Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2004/2005 Перша ліга U-17 Група 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      11-09-2004 
       КДЮСШ Суми Суми3:0Явір Краснопілля
       Єдність с. Плиски Чернігівська2:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Нафтовик Охтирка5:0Славутич Славутич
       Електрон Ромни1:1Десна Чернігів
       Зеніт-Ергопак Боярка0:1ДЮСШ Лубни
     Тур 2 
      18-09-2004 
       Явір Краснопілля0:3ДЮСШ Лубни
       Десна Чернігів2:0Зеніт-Ергопак Боярка
       Славутич Славутич0:1Електрон Ромни
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь3:0Нафтовик Охтирка
       КДЮСШ Суми Суми1:2Єдність с. Плиски Чернігівська
     Тур 3 
      25-09-2004 
       Єдність с. Плиски Чернігівська+:-Явір Краснопілля
       Нафтовик Охтирка2:1КДЮСШ Суми Суми
       Електрон Ромни0:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Зеніт-Ергопак Боярка1:1Славутич Славутич
       ДЮСШ Лубни0:2Десна Чернігів
     Тур 4 
      02-10-2004 
       Явір Краснопілля2:2Десна Чернігів
       Славутич Славутич0:0ДЮСШ Лубни
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь2:0Зеніт-Ергопак Боярка
       КДЮСШ Суми Суми6:0Електрон Ромни
       Єдність с. Плиски Чернігівська2:0Нафтовик Охтирка
     Тур 5 
      09-10-2004 
       Нафтовик Охтирка1:0Явір Краснопілля
       Електрон Ромни2:0Єдність с. Плиски Чернігівська
       Зеніт-Ергопак Боярка3:2КДЮСШ Суми Суми
       ДЮСШ Лубни0:4КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Десна Чернігів5:1Славутич Славутич
     Тур 6 
      16-10-2004 
       Явір Краснопілля2:1Славутич Славутич
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:1Десна Чернігів
       КДЮСШ Суми Суми0:3ДЮСШ Лубни
       Єдність с. Плиски Чернігівська2:2Зеніт-Ергопак Боярка
       Нафтовик Охтирка1:0Електрон Ромни
     Тур 7 
      23-10-2004 
       Електрон Ромни3:0Явір Краснопілля
       Зеніт-Ергопак Боярка1:3Нафтовик Охтирка
       ДЮСШ Лубни1:0Єдність с. Плиски Чернігівська
       Десна Чернігів1:0КДЮСШ Суми Суми
       Славутич Славутич1:4КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
     Тур 8 
      30-10-2004 
       Явір Краснопілля2:2КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       КДЮСШ Суми Суми8:0Славутич Славутич
       Єдність с. Плиски Чернігівська0:2Десна Чернігів
       Нафтовик Охтирка1:0ДЮСШ Лубни
       Електрон Ромни1:0Зеніт-Ергопак Боярка
     Тур 9 
      06-11-2004 
       Зеніт-Ергопак Боярка3:0Явір Краснопілля
       ДЮСШ Лубни4:0Електрон Ромни
       Десна Чернігів3:0Нафтовик Охтирка
       Славутич Славутич0:1Єдність с. Плиски Чернігівська
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь2:0КДЮСШ Суми Суми
    Коло 2 
     Тур 10 
      09-04-2005 
       Явір Краснопілля1:2КДЮСШ Суми Суми
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь0:0Єдність с. Плиски Чернігівська
       Славутич Славутич+:-Нафтовик Охтирка
       Десна Чернігів5:0Електрон Ромни
       ДЮСШ Лубни4:1Зеніт-Ергопак Боярка
     Тур 11 
      16-04-2005 
       ДЮСШ Лубни5:0Явір Краснопілля
       Зеніт-Ергопак Боярка1:3Десна Чернігів
       Електрон Ромни-:+Славутич Славутич
       Нафтовик Охтирка1:2КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Єдність с. Плиски Чернігівська5:1КДЮСШ Суми Суми
     Тур 12 
      23-04-2005 
       Явір Краснопілля1:2Єдність с. Плиски Чернігівська
       КДЮСШ Суми Суми1:0Нафтовик Охтирка
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь6:0Електрон Ромни
       Славутич Славутич4:2Зеніт-Ергопак Боярка
       Десна Чернігів1:0ДЮСШ Лубни
     Тур 13 
      30-04-2005 
       Десна Чернігів5:1Явір Краснопілля
       ДЮСШ Лубни1:0Славутич Славутич
       Зеніт-Ергопак Боярка0:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Електрон Ромни0:1КДЮСШ Суми Суми
       Нафтовик Охтирка0:1Єдність с. Плиски Чернігівська
     Тур 14 
      07-05-2005 
       Явір Краснопілля1:1Нафтовик Охтирка
       Єдність с. Плиски Чернігівська2:0Електрон Ромни
       КДЮСШ Суми Суми1:1Зеніт-Ергопак Боярка
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:0ДЮСШ Лубни
       Славутич Славутич1:5Десна Чернігів
     Тур 15 
      14-05-2005 
       Славутич Славутич1:0Явір Краснопілля
       Десна Чернігів4:0КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       ДЮСШ Лубни0:0КДЮСШ Суми Суми
       Зеніт-Ергопак БояркаЄдність с. Плиски Чернігівська
       Електрон Ромни6:2Нафтовик Охтирка
     Тур 16 
      21-05-2005 
       Явір Краснопілля3:0Електрон Ромни
       Нафтовик Охтирка0:1Зеніт-Ергопак Боярка
       Єдність с. Плиски Чернігівська+:-ДЮСШ Лубни
       КДЮСШ Суми Суми1:2Десна Чернігів
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь2:1Славутич Славутич
     Тур 17 
      28-05-2005 
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь-:-Явір Краснопілля
       Славутич Славутич3:1КДЮСШ Суми Суми
       Десна Чернігів1:3Єдність с. Плиски Чернігівська
       ДЮСШ Лубни0:4Нафтовик Охтирка
       Зеніт-Ергопак Боярка3:0Електрон Ромни
     Тур 18 
      04-06-2005 
       Явір Краснопілля+:-Зеніт-Ергопак Боярка
       Електрон Ромни+:-ДЮСШ Лубни
       Нафтовик Охтирка2:7Десна Чернігів
       Єдність с. Плиски Чернігівська+:-Славутич Славутич
       КДЮСШ Суми Суми2:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Богданов Володимир Володимирович КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь12117
    Котенок Віталій Анатолійович Десна Чернігів10015
    Сизоненко Вадим Олександрович ДЮСШ Лубни8012
    Булах Сергій Вікторович Десна Чернігів7015
    Ярошенко Максим Олександрович Десна Чернігів6016
    Лисенко Сергій Володимирович Десна Чернігів6011
    Молочко Віталій Сергійович Десна Чернігів5017
    Хоменко Валерій Іванович Єдність с. Плиски Чернігівська5014
    Гаврась Максим Сергійович Електрон Ромни5216
    Величко Володимир Григорович ДЮСШ Лубни4016
    Корсун Станіслав Васильович КДЮСШ Суми Суми4117

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook