Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2003/2004 рр. Перша ліга U-14 Група 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2003 
       ДФК Болград Болград1:3Україна-Юність Первомайськ
       Локомотив Одеса1:2Торпедо Запоріжжя
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.1:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Дніпроспецсталь Запоріжжя2:4Енергія Нова Каховка
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл4:3Азовець Генічеськ
     Тур 6 
      13-09-2003 
       Локомотив Одеса6:1Дніпроспецсталь Запоріжжя
     Тур 2 
      14-09-2003 
       Україна-Юність Первомайськ1:0Азовець Генічеськ
       Енергія Нова Каховка4:2Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Дунай Ізмаїл4:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.2:1Енергія Енергодар Запорізька
       Торпедо Запоріжжя1:2ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       ДФК Болград Болград1:3Локомотив Одеса
     Тур 3 
      20-09-2003 
       Локомотив Одеса0:1Україна-Юність Первомайськ
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.6:1ДФК Болград Болград
       Енергія Енергодар Запорізька-:+Торпедо Запоріжжя
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:9ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Азовець Генічеськ6:0Енергія Нова Каховка
     Тур 4 
      24-09-2003 
       Україна-Юність Первомайськ6:0Енергія Нова Каховка
       Дунай Ізмаїл0:1Азовець Генічеськ
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.5:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Торпедо Запоріжжя5:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Локомотив Одеса1:1ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 8 
      25-09-2003 
       Локомотив Одеса2:1Азовець Генічеськ
     Тур 3 
      27-09-2003 
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл1:0Дунай Ізмаїл
     Тур 11 
       Торпедо Запоріжжя2:1ДФК Болград Болград
     Тур 5 
      28-09-2003 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.0:1Україна-Юність Первомайськ
       Енергія Енергодар Запорізька-:+Локомотив Одеса
       Дніпроспецсталь Запоріжжя2:2ДФК Болград Болград
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл0:5Торпедо Запоріжжя
       Азовець Генічеськ1:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Енергія Нова Каховка0:1Дунай Ізмаїл
     Тур 6 
      04-10-2003 
       Україна-Юність Первомайськ2:0Дунай Ізмаїл
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.6:0Енергія Нова Каховка
       Торпедо Запоріжжя1:0Азовець Генічеськ
       ДФК Болград Болград+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.5:1Енергія Енергодар Запорізька
     Тур 11 
      05-10-2003 
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.3:0Дунай Ізмаїл
     Тур 7 
      08-10-2003 
       Енергія Енергодар Запорізька0:1Україна-Юність Первомайськ
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:5ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл0:8Локомотив Одеса
       Азовець Генічеськ1:1ДФК Болград Болград
       Енергія Нова Каховка0:2Торпедо Запоріжжя
     Тур 1 
      11-10-2003 
       Енергія Енергодар Запорізька-:+Дунай Ізмаїл
     Тур 8 
      12-10-2003 
       Україна-Юність Первомайськ2:2ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Торпедо Запоріжжя3:0Дунай Ізмаїл
       ДФК Болград Болград1:2Енергія Нова Каховка
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.2:0Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Енергія Енергодар Запорізька-:+Дніпроспецсталь Запоріжжя
     Тур 9 
      18-10-2003 
       Дніпроспецсталь Запоріжжя1:5Україна-Юність Первомайськ
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл2:2Енергія Енергодар Запорізька
       Азовець Генічеськ0:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Енергія Нова Каховка1:3Локомотив Одеса
       Дунай Ізмаїл2:0ДФК Болград Болград
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.2:0Торпедо Запоріжжя
     Тур 7 
      25-10-2003 
       Дунай Ізмаїл1:4ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
     Тур 10 
      26-10-2003 
       Україна-Юність Первомайськ2:0Торпедо Запоріжжя
       ДФК Болград Болград1:5ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Локомотив Одеса2:0Дунай Ізмаїл
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.4:1Енергія Нова Каховка
       Енергія Енергодар Запорізька2:1Азовець Генічеськ
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:1Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
     Тур 11 
      01-11-2003 
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл00:11Україна-Юність Первомайськ
       Азовець Генічеськ4:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Енергія Нова Каховка6:1Енергія Енергодар Запорізька
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.3:1Локомотив Одеса
     Тур 4 
      02-11-2003 
       ДФК Болград Болград2:1Енергія Енергодар Запорізька
    Коло 2 
     Тур 12 
      18-04-2004 
       Україна-Юність Первомайськ+:-ДФК Болград Болград
       Торпедо Запоріжжя2:0Локомотив Одеса
       Енергія Нова Каховка2:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Азовець Генічеськ+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
     Тур 13 
      24-04-2004 
       Азовець Генічеськ2:1Україна-Юність Первомайськ
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл-:+Енергія Нова Каховка
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:0Дунай Ізмаїл
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.0:3Торпедо Запоріжжя
       Локомотив Одеса+:-ДФК Болград Болград
     Тур 15 
      25-04-2004 
       Азовець Генічеськ1:0Дунай Ізмаїл
     Тур 14 
      28-04-2004 
       Україна-Юність Первомайськ2:0Локомотив Одеса
       ДФК Болград Болград-:+ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Торпедо Запоріжжя6:0Енергія Енергодар Запорізька
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.9:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Дунай Ізмаїл+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Енергія Нова Каховка1:1Азовець Генічеськ
     Тур 15 
      02-05-2004 
       Енергія Нова Каховка2:3Україна-Юність Первомайськ
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл-:+ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:5Торпедо Запоріжжя
       Енергія Енергодар Запорізька+:-ДФК Болград Болград
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.4:1Локомотив Одеса
     Тур 16 
      08-05-2004 
       Україна-Юність Первомайськ5:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Локомотив Одеса3:0Енергія Енергодар Запорізька
       ДФК Болград Болград-:+Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Торпедо Запоріжжя+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.3:0Азовець Генічеськ
       Дунай Ізмаїл+:-Енергія Нова Каховка
     Тур 12 
      09-05-2004 
       Дунай Ізмаїл0:0Енергія Енергодар Запорізька
     Тур 17 
      16-05-2004 
       Дунай Ізмаїл0:4Україна-Юність Первомайськ
       Енергія Нова Каховка2:7ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       Азовець Генічеськ0:1Торпедо Запоріжжя
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл-:-ДФК Болград Болград
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:1Локомотив Одеса
       Енергія Енергодар Запорізька1:0ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 18 
      22-05-2004 
       Україна-Юність Первомайськ7:0Енергія Енергодар Запорізька
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.+:-Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Локомотив Одеса+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ДФК Болград Болград-:+Азовець Генічеськ
       Торпедо Запоріжжя2:0Енергія Нова Каховка
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.+:-Дунай Ізмаїл
     Тур 19 
      26-05-2004 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.3:0Україна-Юність Первомайськ
       Дунай Ізмаїл0:1Торпедо Запоріжжя
       Енергія Нова Каховка+:-ДФК Болград Болград
       Азовець Генічеськ1:3Локомотив Одеса
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл-:+ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:1Енергія Енергодар Запорізька
     Тур 13 
      29-05-2004 
       Енергія Енергодар Запорізька1:3ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
     Тур 20 
      30-05-2004 
       Україна-Юність Первомайськ7:0Дніпроспецсталь Запоріжжя
       Енергія Енергодар Запорізька+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.0:1Азовець Генічеськ
       Локомотив Одеса4:2Енергія Нова Каховка
       ДФК Болград Болград-:+Дунай Ізмаїл
       Торпедо Запоріжжя3:1ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
     Тур 21 
      05-06-2004 
       Торпедо Запоріжжя1:1Україна-Юність Первомайськ
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.+:-ДФК Болград Болград
       Дунай Ізмаїл0:4Локомотив Одеса
       Енергія Нова Каховка1:6ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Азовець Генічеськ3:1Енергія Енергодар Запорізька
       Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл-:+Дніпроспецсталь Запоріжжя
     Тур 12 
      06-06-2004 
       ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.1:2ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
     Тур 22 
      13-06-2004 
       Україна-Юність Первомайськ+:-Таврія-Альянс Новов-ка Херс обл
       Дніпроспецсталь Запоріжжя0:3Азовець Генічеськ
       Енергія Енергодар Запорізька1:0Енергія Нова Каховка
       Дунай Ізмаїл1:2ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.
       Локомотив Одеса1:0ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.
       ДФК Болград Болград-:+Торпедо Запоріжжя
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Федорченко Сергій Миколайович Україна-Юність Первомайськ27120
    Сучу Олександр Володимирович ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.22119
    Тарасов Олег Олександрович ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.18019
    Толкунов Олександр Олександрович Азовець Генічеськ10020
    Нестеров Данііл Миколайович Азовець Генічеськ10019
    Шведчіков В'ячеслав Ігорович ФК Сев.-СДЮШОР-5 Севаст.10017
    Парфєнов Євген Володимирович Локомотив Одеса9019
    Клименко Анатолій Петрович ДЮФК Маринівка Миколаївська обл.8014
    Боровинський Максим Володимирович Енергія Нова Каховка8017
    Калінін Дмитро Володимирович Торпедо Запоріжжя8018
    Волинський Євген Вадимович Торпедо Запоріжжя7016

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook