Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України з футболу серед жіночих команд

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      24-04-2015 
       Іллічівка Маріуполь0:2Житлобуд-1 Харків
      25-04-2015 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:5Легенда-ШВСМ Чернігів
    Коло 2 
     Тур 8 
       Житлобуд-1 Харків4:0Іллічівка Маріуполь
    Коло 1 
     Тур 1 
      26-04-2015 
       Житлобуд-2 Харків4:0Ятрань-Берестівець Умань
    Коло 2 
     Тур 13 
      28-04-2015 
       Житлобуд-1 Харків7:0Ятрань-Берестівець Умань
    Коло 1 
     Тур 2 
      02-05-2015 
       Родина-Ліцей Костопіль1:8Житлобуд-1 Харків
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:2Іллічівка Маріуполь
      03-05-2015 
       Ятрань-Берестівець Умань0:1Тернополянка Тернопіль
       Легенда-ШВСМ Чернігів1:0Житлобуд-2 Харків
    Коло 2 
     Тур 9 
       Іллічівка Маріуполь4:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
    Коло 1 
     Тур 3 
      08-05-2015 
       Житлобуд-1 Харків12:0Тернополянка Тернопіль
      09-05-2015 
       Родина-Ліцей Костопіль1:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
      11-05-2015 
       Легенда-ШВСМ Чернігів3:0Ятрань-Берестівець Умань
    Коло 2 
     Тур 9 
      14-05-2015 
       Житлобуд-1 Харків8:0Родина-Ліцей Костопіль
    Коло 1 
     Тур 4 
      16-05-2015 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ1:10Житлобуд-1 Харків
       Житлобуд-2 Харків4:1Родина-Ліцей Костопіль
      17-05-2015 
       Ятрань-Берестівець Умань1:2Іллічівка Маріуполь
       Тернополянка Тернопіль1:5Легенда-ШВСМ Чернігів
    Коло 2 
     Тур 11 
      18-05-2015 
       Іллічівка Маріуполь2:1Ятрань-Берестівець Умань
    Коло 1 
     Тур 1 
      20-05-2015 
       Тернополянка Тернопіль0:2Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 5 
      22-05-2015 
       Житлобуд-1 Харків3:1Житлобуд-2 Харків
      23-05-2015 
       Родина-Ліцей Костопіль2:2Ятрань-Берестівець Умань
      24-05-2015 
       Тернополянка Тернопіль5:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
     Тур 6 
      29-05-2015 
       Родина-Ліцей Костопіль0:5Легенда-ШВСМ Чернігів
      30-05-2015 
       Житлобуд-2 Харків7:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
      31-05-2015 
       Ятрань-Берестівець Умань1:5Житлобуд-1 Харків
     Тур 7 
      05-06-2015 
       Житлобуд-1 Харків3:0Легенда-ШВСМ Чернігів
      06-06-2015 
       Тернополянка Тернопіль0:3Житлобуд-2 Харків
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ1:2Ятрань-Берестівець Умань
    Коло 2 
     Тур 10 
      08-06-2015 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:3Родина-Ліцей Костопіль
    Коло 1 
     Тур 7 
      13-06-2015 
       Іллічівка Маріуполь4:2Родина-Ліцей Костопіль
    Коло 2 
     Тур 8 
       Легенда-ШВСМ Чернігів10:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
     Тур 14 
      14-06-2015 
       Родина-Ліцей Костопіль2:0Іллічівка Маріуполь
    Коло 1 
     Тур 6 
      23-06-2015 
       Іллічівка Маріуполь2:1Тернополянка Тернопіль
    Коло 2 
     Тур 13 
      24-06-2015 
       Тернополянка Тернопіль3:0Іллічівка Маріуполь
     Тур 8 
      19-07-2015 
       Ятрань-Берестівець Умань1:5Житлобуд-2 Харків
     Тур 9 
      25-07-2015 
       Тернополянка Тернопіль0:1Ятрань-Берестівець Умань
      26-07-2015 
       Житлобуд-2 Харків2:1Легенда-ШВСМ Чернігів
     Тур 10 
      01-08-2015 
       Тернополянка Тернопіль0:3Житлобуд-1 Харків
       Житлобуд-2 Харків6:0Іллічівка Маріуполь
    Коло 1 
     Тур 3 
      02-08-2015 
       Іллічівка Маріуполь1:8Житлобуд-2 Харків
    Коло 2 
     Тур 10 
       Ятрань-Берестівець Умань0:7Легенда-ШВСМ Чернігів
     Тур 11 
      21-08-2015 
       Родина-Ліцей Костопіль0:4Житлобуд-2 Харків
     Тур 8 
      24-08-2015 
       Родина-Ліцей Костопіль2:0Тернополянка Тернопіль
    Коло 1 
     Тур 5 
      29-08-2015 
       Легенда-ШВСМ Чернігів+:-Іллічівка Маріуполь
    Коло 2 
     Тур 12 
       Житлобуд-2 Харків1:1Житлобуд-1 Харків
      30-08-2015 
       Іллічівка Маріуполь-:+Легенда-ШВСМ Чернігів
       Ятрань-Берестівець Умань4:2Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 13 
      05-09-2015 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ0:13Житлобуд-2 Харків
       Легенда-ШВСМ Чернігів9:0Родина-Ліцей Костопіль
     Тур 14 
      13-09-2015 
       Ятрань-Берестівець Умань8:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
     Тур 11 
      28-09-2015 
       Житлобуд-1 Харків3:0Атекс-СДЮШОР-16 Київ
       Легенда-ШВСМ Чернігів4:0Тернополянка Тернопіль
     Тур 14 
      30-09-2015 
       Житлобуд-2 Харків6:0Тернополянка Тернопіль
     Тур 12 
      02-10-2015 
       Атекс-СДЮШОР-16 Київ1:2Тернополянка Тернопіль
     Тур 14 
      03-10-2015 
       Легенда-ШВСМ Чернігів2:0Житлобуд-1 Харків
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Андрухів Вероніка Михайлівна Житлобуд-2 Харків21314
    Калініна Яна Миколаївна Житлобуд-2 Харків15114
    Мозольська Ганна Григорівна Житлобуд-1 Харків14014
    Михайлюк Марія Миколаївна Легенда-ШВСМ Чернігів12012
    Овдійчук Ольга Вікторівна Житлобуд-1 Харків11013
    Вороніна Ганна Сергіївна Житлобуд-1 Харків10011
    Хімич Таміла Миколаївна Легенда-ШВСМ Чернігів9212
    Костюченко Єлізавета Михайлівна Житлобуд-1 Харків8713
    Скориніна Анастасія Петрівна Ятрань-Берестівець Умань8013
    Козиренко Тетяна Андріївна Легенда-ШВСМ Чернігів8011
    Музика Вікторія Володимирівна Ятрань-Берестівець Умань7014

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook