Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Юнацька першість України з футболу 1999-2000 рр.(Група 3)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      12-09-1999 
       УФК-Олімпік Харків0:2Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава4:1Металург Новомосковськ
       Кремінь Кременчук4:2Гірник-Спорт Горішні Плавні
       УФК Дніпро2:1Металіст Харків
       ДЮСШ-12 Дніпро5:0Фортуна Полтава
     Тур 2 
      19-09-1999 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ7:1Фортуна Полтава
       Металіст Харків2:1ДЮСШ-12 Дніпро
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:3УФК Дніпро
       Металург Новомосковськ+:-Кремінь Кременчук
       УФК-Олімпік Харків1:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
     Тур 3 
      26-09-1999 
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:1Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Кремінь Кременчук0:2УФК-Олімпік Харків
       УФК Дніпро8:1Металург Новомосковськ
       ДЮСШ-12 Дніпро4:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Фортуна Полтава2:0Металіст Харків
     Тур 4 
      29-09-1999 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:0Металіст Харків
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:2Фортуна Полтава
       Металург Новомосковськ1:6ДЮСШ-12 Дніпро
       УФК-Олімпік Харків1:0УФК Дніпро
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава3:0Кремінь Кременчук
     Тур 5 
      03-10-1999 
       Кремінь Кременчук1:3Дніпро-75 Дніпропетровськ
       УФК Дніпро2:0ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       ДЮСШ-12 Дніпро3:2УФК-Олімпік Харків
       Фортуна Полтава0:1Металург Новомосковськ
       Металіст Харків6:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 6 
      10-10-1999 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ+:-Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Металург Новомосковськ1:6Металіст Харків
       УФК-Олімпік Харків5:0Фортуна Полтава
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава1:0ДЮСШ-12 Дніпро
       Кремінь Кременчук0:4УФК Дніпро
     Тур 7 
      17-10-1999 
       УФК Дніпро2:0Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпро2:1Кремінь Кременчук
       Металіст Харків1:1УФК-Олімпік Харків
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:7Металург Новомосковськ
     Тур 8 
      24-10-1999 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ8:1Металург Новомосковськ
       УФК-Олімпік Харків9:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава2:2Металіст Харків
       Кремінь Кременчук2:0Фортуна Полтава
       УФК Дніпро1:0ДЮСШ-12 Дніпро
     Тур 9 
      26-10-1999 
       ДЮСШ-12 Дніпро2:2Дніпро-75 Дніпропетровськ
     Тур 7 
      27-10-1999 
       Фортуна Полтава0:4ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
     Тур 9 
      31-10-1999 
       Фортуна Полтава0:2УФК Дніпро
       Металіст Харків2:1Кремінь Кременчук
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:2ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Металург Новомосковськ0:6УФК-Олімпік Харків
    Коло 2 
     Тур 10 
      09-04-2000 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:1УФК-Олімпік Харків
       Металург Новомосковськ0:4ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:1Кремінь Кременчук
       Металіст Харків1:1УФК Дніпро
       Фортуна Полтава1:1ДЮСШ-12 Дніпро
     Тур 11 
      16-04-2000 
       Фортуна Полтава0:2Дніпро-75 Дніпропетровськ
       ДЮСШ-12 Дніпро1:0Металіст Харків
       УФК Дніпро7:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
       Кремінь Кременчук4:1Металург Новомосковськ
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава0:2УФК-Олімпік Харків
     Тур 12 
      23-04-2000 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ1:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       УФК-Олімпік Харків+:-Кремінь Кременчук
       Металург Новомосковськ0:4УФК Дніпро
       Гірник-Спорт Горішні Плавні2:6ДЮСШ-12 Дніпро
       Металіст Харків5:0Фортуна Полтава
     Тур 13 
      29-04-2000 
       Металіст Харків4:2Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Фортуна Полтава5:0Гірник-Спорт Горішні Плавні
       ДЮСШ-12 Дніпро1:0Металург Новомосковськ
       УФК Дніпро0:0УФК-Олімпік Харків
       Кремінь Кременчук0:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
     Тур 14 
      06-05-2000 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ7:0Кремінь Кременчук
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава2:1УФК Дніпро
       УФК-Олімпік Харків2:0ДЮСШ-12 Дніпро
       Металург Новомосковськ3:0Фортуна Полтава
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:4Металіст Харків
     Тур 15 
      09-05-2000 
       Гірник-Спорт Горішні Плавні1:9Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Металіст Харків4:1Металург Новомосковськ
       Фортуна Полтава1:2УФК-Олімпік Харків
       ДЮСШ-12 Дніпро1:1ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       УФК Дніпро3:0Кремінь Кременчук
     Тур 16 
      14-05-2000 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ2:0УФК Дніпро
       Кремінь Кременчук1:1ДЮСШ-12 Дніпро
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава3:0Фортуна Полтава
       УФК-Олімпік Харків0:1Металіст Харків
       Металург Новомосковськ3:1Гірник-Спорт Горішні Плавні
     Тур 17 
      21-05-2000 
       Металург Новомосковськ0:3Дніпро-75 Дніпропетровськ
       Гірник-Спорт Горішні Плавні0:4УФК-Олімпік Харків
       Металіст Харків-:+ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава
       Фортуна Полтава2:0Кремінь Кременчук
       ДЮСШ-12 Дніпро0:1УФК Дніпро
     Тур 18 
      28-05-2000 
       Дніпро-75 Дніпропетровськ+:-ДЮСШ-12 Дніпро
       УФК Дніпро5:0Фортуна Полтава
       Кремінь Кременчук1:1Металіст Харків
       ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава+:-Гірник-Спорт Горішні Плавні
       УФК-Олімпік Харків+:-Металург Новомосковськ
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Маковецький Ростислав Юрійович УФК Дніпро16316
    Котенко Родіон Вікторович Дніпро-75 Дніпропетровськ15117
    Візгалов Олег Євгенович УФК Дніпро12018
    Івашина Анатолій Юрійович Дніпро-75 Дніпропетровськ11018
    Боровой Денис Борисович Металіст Харків10018
    Полуницький Олександр Віталійович ДЮСШ ім. І.Горпинка Полтава9117
    Марченко Роман Володимирович УФК Дніпро9218
    Шабаєв Антон Олександрович Металург Новомосковськ8015
    Рідний Руслан Юрійович Фортуна Полтава7018
    Лук'янчук Олег Степанович Дніпро-75 Дніпропетровськ7017
    Тарасенко Олександр Сергійович УФК-Олімпік Харків7012

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook