Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2003/2004 рр. Перша ліга U-15 Група 3

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2003 
       СДЮШОР-2 Донецьк3:0Торпедо-МАУП Запоріжжя
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:1Азовсталь Маріуполь
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ0:2ІСТА Дніпропетровськ
       Дніпро-75 Дніпропетровськ-:+СІЛКО Верхньодніпровськ
       ДЮСШ-5 Донецьк2:1Юність Луганськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0Донбас Донецьк
     Тур 2 
      14-09-2003 
       Торпедо-МАУП Запоріжжя0:4Донбас Донецьк
       Юність Луганськ1:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       СІЛКО Верхньодніпровськ2:1ДЮСШ-5 Донецьк
       ІСТА Дніпропетровськ4:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Азовсталь Маріуполь0:2Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       СДЮШОР-2 Донецьк0:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
     Тур 3 
      20-09-2003 
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов5:0Торпедо-МАУП Запоріжжя
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ3:1СДЮШОР-2 Донецьк
       Дніпро-75 Дніпропетровськ-:+Азовсталь Маріуполь
       ДЮСШ-5 Донецьк0:3ІСТА Дніпропетровськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:0СІЛКО Верхньодніпровськ
       Донбас Донецьк3:1Юність Луганськ
     Тур 4 
      24-09-2003 
       Торпедо-МАУП Запоріжжя1:4Юність Луганськ
       СІЛКО Верхньодніпровськ0:2Донбас Донецьк
       ІСТА Дніпропетровськ2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Азовсталь Маріуполь1:0ДЮСШ-5 Донецьк
       СДЮШОР-2 Донецьк+:-Дніпро-75 Дніпропетровськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:2Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
     Тур 5 
      28-09-2003 
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ+:-Торпедо-МАУП Запоріжжя
       Дніпро-75 Дніпропетровськ-:+СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ДЮСШ-5 Донецьк1:0СДЮШОР-2 Донецьк
       Електрометалург-НЗФ Нікополь3:0Азовсталь Маріуполь
       Донбас Донецьк0:0ІСТА Дніпропетровськ
       Юність Луганськ4:0СІЛКО Верхньодніпровськ
     Тур 6 
      04-10-2003 
       Торпедо-МАУП Запоріжжя0:5СІЛКО Верхньодніпровськ
       ІСТА Дніпропетровськ1:1Юність Луганськ
       Азовсталь Маріуполь-:+Донбас Донецьк
       СДЮШОР-2 Донецьк2:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов2:2ДЮСШ-5 Донецьк
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ+:-Дніпро-75 Дніпропетровськ
     Тур 7 
      08-10-2003 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ+:-Торпедо-МАУП Запоріжжя
       ДЮСШ-5 Донецьк2:2Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь6:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Донбас Донецьк3:0СДЮШОР-2 Донецьк
       Юність Луганськ3:0Азовсталь Маріуполь
       СІЛКО Верхньодніпровськ0:5ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 8 
      12-10-2003 
       Торпедо-МАУП Запоріжжя00:13ІСТА Дніпропетровськ
       Азовсталь Маріуполь6:1СІЛКО Верхньодніпровськ
       СДЮШОР-2 Донецьк0:2Юність Луганськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:3Донбас Донецьк
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ2:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Дніпро-75 Дніпропетровськ+:-ДЮСШ-5 Донецьк
     Тур 9 
      18-10-2003 
       ДЮСШ-5 Донецьк2:0Торпедо-МАУП Запоріжжя
       Електрометалург-НЗФ Нікополь4:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Донбас Донецьк2:3Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Юність Луганськ1:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       СІЛКО Верхньодніпровськ1:4СДЮШОР-2 Донецьк
       ІСТА Дніпропетровськ1:1Азовсталь Маріуполь
     Тур 10 
      26-10-2003 
       Торпедо-МАУП Запоріжжя-:+Азовсталь Маріуполь
       СДЮШОР-2 Донецьк1:0ІСТА Дніпропетровськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов5:1СІЛКО Верхньодніпровськ
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ1:1Юність Луганськ
       Дніпро-75 Дніпропетровськ4:1Донбас Донецьк
       ДЮСШ-5 Донецьк1:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 11 
      01-11-2003 
       Електрометалург-НЗФ Нікополь+:-Торпедо-МАУП Запоріжжя
       Донбас Донецьк6:0ДЮСШ-5 Донецьк
       Юність Луганськ4:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       СІЛКО Верхньодніпровськ1:3Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       ІСТА Дніпропетровськ4:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Азовсталь Маріуполь0:0СДЮШОР-2 Донецьк
    Коло 2 
     Тур 12 
      18-04-2004 
       Торпедо-МАУП Запоріжжя-:+СДЮШОР-2 Донецьк
       Азовсталь Маріуполь0:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       ІСТА Дніпропетровськ4:1Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       СІЛКО Верхньодніпровськ2:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Юність Луганськ2:0ДЮСШ-5 Донецьк
       Донбас Донецьк3:0Електрометалург-НЗФ Нікополь
     Тур 13 
      24-04-2004 
       Донбас Донецьк+:-Торпедо-МАУП Запоріжжя
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:1Юність Луганськ
       ДЮСШ-5 Донецьк6:1СІЛКО Верхньодніпровськ
       Дніпро-75 Дніпропетровськ0:2ІСТА Дніпропетровськ
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ1:0Азовсталь Маріуполь
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:3СДЮШОР-2 Донецьк
     Тур 14 
      28-04-2004 
       Торпедо-МАУП Запоріжжя-:+СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       СДЮШОР-2 Донецьк3:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Азовсталь Маріуполь3:2Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ІСТА Дніпропетровськ1:1ДЮСШ-5 Донецьк
       СІЛКО Верхньодніпровськ0:4Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Юність Луганськ1:0Донбас Донецьк
     Тур 15 
      02-05-2004 
       Юність Луганськ+:-Торпедо-МАУП Запоріжжя
       Донбас Донецьк+:-СІЛКО Верхньодніпровськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:1ІСТА Дніпропетровськ
       ДЮСШ-5 Донецьк2:0Азовсталь Маріуполь
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:3СДЮШОР-2 Донецьк
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ5:0СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
     Тур 16 
      08-05-2004 
       Торпедо-МАУП Запоріжжя-:+Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов+:-Дніпро-75 Дніпропетровськ
       СДЮШОР-2 Донецьк0:1ДЮСШ-5 Донецьк
       Азовсталь Маріуполь1:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ІСТА Дніпропетровськ1:2Донбас Донецьк
       СІЛКО Верхньодніпровськ1:4Юність Луганськ
     Тур 17 
      16-05-2004 
       СІЛКО Верхньодніпровськ+:-Торпедо-МАУП Запоріжжя
       Юність Луганськ1:0ІСТА Дніпропетровськ
       Донбас Донецьк5:0Азовсталь Маріуполь
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:1СДЮШОР-2 Донецьк
       ДЮСШ-5 Донецьк6:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:1Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
     Тур 18 
      22-05-2004 
       Торпедо-МАУП Запоріжжя-:+Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ2:0ДЮСШ-5 Донецьк
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов2:2Електрометалург-НЗФ Нікополь
       СДЮШОР-2 Донецьк0:4Донбас Донецьк
       Азовсталь Маріуполь0:1Юність Луганськ
       ІСТА Дніпропетровськ5:0СІЛКО Верхньодніпровськ
     Тур 19 
      26-05-2004 
       ІСТА Дніпропетровськ+:-Торпедо-МАУП Запоріжжя
       СІЛКО Верхньодніпровськ+:-Азовсталь Маріуполь
       Юність Луганськ1:2СДЮШОР-2 Донецьк
       Донбас Донецьк6:1СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Електрометалург-НЗФ Нікополь1:2Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       ДЮСШ-5 Донецьк3:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
     Тур 20 
      30-05-2004 
       Торпедо-МАУП Запоріжжя-:+ДЮСШ-5 Донецьк
       Дніпро-75 Дніпропетровськ+:-Електрометалург-НЗФ Нікополь
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ1:0Донбас Донецьк
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов1:2Юність Луганськ
       СДЮШОР-2 Донецьк+:-СІЛКО Верхньодніпровськ
       Азовсталь Маріуполь0:4ІСТА Дніпропетровськ
     Тур 21 
      05-06-2004 
       Азовсталь Маріуполь+:-Торпедо-МАУП Запоріжжя
       ІСТА Дніпропетровськ2:0СДЮШОР-2 Донецьк
       СІЛКО Верхньодніпровськ+:-СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов
       Юність Луганськ3:0Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ
       Донбас Донецьк11:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Електрометалург-НЗФ Нікополь2:2ДЮСШ-5 Донецьк
     Тур 22 
      13-06-2004 
       Торпедо-МАУП Запоріжжя-:+Електрометалург-НЗФ Нікополь
       ДЮСШ-5 Донецьк1:2Донбас Донецьк
       Дніпро-75 Дніпропетровськ0:1Юність Луганськ
       Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ7:1СІЛКО Верхньодніпровськ
       СДЮШОР-СООШІ №1 Стаханов0:9ІСТА Дніпропетровськ
       СДЮШОР-2 Донецьк4:0Азовсталь Маріуполь
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Багненко Олег Юрійович ІСТА Дніпропетровськ21121
    Русецький Олексій Олександрович Донбас Донецьк18017
    Макаренко Олександр Миколайович Донбас Донецьк17019
    Білий Максим Іванович ІСТА Дніпропетровськ16021
    Карпа Олег Миколайович Юність Луганськ10320
    Резніков Денис Михайлович Олімпія-2001-СДЮШОР-2 Дніпродзержинськ10820
    Ямковенко Олександр Вікторович ДЮСШ-5 Донецьк9417
    Пономаренко Володимир Юрійович Електрометалург-НЗФ Нікополь9119
    Ленок Олег Васильович Електрометалург-НЗФ Нікополь8019
    Вилцан Станіслав Андрійович Юність Луганськ8114
    Кухарчук Олексій Володимирович СДЮШОР-2 Донецьк8019

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook