Сайт працює в тестовому режимі

Інформаційно-статистична база ФФУ

Першість України 2004/2005 Перша ліга U-17 Група 4

  • Коло Тур Дата Господарі М`ячi Гості
    Коло 1 
     Тур 1 
      11-09-2004 
       Прикарпаття І.-Франківськ3:1Інтер-Гол Бережани
       Рух Винники Львівська+:-Іскра Мукачеве
       ДЮСШ Долина0:2СДЮШОР Калуш
       СДЮСШОР Ужгород6:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Надія Копиченці Тернопільська3:0Сігуенья Івано-Франківськ
     Тур 2 
      18-09-2004 
       Інтер-Гол Бережани2:1Сігуенья Івано-Франківськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:1Надія Копиченці Тернопільська
       СДЮШОР Калуш3:1СДЮСШОР Ужгород
       Іскра Мукачеве4:3ДЮСШ Долина
       Прикарпаття І.-Франківськ5:1Рух Винники Львівська
     Тур 3 
      25-09-2004 
       Рух Винники Львівська0:1Інтер-Гол Бережани
       ДЮСШ Долина0:1Прикарпаття І.-Франківськ
       СДЮСШОР Ужгород1:1Іскра Мукачеве
       Надія Копиченці Тернопільська2:1СДЮШОР Калуш
       Сігуенья Івано-Франківськ3:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 4 
      02-10-2004 
       Інтер-Гол Бережани1:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       СДЮШОР Калуш0:2Сігуенья Івано-Франківськ
       Іскра Мукачеве2:1Надія Копиченці Тернопільська
       Прикарпаття І.-Франківськ5:1СДЮСШОР Ужгород
       Рух Винники Львівська1:2ДЮСШ Долина
     Тур 5 
      09-10-2004 
       ДЮСШ Долина2:0Інтер-Гол Бережани
       СДЮСШОР Ужгород2:0Рух Винники Львівська
       Надія Копиченці Тернопільська0:0Прикарпаття І.-Франківськ
       Сігуенья Івано-Франківськ3:2Іскра Мукачеве
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ4:0СДЮШОР Калуш
     Тур 6 
      16-10-2004 
       Інтер-Гол Бережани2:1СДЮШОР Калуш
       Іскра Мукачеве2:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Прикарпаття І.-Франківськ4:0Сігуенья Івано-Франківськ
       Рух Винники Львівська0:4Надія Копиченці Тернопільська
       ДЮСШ Долина1:1СДЮСШОР Ужгород
     Тур 7 
      23-10-2004 
       СДЮСШОР Ужгород1:1Інтер-Гол Бережани
       Надія Копиченці Тернопільська5:0ДЮСШ Долина
       Сігуенья Івано-Франківськ6:1Рух Винники Львівська
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:3Прикарпаття І.-Франківськ
       СДЮШОР Калуш0:1Іскра Мукачеве
     Тур 8 
      30-10-2004 
       Інтер-Гол Бережани1:0Іскра Мукачеве
       Прикарпаття І.-Франківськ4:1СДЮШОР Калуш
       Рух Винники Львівська1:2ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       ДЮСШ Долина2:1Сігуенья Івано-Франківськ
       СДЮСШОР Ужгород-:+Надія Копиченці Тернопільська
     Тур 9 
      06-11-2004 
       Надія Копиченці Тернопільська2:1Інтер-Гол Бережани
       Сігуенья Івано-Франківськ1:2СДЮСШОР Ужгород
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ1:0ДЮСШ Долина
       СДЮШОР Калуш3:2Рух Винники Львівська
       Іскра Мукачеве0:0Прикарпаття І.-Франківськ
    Коло 2 
     Тур 10 
      09-04-2005 
       Інтер-Гол Бережани0:2Прикарпаття І.-Франківськ
       Іскра Мукачеве3:1Рух Винники Львівська
       СДЮШОР Калуш0:1ДЮСШ Долина
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:0СДЮСШОР Ужгород
       Сігуенья Івано-Франківськ1:1Надія Копиченці Тернопільська
     Тур 11 
      16-04-2005 
       Сігуенья Івано-Франківськ1:0Інтер-Гол Бережани
       Надія Копиченці Тернопільська1:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       СДЮСШОР Ужгород1:0СДЮШОР Калуш
       ДЮСШ Долина3:1Іскра Мукачеве
       Рух Винники Львівська2:2Прикарпаття І.-Франківськ
     Тур 12 
      23-04-2005 
       Інтер-Гол Бережани1:1Рух Винники Львівська
       Прикарпаття І.-Франківськ2:0ДЮСШ Долина
       Іскра Мукачеве2:0СДЮСШОР Ужгород
       СДЮШОР Калуш0:3Надія Копиченці Тернопільська
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:0Сігуенья Івано-Франківськ
     Тур 13 
      30-04-2005 
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ4:2Інтер-Гол Бережани
       Сігуенья Івано-Франківськ7:0СДЮШОР Калуш
       Надія Копиченці Тернопільська5:1Іскра Мукачеве
       СДЮСШОР Ужгород1:0Прикарпаття І.-Франківськ
       ДЮСШ Долина3:0Рух Винники Львівська
     Тур 14 
      07-05-2005 
       Інтер-Гол Бережани1:1ДЮСШ Долина
       Рух Винники Львівська2:1СДЮСШОР Ужгород
       Прикарпаття І.-Франківськ1:1Надія Копиченці Тернопільська
       Іскра Мукачеве1:0Сігуенья Івано-Франківськ
       СДЮШОР Калуш1:2ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 15 
      14-05-2005 
       СДЮШОР Калуш0:1Інтер-Гол Бережани
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ0:0Іскра Мукачеве
       Сігуенья Івано-Франківськ1:2Прикарпаття І.-Франківськ
       Надія Копиченці Тернопільська4:0Рух Винники Львівська
       СДЮСШОР Ужгород0:1ДЮСШ Долина
     Тур 16 
      21-05-2005 
       Інтер-Гол Бережани+:-СДЮСШОР Ужгород
       ДЮСШ Долина1:3Надія Копиченці Тернопільська
       Рух Винники Львівська2:2Сігуенья Івано-Франківськ
       Прикарпаття І.-Франківськ1:0ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
     Тур 17 
      28-05-2005 
       Іскра Мукачеве3:1Інтер-Гол Бережани
       СДЮШОР Калуш0:1Прикарпаття І.-Франківськ
       ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ2:0Рух Винники Львівська
       Сігуенья Івано-Франківськ2:1ДЮСШ Долина
       Надія Копиченці Тернопільська+:-СДЮСШОР Ужгород
     Тур 16 
      01-06-2005 
       Іскра Мукачеве5:0СДЮШОР Калуш
     Тур 18 
      04-06-2005 
       Інтер-Гол Бережани0:2Надія Копиченці Тернопільська
       СДЮСШОР Ужгород2:0Сігуенья Івано-Франківськ
       ДЮСШ Долина4:1ФК Тепловик-ДЮСШ-3 І.-Франківськ
       Рух Винники Львівська1:0СДЮШОР Калуш
       Прикарпаття І.-Франківськ7:0Іскра Мукачеве
  • Гравець Команда М`ячi Пенальті Матчі
    Крохмалюк Олександр Іванович Надія Копиченці Тернопільська12217
    Трач Роман Володимирович ДЮСШ Долина10015
    Бобков Андрій Сергійович Іскра Мукачеве9316
    Любий Роман Ігорович Надія Копиченці Тернопільська8015
    Страховський Сергій Васильович Прикарпаття І.-Франківськ8016
    Нечепаєв Євген Олександрович Іскра Мукачеве8013
    Макар Олександр Васильович СДЮСШОР Ужгород7112
    Гаврон Тарас Іванович Сігуенья Івано-Франківськ7018
    Прокоп Володимир Миколайович Прикарпаття І.-Франківськ6017
    Бліндар Станіслав Володимирович Сігуенья Івано-Франківськ608
    Помажак Василь Вікторович Рух Винники Львівська6016

Увійти

Забули пароль? Зареєструватися
Увійти з Facebook