Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат області з футболу 2006р.

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      29-04-2006 
       Случ Березне2:0Маяк Сарни
       Волинь-Цемент Здолбунів1:0Енергія Володимирець
       ОДЕК Оржів3:2Ізотоп - РАЄС Кузнецовськ
       Варіант Кузнецовськ1:3Водник Рівне
       Сокіл Радивилів2:0Хімік Рівне
       Горинь Дубровиця1:0Полісся Рокитне
     Тур 2 
      07-05-2006 
       Полісся Рокитне0:0Случ Березне
       Маяк Сарни2:1Волинь-Цемент Здолбунів
       Енергія Володимирець1:7ОДЕК Оржів
       Ізотоп - РАЄС Кузнецовськ0:0Водник Рівне
       Хімік Рівне1:0Горинь Дубровиця
      09-05-2006 
       Варіант Кузнецовськ2:1Сокіл Радивилів
     Тур 3 
      14-05-2006 
       Хімік Рівне2:2Полісся Рокитне
       Горинь Дубровиця1:2Варіант Кузнецовськ
       Сокіл Радивилів1:0Ізотоп - РАЄС Кузнецовськ
       Водник Рівне0:0Енергія Володимирець
       ОДЕК Оржів5:2Маяк Сарни
       Волинь-Цемент Здолбунів5:0Случ Березне
     Тур 4 
      20-05-2006 
       Варіант Кузнецовськ2:1Хімік Рівне
      21-05-2006 
       Случ Березне0:3ОДЕК Оржів
       Маяк Сарни2:1Водник Рівне
       Енергія Володимирець1:4Сокіл Радивилів
       Ізотоп - РАЄС Кузнецовськ3:1Горинь Дубровиця
       Полісся Рокитне4:4Волинь-Цемент Здолбунів
     Тур 5 
      28-05-2006 
       Варіант Кузнецовськ2:0Полісся Рокитне
       Хімік Рівне0:3Ізотоп - РАЄС Кузнецовськ
       Горинь Дубровиця3:5Енергія Володимирець
       Сокіл Радивилів0:1Маяк Сарни
       Водник Рівне2:1Случ Березне
       ОДЕК Оржів3:0Волинь-Цемент Здолбунів
     Тур 6 
      04-06-2006 
       Ізотоп - РАЄС Кузнецовськ3:0Варіант Кузнецовськ
       Енергія Володимирець2:1Хімік Рівне
       Маяк Сарни2:1Горинь Дубровиця
       Случ Березне0:3Сокіл Радивилів
       Волинь-Цемент Здолбунів4:1Водник Рівне
       Полісся Рокитне0:2ОДЕК Оржів
     Тур 7 
      11-06-2006 
       Водник Рівне1:1ОДЕК Оржів
       Сокіл Радивилів1:0Волинь-Цемент Здолбунів
       Горинь Дубровиця0:2Случ Березне
       Хімік Рівне1:1Маяк Сарни
       Варіант Кузнецовськ2:1Енергія Володимирець
       Полісся Рокитне0:2Ізотоп - РАЄС Кузнецовськ
     Тур 8 
      18-06-2006 
       Енергія Володимирець3:4Ізотоп - РАЄС Кузнецовськ
       Маяк Сарни3:0Варіант Кузнецовськ
       Случ Березне0:1Хімік Рівне
       Волинь-Цемент Здолбунів+:-Горинь Дубровиця
       ОДЕК Оржів2:1Сокіл Радивилів
       Полісся Рокитне3:2Водник Рівне
     Тур 9 
      24-06-2006 
       Варіант Кузнецовськ1:0Случ Березне
      25-06-2006 
       Горинь Дубровиця0:2ОДЕК Оржів
       Хімік Рівне3:3Волинь-Цемент Здолбунів
       Ізотоп - РАЄС Кузнецовськ2:1Маяк Сарни
       Енергія Володимирець2:3Полісся Рокитне
       Сокіл Радивилів2:3Водник Рівне
     Тур 10 
      02-07-2006 
       Маяк Сарни4:0Енергія Володимирець
       Случ Березне1:0Ізотоп - РАЄС Кузнецовськ
       Волинь-Цемент Здолбунів4:0Варіант Кузнецовськ
       ОДЕК Оржів2:0Хімік Рівне
       Водник Рівне2:0Горинь Дубровиця
       Полісся Рокитне0:0Сокіл Радивилів
     Тур 11 
      09-07-2006 
       Горинь Дубровиця1:1Сокіл Радивилів
       Водник Рівне1:3Хімік Рівне
       ОДЕК Оржів+:-Варіант Кузнецовськ
       Ізотоп - РАЄС Кузнецовськ1:2Волинь-Цемент Здолбунів
       Енергія Володимирець2:3Случ Березне
       Маяк Сарни5:0Полісся Рокитне
    Коло 2 
     Тур 12 
      19-11-2019 
       Темп ВінницяДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       РУФК КиївАзовсталь Маріуполь
       Полісся ЖитомирФК Троїщина Київ
       Динамо КиївДЮСШ-19 Київ
       ДЮСШ Нива ВінницяЗміна-Оболонь Київ
       Олімпік-УОР ДонецькЧорноморець Одеса
     Тур 13 
       Чорноморець ОдесаДЮСШ Нива Вінниця
       Зміна-Оболонь КиївДинамо Київ
       ДЮСШ-19 КиївПолісся Житомир
       ФК Троїщина КиївРУФК Київ
       Азовсталь МаріупольТемп Вінниця
       ДВУОР ім. С.Бубки БахмутОлімпік-УОР Донецьк
     Тур 14 
       ДВУОР ім. С.Бубки БахмутАзовсталь Маріуполь
       Темп ВінницяФК Троїщина Київ
       РУФК КиївДЮСШ-19 Київ
       Полісся ЖитомирЗміна-Оболонь Київ
       Динамо КиївЧорноморець Одеса
       Олімпік-УОР ДонецькДЮСШ Нива Вінниця
     Тур 15 
       ДЮСШ Нива ВінницяДинамо Київ
       Чорноморець ОдесаПолісся Житомир
       Зміна-Оболонь КиївРУФК Київ
       ДЮСШ-19 КиївТемп Вінниця
       ФК Троїщина КиївДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Азовсталь МаріупольОлімпік-УОР Донецьк
     Тур 16 
       Азовсталь МаріупольФК Троїщина Київ
       ДВУОР ім. С.Бубки БахмутДЮСШ-19 Київ
       Темп ВінницяЗміна-Оболонь Київ
       РУФК КиївЧорноморець Одеса
       Полісся ЖитомирДЮСШ Нива Вінниця
       Олімпік-УОР ДонецькДинамо Київ
     Тур 17 
       Динамо КиївПолісся Житомир
       ДЮСШ Нива ВінницяРУФК Київ
       Чорноморець ОдесаТемп Вінниця
       Зміна-Оболонь КиївДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       ДЮСШ-19 КиївАзовсталь Маріуполь
       ФК Троїщина КиївОлімпік-УОР Донецьк
     Тур 18 
       ФК Троїщина КиївДЮСШ-19 Київ
       Азовсталь МаріупольЗміна-Оболонь Київ
       ДВУОР ім. С.Бубки БахмутЧорноморець Одеса
       Темп ВінницяДЮСШ Нива Вінниця
       РУФК КиївДинамо Київ
       Олімпік-УОР ДонецькПолісся Житомир
     Тур 19 
       Полісся ЖитомирРУФК Київ
       Динамо КиївТемп Вінниця
       ДЮСШ Нива ВінницяДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Чорноморець ОдесаАзовсталь Маріуполь
       Зміна-Оболонь КиївФК Троїщина Київ
       ДЮСШ-19 КиївОлімпік-УОР Донецьк
     Тур 20 
       ДЮСШ-19 КиївЗміна-Оболонь Київ
       ФК Троїщина КиївЧорноморець Одеса
       Азовсталь МаріупольДЮСШ Нива Вінниця
       ДВУОР ім. С.Бубки БахмутДинамо Київ
       Темп ВінницяПолісся Житомир
       Олімпік-УОР ДонецькРУФК Київ
     Тур 21 
       РУФК КиївТемп Вінниця
       Полісся ЖитомирДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Динамо КиївАзовсталь Маріуполь
       ДЮСШ Нива ВінницяФК Троїщина Київ
       Чорноморець ОдесаДЮСШ-19 Київ
       Зміна-Оболонь КиївОлімпік-УОР Донецьк
     Тур 22 
       Зміна-Оболонь КиївЧорноморець Одеса
       ДЮСШ-19 КиївДЮСШ Нива Вінниця
       ФК Троїщина КиївДинамо Київ
       Азовсталь МаріупольПолісся Житомир
       ДВУОР ім. С.Бубки БахмутРУФК Київ
       Олімпік-УОР ДонецькТемп Вінниця
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Брикса Віталій Олександрович Енергія Володимирець12010
    Борейчук Анатолій Леонідович Маяк Сарни9011
    Дудось Євгеній Анатолійович Волинь-Цемент Здолбунів709
    Колос Олександр Миколайович Ізотоп - РАЄС Кузнецовськ7010
    Кльофас Максим Дмитрович Варіант Кузнецовськ609
    Давидюк Андрій Євгенович ОДЕК Оржів6011
    Федіна Олександр Валерійович Ізотоп - РАЄС Кузнецовськ507
    Радчук Олександр Володимирович Случ Березне5010
    Мирончук Олег Георгійович Ізотоп - РАЄС Кузнецовськ5010
    Панасюк Віктор Миколайович Водник Рівне4011
    Мосійчук Володимир Петрович Маяк Сарни439

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook