Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база УАФ

Чемпіонат України 2004/2005 Вища ліга U-14 Група 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      05-09-2004 
       КОДЮСШ Щасливе1:0МФК Олександрія Олександрія
       ОК ім.І.Піддубного Київ3:0МФК Кремінь Кременчук
       Металіст Харків1:0Локомотив Київ
       ФК Відрадний Київ1:1Барса Суми
       Молодь Полтава0:4Зміна-Оболонь Київ
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:2Юність Чернігів
     Тур 2 
      12-09-2004 
       МФК Олександрія Олександрія2:0Юність Чернігів
       Зміна-Оболонь Київ8:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Барса Суми1:0Молодь Полтава
       Локомотив Київ1:4ФК Відрадний Київ
       МФК Кремінь Кременчук1:2Металіст Харків
       КОДЮСШ Щасливе0:4ОК ім.І.Піддубного Київ
     Тур 3 
      19-09-2004 
       ОК ім.І.Піддубного Київ6:0МФК Олександрія Олександрія
       Металіст Харків0:0КОДЮСШ Щасливе
       ФК Відрадний Київ3:0МФК Кремінь Кременчук
       Молодь Полтава0:2Локомотив Київ
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:3Барса Суми
       Юність Чернігів2:0Зміна-Оболонь Київ
     Тур 4 
      26-09-2004 
       МФК Олександрія Олександрія1:4Зміна-Оболонь Київ
       Барса Суми1:1Юність Чернігів
       Локомотив Київ3:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       МФК Кремінь Кременчук1:0Молодь Полтава
       КОДЮСШ Щасливе0:3ФК Відрадний Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ4:0Металіст Харків
     Тур 5 
      03-10-2004 
       Металіст Харків1:1МФК Олександрія Олександрія
       ФК Відрадний Київ2:0ОК ім.І.Піддубного Київ
       Молодь Полтава2:0КОДЮСШ Щасливе
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:3МФК Кремінь Кременчук
       Юність Чернігів2:1Локомотив Київ
       Зміна-Оболонь Київ5:1Барса Суми
     Тур 6 
      10-10-2004 
       МФК Олександрія Олександрія2:0Барса Суми
       Локомотив Київ0:1Зміна-Оболонь Київ
       МФК Кремінь Кременчук2:1Юність Чернігів
       КОДЮСШ Щасливе1:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       ОК ім.І.Піддубного Київ6:0Молодь Полтава
       Металіст Харків0:1ФК Відрадний Київ
     Тур 7 
      17-10-2004 
       ФК Відрадний Київ3:0МФК Олександрія Олександрія
       Молодь Полтава1:2Металіст Харків
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       Юність Чернігів3:0КОДЮСШ Щасливе
       Зміна-Оболонь Київ7:0МФК Кремінь Кременчук
       Барса Суми2:0Локомотив Київ
     Тур 8 
      24-10-2004 
       МФК Олександрія Олександрія1:1Локомотив Київ
       МФК Кремінь Кременчук0:1Барса Суми
       КОДЮСШ Щасливе0:2Зміна-Оболонь Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ3:0Юність Чернігів
       Металіст Харків4:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       ФК Відрадний Київ2:0Молодь Полтава
     Тур 9 
      31-10-2004 
       Молодь Полтава0:1МФК Олександрія Олександрія
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:1ФК Відрадний Київ
       Юність Чернігів0:1Металіст Харків
       Зміна-Оболонь Київ0:0ОК ім.І.Піддубного Київ
       Барса Суми+:-КОДЮСШ Щасливе
       Локомотив Київ+:-МФК Кремінь Кременчук
     Тур 10 
      07-11-2004 
       МФК Олександрія Олександрія1:0МФК Кремінь Кременчук
       КОДЮСШ Щасливе2:1Локомотив Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ1:0Барса Суми
       Металіст Харків1:3Зміна-Оболонь Київ
       ФК Відрадний Київ1:0Юність Чернігів
       Молодь Полтава0:1ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 11 
      10-11-2004 
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:4МФК Олександрія Олександрія
       Юність Чернігів1:0Молодь Полтава
       Зміна-Оболонь Київ0:1ФК Відрадний Київ
       Барса Суми1:3Металіст Харків
       Локомотив Київ0:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       МФК Кремінь Кременчук3:1КОДЮСШ Щасливе
    Коло 2 
     Тур 12 
      09-04-2005 
       Локомотив Київ0:4Металіст Харків
      10-04-2005 
       МФК Олександрія Олександрія2:1КОДЮСШ Щасливе
       МФК Кремінь Кременчук1:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       Барса Суми2:1ФК Відрадний Київ
       Зміна-Оболонь Київ4:0Молодь Полтава
       Юність Чернігів4:1ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 13 
      17-04-2005 
       Юність Чернігів1:1МФК Олександрія Олександрія
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:9Зміна-Оболонь Київ
       Молодь Полтава0:1Барса Суми
       ФК Відрадний Київ5:0Локомотив Київ
       Металіст Харків2:0МФК Кремінь Кременчук
       ОК ім.І.Піддубного Київ0:1КОДЮСШ Щасливе
     Тур 14 
      24-04-2005 
       МФК Олександрія Олександрія0:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       КОДЮСШ Щасливе0:2Металіст Харків
       МФК Кремінь Кременчук0:1ФК Відрадний Київ
       Локомотив Київ0:1Молодь Полтава
       Барса Суми5:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Зміна-Оболонь Київ4:0Юність Чернігів
     Тур 18 
      27-04-2005 
       МФК Олександрія Олександрія0:5ФК Відрадний Київ
     Тур 15 
      30-04-2005 
       ФК Відрадний Київ1:0КОДЮСШ Щасливе
       Металіст Харків0:1ОК ім.І.Піддубного Київ
      01-05-2005 
       Зміна-Оболонь Київ2:0МФК Олександрія Олександрія
       Юність Чернігів0:0Барса Суми
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:0Локомотив Київ
       Молодь Полтава0:0МФК Кремінь Кременчук
     Тур 16 
      04-05-2005 
       МФК Олександрія Олександрія2:1Металіст Харків
       ОК ім.І.Піддубного Київ-:+ФК Відрадний Київ
       КОДЮСШ Щасливе2:0Молодь Полтава
       МФК Кремінь Кременчук4:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Локомотив Київ2:2Юність Чернігів
       Барса Суми1:2Зміна-Оболонь Київ
     Тур 17 
      08-05-2005 
       Барса Суми1:1МФК Олександрія Олександрія
       Зміна-Оболонь Київ13:00Локомотив Київ
       Юність Чернігів2:2МФК Кремінь Кременчук
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:2КОДЮСШ Щасливе
       Молодь Полтава-:+ОК ім.І.Піддубного Київ
       ФК Відрадний Київ4:0Металіст Харків
     Тур 21 
      11-05-2005 
       Барса Суми0:3ОК ім.І.Піддубного Київ
     Тур 18 
      15-05-2005 
       Металіст Харків2:0Молодь Полтава
       ОК ім.І.Піддубного Київ6:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       КОДЮСШ Щасливе1:1Юність Чернігів
       МФК Кремінь Кременчук1:3Зміна-Оболонь Київ
       Локомотив Київ01:10Барса Суми
     Тур 19 
      22-05-2005 
       Локомотив Київ1:4МФК Олександрія Олександрія
       Барса Суми1:0МФК Кремінь Кременчук
       Зміна-Оболонь Київ3:1КОДЮСШ Щасливе
       Юність Чернігів0:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:0Металіст Харків
       Молодь Полтава1:5ФК Відрадний Київ
     Тур 20 
      29-05-2005 
       МФК Олександрія Олександрія3:0Молодь Полтава
       ФК Відрадний Київ8:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Металіст Харків0:1Юність Чернігів
       ОК ім.І.Піддубного Київ0:1Зміна-Оболонь Київ
       КОДЮСШ Щасливе1:1Барса Суми
       МФК Кремінь Кременчук3:0Локомотив Київ
     Тур 21 
      05-06-2005 
       МФК Кремінь Кременчук3:1МФК Олександрія Олександрія
       Локомотив Київ0:2КОДЮСШ Щасливе
       Зміна-Оболонь Київ3:1Металіст Харків
       Юність Чернігів0:3ФК Відрадний Київ
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:0Молодь Полтава
     Тур 22 
      12-06-2005 
       МФК Олександрія Олександрія3:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Молодь Полтава-:+Юність Чернігів
       ФК Відрадний Київ1:2Зміна-Оболонь Київ
       Металіст Харків1:1Барса Суми
       ОК ім.І.Піддубного Київ8:1Локомотив Київ
       КОДЮСШ Щасливе1:1МФК Кремінь Кременчук
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Сутковий Євген Богданович Зміна-Оболонь Київ26020
    Волочай Євгеній Григорович ОК ім.І.Піддубного Київ15019
    Зуєвич Сергій Сергійович Зміна-Оболонь Київ15021
    Ігумнов Дмитро Олександрович Барса Суми10216
    Смолєв Микола Сергійович МФК Олександрія Олександрія9120
    Корнієнко Денис Вікторович Барса Суми8017
    Кириллов Максим Юрійович Зміна-Оболонь Київ8019
    Цибрій Олександр Сергійович ОК ім.І.Піддубного Київ8018
    Один Ігор Юрійович МФК Кремінь Кременчук8018
    Погорілий Сергій Юрійович ФК Відрадний Київ7021
    Валігура Андрій Миколайович Зміна-Оболонь Київ7016

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook