Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2003/2004 рр. Перша ліга U-14 Група 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2003 
       ДЮСШ Лубни3:4Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси2:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:3КДЮСШ Суми Суми
       Кристал-Аметист Олександрія0:2Електрон Ромни
     Тур 2 
      14-09-2003 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:2КДЮСШ Суми Суми
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:0Електрон Ромни
       ДЮСШ Лубни2:2Кристал-Аметист Олександрія
       Єдність с. Плиски Чернігівська3:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       СДЮШОР Черкаси3:0ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
     Тур 3 
      20-09-2003 
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси1:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь5:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       Електрон Ромни0:3СДЮШОР Черкаси
       ДЮСШ Лубни1:4Єдність с. Плиски Чернігівська
      21-09-2003 
       КДЮСШ Суми Суми8:0Кристал-Аметист Олександрія
     Тур 1 
      24-09-2003 
       Єдність с. Плиски Чернігівська0:1СДЮШОР Черкаси
     Тур 4 
      28-09-2003 
       ДЮСШ Лубни0:3ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь3:0Електрон Ромни
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       СДЮШОР Черкаси2:0КДЮСШ Суми Суми
       Єдність с. Плиски Чернігівська1:0Кристал-Аметист Олександрія
     Тур 5 
      04-10-2003 
       ДЮСШ Лубни00:11СДЮШОР Черкаси
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький0:1Єдність с. Плиски Чернігівська
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси0:0Електрон Ромни
       Кристал-Аметист Олександрія0:2КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
      05-10-2003 
       КДЮСШ Суми Суми3:1ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 6 
      12-10-2003 
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь2:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси3:0Кристал-Аметист Олександрія
       Електрон Ромни8:2ДЮСШ Лубни
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:2СДЮШОР Черкаси
       Єдність с. Плиски Чернігівська1:1КДЮСШ Суми Суми
     Тур 7 
      18-10-2003 
       Кристал-Аметист Олександрія2:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       СДЮШОР Черкаси3:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Єдність с. Плиски Чернігівська1:0ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       ДЮСШ Лубни1:6ДЮСШ-2 Кропивницький
       КДЮСШ Суми Суми0:3Електрон Ромни
     Тур 8 
      25-10-2003 
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси1:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
      26-10-2003 
       Кристал-Аметист Олександрія1:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       Електрон Ромни1:1Єдність с. Плиски Чернігівська
       ДЮСШ Лубни2:4КДЮСШ Суми Суми
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:3СДЮШОР Черкаси
     Тур 9 
      01-11-2003 
       ДЮСШ Лубни00:13КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Електрон Ромни2:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       КДЮСШ Суми Суми2:2ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       СДЮШОР Черкаси5:0Кристал-Аметист Олександрія
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:2Єдність с. Плиски Чернігівська
    Коло 2 
     Тур 10 
      17-04-2004 
       Електрон Ромни4:1Кристал-Аметист Олександрія
      18-04-2004 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький9:1ДЮСШ Лубни
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:0ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       КДЮСШ Суми Суми1:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       СДЮШОР Черкаси4:1Єдність с. Плиски Чернігівська
     Тур 11 
      24-04-2004 
       Електрон Ромни3:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Кристал-Аметист Олександрія3:0ДЮСШ Лубни
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:0Єдність с. Плиски Чернігівська
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси0:5СДЮШОР Черкаси
      25-04-2004 
       КДЮСШ Суми Суми0:0Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 12 
      02-05-2004 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький2:2ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       СДЮШОР Черкаси2:2Електрон Ромни
       Кристал-Аметист Олександрія0:1КДЮСШ Суми Суми
       Єдність с. Плиски Чернігівська5:0ДЮСШ Лубни
     Тур 13 
      08-05-2004 
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси14:0ДЮСШ Лубни
       Електрон Ромни2:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       КДЮСШ Суми Суми0:1СДЮШОР Черкаси
       Кристал-Аметист Олександрія4:1Єдність с. Плиски Чернігівська
      09-05-2004 
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:4Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
     Тур 14 
      12-05-2004 
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:0КДЮСШ Суми Суми
      16-05-2004 
       Єдність с. Плиски Чернігівська2:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       СДЮШОР Черкаси11:0ДЮСШ Лубни
       Електрон Ромни1:1ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь6:0Кристал-Аметист Олександрія
     Тур 15 
      22-05-2004 
       Кристал-Аметист Олександрія0:1ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
       ДЮСШ Лубни3:8Електрон Ромни
       СДЮШОР Черкаси2:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       КДЮСШ Суми Суми0:0Єдність с. Плиски Чернігівська
      23-05-2004 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький3:3КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
     Тур 16 
      30-05-2004 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький4:0Кристал-Аметист Олександрія
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь0:0СДЮШОР Черкаси
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси0:1Єдність с. Плиски Чернігівська
       ДЮСШ-2 Кропивницький5:0ДЮСШ Лубни
       Електрон Ромни2:2КДЮСШ Суми Суми
     Тур 17 
      05-06-2004 
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:2Кристал-Аметист Олександрія
       Єдність с. Плиски Чернігівська2:1Електрон Ромни
       КДЮСШ Суми Суми5:0ДЮСШ Лубни
      06-06-2004 
       СДЮШОР Черкаси2:1Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь3:1ФК Черкаси-Зеніт Черкаси
     Тур 18 
      13-06-2004 
       Олімпік-СДЮШОР-2 Кропивницький1:1Електрон Ромни
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь9:1ДЮСШ Лубни
       ФК Черкаси-Зеніт Черкаси0:6КДЮСШ Суми Суми
       Кристал-Аметист Олександрія2:2СДЮШОР Черкаси
       Єдність с. Плиски Чернігівська+:-ДЮСШ-2 Кропивницький
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Драченко Максим Олегович СДЮШОР Черкаси18017
    Удовиченко Дмитpо Олегович СДЮШОР Черкаси18018
    Дорош Тимур Олегович КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь16016
    Тикун Антон Володимирович ДЮСШ-2 Кропивницький11017
    Ткаченко Артем Анатолійович КДЮСШ Суми Суми11018
    Нестеров Богдан Миколайович ДЮСШ Лубни10216
    Вільховий Олександр Валентинович ФК Черкаси-Зеніт Черкаси10118
    Сівач Сергій Олегович ДЮСШ-2 Кропивницький9017
    Анцибор Андрій Сергійович Електрон Ромни8018
    Марченко Андрій Володимирович Єдність с. Плиски Чернігівська719
    Біркун Ярослав Володимирович Електрон Ромни7113

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook