Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Першість області серед юнаків 1988 - 91 р.н. 2006р

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      29-04-2006 
       Случ-U-16 Березне1:1Маяк U-16 Сарни
       ДЮСШ - Тонус U-16 Здолбунів1:2Енергія U-16 Володимирець
       ОДЕК U-16 Оржів1:1Ізотоп - РАЄС U-16 Кузнецовськ
       Варіант - U16 Кузнецовськ+:-Водник U-16 Рівне
       Сокіл U-16 Радивилів0:4Хімік U-16 Рівне
       Горинь U-16 Дубровиця1:0Полісся U-16 Рокитне
     Тур 2 
      07-05-2006 
       Полісся U-16 Рокитне6:1Случ-U-16 Березне
       Маяк U-16 Сарни1:0ДЮСШ - Тонус U-16 Здолбунів
       Енергія U-16 Володимирець0:0ОДЕК U-16 Оржів
       Ізотоп - РАЄС U-16 Кузнецовськ+:-Водник U-16 Рівне
       Хімік U-16 Рівне1:1Горинь U-16 Дубровиця
      09-05-2006 
       Варіант - U16 Кузнецовськ2:0Сокіл U-16 Радивилів
     Тур 3 
      14-05-2006 
       Хімік U-16 Рівне4:2Полісся U-16 Рокитне
       Горинь U-16 Дубровиця2:0Варіант - U16 Кузнецовськ
       Сокіл U-16 Радивилів3:2Ізотоп - РАЄС U-16 Кузнецовськ
       Водник U-16 Рівне-:+Енергія U-16 Володимирець
       ОДЕК U-16 Оржів2:0Маяк U-16 Сарни
       ДЮСШ - Тонус U-16 Здолбунів1:3Случ-U-16 Березне
     Тур 4 
      20-05-2006 
       Варіант - U16 Кузнецовськ3:0Хімік U-16 Рівне
      21-05-2006 
       Случ-U-16 Березне1:2ОДЕК U-16 Оржів
       Маяк U-16 Сарни+:-Водник U-16 Рівне
       Енергія U-16 Володимирець4:0Сокіл U-16 Радивилів
       Ізотоп - РАЄС U-16 Кузнецовськ0:0Горинь U-16 Дубровиця
       Полісся U-16 Рокитне1:1ДЮСШ - Тонус U-16 Здолбунів
     Тур 5 
      28-05-2006 
       Варіант - U16 Кузнецовськ0:0Полісся U-16 Рокитне
       Хімік U-16 Рівне1:0Ізотоп - РАЄС U-16 Кузнецовськ
       Горинь U-16 Дубровиця1:1Енергія U-16 Володимирець
       Сокіл U-16 Радивилів1:2Маяк U-16 Сарни
       Водник U-16 Рівне-:+Случ-U-16 Березне
       ОДЕК U-16 Оржів2:1ДЮСШ - Тонус U-16 Здолбунів
     Тур 6 
      04-06-2006 
       Ізотоп - РАЄС U-16 Кузнецовськ0:1Варіант - U16 Кузнецовськ
       Енергія U-16 Володимирець5:1Хімік U-16 Рівне
       Маяк U-16 Сарни1:0Горинь U-16 Дубровиця
       Случ-U-16 Березне2:2Сокіл U-16 Радивилів
       ДЮСШ - Тонус U-16 Здолбунів+:-Водник U-16 Рівне
       Полісся U-16 Рокитне2:0ОДЕК U-16 Оржів
     Тур 7 
      11-06-2006 
       Водник U-16 Рівне-:+ОДЕК U-16 Оржів
       Сокіл U-16 Радивилів3:1ДЮСШ - Тонус U-16 Здолбунів
       Горинь U-16 Дубровиця2:1Случ-U-16 Березне
       Хімік U-16 Рівне1:2Маяк U-16 Сарни
       Варіант - U16 Кузнецовськ4:1Енергія U-16 Володимирець
       Полісся U-16 Рокитне2:0Ізотоп - РАЄС U-16 Кузнецовськ
     Тур 8 
      18-06-2006 
       Енергія U-16 Володимирець1:2Ізотоп - РАЄС U-16 Кузнецовськ
       Маяк U-16 Сарни3:0Варіант - U16 Кузнецовськ
       Случ-U-16 Березне1:3Хімік U-16 Рівне
       ДЮСШ - Тонус U-16 Здолбунів0:1Горинь U-16 Дубровиця
       ОДЕК U-16 Оржів1:1Сокіл U-16 Радивилів
       Полісся U-16 Рокитне+:-Водник U-16 Рівне
     Тур 9 
      24-06-2006 
       Варіант - U16 Кузнецовськ1:2Случ-U-16 Березне
      25-06-2006 
       Горинь U-16 Дубровиця3:0ОДЕК U-16 Оржів
       Хімік U-16 РівнеДЮСШ - Тонус U-16 Здолбунів
       Ізотоп - РАЄС U-16 КузнецовськМаяк U-16 Сарни
       Енергія U-16 ВолодимирецьПолісся U-16 Рокитне
       Сокіл U-16 РадивилівВодник U-16 Рівне
     Тур 10 
      02-07-2006 
       Маяк U-16 СарниЕнергія U-16 Володимирець
       Случ-U-16 БерезнеІзотоп - РАЄС U-16 Кузнецовськ
       ДЮСШ - Тонус U-16 ЗдолбунівВаріант - U16 Кузнецовськ
       ОДЕК U-16 ОржівХімік U-16 Рівне
       Водник U-16 РівнеГоринь U-16 Дубровиця
       Полісся U-16 РокитнеСокіл U-16 Радивилів
     Тур 11 
      09-07-2006 
       Горинь U-16 ДубровицяСокіл U-16 Радивилів
       Водник U-16 РівнеХімік U-16 Рівне
       ОДЕК U-16 ОржівВаріант - U16 Кузнецовськ
       Ізотоп - РАЄС U-16 КузнецовськДЮСШ - Тонус U-16 Здолбунів
       Енергія U-16 ВолодимирецьСлуч-U-16 Березне
       Маяк U-16 СарниПолісся U-16 Рокитне
    Коло 2 
     Тур 12 
      16-12-2019 
       Олімпік-УОР ДонецькТемп Вінниця
       ДВУОР ім. С.Бубки БахмутРУФК Київ
       Азовсталь МаріупольПолісся Житомир
       ФК Троїщина КиївДинамо Київ
       ДЮСШ-19 КиївДЮСШ Нива Вінниця
       Зміна-Оболонь КиївЧорноморець Одеса
     Тур 13 
       Зміна-Оболонь КиївОлімпік-УОР Донецьк
       Чорноморець ОдесаДЮСШ-19 Київ
       ДЮСШ Нива ВінницяФК Троїщина Київ
       Динамо КиївАзовсталь Маріуполь
       Полісся ЖитомирДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       РУФК КиївТемп Вінниця
     Тур 14 
       Олімпік-УОР ДонецькРУФК Київ
       Темп ВінницяПолісся Житомир
       ДВУОР ім. С.Бубки БахмутДинамо Київ
       Азовсталь МаріупольДЮСШ Нива Вінниця
       ФК Троїщина КиївЧорноморець Одеса
       ДЮСШ-19 КиївЗміна-Оболонь Київ
     Тур 15 
       ДЮСШ-19 КиївОлімпік-УОР Донецьк
       Зміна-Оболонь КиївФК Троїщина Київ
       Чорноморець ОдесаАзовсталь Маріуполь
       ДЮСШ Нива ВінницяДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Динамо КиївТемп Вінниця
       Полісся ЖитомирРУФК Київ
     Тур 16 
       Олімпік-УОР ДонецькПолісся Житомир
       РУФК КиївДинамо Київ
       Темп ВінницяДЮСШ Нива Вінниця
       ДВУОР ім. С.Бубки БахмутЧорноморець Одеса
       Азовсталь МаріупольЗміна-Оболонь Київ
       ФК Троїщина КиївДЮСШ-19 Київ
     Тур 17 
       ФК Троїщина КиївОлімпік-УОР Донецьк
       ДЮСШ-19 КиївАзовсталь Маріуполь
       Зміна-Оболонь КиївДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Чорноморець ОдесаТемп Вінниця
       ДЮСШ Нива ВінницяРУФК Київ
       Динамо КиївПолісся Житомир
     Тур 18 
       Олімпік-УОР ДонецькДинамо Київ
       Полісся ЖитомирДЮСШ Нива Вінниця
       РУФК КиївЧорноморець Одеса
       Темп ВінницяЗміна-Оболонь Київ
       ДВУОР ім. С.Бубки БахмутДЮСШ-19 Київ
       Азовсталь МаріупольФК Троїщина Київ
     Тур 19 
       Азовсталь МаріупольОлімпік-УОР Донецьк
       ФК Троїщина КиївДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       ДЮСШ-19 КиївТемп Вінниця
       Зміна-Оболонь КиївРУФК Київ
       Чорноморець ОдесаПолісся Житомир
       ДЮСШ Нива ВінницяДинамо Київ
     Тур 20 
       Олімпік-УОР ДонецькДЮСШ Нива Вінниця
       Динамо КиївЧорноморець Одеса
       Полісся ЖитомирЗміна-Оболонь Київ
       РУФК КиївДЮСШ-19 Київ
       Темп ВінницяФК Троїщина Київ
       ДВУОР ім. С.Бубки БахмутАзовсталь Маріуполь
     Тур 21 
       ДВУОР ім. С.Бубки БахмутОлімпік-УОР Донецьк
       Азовсталь МаріупольТемп Вінниця
       ФК Троїщина КиївРУФК Київ
       ДЮСШ-19 КиївПолісся Житомир
       Зміна-Оболонь КиївДинамо Київ
       Чорноморець ОдесаДЮСШ Нива Вінниця
     Тур 22 
       Олімпік-УОР ДонецькЧорноморець Одеса
       ДЮСШ Нива ВінницяЗміна-Оболонь Київ
       Динамо КиївДЮСШ-19 Київ
       Полісся ЖитомирФК Троїщина Київ
       РУФК КиївАзовсталь Маріуполь
       Темп ВінницяДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Куц Андрій Вікторович Енергія U-16 Володимирець707
    Сьох Роман Васильович Хімік U-16 Рівне608
    Городнюк Богдан Вікторович Случ-U-16 Березне507
    Зарченко Андрій Володимирович Полісся U-16 Рокитне405
    Байцер Володимир Володимирович Сокіл U-16 Радивилів407
    Бойко Олексій Ігорович Сокіл U-16 Радивилів408
    Мельник Микола Григорович Горинь U-16 Дубровиця404
    Басюк Богдан Миколайович Енергія U-16 Володимирець408
    Мігна Петро Олександрович ОДЕК U-16 Оржів309
    Буряк Олександр Володимирович Полісся U-16 Рокитне306
    Чуманевич Віталій Анатолійович Полісся U-16 Рокитне307

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook