Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Юнацька першість України з футболу 1999-2000 рр.(Група 5)

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      12-09-1999 
       ДЮСШ-1 Хмельницький1:1ДЮСШ-Нива Тернопіль
       ДЮСШ Тернопіль3:1Сугатин Сугаки
       Ізотоп Кузнецовськ3:1ДЮСШ Верес Рівне
       Пансіон Шепетівка0:1Волинь Луцьк
     Тур 2 
      19-09-1999 
       ДЮСШ Верес Рівне1:0Пансіон Шепетівка
       Сугатин Сугаки2:1Ізотоп Кузнецовськ
       ДЮСШ-Нива Тернопіль0:4ДЮСШ Тернопіль
       Поділля Хмельницький0:3ДЮСШ-1 Хмельницький
     Тур 3 
      26-09-1999 
       ДЮСШ Тернопіль5:0Поділля Хмельницький
       Ізотоп Кузнецовськ4:1ДЮСШ-Нива Тернопіль
       Пансіон Шепетівка1:0Сугатин Сугаки
       Волинь Луцьк1:0ДЮСШ Верес Рівне
     Тур 4 
      29-09-1999 
       Сугатин Сугаки0:1Волинь Луцьк
       ДЮСШ-Нива Тернопіль1:1Пансіон Шепетівка
       Поділля Хмельницький1:0Ізотоп Кузнецовськ
       ДЮСШ-1 Хмельницький2:1ДЮСШ Тернопіль
     Тур 5 
      03-10-1999 
       Ізотоп Кузнецовськ4:0ДЮСШ-1 Хмельницький
       Пансіон Шепетівка4:0Поділля Хмельницький
       Волинь Луцьк3:1ДЮСШ-Нива Тернопіль
       ДЮСШ Верес Рівне1:0Сугатин Сугаки
     Тур 6 
      10-10-1999 
       ДЮСШ-Нива Тернопіль1:2ДЮСШ Верес Рівне
       Поділля Хмельницький1:4Волинь Луцьк
       ДЮСШ-1 Хмельницький2:2Пансіон Шепетівка
       ДЮСШ Тернопіль3:2Ізотоп Кузнецовськ
     Тур 7 
      17-10-1999 
       Пансіон Шепетівка2:1ДЮСШ Тернопіль
       Волинь Луцьк+:-ДЮСШ-1 Хмельницький
       ДЮСШ Верес Рівне3:1Поділля Хмельницький
       Сугатин Сугаки2:0ДЮСШ-Нива Тернопіль
     Тур 8 
      24-10-1999 
       Поділля Хмельницький1:6Сугатин Сугаки
       ДЮСШ-1 Хмельницький1:1ДЮСШ Верес Рівне
       ДЮСШ Тернопіль1:1Волинь Луцьк
       Ізотоп Кузнецовськ2:1Пансіон Шепетівка
     Тур 9 
      31-10-1999 
       Волинь Луцьк4:0Ізотоп Кузнецовськ
       ДЮСШ Верес Рівне1:2ДЮСШ Тернопіль
       Сугатин Сугаки4:1ДЮСШ-1 Хмельницький
       ДЮСШ-Нива Тернопіль0:0Поділля Хмельницький
    Коло 2 
     Тур 10 
      09-04-2000 
       ДЮСШ-Нива Тернопіль1:1ДЮСШ-1 Хмельницький
       Сугатин Сугаки1:0ДЮСШ Тернопіль
       ДЮСШ Верес Рівне0:1Ізотоп Кузнецовськ
       Волинь Луцьк0:1Пансіон Шепетівка
     Тур 11 
      13-04-2000 
       ДЮСШ Тернопіль4:0ДЮСШ-Нива Тернопіль
      16-04-2000 
       Пансіон Шепетівка1:1ДЮСШ Верес Рівне
       Ізотоп Кузнецовськ2:3Сугатин Сугаки
       ДЮСШ-1 Хмельницький5:1Поділля Хмельницький
     Тур 12 
      23-04-2000 
       Поділля Хмельницький0:1ДЮСШ Тернопіль
       ДЮСШ-Нива Тернопіль3:0Ізотоп Кузнецовськ
       Сугатин Сугаки2:1Пансіон Шепетівка
     Тур 13 
      29-04-2000 
       Волинь Луцьк0:1Сугатин Сугаки
       Пансіон Шепетівка1:4ДЮСШ-Нива Тернопіль
       Ізотоп Кузнецовськ4:2Поділля Хмельницький
       ДЮСШ Тернопіль3:0ДЮСШ-1 Хмельницький
     Тур 12 
      02-05-2000 
       ДЮСШ Верес Рівне1:1Волинь Луцьк
     Тур 14 
      06-05-2000 
       ДЮСШ-1 Хмельницький10:2Ізотоп Кузнецовськ
       Поділля Хмельницький-:+Пансіон Шепетівка
       ДЮСШ-Нива Тернопіль1:0Волинь Луцьк
       Сугатин Сугаки1:1ДЮСШ Верес Рівне
     Тур 15 
      09-05-2000 
       ДЮСШ Верес Рівне2:2ДЮСШ-Нива Тернопіль
       Волинь Луцьк+:-Поділля Хмельницький
       Пансіон Шепетівка2:2ДЮСШ-1 Хмельницький
       Ізотоп Кузнецовськ1:1ДЮСШ Тернопіль
     Тур 16 
      14-05-2000 
       ДЮСШ Тернопіль1:3Пансіон Шепетівка
       ДЮСШ-1 Хмельницький0:1Волинь Луцьк
       Поділля Хмельницький-:+ДЮСШ Верес Рівне
       ДЮСШ-Нива Тернопіль1:3Сугатин Сугаки
     Тур 17 
      21-05-2000 
       Сугатин Сугаки+:-Поділля Хмельницький
       ДЮСШ Верес Рівне2:2ДЮСШ-1 Хмельницький
       Волинь Луцьк6:1ДЮСШ Тернопіль
       Пансіон Шепетівка5:1Ізотоп Кузнецовськ
     Тур 18 
      28-05-2000 
       Ізотоп Кузнецовськ1:2Волинь Луцьк
       ДЮСШ Тернопіль1:2ДЮСШ Верес Рівне
       ДЮСШ-1 Хмельницький0:4Сугатин Сугаки
       Поділля Хмельницький-:+ДЮСШ-Нива Тернопіль
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Кульковець Сергій Анатолійович Ізотоп Кузнецовськ7015
    Яворівський Віталій Петрович ДЮСШ-Нива Тернопіль7113
    Степанов Роман Анатолійович Волинь Луцьк7015
    Федіна Олександр Валерійович Ізотоп Кузнецовськ7014
    Опеченик Дмитро Мар'янович Сугатин Сугаки6114
    Гончарук Євген Анатолійович Сугатин Сугаки6114
    Ісмаілов Артур Муратович Сугатин Сугаки5015
    Адамчук Дмитро Васильович ДЮСШ-1 Хмельницький507
    Збараський Роман Ярославович ДЮСШ Тернопіль5010
    Чайгуцький Ігор Юрійович Пансіон Шепетівка5113
    Хомик Назар Олегович ДЮСШ Тернопіль5014

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook