Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України з футболу серед жіночих команд

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      18-04-2014 
       Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань1:0Родина-Ліцей Костопіль
      19-04-2014 
       Легенда-ШВСМ Чернігів0:1Житлобуд-2 Харків
       Житлобуд-1 Харків4:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Іллічівка Маріуполь0:1ЦПОР-Донеччанка Донецьк
     Тур 2 
      26-04-2014 
       Родина-Ліцей Костопіль1:5Легенда-ШВСМ Чернігів
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:7Житлобуд-2 Харків
      27-04-2014 
       Іллічівка Маріуполь0:3Житлобуд-1 Харків
     Тур 3 
      02-05-2014 
       Легенда-ШВСМ Чернігів5:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
     Тур 4 
      11-05-2014 
       Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань0:1Житлобуд-2 Харків
      12-05-2014 
       ЦПОР-Донеччанка Донецьк-:+Легенда-ШВСМ Чернігів
     Тур 5 
      17-05-2014 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:2Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань
       ЦПОР-Донеччанка Донецьк-:+Житлобуд-1 Харків
     Тур 6 
      22-05-2014 
       Родина-Ліцей Костопіль4:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
      24-05-2014 
       Легенда-ШВСМ Чернігів0:1Житлобуд-1 Харків
       Житлобуд-2 Харків+:-ЦПОР-Донеччанка Донецьк
     Тур 7 
      30-05-2014 
       Житлобуд-1 Харків0:0Житлобуд-2 Харків
      31-05-2014 
       ЦПОР-Донеччанка Донецьк-:+Атекс-СДЮШОР-16 Київ
      01-06-2014 
       Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань2:4Легенда-ШВСМ Чернігів
    Коло 2 
     Тур 10 
      07-06-2014 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:5Легенда-ШВСМ Чернігів
    Коло 1 
     Тур 3 
       Родина-Ліцей Костопіль+:-ЦПОР-Донеччанка Донецьк
     Тур 2 
      27-06-2014 
       ЦПОР-Донеччанка Донецьк-:+Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань
    Коло 2 
     Тур 8 
      24-08-2014 
       Житлобуд-2 Харків3:2Легенда-ШВСМ Чернігів
       Родина-Ліцей Костопіль0:2Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань
       ЦПОР-Донеччанка Донецьк-:+Іллічівка Маріуполь
     Тур 13 
      26-08-2014 
       Житлобуд-1 Харків5:0Легенда-ШВСМ Чернігів
     Тур 9 
      30-08-2014 
       Легенда-ШВСМ Чернігів4:0Родина-Ліцей Костопіль
       Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань+:-ЦПОР-Донеччанка Донецьк
       Житлобуд-1 Харків3:1Іллічівка Маріуполь
    Коло 1 
     Тур 3 
      01-09-2014 
       Житлобуд-2 Харків3:0Іллічівка Маріуполь
    Коло 2 
     Тур 10 
      03-09-2014 
       Іллічівка Маріуполь0:3Житлобуд-2 Харків
      04-09-2014 
       Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань0:6Житлобуд-1 Харків
       ЦПОР-Донеччанка Донецьк-:+Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 11 
      06-09-2014 
       Родина-Ліцей Костопіль00:10Житлобуд-1 Харків
     Тур 14 
      07-09-2014 
       Легенда-ШВСМ Чернігів4:0Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань
     Тур 8 
      08-09-2014 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:8Житлобуд-1 Харків
     Тур 11 
      21-09-2014 
       Легенда-ШВСМ Чернігів+:-ЦПОР-Донеччанка Донецьк
       Іллічівка Маріуполь3:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Житлобуд-2 Харків2:1Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань
    Коло 1 
     Тур 3 
      23-09-2014 
       Житлобуд-1 Харків5:1Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань
    Коло 2 
     Тур 12 
      27-09-2014 
       Легенда-ШВСМ Чернігів2:0Іллічівка Маріуполь
       Житлобуд-1 Харків+:-ЦПОР-Донеччанка Донецьк
       Родина-Ліцей Костопіль0:1Житлобуд-2 Харків
      28-09-2014 
       Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань10:00Атекс-СДЮШОР-16 Київ
     Тур 13 
      02-10-2014 
       Іллічівка Маріуполь0:0Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань
    Коло 1 
     Тур 6 
      03-10-2014 
       Ятрань-Берестівець-Уманьферммаш Умань1:0Іллічівка Маріуполь
    Коло 2 
     Тур 13 
      04-10-2014 
       ЦПОР-Донеччанка Донецьк-:+Житлобуд-2 Харків
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:1Родина-Ліцей Костопіль
    Коло 1 
     Тур 4 
      06-10-2014 
       Житлобуд-1 Харків8:0Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 5 
      08-10-2014 
       Житлобуд-2 Харків6:0Родина-Ліцей Костопіль
      11-10-2014 
       Іллічівка Маріуполь3:0Легенда-ШВСМ Чернігів
    Коло 2 
     Тур 14 
      18-10-2014 
       Житлобуд-2 Харків1:1Житлобуд-1 Харків
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ+:-ЦПОР-Донеччанка Донецьк
    Коло 1 
     Тур 4 
      25-10-2014 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:2Іллічівка Маріуполь
    Коло 2 
     Тур 14 
      27-10-2014 
       Родина-Ліцей Костопіль2:0Іллічівка Маріуполь
     Тур 9 
      28-10-2014 
       Житлобуд-2 Харків15:00Атекс-СДЮШОР-16 Київ
    Коло 1 
     Тур 7 
       Іллічівка Маріуполь4:0Родина-Ліцей Костопіль
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Калініна Яна Миколаївна Житлобуд-2 Харків15212
    Тихонова Марія В'ячеславівна Житлобуд-1 Харків11311
    Овдійчук Ольга Вікторівна Житлобуд-1 Харків9012
    Мозольська Ганна Григорівна Житлобуд-1 Харків8011
    Вороніна Ганна Сергіївна Житлобуд-1 Харків708
    Малахова Яна Олександрівна Житлобуд-1 Харків6010
    Бочковська Ліана Леонідівна Легенда-ШВСМ Чернігів5011
    Ходирєва Олена Олександрівна Житлобуд-2 Харків5011
    Нестеренко Таісія Григорівна Житлобуд-1 Харків5012
    Хімич Таміла Миколаївна Легенда-ШВСМ Чернігів5111
    Рижова Тетяна Миколаївна Легенда-ШВСМ Чернігів5011

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook