Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України 2004/2005 Вища ліга U-17 Група 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      05-09-2004 
       Юність Чернігів3:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Зміна-Оболонь Київ1:0Молодь Полтава
       Барса Суми0:3ФК Відрадний Київ
       Локомотив Київ0:0Металіст Харків
       МФК Кремінь Кременчук0:2ОК ім.І.Піддубного Київ
       МФК Олександрія Олександрія0:5КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
     Тур 2 
      12-09-2004 
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:2КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       ОК ім.І.Піддубного Київ11:0МФК Олександрія Олександрія
       Металіст Харків2:0МФК Кремінь Кременчук
       ФК Відрадний Київ2:0Локомотив Київ
       Молодь Полтава3:0Барса Суми
       Юність Чернігів0:1Зміна-Оболонь Київ
     Тур 3 
      19-09-2004 
       Зміна-Оболонь Київ2:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Барса Суми2:1Юність Чернігів
       Локомотив Київ2:2Молодь Полтава
       МФК Кремінь Кременчук1:1ФК Відрадний Київ
       МФК Олександрія Олександрія0:2Металіст Харків
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе1:1ОК ім.І.Піддубного Київ
     Тур 4 
      26-09-2004 
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       Металіст Харків4:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       ФК Відрадний Київ5:0МФК Олександрія Олександрія
       Молодь Полтава1:1МФК Кремінь Кременчук
       Юність Чернігів1:3Локомотив Київ
       Зміна-Оболонь Київ2:1Барса Суми
     Тур 5 
      03-10-2004 
       Барса Суми1:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Локомотив Київ1:2Зміна-Оболонь Київ
       МФК Кремінь Кременчук2:2Юність Чернігів
       МФК Олександрія Олександрія+:-Молодь Полтава
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе0:1ФК Відрадний Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ1:1Металіст Харків
     Тур 6 
      10-10-2004 
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:2Металіст Харків
       ФК Відрадний Київ2:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       Молодь Полтава1:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Юність Чернігів3:0МФК Олександрія Олександрія
       Зміна-Оболонь Київ3:1МФК Кремінь Кременчук
       Барса Суми0:2Локомотив Київ
     Тур 7 
      17-10-2004 
       Локомотив Київ4:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       МФК Кремінь Кременчук2:0Барса Суми
       МФК Олександрія Олександрія0:3Зміна-Оболонь Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе1:2Юність Чернігів
       ОК ім.І.Піддубного Київ1:0Молодь Полтава
       Металіст Харків1:2ФК Відрадний Київ
     Тур 8 
      24-10-2004 
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:1ФК Відрадний Київ
       Молодь Полтава2:0Металіст Харків
       Юність Чернігів1:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       Зміна-Оболонь Київ1:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Барса Суми2:0МФК Олександрія Олександрія
       Локомотив Київ+:-МФК Кремінь Кременчук
     Тур 9 
      31-10-2004 
       МФК Кремінь Кременчук0:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       МФК Олександрія Олександрія0:3Локомотив Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе1:1Барса Суми
       ОК ім.І.Піддубного Київ0:0Зміна-Оболонь Київ
       Металіст Харків3:0Юність Чернігів
       ФК Відрадний Київ2:0Молодь Полтава
     Тур 10 
      07-11-2004 
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:3Молодь Полтава
       Юність Чернігів1:3ФК Відрадний Київ
       Зміна-Оболонь Київ2:0Металіст Харків
       Барса Суми0:3ОК ім.І.Піддубного Київ
       Локомотив Київ1:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       МФК Кремінь Кременчук7:0МФК Олександрія Олександрія
     Тур 11 
      10-11-2004 
       МФК Олександрія Олександрія3:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе6:0МФК Кремінь Кременчук
       ОК ім.І.Піддубного Київ2:0Локомотив Київ
       Металіст Харків1:0Барса Суми
       ФК Відрадний Київ3:1Зміна-Оболонь Київ
       Молодь Полтава2:0Юність Чернігів
    Коло 2 
     Тур 12 
      10-04-2005 
       ДЮСШ-2 Кропивницький3:2Юність Чернігів
       Молодь Полтава0:0Зміна-Оболонь Київ
       ФК Відрадний Київ3:0Барса Суми
       Металіст Харків5:4Локомотив Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ3:0МФК Кремінь Кременчук
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе4:0МФК Олександрія Олександрія
     Тур 13 
      16-04-2005 
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе1:0ДЮСШ-2 Кропивницький
      17-04-2005 
       МФК Олександрія Олександрія0:5ОК ім.І.Піддубного Київ
       МФК Кремінь Кременчук1:2Металіст Харків
       Локомотив Київ0:2ФК Відрадний Київ
       Барса Суми1:3Молодь Полтава
       Зміна-Оболонь Київ4:0Юність Чернігів
     Тур 14 
      24-04-2005 
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:2Зміна-Оболонь Київ
       Юність Чернігів1:0Барса Суми
       Молодь Полтава0:0Локомотив Київ
       ФК Відрадний Київ4:0МФК Кремінь Кременчук
       Металіст Харків2:1МФК Олександрія Олександрія
       ОК ім.І.Піддубного Київ2:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
     Тур 15 
      30-04-2005 
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе3:0Металіст Харків
      01-05-2005 
       ОК ім.І.Піддубного Київ2:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       МФК Олександрія Олександрія1:4ФК Відрадний Київ
       МФК Кремінь Кременчук0:0Молодь Полтава
       Локомотив Київ0:0Юність Чернігів
       Барса Суми0:1Зміна-Оболонь Київ
     Тур 16 
      04-05-2005 
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:1Барса Суми
       Зміна-Оболонь Київ0:0Локомотив Київ
       Юність Чернігів0:0МФК Кремінь Кременчук
       Молодь Полтава2:0МФК Олександрія Олександрія
       ФК Відрадний Київ2:0КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Металіст Харків4:0ОК ім.І.Піддубного Київ
     Тур 17 
      08-05-2005 
       Металіст Харків+:-ДЮСШ-2 Кропивницький
       ОК ім.І.Піддубного Київ0:1ФК Відрадний Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе1:2Молодь Полтава
       МФК Олександрія Олександрія-:+Юність Чернігів
       МФК Кремінь Кременчук0:1Зміна-Оболонь Київ
       Локомотив Київ0:0Барса Суми
     Тур 18 
      15-05-2005 
       ДЮСШ-2 Кропивницький+:-Локомотив Київ
       Барса Суми2:0МФК Кремінь Кременчук
       Зміна-Оболонь Київ5:2МФК Олександрія Олександрія
       Юність Чернігів0:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Молодь Полтава-:+ОК ім.І.Піддубного Київ
     Тур 19 
      22-05-2005 
       ФК Відрадний Київ4:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Металіст Харків2:1Молодь Полтава
       ОК ім.І.Піддубного Київ1:2Юність Чернігів
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе3:1Зміна-Оболонь Київ
       МФК Олександрія Олександрія1:4Барса Суми
       МФК Кремінь Кременчук1:0Локомотив Київ
     Тур 18 
      25-05-2005 
       ФК Відрадний Київ1:2Металіст Харків
     Тур 20 
      29-05-2005 
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:0МФК Кремінь Кременчук
       Локомотив Київ+:-МФК Олександрія Олександрія
       Барса Суми0:2КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Зміна-Оболонь Київ0:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       Юність Чернігів1:0Металіст Харків
       Молодь Полтава0:0ФК Відрадний Київ
     Тур 21 
      05-06-2005 
       Молодь Полтава1:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       ФК Відрадний Київ5:0Юність Чернігів
       Металіст Харків2:0Зміна-Оболонь Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ+:-Барса Суми
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе1:0Локомотив Київ
       МФК Олександрія Олександрія1:5МФК Кремінь Кременчук
     Тур 22 
      12-06-2005 
       ДЮСШ-2 Кропивницький4:1МФК Олександрія Олександрія
       МФК Кремінь Кременчук0:0КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Локомотив Київ1:3ОК ім.І.Піддубного Київ
       Барса Суми2:3Металіст Харків
       Зміна-Оболонь Київ2:1ФК Відрадний Київ
       Юність Чернігів1:1Молодь Полтава
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Рудюк Ігор Володимирович ФК Відрадний Київ19119
    Середа Владислав Анатолійович Металіст Харків13521
    Дорогань Роман Сергійович КОДЮСШ-Арсенал Щасливе10218
    Рябчук Євгеній Валерійович Зміна-Оболонь Київ8020
    Лопатюк Віктор Володимирович ОК ім.І.Піддубного Київ8017
    Коваленко Ігор Сергійович Металіст Харків8020
    Ткачук Василь Андрійович КОДЮСШ-Арсенал Щасливе7018
    Камєнєв Олексій Іванович ОК ім.І.Піддубного Київ6017
    Керимов Руслан Рамазанович Металіст Харків6019
    Ларіонов Олексій Валерійович МФК Кремінь Кременчук6017
    Приходько Дмитро Олександрович Барса Суми6117

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook