Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України 2004/2005 Вища ліга U-16 Група 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      05-09-2004 
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе3:1МФК Олександрія Олександрія
       ОК ім.І.Піддубного Київ1:0МФК Кремінь Кременчук
       Металіст Харків3:1Локомотив Київ
       ФК Відрадний Київ7:0Барса Суми
       Молодь Полтава-:+Зміна-Оболонь Київ
       ДЮСШ-2 Кропивницький5:2Юність Чернігів
     Тур 2 
      12-09-2004 
       МФК Олександрія Олександрія4:0Юність Чернігів
       Зміна-Оболонь Київ3:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Барса Суми+:-Молодь Полтава
       Локомотив Київ0:6ФК Відрадний Київ
       МФК Кремінь Кременчук0:3Металіст Харків
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе0:1ОК ім.І.Піддубного Київ
     Тур 3 
      19-09-2004 
       ОК ім.І.Піддубного Київ3:0МФК Олександрія Олександрія
       Металіст Харків2:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       ФК Відрадний Київ10:0МФК Кремінь Кременчук
       Молодь Полтава1:0Локомотив Київ
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:0Барса Суми
       Юність Чернігів0:3Зміна-Оболонь Київ
     Тур 4 
      26-09-2004 
       МФК Олександрія Олександрія1:2Зміна-Оболонь Київ
       Барса Суми0:0Юність Чернігів
       Локомотив Київ2:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       МФК Кремінь Кременчук+:-Молодь Полтава
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе1:7ФК Відрадний Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ1:1Металіст Харків
     Тур 5 
      03-10-2004 
       Металіст Харків1:0МФК Олександрія Олександрія
       ФК Відрадний Київ2:0ОК ім.І.Піддубного Київ
       Молодь Полтава-:+КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:2МФК Кремінь Кременчук
       Юність Чернігів3:0Локомотив Київ
       Зміна-Оболонь Київ2:0Барса Суми
     Тур 6 
      10-10-2004 
       МФК Олександрія Олександрія3:1Барса Суми
       Локомотив Київ0:3Зміна-Оболонь Київ
       МФК Кремінь Кременчук1:0Юність Чернігів
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе1:7ДЮСШ-2 Кропивницький
       ОК ім.І.Піддубного Київ2:0Молодь Полтава
       Металіст Харків1:0ФК Відрадний Київ
     Тур 7 
      17-10-2004 
       ФК Відрадний Київ4:0МФК Олександрія Олександрія
       Молодь Полтава0:2Металіст Харків
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:0ОК ім.І.Піддубного Київ
       Юність Чернігів1:0КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Зміна-Оболонь Київ3:1МФК Кремінь Кременчук
       Барса Суми1:1Локомотив Київ
     Тур 8 
      24-10-2004 
       МФК Олександрія Олександрія6:0Локомотив Київ
       МФК Кремінь Кременчук2:1Барса Суми
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе0:2Зміна-Оболонь Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ0:0Юність Чернігів
       Металіст Харків2:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       ФК Відрадний Київ5:0Молодь Полтава
     Тур 9 
      31-10-2004 
       Молодь Полтава0:2МФК Олександрія Олександрія
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:1ФК Відрадний Київ
       Юність Чернігів3:0Металіст Харків
       Зміна-Оболонь Київ0:2ОК ім.І.Піддубного Київ
       Барса Суми2:0КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Локомотив Київ0:0МФК Кремінь Кременчук
     Тур 10 
      07-11-2004 
       МФК Олександрія Олександрія3:0МФК Кремінь Кременчук
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе+:-Локомотив Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ4:2Барса Суми
       Металіст Харків1:1Зміна-Оболонь Київ
       ФК Відрадний Київ4:1Юність Чернігів
       Молодь Полтава3:1ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 11 
      10-11-2004 
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:1МФК Олександрія Олександрія
       Юність Чернігів2:0Молодь Полтава
       Зміна-Оболонь Київ0:1ФК Відрадний Київ
       Барса Суми0:0Металіст Харків
       Локомотив Київ-:+ОК ім.І.Піддубного Київ
       МФК Кремінь Кременчук0:0КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
    Коло 2 
     Тур 12 
      09-04-2005 
       Локомотив Київ1:4Металіст Харків
      10-04-2005 
       МФК Олександрія Олександрія1:3КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       МФК Кремінь Кременчук0:2ОК ім.І.Піддубного Київ
       Барса Суми1:1ФК Відрадний Київ
       Зміна-Оболонь Київ2:0Молодь Полтава
       Юність Чернігів1:2ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 13 
      17-04-2005 
       Юність Чернігів0:1МФК Олександрія Олександрія
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:2Зміна-Оболонь Київ
       Молодь Полтава3:2Барса Суми
       ФК Відрадний Київ5:0Локомотив Київ
       Металіст Харків3:0МФК Кремінь Кременчук
       ОК ім.І.Піддубного Київ4:0КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
     Тур 14 
      24-04-2005 
       МФК Олександрія Олександрія0:2ОК ім.І.Піддубного Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе2:1Металіст Харків
       МФК Кремінь Кременчук0:2ФК Відрадний Київ
       Локомотив Київ1:0Молодь Полтава
       Барса Суми0:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       Зміна-Оболонь Київ2:1Юність Чернігів
     Тур 18 
      27-04-2005 
       МФК Олександрія Олександрія0:2ФК Відрадний Київ
     Тур 15 
      30-04-2005 
       ФК Відрадний Київ5:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Металіст Харків1:0ОК ім.І.Піддубного Київ
      01-05-2005 
       Зміна-Оболонь Київ3:1МФК Олександрія Олександрія
       Юність Чернігів3:0Барса Суми
       ДЮСШ-2 Кропивницький5:2Локомотив Київ
       Молодь Полтава3:0МФК Кремінь Кременчук
     Тур 16 
      04-05-2005 
       МФК Олександрія Олександрія0:0Металіст Харків
       ОК ім.І.Піддубного Київ3:2ФК Відрадний Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе2:1Молодь Полтава
       МФК Кремінь Кременчук3:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Локомотив Київ0:2Юність Чернігів
       Барса Суми0:4Зміна-Оболонь Київ
     Тур 17 
      08-05-2005 
       Барса Суми0:2МФК Олександрія Олександрія
       Зміна-Оболонь Київ5:0Локомотив Київ
       Юність Чернігів5:1МФК Кремінь Кременчук
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Молодь Полтава-:+ОК ім.І.Піддубного Київ
       ФК Відрадний Київ1:1Металіст Харків
     Тур 21 
      11-05-2005 
       Барса Суми0:3ОК ім.І.Піддубного Київ
     Тур 18 
      15-05-2005 
       Металіст Харків+:-Молодь Полтава
       ОК ім.І.Піддубного Київ5:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе2:0Юність Чернігів
       МФК Кремінь Кременчук0:2Зміна-Оболонь Київ
       Локомотив Київ2:0Барса Суми
     Тур 19 
      22-05-2005 
       Локомотив Київ2:3МФК Олександрія Олександрія
       Барса Суми1:0МФК Кремінь Кременчук
       Зміна-Оболонь Київ3:0КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Юність Чернігів1:2ОК ім.І.Піддубного Київ
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:2Металіст Харків
       Молодь Полтава0:5ФК Відрадний Київ
     Тур 20 
      29-05-2005 
       МФК Олександрія Олександрія1:2Молодь Полтава
       ФК Відрадний Київ2:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Металіст Харків3:0Юність Чернігів
       ОК ім.І.Піддубного Київ0:0Зміна-Оболонь Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе-:+Барса Суми
       МФК Кремінь Кременчук2:0Локомотив Київ
     Тур 21 
      05-06-2005 
       МФК Кремінь Кременчук1:1МФК Олександрія Олександрія
       Локомотив Київ0:2КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Зміна-Оболонь Київ3:0Металіст Харків
       Юність Чернігів0:4ФК Відрадний Київ
       ДЮСШ-2 Кропивницький3:0Молодь Полтава
     Тур 22 
      12-06-2005 
       МФК Олександрія Олександрія3:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Молодь Полтава1:2Юність Чернігів
       ФК Відрадний Київ1:0Зміна-Оболонь Київ
       Металіст Харків5:0Барса Суми
       ОК ім.І.Піддубного Київ3:0Локомотив Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе6:1МФК Кремінь Кременчук
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Цуркан Михай Віталійович ФК Відрадний Київ23021
    Заварін Володимир Олексійович ФК Відрадний Київ9019
    Костюк Василь Євгенович ОК ім.І.Піддубного Київ9018
    Мепорія Іка Гурамович ФК Відрадний Київ9221
    Грабовський Олег Степанович ФК Відрадний Київ9018
    Пономар Денис Васильович МФК Олександрія Олександрія8019
    Будзько Олег Ігорович Зміна-Оболонь Київ8021
    Колесник Сергій Анатолійович ФК Відрадний Київ8020
    Крамаренко Михайло Юрійович МФК Олександрія Олександрія7121
    Політило Сергій Олегович ОК ім.І.Піддубного Київ7219
    Ярмоленко Андрій Миколайович Юність Чернігів7120

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook