Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат України 2004/2005 Вища ліга U-17 Група 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      05-09-2004 
       Юність Чернігів3:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Зміна-Оболонь Київ1:0Молодь Полтава
       Барса Суми0:3ФК Відрадний Київ
       Локомотив Київ0:0Металіст Харків
       МФК Кремінь Кременчук0:2ОК ім.І.Піддубного Київ
       МФК Олександрія Олександрія0:5КОДЮСШ Щасливе
     Тур 2 
      12-09-2004 
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:2КОДЮСШ Щасливе
       ОК ім.І.Піддубного Київ11:0МФК Олександрія Олександрія
       Металіст Харків2:0МФК Кремінь Кременчук
       ФК Відрадний Київ2:0Локомотив Київ
       Молодь Полтава3:0Барса Суми
       Юність Чернігів0:1Зміна-Оболонь Київ
     Тур 3 
      19-09-2004 
       Зміна-Оболонь Київ2:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Барса Суми2:1Юність Чернігів
       Локомотив Київ2:2Молодь Полтава
       МФК Кремінь Кременчук1:1ФК Відрадний Київ
       МФК Олександрія Олександрія0:2Металіст Харків
       КОДЮСШ Щасливе1:1ОК ім.І.Піддубного Київ
     Тур 4 
      26-09-2004 
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       Металіст Харків4:1КОДЮСШ Щасливе
       ФК Відрадний Київ5:0МФК Олександрія Олександрія
       Молодь Полтава1:1МФК Кремінь Кременчук
       Юність Чернігів1:3Локомотив Київ
       Зміна-Оболонь Київ2:1Барса Суми
     Тур 5 
      03-10-2004 
       Барса Суми1:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Локомотив Київ1:2Зміна-Оболонь Київ
       МФК Кремінь Кременчук2:2Юність Чернігів
       МФК Олександрія Олександрія+:-Молодь Полтава
       КОДЮСШ Щасливе0:1ФК Відрадний Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ1:1Металіст Харків
     Тур 6 
      10-10-2004 
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:2Металіст Харків
       ФК Відрадний Київ2:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       Молодь Полтава1:1КОДЮСШ Щасливе
       Юність Чернігів3:0МФК Олександрія Олександрія
       Зміна-Оболонь Київ3:1МФК Кремінь Кременчук
       Барса Суми0:2Локомотив Київ
     Тур 7 
      17-10-2004 
       Локомотив Київ4:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       МФК Кремінь Кременчук2:0Барса Суми
       МФК Олександрія Олександрія0:3Зміна-Оболонь Київ
       КОДЮСШ Щасливе1:2Юність Чернігів
       ОК ім.І.Піддубного Київ1:0Молодь Полтава
       Металіст Харків1:2ФК Відрадний Київ
     Тур 8 
      24-10-2004 
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:1ФК Відрадний Київ
       Молодь Полтава2:0Металіст Харків
       Юність Чернігів1:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       Зміна-Оболонь Київ1:1КОДЮСШ Щасливе
       Барса Суми2:0МФК Олександрія Олександрія
       Локомотив Київ+:-МФК Кремінь Кременчук
     Тур 9 
      31-10-2004 
       МФК Кремінь Кременчук0:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       МФК Олександрія Олександрія0:3Локомотив Київ
       КОДЮСШ Щасливе1:1Барса Суми
       ОК ім.І.Піддубного Київ0:0Зміна-Оболонь Київ
       Металіст Харків3:0Юність Чернігів
       ФК Відрадний Київ2:0Молодь Полтава
     Тур 10 
      07-11-2004 
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:3Молодь Полтава
       Юність Чернігів1:3ФК Відрадний Київ
       Зміна-Оболонь Київ2:0Металіст Харків
       Барса Суми0:3ОК ім.І.Піддубного Київ
       Локомотив Київ1:1КОДЮСШ Щасливе
       МФК Кремінь Кременчук7:0МФК Олександрія Олександрія
     Тур 11 
      10-11-2004 
       МФК Олександрія Олександрія3:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       КОДЮСШ Щасливе6:0МФК Кремінь Кременчук
       ОК ім.І.Піддубного Київ2:0Локомотив Київ
       Металіст Харків1:0Барса Суми
       ФК Відрадний Київ3:1Зміна-Оболонь Київ
       Молодь Полтава2:0Юність Чернігів
    Коло 2 
     Тур 12 
      10-04-2005 
       ДЮСШ-2 Кропивницький3:2Юність Чернігів
       Молодь Полтава0:0Зміна-Оболонь Київ
       ФК Відрадний Київ3:0Барса Суми
       Металіст Харків5:4Локомотив Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ3:0МФК Кремінь Кременчук
       КОДЮСШ Щасливе4:0МФК Олександрія Олександрія
     Тур 13 
      16-04-2005 
       КОДЮСШ Щасливе1:0ДЮСШ-2 Кропивницький
      17-04-2005 
       МФК Олександрія Олександрія0:5ОК ім.І.Піддубного Київ
       МФК Кремінь Кременчук1:2Металіст Харків
       Локомотив Київ0:2ФК Відрадний Київ
       Барса Суми1:3Молодь Полтава
       Зміна-Оболонь Київ4:0Юність Чернігів
     Тур 14 
      24-04-2005 
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:2Зміна-Оболонь Київ
       Юність Чернігів1:0Барса Суми
       Молодь Полтава0:0Локомотив Київ
       ФК Відрадний Київ4:0МФК Кремінь Кременчук
       Металіст Харків2:1МФК Олександрія Олександрія
       ОК ім.І.Піддубного Київ2:1КОДЮСШ Щасливе
     Тур 15 
      30-04-2005 
       КОДЮСШ Щасливе3:0Металіст Харків
      01-05-2005 
       ОК ім.І.Піддубного Київ2:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       МФК Олександрія Олександрія1:4ФК Відрадний Київ
       МФК Кремінь Кременчук0:0Молодь Полтава
       Локомотив Київ0:0Юність Чернігів
       Барса Суми0:1Зміна-Оболонь Київ
     Тур 16 
      04-05-2005 
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:1Барса Суми
       Зміна-Оболонь Київ0:0Локомотив Київ
       Юність Чернігів0:0МФК Кремінь Кременчук
       Молодь Полтава2:0МФК Олександрія Олександрія
       ФК Відрадний Київ2:0КОДЮСШ Щасливе
       Металіст Харків4:0ОК ім.І.Піддубного Київ
     Тур 17 
      08-05-2005 
       Металіст Харків+:-ДЮСШ-2 Кропивницький
       ОК ім.І.Піддубного Київ0:1ФК Відрадний Київ
       КОДЮСШ Щасливе1:2Молодь Полтава
       МФК Олександрія Олександрія-:+Юність Чернігів
       МФК Кремінь Кременчук0:1Зміна-Оболонь Київ
       Локомотив Київ0:0Барса Суми
     Тур 18 
      15-05-2005 
       ДЮСШ-2 Кропивницький+:-Локомотив Київ
       Барса Суми2:0МФК Кремінь Кременчук
       Зміна-Оболонь Київ5:2МФК Олександрія Олександрія
       Юність Чернігів0:1КОДЮСШ Щасливе
       Молодь Полтава-:+ОК ім.І.Піддубного Київ
     Тур 19 
      22-05-2005 
       ФК Відрадний Київ4:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Металіст Харків2:1Молодь Полтава
       ОК ім.І.Піддубного Київ1:2Юність Чернігів
       КОДЮСШ Щасливе3:1Зміна-Оболонь Київ
       МФК Олександрія Олександрія1:4Барса Суми
       МФК Кремінь Кременчук1:0Локомотив Київ
     Тур 18 
      25-05-2005 
       ФК Відрадний Київ1:2Металіст Харків
     Тур 20 
      29-05-2005 
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:0МФК Кремінь Кременчук
       Локомотив Київ+:-МФК Олександрія Олександрія
       Барса Суми0:2КОДЮСШ Щасливе
       Зміна-Оболонь Київ0:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       Юність Чернігів1:0Металіст Харків
       Молодь Полтава0:0ФК Відрадний Київ
     Тур 21 
      05-06-2005 
       Молодь Полтава1:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       ФК Відрадний Київ5:0Юність Чернігів
       Металіст Харків2:0Зміна-Оболонь Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ+:-Барса Суми
       КОДЮСШ Щасливе1:0Локомотив Київ
       МФК Олександрія Олександрія1:5МФК Кремінь Кременчук
     Тур 22 
      12-06-2005 
       ДЮСШ-2 Кропивницький4:1МФК Олександрія Олександрія
       МФК Кремінь Кременчук0:0КОДЮСШ Щасливе
       Локомотив Київ1:3ОК ім.І.Піддубного Київ
       Барса Суми2:3Металіст Харків
       Зміна-Оболонь Київ2:1ФК Відрадний Київ
       Юність Чернігів1:1Молодь Полтава
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Рудюк Ігор Володимирович ФК Відрадний Київ19119
    Середа Владислав Анатолійович Металіст Харків13521
    Дорогань Роман Сергійович КОДЮСШ Щасливе10218
    Коваленко Ігор Сергійович Металіст Харків8020
    Рябчук Євгеній Валерійович Зміна-Оболонь Київ8020
    Лопатюк Віктор Володимирович ОК ім.І.Піддубного Київ8017
    Ткачук Василь Андрійович КОДЮСШ Щасливе7018
    Ларіонов Олексій Валерійович МФК Кремінь Кременчук6017
    Приходько Дмитро Олександрович Барса Суми6117
    Камєнєв Олексій Іванович ОК ім.І.Піддубного Київ6017
    Луговой Володимир Юрійович Юність Чернігів6121

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook