Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2003/2004 рр. Перша ліга U-15 Група 2

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      06-09-2003 
       Явір Краснопілля1:0ДЮСШ Світловодськ
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава2:1ДЮСШ-13 Харків
       КДЮСШ Суми Суми0:5ФК Магарач Харківська обл.
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ9:0Імпульс Шостка
       Локомотив Харків8:0Метеор Полтава
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:1Нафтовик Охтирка
     Тур 2 
      14-09-2003 
       ДЮСШ Світловодськ0:2Нафтовик Охтирка
       Метеор Полтава1:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Імпульс Шостка1:1Локомотив Харків
       ФК Магарач Харківська обл.3:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДЮСШ-13 Харків5:0КДЮСШ Суми Суми
       Явір Краснопілля2:0ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
     Тур 3 
      20-09-2003 
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава8:0ДЮСШ Світловодськ
       КДЮСШ Суми Суми1:0Явір Краснопілля
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ1:1ДЮСШ-13 Харків
       Локомотив Харків1:3ФК Магарач Харківська обл.
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2Імпульс Шостка
       Нафтовик Охтирка3:2Метеор Полтава
     Тур 4 
      24-09-2003 
       ДЮСШ Світловодськ1:3Метеор Полтава
       Імпульс Шостка1:2Нафтовик Охтирка
       ФК Магарач Харківська обл.6:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ-13 Харків3:0Локомотив Харків
       Явір Краснопілля0:2ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава0:0КДЮСШ Суми Суми
     Тур 5 
      28-09-2003 
       КДЮСШ Суми Суми2:0ДЮСШ Світловодськ
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ4:1ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       Локомотив Харків5:0Явір Краснопілля
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:3ДЮСШ-13 Харків
       Нафтовик Охтирка2:8ФК Магарач Харківська обл.
       Метеор Полтава4:2Імпульс Шостка
     Тур 11 
      01-10-2003 
       Імпульс Шостка1:1КДЮСШ Суми Суми
     Тур 6 
      04-10-2003 
       ДЮСШ Світловодськ3:1Імпульс Шостка
       ФК Магарач Харківська обл.8:0Метеор Полтава
       ДЮСШ-13 Харків0:3Нафтовик Охтирка
       Явір Краснопілля0:4Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава7:3Локомотив Харків
       КДЮСШ Суми Суми0:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
     Тур 7 
      08-10-2003 
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ+:-ДЮСШ Світловодськ
       Локомотив Харків2:0КДЮСШ Суми Суми
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:2ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       Нафтовик Охтирка4:0Явір Краснопілля
       Метеор Полтава-:+ДЮСШ-13 Харків
       Імпульс Шостка0:2ФК Магарач Харківська обл.
     Тур 8 
      12-10-2003 
       ДЮСШ Світловодськ0:4ФК Магарач Харківська обл.
       ДЮСШ-13 Харків0:2Імпульс Шостка
       Явір Краснопілля1:0Метеор Полтава
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава1:2Нафтовик Охтирка
       КДЮСШ Суми Суми1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ4:1Локомотив Харків
     Тур 9 
      18-10-2003 
       Локомотив Харків1:1ДЮСШ Світловодськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Нафтовик Охтирка0:0КДЮСШ Суми Суми
       Метеор Полтава0:9ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       Імпульс Шостка0:1Явір Краснопілля
       ФК Магарач Харківська обл.4:0ДЮСШ-13 Харків
     Тур 10 
      26-10-2003 
       ДЮСШ Світловодськ1:0ДЮСШ-13 Харків
       Явір Краснопілля0:2ФК Магарач Харківська обл.
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава+:-Імпульс Шостка
       КДЮСШ Суми Суми3:0Метеор Полтава
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ0:0Нафтовик Охтирка
       Локомотив Харків4:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 11 
      01-11-2003 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2ДЮСШ Світловодськ
       Нафтовик Охтирка3:1Локомотив Харків
       Метеор Полтава0:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ФК Магарач Харківська обл.3:0ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       ДЮСШ-13 Харків3:2Явір Краснопілля
    Коло 2 
     Тур 12 
      18-04-2004 
       ДЮСШ Світловодськ5:1Явір Краснопілля
       ДЮСШ-13 Харків2:1ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       ФК Магарач Харківська обл.6:0КДЮСШ Суми Суми
       Імпульс Шостка0:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Метеор Полтава1:3Локомотив Харків
       Нафтовик Охтирка3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 13 
      24-04-2004 
       Нафтовик Охтирка3:0ДЮСШ Світловодськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:1Метеор Полтава
       Локомотив Харків3:0Імпульс Шостка
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ0:1ФК Магарач Харківська обл.
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава5:0Явір Краснопілля
       КДЮСШ Суми Суми1:0ДЮСШ-13 Харків
     Тур 14 
      28-04-2004 
       ДЮСШ Світловодськ0:4ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       Явір Краснопілля0:1КДЮСШ Суми Суми
       ДЮСШ-13 Харків1:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ФК Магарач Харківська обл.4:1Локомотив Харків
       Імпульс Шостка1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Метеор Полтава1:2Нафтовик Охтирка
     Тур 15 
      02-05-2004 
       Метеор Полтава3:2ДЮСШ Світловодськ
       Нафтовик Охтирка+:-Імпульс Шостка
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1ФК Магарач Харківська обл.
       Локомотив Харків0:4ДЮСШ-13 Харків
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ8:0Явір Краснопілля
       КДЮСШ Суми Суми0:3ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
     Тур 16 
      08-05-2004 
       ДЮСШ Світловодськ1:1КДЮСШ Суми Суми
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава2:2ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Явір Краснопілля1:3Локомотив Харків
       ДЮСШ-13 Харків1:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ФК Магарач Харківська обл.5:0Нафтовик Охтирка
       Імпульс Шостка5:0Метеор Полтава
     Тур 17 
      16-05-2004 
       Імпульс Шостка3:2ДЮСШ Світловодськ
       Метеор Полтава-:+ФК Магарач Харківська обл.
       Нафтовик Охтирка1:1ДЮСШ-13 Харків
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2Явір Краснопілля
       Локомотив Харків0:0ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ4:1КДЮСШ Суми Суми
     Тур 18 
      22-05-2004 
       ДЮСШ Світловодськ4:1ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава3:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Явір Краснопілля2:4Нафтовик Охтирка
       ДЮСШ-13 Харків-:+Метеор Полтава
       ФК Магарач Харківська обл.8:0Імпульс Шостка
      23-05-2004 
       КДЮСШ Суми Суми0:1Локомотив Харків
     Тур 19 
      26-05-2004 
       ФК Магарач Харківська обл.9:1ДЮСШ Світловодськ
       Імпульс Шостка+:-ДЮСШ-13 Харків
       Метеор Полтава4:2Явір Краснопілля
       Нафтовик Охтирка+:-ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:0КДЮСШ Суми Суми
       Локомотив Харків1:3ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
     Тур 20 
      30-05-2004 
       ДЮСШ Світловодськ+:-Локомотив Харків
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ+:-Гірник-Спорт Горішні Плавні
       КДЮСШ Суми Суми1:0Нафтовик Охтирка
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава3:1Метеор Полтава
       Явір Краснопілля0:2Імпульс Шостка
       ДЮСШ-13 Харків0:2ФК Магарач Харківська обл.
     Тур 21 
      05-06-2004 
       ДЮСШ-13 Харків4:0ДЮСШ Світловодськ
       ФК Магарач Харківська обл.+:-Явір Краснопілля
       Імпульс Шостка1:2ДЮФШ ФК Ворскла Полтава
       Метеор Полтава2:3КДЮСШ Суми Суми
       Нафтовик Охтирка1:2ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:1Локомотив Харків
     Тур 22 
      13-06-2004 
       ДЮСШ Світловодськ5:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Локомотив Харків5:0Нафтовик Охтирка
       ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ+:-Метеор Полтава
       КДЮСШ Суми Суми+:-Імпульс Шостка
       ДЮФШ ФК Ворскла Полтава0:3ФК Магарач Харківська обл.
       Явір Краснопілля1:5ДЮСШ-13 Харків
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Войтенко Іван Сергійович ФК Магарач Харківська обл.29220
    Фесенко Віталій Анатолійович ФК Магарач Харківська обл.22020
    Грішин Денис Віталійович ДЮФШ ФК Ворскла Полтава16019
    Комісаров Сергій Вікторович ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ14019
    Рудь Костянтин Валерійович Локомотив Харків12022
    Брик Дмитро Михайлович ФК Магарач Харківська обл.11020
    Марченко Денис Юрійович Нафтовик Охтирка10018
    Клочко Євгеній Євгенійович Локомотив Харків10119
    Коломеєц Олексій Ігорович Імпульс Шостка9115
    Милько Владислав Олександрович ДЮФШ ФК Ворскла Полтава9020
    Ямполь Ярослав Геннадійович ФК Мрія-ЮФК Куп`янськ8218

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook