Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України з футболу серед жіночих команд 2011 р.

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      30-04-2011 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:8Житлобуд-1 Харків
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк4:1Родина-Ліцей Костопіль
       Нафтохімік-ПНУ Калуш2:1Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань
     Тур 2 
      08-05-2011 
       Родина-Ліцей Костопіль0:0Житлобуд-1 Харків
       Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань4:0Іллічівка Маріуполь
       Нафтохімік-ПНУ Калуш2:1Донеччанка-ЦПОР Донецьк
     Тур 3 
      15-05-2011 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ1:4Родина-Ліцей Костопіль
       Легенда-ШВСМ Чернігів5:0Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань
       Житлобуд-1 Харків6:0Нафтохімік-ПНУ Калуш
       Іллічівка Маріуполь0:2Донеччанка-ЦПОР Донецьк
     Тур 2 
      24-05-2011 
       Легенда-ШВСМ Чернігів5:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
     Тур 4 
      29-05-2011 
       Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань4:2Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Родина-Ліцей Костопіль1:2Нафтохімік-ПНУ Калуш
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк0:5Легенда-ШВСМ Чернігів
       Житлобуд-1 Харків9:0Іллічівка Маріуполь
     Тур 5 
      05-06-2011 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:1Нафтохімік-ПНУ Калуш
       Іллічівка Маріуполь1:7Родина-Ліцей Костопіль
       Легенда-ШВСМ Чернігів0:0Житлобуд-1 Харків
     Тур 6 
      12-06-2011 
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк5:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Нафтохімік-ПНУ Калуш5:0Іллічівка Маріуполь
       Житлобуд-1 Харків7:0Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань
       Родина-Ліцей Костопіль0:5Легенда-ШВСМ Чернігів
     Тур 7 
      19-06-2011 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ2:1Іллічівка Маріуполь
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк1:5Житлобуд-1 Харків
       Легенда-ШВСМ Чернігів4:0Нафтохімік-ПНУ Калуш
       Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань0:5Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 1 
      24-06-2011 
       Іллічівка Маріуполь0:9Легенда-ШВСМ Чернігів
     Тур 5 
       Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань+:-Донеччанка-ЦПОР Донецьк
    Коло 2 
     Тур 8 
      27-08-2011 
       Легенда-ШВСМ Чернігів+:-Іллічівка Маріуполь
       Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань0:2Нафтохімік-ПНУ Калуш
     Тур 9 
      03-09-2011 
       Житлобуд-1 Харків9:2Родина-Ліцей Костопіль
      04-09-2011 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ01:18Легенда-ШВСМ Чернігів
       Іллічівка Маріуполь1:5Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк1:1Нафтохімік-ПНУ Калуш
     Тур 10 
      09-09-2011 
       Родина-Ліцей Костопіль1:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань0:2Легенда-ШВСМ Чернігів
       Нафтохімік-ПНУ Калуш1:2Житлобуд-1 Харків
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк9:0Іллічівка Маріуполь
     Тур 11 
      27-09-2011 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:1Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань
       Нафтохімік-ПНУ Калуш2:1Родина-Ліцей Костопіль
       Легенда-ШВСМ Чернігів4:0Донеччанка-ЦПОР Донецьк
       Іллічівка Маріуполь0:3Житлобуд-1 Харків
     Тур 12 
      13-10-2011 
       Нафтохімік-ПНУ Калуш6:2Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Донеччанка-ЦПОР Донецьк+:-Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань
       Житлобуд-1 Харків2:1Легенда-ШВСМ Чернігів
      14-10-2011 
       Родина-Ліцей Костопіль0:0Іллічівка Маріуполь
     Тур 13 
      30-10-2011 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:4Донеччанка-ЦПОР Донецьк
       Іллічівка Маріуполь1:0Нафтохімік-ПНУ Калуш
       Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань-:+Житлобуд-1 Харків
       Легенда-ШВСМ Чернігів5:0Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 8 
      06-11-2011 
       Житлобуд-1 Харків+:-Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Родина-Ліцей Костопіль2:1Донеччанка-ЦПОР Донецьк
     Тур 14 
      13-11-2011 
       Іллічівка Маріуполь2:1Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Житлобуд-1 Харків4:0Донеччанка-ЦПОР Донецьк
       Нафтохімік-ПНУ Калуш1:0Легенда-ШВСМ Чернігів
       Родина-Ліцей Костопіль+:-Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Корнієвець Юлія Геннадіївна Легенда-ШВСМ Чернігів18211
    Мозольська Ганна Григорівна Житлобуд-1 Харків15011
    Овдійчук Ольга Вікторівна Родина-Ліцей Костопіль12112
    Вороніна Ганна Сергіївна Донеччанка-ЦПОР Донецьк9011
    Мелконянц Ольга Володимирівна Легенда-ШВСМ Чернігів9010
    Гнидюк Юлія Миколаївна Легенда-ШВСМ Чернігів8013
    Дарицька Дар'я Станіславівна Нафтохімік-ПНУ Калуш8013
    Андрущак Ія Рафаелівна Житлобуд-1 Харків7211
    Кравець Дар'я Дмитрівна Легенда-ШВСМ Чернігів607
    Маслянко Ольга Анатоліївна Легенда-ШВСМ Чернігів6011
    Нестеренко Таісія Григорівна Житлобуд-1 Харків6012

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook