Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Чемпіонат України 2004/2005 Вища ліга U-14 Група 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      05-09-2004 
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе1:0МФК Олександрія Олександрія
       ОК ім.І.Піддубного Київ3:0МФК Кремінь Кременчук
       Металіст Харків1:0Локомотив Київ
       ФК Відрадний Київ1:1Барса Суми
       Молодь Полтава0:4Зміна-Оболонь Київ
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:2Юність Чернігів
     Тур 2 
      12-09-2004 
       МФК Олександрія Олександрія2:0Юність Чернігів
       Зміна-Оболонь Київ8:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Барса Суми1:0Молодь Полтава
       Локомотив Київ1:4ФК Відрадний Київ
       МФК Кремінь Кременчук1:2Металіст Харків
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе0:4ОК ім.І.Піддубного Київ
     Тур 3 
      19-09-2004 
       ОК ім.І.Піддубного Київ6:0МФК Олександрія Олександрія
       Металіст Харків0:0КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       ФК Відрадний Київ3:0МФК Кремінь Кременчук
       Молодь Полтава0:2Локомотив Київ
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:3Барса Суми
       Юність Чернігів2:0Зміна-Оболонь Київ
     Тур 4 
      26-09-2004 
       МФК Олександрія Олександрія1:4Зміна-Оболонь Київ
       Барса Суми1:1Юність Чернігів
       Локомотив Київ3:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       МФК Кремінь Кременчук1:0Молодь Полтава
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе0:3ФК Відрадний Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ4:0Металіст Харків
     Тур 5 
      03-10-2004 
       Металіст Харків1:1МФК Олександрія Олександрія
       ФК Відрадний Київ2:0ОК ім.І.Піддубного Київ
       Молодь Полтава2:0КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:3МФК Кремінь Кременчук
       Юність Чернігів2:1Локомотив Київ
       Зміна-Оболонь Київ5:1Барса Суми
     Тур 6 
      10-10-2004 
       МФК Олександрія Олександрія2:0Барса Суми
       Локомотив Київ0:1Зміна-Оболонь Київ
       МФК Кремінь Кременчук2:1Юність Чернігів
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе1:2ДЮСШ-2 Кропивницький
       ОК ім.І.Піддубного Київ6:0Молодь Полтава
       Металіст Харків0:1ФК Відрадний Київ
     Тур 7 
      17-10-2004 
       ФК Відрадний Київ3:0МФК Олександрія Олександрія
       Молодь Полтава1:2Металіст Харків
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       Юність Чернігів3:0КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Зміна-Оболонь Київ7:0МФК Кремінь Кременчук
       Барса Суми2:0Локомотив Київ
     Тур 8 
      24-10-2004 
       МФК Олександрія Олександрія1:1Локомотив Київ
       МФК Кремінь Кременчук0:1Барса Суми
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе0:2Зміна-Оболонь Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ3:0Юність Чернігів
       Металіст Харків4:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       ФК Відрадний Київ2:0Молодь Полтава
     Тур 9 
      31-10-2004 
       Молодь Полтава0:1МФК Олександрія Олександрія
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:1ФК Відрадний Київ
       Юність Чернігів0:1Металіст Харків
       Зміна-Оболонь Київ0:0ОК ім.І.Піддубного Київ
       Барса Суми+:-КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Локомотив Київ+:-МФК Кремінь Кременчук
     Тур 10 
      07-11-2004 
       МФК Олександрія Олександрія1:0МФК Кремінь Кременчук
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе2:1Локомотив Київ
       ОК ім.І.Піддубного Київ1:0Барса Суми
       Металіст Харків1:3Зміна-Оболонь Київ
       ФК Відрадний Київ1:0Юність Чернігів
       Молодь Полтава0:1ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 11 
      10-11-2004 
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:4МФК Олександрія Олександрія
       Юність Чернігів1:0Молодь Полтава
       Зміна-Оболонь Київ0:1ФК Відрадний Київ
       Барса Суми1:3Металіст Харків
       Локомотив Київ0:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       МФК Кремінь Кременчук3:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
    Коло 2 
     Тур 12 
      09-04-2005 
       Локомотив Київ0:4Металіст Харків
      10-04-2005 
       МФК Олександрія Олександрія2:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       МФК Кремінь Кременчук1:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       Барса Суми2:1ФК Відрадний Київ
       Зміна-Оболонь Київ4:0Молодь Полтава
       Юність Чернігів4:1ДЮСШ-2 Кропивницький
     Тур 13 
      17-04-2005 
       Юність Чернігів1:1МФК Олександрія Олександрія
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:9Зміна-Оболонь Київ
       Молодь Полтава0:1Барса Суми
       ФК Відрадний Київ5:0Локомотив Київ
       Металіст Харків2:0МФК Кремінь Кременчук
       ОК ім.І.Піддубного Київ0:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
     Тур 14 
      24-04-2005 
       МФК Олександрія Олександрія0:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе0:2Металіст Харків
       МФК Кремінь Кременчук0:1ФК Відрадний Київ
       Локомотив Київ0:1Молодь Полтава
       Барса Суми5:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Зміна-Оболонь Київ4:0Юність Чернігів
     Тур 18 
      27-04-2005 
       МФК Олександрія Олександрія0:5ФК Відрадний Київ
     Тур 15 
      30-04-2005 
       ФК Відрадний Київ1:0КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Металіст Харків0:1ОК ім.І.Піддубного Київ
      01-05-2005 
       Зміна-Оболонь Київ2:0МФК Олександрія Олександрія
       Юність Чернігів0:0Барса Суми
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:0Локомотив Київ
       Молодь Полтава0:0МФК Кремінь Кременчук
     Тур 16 
      04-05-2005 
       МФК Олександрія Олександрія2:1Металіст Харків
       ОК ім.І.Піддубного Київ-:+ФК Відрадний Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе2:0Молодь Полтава
       МФК Кремінь Кременчук4:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Локомотив Київ2:2Юність Чернігів
       Барса Суми1:2Зміна-Оболонь Київ
     Тур 17 
      08-05-2005 
       Барса Суми1:1МФК Олександрія Олександрія
       Зміна-Оболонь Київ13:00Локомотив Київ
       Юність Чернігів2:2МФК Кремінь Кременчук
       ДЮСШ-2 Кропивницький1:2КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Молодь Полтава-:+ОК ім.І.Піддубного Київ
       ФК Відрадний Київ4:0Металіст Харків
     Тур 21 
      11-05-2005 
       Барса Суми0:3ОК ім.І.Піддубного Київ
     Тур 18 
      15-05-2005 
       Металіст Харків2:0Молодь Полтава
       ОК ім.І.Піддубного Київ6:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе1:1Юність Чернігів
       МФК Кремінь Кременчук1:3Зміна-Оболонь Київ
       Локомотив Київ01:10Барса Суми
     Тур 19 
      22-05-2005 
       Локомотив Київ1:4МФК Олександрія Олександрія
       Барса Суми1:0МФК Кремінь Кременчук
       Зміна-Оболонь Київ3:1КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Юність Чернігів0:1ОК ім.І.Піддубного Київ
       ДЮСШ-2 Кропивницький2:0Металіст Харків
       Молодь Полтава1:5ФК Відрадний Київ
     Тур 20 
      29-05-2005 
       МФК Олександрія Олександрія3:0Молодь Полтава
       ФК Відрадний Київ8:0ДЮСШ-2 Кропивницький
       Металіст Харків0:1Юність Чернігів
       ОК ім.І.Піддубного Київ0:1Зміна-Оболонь Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе1:1Барса Суми
       МФК Кремінь Кременчук3:0Локомотив Київ
     Тур 21 
      05-06-2005 
       МФК Кремінь Кременчук3:1МФК Олександрія Олександрія
       Локомотив Київ0:2КОДЮСШ-Арсенал Щасливе
       Зміна-Оболонь Київ3:1Металіст Харків
       Юність Чернігів0:3ФК Відрадний Київ
       ДЮСШ-2 Кропивницький0:0Молодь Полтава
     Тур 22 
      12-06-2005 
       МФК Олександрія Олександрія3:1ДЮСШ-2 Кропивницький
       Молодь Полтава-:+Юність Чернігів
       ФК Відрадний Київ1:2Зміна-Оболонь Київ
       Металіст Харків1:1Барса Суми
       ОК ім.І.Піддубного Київ8:1Локомотив Київ
       КОДЮСШ-Арсенал Щасливе1:1МФК Кремінь Кременчук
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Сутковий Євген Богданович Зміна-Оболонь Київ26020
    Волочай Євген Григорович ОК ім.І.Піддубного Київ15019
    Зуєвич Сергій Сергійович Зміна-Оболонь Київ15021
    Ігумнов Дмитро Олександрович Барса Суми10216
    Смолєв Микола Сергійович МФК Олександрія Олександрія9120
    Один Ігор Юрійович МФК Кремінь Кременчук8018
    Корнієнко Денис Вікторович Барса Суми8017
    Цибрій Олександр Сергійович ОК ім.І.Піддубного Київ8018
    Кириллов Максим Юрійович Зміна-Оболонь Київ8019
    Валігура Андрій Миколайович Зміна-Оболонь Київ7016
    Погорілий Сергій Юрійович ФК Відрадний Київ7021

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook