШОР-16 Київ
     Тур 10 
      06-10-2010 
       Родина-Ліцей Костопіль1:1Іллічівка Маріуполь
     Тур 14 
       Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань0:4Житлобуд-1 Харків
     Тур 13 
      09-10-2010 
       Житлобуд-1 Харків1:1Легенда-ШВСМ Чернігів
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ2:0Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань
       Южанка ХерсонІллічівка Маріуполь
     Тур 14 
      16-10-2010 
       Донеччанка-ЦПОР ДонецькЮжанка Херсон
       Іллічівка Маріуполь3:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
      19-10-2010 
       Легенда-ШВСМ Чернігів13:00Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
     Тур 15 
      23-10-2010 
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса2:3Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ1:1Донеччанка-ЦПОР Донецьк
      27-10-2010 
       Житлобуд-1 Харків1:1Іллічівка Маріуполь
      28-10-2010 
       Легенда-ШВСМ Чернігів7:1Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 16 
      30-10-2010 
       Родина-Ліцей КостопільЮжанка Херсон
       Іллічівка Маріуполь5:0Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса
      31-10-2010 
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк1:1Житлобуд-1 Харків
      01-11-2010 
       Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань-:+Легенда-ШВСМ Чернігів
     Тур 17 
      06-11-2010 
       Родина-Ліцей Костопіль7:0Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань
       Легенда-ШВСМ Чернігів0:0Іллічівка Маріуполь
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса+:-Донеччанка-ЦПОР Донецьк
       Атекс-СДЮШОР-16 КиївЮжанка Херсон
     Тур 13 
      13-11-2010 
       Чорноморочка-ДЮСШ №9 Одеса3:4Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 18 
       Южанка ХерсонЖитлобуд-1 Харків
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк0:1Легенда-ШВСМ Чернігів
       Іллічівка Маріуполь+:-Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань
    Коло 1 
     Тур 8 
      20-11-2010 
       Іллічівка Маріуполь+:-Легенда-ШВСМ Чернігів
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Мозольська Ганна Григорівна Житлобуд-1 Харків20113
    Фрішко Світлана Валентинівна Житлобуд-1 Харків18011
    Яковишин Оксана Василівна Легенда-ШВСМ Чернігів15012
    Корнієвець Юлія Геннадіївна Легенда-ШВСМ Чернігів14012
    Мелконянц Ольга Володимирівна Легенда-ШВСМ Чернігів11212
    Масальська Марина Іванівна Житлобуд-1 Харків708
    Басанська Ольга Олександрівна Житлобуд-1 Харків7014
    Ішутіна(Генералова) Катерина Валеріївна Донеччанка-ЦПОР Донецьк6012
    Карабкіна(Сорокіна) Каріна Вадимівна Атекс-СДЮШОР-16 Київ6111
    Шундровська Ірина Геннадіївна Житлобуд-1 Харків6014
    Хаванська Надія Володимирівна Іллічівка Маріуполь6012

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook