Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість області серед команд ІІ ліги 2006 року

  • Команда Ігор Пе Ні По Очки М`ячi
    ФК"Острог" Острог101010-0
    ФК "Квасилів-Будьмо" Квасилів101010-0
  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      07-05-2006 
       ФК"Острог" Острог0:0ФК "Квасилів-Будьмо" Квасилів
       ФК "Дубне-АЛЬТ" ДубнеОлімп Сарни
       Сокіл-Північ СадовеБудівельник Кузнецовськ
      25-03-2019 
       Горизонт КостопільБуран-ЛІТА Рівне
      10-05-2006 
       ФК "Славія" ОмелянаВерес-2 Рівне
     Тур 2 
      14-05-2006 
       Буран-ЛІТА РівнеФК "Славія" Омеляна
       ФК "Квасилів-Будьмо" КвасилівФК "Дубне-АЛЬТ" Дубне
       Сокіл-Північ СадовеОлімп Сарни
       Будівельник КузнецовськГоризонт Костопіль
      17-05-2006 
       Штурм-КОЛІСП КостопільФК"Острог" Острог
     Тур 3 
      21-05-2006 
       Буран-ЛІТА РівнеБудівельник Кузнецовськ
       Горизонт КостопільОлімп Сарни
       Сокіл-Північ СадовеФК "Квасилів-Будьмо" Квасилів
      24-05-2006 
       ФК "Дубне-АЛЬТ" ДубнеШтурм-КОЛІСП Костопіль
      25-05-2006 
       ФК"Острог" ОстрогВерес-2 Рівне
     Тур 4 
      28-05-2006 
       ФК "Славія" ОмелянаФК"Острог" Острог
       ФК "Квасилів-Будьмо" КвасилівГоризонт Костопіль
       Олімп СарниБудівельник Кузнецовськ
      31-05-2006 
       Верес-2 РівнеФК "Дубне-АЛЬТ" Дубне
       Штурм-КОЛІСП КостопільСокіл-Північ Садове
     Тур 5 
      03-06-2006 
       Будівельник КузнецовськФК "Квасилів-Будьмо" Квасилів
      04-06-2006 
       Олімп СарниБуран-ЛІТА Рівне
       ФК "Дубне-АЛЬТ" ДубнеФК "Славія" Омеляна
      07-06-2006 
       Горизонт КостопільШтурм-КОЛІСП Костопіль
       Сокіл-Північ СадовеВерес-2 Рівне
     Тур 6 
      11-06-2006 
       ФК "Квасилів-Будьмо" КвасилівОлімп Сарни
      14-06-2006 
       Штурм-КОЛІСП КостопільБудівельник Кузнецовськ
      11-06-2006 
       Верес-2 РівнеГоризонт Костопіль
       ФК "Славія" ОмелянаСокіл-Північ Садове
       Буран-ЛІТА РівнеФК"Острог" Острог
     Тур 7 
      18-06-2006 
       ФК "Дубне-АЛЬТ" ДубнеФК"Острог" Острог
       ФК "Квасилів-Будьмо" КвасилівБуран-ЛІТА Рівне
       Горизонт КостопільФК "Славія" Омеляна
       Будівельник КузнецовськВерес-2 Рівне
       Олімп СарниШтурм-КОЛІСП Костопіль
     Тур 8 
      25-06-2006 
       Штурм-КОЛІСП КостопільФК "Квасилів-Будьмо" Квасилів
       Верес-2 РівнеОлімп Сарни
       ФК "Славія" ОмелянаБудівельник Кузнецовськ
       Буран-ЛІТА РівнеФК "Дубне-АЛЬТ" Дубне
       ФК"Острог" ОстрогСокіл-Північ Садове
     Тур 9 
      02-07-2006 
       Сокіл-Північ СадовеФК "Дубне-АЛЬТ" Дубне
       Горизонт КостопільФК"Острог" Острог
       Штурм-КОЛІСП КостопільБуран-ЛІТА Рівне
       Олімп СарниФК "Славія" Омеляна
       ФК "Квасилів-Будьмо" КвасилівВерес-2 Рівне
     Тур 10 
      09-07-2006 
       Верес-2 РівнеШтурм-КОЛІСП Костопіль
       ФК "Славія" ОмелянаФК "Квасилів-Будьмо" Квасилів
       Буран-ЛІТА РівнеСокіл-Північ Садове
       ФК"Острог" ОстрогБудівельник Кузнецовськ
       ФК "Дубне-АЛЬТ" ДубнеГоризонт Костопіль
     Тур 11 
      16-07-2006 
       Горизонт КостопільСокіл-Північ Садове
       Будівельник КузнецовськФК "Дубне-АЛЬТ" Дубне
       Олімп СарниФК"Острог" Острог
       Верес-2 РівнеБуран-ЛІТА Рівне
       Штурм-КОЛІСП КостопільФК "Славія" Омеляна
    Коло 2 
     Тур 12 
      25-03-2019 
       РУФК КиївАзовсталь Маріуполь
       Полісся ЖитомирФК Троїщина Київ
       Динамо КиївДЮСШ-19 Київ
       ДЮСШ Нива ВінницяЗміна-Оболонь Київ
       Олімпік-УОР ДонецькЧорноморець Одеса
     Тур 13 
       Зміна-Оболонь КиївДинамо Київ
       ДЮСШ-19 КиївПолісся Житомир
       ФК Троїщина КиївРУФК Київ
       Азовсталь МаріупольТемп Вінниця
       ДВУОР ім. С.Бубки БахмутОлімпік-УОР Донецьк
     Тур 14 
       Темп ВінницяФК Троїщина Київ
       РУФК КиївДЮСШ-19 Київ
       Полісся ЖитомирЗміна-Оболонь Київ
       Динамо КиївЧорноморець Одеса
       Олімпік-УОР ДонецькДЮСШ Нива Вінниця
     Тур 15 
       Чорноморець ОдесаПолісся Житомир
       Зміна-Оболонь КиївРУФК Київ
       ДЮСШ-19 КиївТемп Вінниця
       ФК Троїщина КиївДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Азовсталь МаріупольОлімпік-УОР Донецьк
     Тур 16 
       ДВУОР ім. С.Бубки БахмутДЮСШ-19 Київ
       Темп ВінницяЗміна-Оболонь Київ
       РУФК КиївЧорноморець Одеса
       Полісся ЖитомирДЮСШ Нива Вінниця
       Олімпік-УОР ДонецькДинамо Київ
     Тур 17 
       ДЮСШ Нива ВінницяРУФК Київ
       Чорноморець ОдесаТемп Вінниця
       Зміна-Оболонь КиївДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       ДЮСШ-19 КиївАзовсталь Маріуполь
       ФК Троїщина КиївОлімпік-УОР Донецьк
     Тур 18 
       Азовсталь МаріупольЗміна-Оболонь Київ
       ДВУОР ім. С.Бубки БахмутЧорноморець Одеса
       Темп ВінницяДЮСШ Нива Вінниця
       РУФК КиївДинамо Київ
       Олімпік-УОР ДонецькПолісся Житомир
     Тур 19 
       Динамо КиївТемп Вінниця
       ДЮСШ Нива ВінницяДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Чорноморець ОдесаАзовсталь Маріуполь
       Зміна-Оболонь КиївФК Троїщина Київ
       ДЮСШ-19 КиївОлімпік-УОР Донецьк
     Тур 20 
       ФК Троїщина КиївЧорноморець Одеса
       Азовсталь МаріупольДЮСШ Нива Вінниця
       ДВУОР ім. С.Бубки БахмутДинамо Київ
       Темп ВінницяПолісся Житомир
       Олімпік-УОР ДонецькРУФК Київ
     Тур 21 
       Полісся ЖитомирДВУОР ім. С.Бубки Бахмут
       Динамо КиївАзовсталь Маріуполь
       ДЮСШ Нива ВінницяФК Троїщина Київ
       Чорноморець ОдесаДЮСШ-19 Київ
       Зміна-Оболонь КиївОлімпік-УОР Донецьк
     Тур 22 
       ДЮСШ-19 КиївДЮСШ Нива Вінниця
       ФК Троїщина КиївДинамо Київ
       Азовсталь МаріупольПолісся Житомир
       ДВУОР ім. С.Бубки БахмутРУФК Київ
       Олімпік-УОР ДонецькТемп Вінниця
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Мельниченко Роман Ярославович ФК "Квасилів-Будьмо" Квасилів001
    Матласевич Ігор Валерійович ФК"Острог" Острог001
    Лисаковський Віталій Андрійович ФК"Острог" Острог001
    Костюк Олег Вікторович ФК"Острог" Острог001
    Медведь Вадим Юрійович ФК"Острог" Острог001
    Гордіюк Павло Миколайович ФК "Квасилів-Будьмо" Квасилів001
    Грицюк Юрій Ігорович ФК"Острог" Острог000
    Борисюк Микола Степанович ФК "Квасилів-Будьмо" Квасилів001
    Арешин Олександр Сергійович ФК "Квасилів-Будьмо" Квасилів000
    Случак Віталій Олександрович ФК "Квасилів-Будьмо" Квасилів001
    Марченко Сергій Федорович ФК"Острог" Острог000

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook