Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2004/2005 Перша ліга U-15 Група 1

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      11-09-2004 
       КДЮСШ Суми Суми1:0Явір Краснопілля
       Єдність с. Плиски Чернігівська0:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Нафтовик Охтирка4:0Славутич Славутич
       Електрон Ромни1:7Десна Чернігів
       Зеніт-Ергопак Боярка7:1ДЮСШ Лубни
     Тур 2 
      18-09-2004 
       Явір Краснопілля2:1ДЮСШ Лубни
       Десна Чернігів2:0Зеніт-Ергопак Боярка
       Славутич Славутич1:0Електрон Ромни
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:0Нафтовик Охтирка
       КДЮСШ Суми Суми1:0Єдність с. Плиски Чернігівська
     Тур 3 
      25-09-2004 
       Єдність с. Плиски Чернігівська+:-Явір Краснопілля
       Нафтовик Охтирка0:1КДЮСШ Суми Суми
       Електрон Ромни1:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Зеніт-Ергопак Боярка5:1Славутич Славутич
       ДЮСШ Лубни0:6Десна Чернігів
     Тур 4 
      02-10-2004 
       Явір Краснопілля0:3Десна Чернігів
       Славутич Славутич3:0ДЮСШ Лубни
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь2:1Зеніт-Ергопак Боярка
       КДЮСШ Суми Суми2:0Електрон Ромни
       Єдність с. Плиски Чернігівська1:2Нафтовик Охтирка
     Тур 5 
      09-10-2004 
       Нафтовик Охтирка2:1Явір Краснопілля
       Електрон Ромни2:0Єдність с. Плиски Чернігівська
       Зеніт-Ергопак Боярка1:1КДЮСШ Суми Суми
       ДЮСШ Лубни00:11КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Десна Чернігів4:0Славутич Славутич
     Тур 6 
      16-10-2004 
       Явір Краснопілля3:0Славутич Славутич
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь1:5Десна Чернігів
       КДЮСШ Суми Суми6:0ДЮСШ Лубни
       Єдність с. Плиски Чернігівська1:3Зеніт-Ергопак Боярка
       Нафтовик Охтирка2:2Електрон Ромни
     Тур 7 
      23-10-2004 
       Електрон Ромни2:0Явір Краснопілля
       Зеніт-Ергопак Боярка1:1Нафтовик Охтирка
       ДЮСШ Лубни2:7Єдність с. Плиски Чернігівська
       Десна Чернігів2:1КДЮСШ Суми Суми
       Славутич Славутич1:4КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
     Тур 8 
      30-10-2004 
       Явір Краснопілля2:1КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       КДЮСШ Суми Суми2:0Славутич Славутич
       Єдність с. Плиски Чернігівська1:1Десна Чернігів
       Нафтовик Охтирка8:0ДЮСШ Лубни
       Електрон Ромни2:3Зеніт-Ергопак Боярка
     Тур 9 
      06-11-2004 
       Зеніт-Ергопак Боярка4:0Явір Краснопілля
       ДЮСШ Лубни1:3Електрон Ромни
       Десна Чернігів4:0Нафтовик Охтирка
       Славутич Славутич2:4Єдність с. Плиски Чернігівська
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь2:0КДЮСШ Суми Суми
    Коло 2 
     Тур 10 
      09-04-2005 
       Явір Краснопілля0:7КДЮСШ Суми Суми
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь0:1Єдність с. Плиски Чернігівська
       Славутич Славутич+:-Нафтовик Охтирка
       Десна Чернігів4:2Електрон Ромни
       ДЮСШ Лубни1:5Зеніт-Ергопак Боярка
     Тур 11 
      16-04-2005 
       ДЮСШ Лубни1:5Явір Краснопілля
       Зеніт-Ергопак Боярка1:0Десна Чернігів
       Електрон Ромни3:1Славутич Славутич
       Нафтовик Охтирка0:2КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Єдність с. Плиски Чернігівська1:0КДЮСШ Суми Суми
     Тур 12 
      23-04-2005 
       Явір Краснопілля1:3Єдність с. Плиски Чернігівська
       КДЮСШ Суми Суми2:0Нафтовик Охтирка
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь0:0Електрон Ромни
       Славутич Славутич1:4Зеніт-Ергопак Боярка
       Десна Чернігів+:-ДЮСШ Лубни
     Тур 13 
      30-04-2005 
       Десна Чернігів4:1Явір Краснопілля
       ДЮСШ Лубни1:4Славутич Славутич
       Зеніт-Ергопак Боярка3:3КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       Електрон Ромни0:0КДЮСШ Суми Суми
       Нафтовик Охтирка0:1Єдність с. Плиски Чернігівська
     Тур 14 
      07-05-2005 
       Явір Краснопілля2:0Нафтовик Охтирка
       Єдність с. Плиски Чернігівська3:0Електрон Ромни
       КДЮСШ Суми Суми1:2Зеніт-Ергопак Боярка
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь10:01ДЮСШ Лубни
       Славутич Славутич2:1Десна Чернігів
     Тур 15 
      14-05-2005 
       Славутич Славутич0:0Явір Краснопілля
       Десна Чернігів4:2КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
       ДЮСШ Лубни0:6КДЮСШ Суми Суми
       Зеніт-Ергопак БояркаЄдність с. Плиски Чернігівська
       Електрон Ромни2:0Нафтовик Охтирка
     Тур 16 
      21-05-2005 
       Явір Краснопілля1:2Електрон Ромни
       Нафтовик Охтирка0:4Зеніт-Ергопак Боярка
       Єдність с. Плиски Чернігівська+:-ДЮСШ Лубни
       КДЮСШ Суми Суми1:1Десна Чернігів
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь3:0Славутич Славутич
     Тур 17 
      28-05-2005 
       КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь-:-Явір Краснопілля
       Славутич Славутич1:0КДЮСШ Суми Суми
       Десна Чернігів1:0Єдність с. Плиски Чернігівська
       ДЮСШ Лубни2:5Нафтовик Охтирка
       Зеніт-Ергопак Боярка1:1Електрон Ромни
     Тур 18 
      04-06-2005 
       Явір Краснопілля+:-Зеніт-Ергопак Боярка
       Електрон Ромни+:-ДЮСШ Лубни
       Нафтовик Охтирка0:2Десна Чернігів
       Єдність с. Плиски Чернігівська4:0Славутич Славутич
       КДЮСШ Суми Суми+:-КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Янович Олександр Вікторович Десна Чернігів14017
    Лахай Віталій Миколайович Явір Краснопілля12015
    Юрковський Артем Володимирович КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь9015
    Яковенко Тарас Олександрович Зеніт-Ергопак Боярка9015
    Воробей Олексій Сергійович Десна Чернігів8017
    Сердюк Ярослав Васильович Десна Чернігів8217
    Дорош Тимур Олегович КОК ДЮСШ Гарт-Рось Ірпінь8015
    Тітов Сергій Владиславович Зеніт-Ергопак Боярка8012
    Біркун Ярослав Володимирович Електрон Ромни7015
    Мухоєд Владислав Ігорович КДЮСШ Суми Суми7017
    Ветров Микола Юрійович Єдність с. Плиски Чернігівська6012

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook